Keresés

Részletes keresés

ARIBOY Creative Commons License 2001.12.10 0 0 51
De még ott van a Balaton Rádió is.Az úgy tudom,hogy bejön Veszprémben.
Előzmény: NyitraiLőrinc (49)
pg_breki Creative Commons License 2001.12.10 0 0 50
Én pesti vagyok, de szomorúan hallom ezeket a rossz híreket a Jam-ről. Tavaly szerettem bele a rádióba, és idén is csak ezt hallgattuk Siófokon nyáron. Hiányzott is nagyon Pesten, mert nem volt hasonló rádió, ami főként ilyen zenéket nyomatott. Összefolynak a napok a nyaralás alatt a sok buli miatt, így nem tudom mikor volt pontosan, de az SMS kívánságműsor nagyon ott volt. :) Egyszer nyertem is egy belépőt, csak kár hogy 1db-ot adtak, így nem éltem vele. Sok sikert az adónak, szurkolok nekik, jövőre szeretném hallgatni megint (csak) őket Siófokon!
NyitraiLőrinc Creative Commons License 2001.12.10 0 0 49
A Juventus popularis gagyit nyom SZVSZ, én nagyon nem szeretem. Igaz,
olyan rádióadót még nem csináltak, aminek a műsorát naphosszat szívesen
hallgatom. Talán a Civil rádió meg az EstFM ilyenek. Meg késő éjjel a Bartók,
mikor őrült végtelen jazz-zongoraversenyeket, meg ilyesmit nyomnak ;)

Szumma: megszűnt még egy veszprémi adó - az utolsó.

Előzmény: ARIBOY (48)
ARIBOY Creative Commons License 2001.12.09 0 0 48
Szia !

Én úgy tudom /A Juventus Rádió honlapján olvastam!/Hogy a Rádió Jam és a Balaton Rádió isátveszi a Juventus müsorát.Azaz 2 frekvencián is fogható a Juventus.Ami persze nem egy rossz dolog.Én szeretem a Juvit is hallgatni.Régen is fogható volt a Balaton környékén,a 93,9 Mhzen.

Előzmény: NyitraiLőrinc (47)
NyitraiLőrinc Creative Commons License 2001.12.07 0 0 47
Én nem számoltam annak.
Előzmény: ARIBOY (46)
ARIBOY Creative Commons License 2001.12.07 0 0 46
A Veszprémi Rádió1 a budapesti Rádió1 müsorát adja?Mert akkor a Rádió 1 nem helyi adó!
ARIBOY Creative Commons License 2001.12.07 0 0 45
Kedves Lörinc!
A Rádió Jam mellett még két helyi rádió szóll Veszprém megyében.Az egyik a Balaton Rádió /FM88.2MHz/és a Rádió1 /Bár ezt nem ismerem!/
Előzmény: NyitraiLőrinc (44)
NyitraiLőrinc Creative Commons License 2001.12.07 0 0 44
A Radio Jam műsoridejének 90%-át eladta a tulaj.
Következményképp Veszprémben nem maradt helyi rádió.
Cáfoljon meg valaki.
eter Creative Commons License 2001.02.20 0 0 43
Ilyen hosszú idő óta talán sokan rájöttek, hogy a Rádió 1 a jobb...
félkövér Creative Commons License 2000.06.16 0 0 42
Most miért vagytok ennyire betojva a R1-től? Talán jobbak?

Valahogy nekem is az volt az érzésem, hogy a Jam-munkatársak istenítik itt magukat. De miért van erre, így szükség? A Jam a maga korában újdonság volt, most meg kell állnia a helyét egy új helyzetben. Vagy sikerül, vagy nem, teljesen felesleges ilyen béna topikolással elhitetni magukkal, hogy ők a jobbak. Veszprém egyébként egy dögunalmas város, ezt még azok is elismerik, akik ott élnek. Szép, az biztos, de ez nem elég.

Szerintem a Jam plakátja nem túj jó, és fölösleges a Mancs-ba is nyomulniuk.

Ha jól vettem ki a szavakból, azt hozzák itt fel többen a Jam javára, hogy helyi dolgokat mond, és ezért jobb mint az R1. Lehet, de a Mancs olvasói elég kis százalékban Veszprémiek. Miért költik a pénzt (bartelt) fölöslegesen az ottani hirdetésekre? Ezt a pénzt inkább mozgalmas vetélkedőkre, városi kivonulásokra kellne szórni. Miért nem csinálnak a gyerekeknek programokat és adnak ingyen fagyit, vagy mit tudom én. Biztos, hogy az a gyerek, aki ingyen fagyit kap, otthon a szüleivel is a Jam-ot fogja hallgattatni.

Egyébként, ha helyes a megérzésem, hogy a Jam-osok topicja, meg kell mondanom, hogy ez tipigusan veszprémiekre jellemző dolog lenne, mármint, hogy úgy tesznek, mintha, és közben meg nem is, és minden mögött ott van valaki, vagy valami.

Egyébként meg a hallgatóság eldönti mit szeret jobban, ízlésről vitatkozni meg felesleges mint tudjuk. Ki ezt szereti, ki azt.
Jól kell rádiózni, és nem a másikat fikázni.
Az a baj ezzel az országgal, hogy mindenki azt hiszi, hogy attól jobb a másiknál, hogy fikázza.
Ha jobb a Jam, az idő a segítségére van, ha nem jó, akkor itt volt az idje a bukásának. Ennyi.

.Tito Creative Commons License 2000.06.16 0 0 41
Legy,

3-5 ev egy radio torteneteben mar tortenelemnek szamit...;))

Csak gondolj vissza, hol volt a Jam 4 eve... ;)

Tito

Előzmény: LÉGY (40)
LÉGY Creative Commons License 2000.06.09 0 0 40

Kedves Mindenki!
Kezdenek kétségeim lenni azzal kapcsolatban,hogy a Rádió1 meghal rövid időn belül és mennybe száll.
Módosítom előző véleményeimet:
Rádió Jam! Rohamosan fejlődik az 1.
Ha így megy tovább 3-5 év és Rádió1 függő lesz a város.A zene pedig egyre jobb.
Bevallom,mostanság inkább a Rádió1-et hallgatom.
Na jó-azért még a Jam az első.
Plakátokról annyit,hogy a Jam plakátjai sokkal jobbak,közvetlenebbek és emberibbek,mint a Rádió1-é.
NNa befejeztem a szóáradatot.Remélem 1 hónapon belül azért valaki elolvassa.
LÉGY
Előzmény: .Tito (39)
.Tito Creative Commons License 2000.05.02 0 0 39
Jam,

Hetvegen lattam a Jam-es plakatot... ;))

Remek.

Koma a kiraly ;)))

ginjuice Creative Commons License 2000.04.28 0 0 38
Gondolom, aki ezt a fórumot olvassa az észrevette, hogy milyen jól elvannak ezen az oldalon a Rádió Jam munkatársai egymás között.
Nagyon tetszik, milyen jó reklámot csinálnak a Rádió 1-nek, aki eddig nem tudta, hogy Veszprémnek új rádiója van, az most ezek után tutira megkeresi!
csillagfény Creative Commons License 2000.04.10 0 0 37
Még szerencse, hogy mindenkinek ilyen sok véleménye van...
kika Creative Commons License 2000.04.04 0 0 36
A weblap vszleg hamarosan felfrissül, már a fotók elkészültek.
A cím: Veszprém, Zrínyi u. 3.
Tel: 425-056, 422-944
email: info@radiojam.veszprem.hu

Előzmény: .kipseter (35)
.kipseter Creative Commons License 2000.04.03 0 0 35
Még valami: Tavaly valamikor volt egy webértékelés a HVG internet kalauzban és a CTben. Vidéki rádióként a JAM hatalmas dicséretet kapott, de én spec. egy dolgot hiányolok a weblapjukról: se cím, se e-mail, se telefon. (kiv: kívánságműsor kívánás)

.kipseter

UI: A Rádió1: under construction másfél éve

Előzmény: Xikita (34)
Xikita Creative Commons License 2000.04.03 0 0 34
RDS-sel kapcsolatban üzenném: heteken belül megtapasztalhatod a technika eme vívmányát a királynék városában & környékén.

De nem tőlem tudod!!!!!
(-X

Előzmény: .kipseter (33)
.kipseter Creative Commons License 2000.04.01 0 0 33
> De akkor miért van, hogy bárhova megyek a belvárosban, mindenhol a Rádió1 szól?????

Kipróbálni, kikapcsolni, áthangolni.
OFF
Ha belegondolsz, ugyanez megtörtént akkor is, amikor a slágerrádió indult. Eleinte sok helyen szólt, de mihelyt az a két idióta átkerült oda, és több a reklám, mint a zene illetve akármikor odakapcsolok ugyanazta szöveget nyomják, stb. azóta újra mindenhol a JAM kezdett el szólni. Megjegyzem a korábbi danubiusos boltok is plt inkább nem mondok átálltak a JAMre. Szerintem most a danubiuson a legmagasabb a reklám/zene arány. Lehetne a szlogenjük: a 80as,90es évek és napjaink legtöbb reklámja... Ez azért a Jamről nem mondhetó el (hál'Istennek). Just wait!!!
ON
Nem hinném, hogy egy Z+stílusú JAM rádiót pl. édesapám illetve nagyszüleim csípnének. Amit én leginkább hiányolok: RDS. (Miért kell Bakonygyepesnél átprogramoznom állandóan a rádiómat, ha mehetne RDSsel automatikusan is. Ráadásul az, hogy RADIOJAM pont kiférne.

.kipseter

Előzmény: kika (28)
.kipseter Creative Commons License 2000.04.01 0 0 32
Asszem igazad van! Már én is töröltem a rádióm memóriájából. Valahogy jobban csípem, hogy hallgatóbarátabb stílusú a Jam. Beleértve, hogy jó hallgatni a műsorvezetőket, és tényleg veszprémi rádió, nem pesti hirdetésekkel van tele, mint pl. R1. (Az az óránként 1 is ált. pesti.) És no játék, no "hallgatóbarát" műsorok. A JAM már találta meg a macskámat is...
Előzmény: LÉGY (31)
LÉGY Creative Commons License 2000.04.01 0 0 31

A vita napi téma pár hete-szórakozó helyeken,irodákban,boltokban- kiváncsiságból váltottak a R1-re.Az újdonság varázsa viszont kezd megkopni,sok helyen visszaálltak a JAM-re.(én is).Én részemről,mert szeretem a JAM bővebb -Veszprém és környéke- közéletével foglalkozó műsorait,programajánlóit és híreit hallgatni-no és a zenéjét inkább választom,de ez egyéni izlés függő.
Na persze nem könnyű a kérdés:közszolgálati vagy kereskedelmi rádió szerepét töltse be a R1.
Esetleg tudtok konkrétumokat felhozni a két rádio működésével és a lehetséges buktatóikkal kapcsolatban?Akkor megírjuk véleményeinket.
" Ó mondd,Te kit választanál?"
A LÉGY az Istenadta nép közbeszólásával
Előzmény: csillagfény (30)
csillagfény Creative Commons License 2000.03.31 0 0 30
Manu Chaot elintézve.
Előzmény: ace (25)
csillagfény Creative Commons License 2000.03.31 0 0 29
Mintha leállt volna a dolog....
Sajnálom, pedig kíváncsi lettem volna...
kika Creative Commons License 2000.03.31 0 0 28
Szia Kedves Patriot!

Már vártunk...
Szavazni nem is kell, csak a véleményetekre vagyunk kíváncsiak.
A zenével kapcsolatban azt hiszem neked nem kell magyarázni, hogy mi a helyzet. Bár mostanában javul, remélem érezhető.
Quimby szerintem belefér, de sajnos nem én/mi döntünk ezügyben. (emlékszel???)
OFF
Magicnak továbbítom hívó szavaidat, bár csendes megfigyelőként jelen van :-)
ON
De akkor miért van, hogy bárhova megyek a belvárosban, mindenhol a Rádió1 szól?????

Előzmény: patriot (27)
patriot Creative Commons License 2000.03.30 0 0 27
Üdv mindenkinek!

Szavazni több okból nem fogok. Az objektív ok az, hogy nagyon ritkán hallom/hallgatom R1-t (a munkahelyemen a sok kompjúter miatt nem jön be semmi, otthon kábelen csak a JAM jön be, mármint a két emlegetett adó közül). A szubjektívet már le se írom...
OFF
(ti, ott a JAM-ben, mondjátok meg a magicnek, hogy várjuk köreinkbe :)
ON
Amennyit eddig a R1-ből hallottam, az alapján az jött át nekem, hogy a friss, a többnyire gagyi, Z+ szerű zenére álltak rá. (Javítsatok ki, ha nem így van!) Nos, ezzel nem kell/szabad versenyeznie JAM-nek. Vannak igényesebb "könnyű" zenék is, s most mingyá' (ace ötletét díjazom :) javallok is: Anima + Freestylers. Estleg Quimby beleférne még? A többin még gondolkodok...

Archi Creative Commons License 2000.03.30 0 0 26
Sziasztok,

nem baj, hogy van két helyi adó, mármint szerintem a közönségnek nem baj. Kell a konkurencia, a nagyobb verseny rákényszeríti a szolgáltatókat a színvonalemelkedésre. S ez így van rendjén.

A Rádió Jamnek előnye van a Rádió1-gyel szemben, mert ez volt az első, így van már kialakult hallgatótábora. A Rádió1-nek ebből a szempontból hátránya adódik, viszonylag nehéz törzshallgatókat átcsábítani.

Kedves topicgazdák? Valamelyikőtök tevékeny az egyik v. a másik rádióban, vagy csak úgy ált. kiváncsi?

Üdv!

Archi

ace Creative Commons License 2000.03.30 0 0 25
Szasztok Skacok!

Kb. 2-3-hete én is féltettem a JAM-et, de mára már kezd más képet festeni az egész. Amikor vezetek minden 4. percben átkapcsolok az R1-re, hogy ott mi szól, és csak nagyon ritkán maradok ott.

Hajrá-hajrá. Mi letettük a voksunkat a Jam mellett.

Legyen a topic egyben kívánságműsor is ezzel is segítve a Jam munkáját, de ne csak fel hanem le is szavazzunk számokat, ha nincs kifogása a zenei szerkesztőnek a kritikák ellen.
Egy jó szlogennel ezt hírdethetnétek is, valami Wurlitzer jelleggel, (kéred a számot oszt hallgathatod)

Én kérem már a Manu Chaot !!!!!!!!!!!

Előzmény: Xikita (24)
Xikita Creative Commons License 2000.03.30 0 0 24
Itt egy kis mentőöv!

Azért arra nem lehet panasz, hogy a RJ nem lenne merész. Pl.: a Ganxta új számának, nem a radio edit változatát nyomják, hanem az eredetit!!!!!!!
Csak úgy röpködnek a b.meg-ek, a sz.r-ok, és a k...a-k. Szerintem a R1 ezt nem merné, de ha nem tévedek más rádiók sem.

Előre Jam! (-X

kika Creative Commons License 2000.03.30 0 0 23
Segítség, süllyed a topic!

.Tito Creative Commons License 2000.03.30 0 0 22
Xikita,

Koszi, igy mar kepben vagyok ;))

Tito

Előzmény: .kipseter (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!