Keresés

Részletes keresés

Borzas Creative Commons License 2001.06.10 0 0 11
Huuugeci!!!
Szevasz Szabolcs!!!
Éljen a Róma, részemről.
Simf Creative Commons License 2001.04.27 0 0 10
Én úgy vagyok a Jancsó filmekkel, hogy egy darabig, kb a háromnegyedükig élvezem, és értem is őket, legalábbis azt hiszem, de utána menthetetlenül elveszítem a fonalat. És nem csak eggyel jártam így ám. ÉS sajnálom, hogy így van. Talán majd pár év múlva sikerülni fog megérteni. Remélem.
Hrabalt még nem is nagyon olvastam, csak egy novellát. Asszem Káin a címe. Nagyon jó.
A Roncsfilm mellé még oda lehetne sorolni a Boldog lovakat, a Kiss Vakondot, a Vattatyúkot, Citromdisznót, szóval a Szóke-Badár filmeket. Szerintem azok nagyon királyak.
Ami nekem még nagyon tetszett, az a Meztelen ebéd.
Üdvözletem mindenkinek, főleg a topicnyitónak.
imrege Creative Commons License 2001.04.18 0 0 9
Imádom a cseh filmeket.
A Sörgyári Capriccio-t csak annyiszor láttam, ahányszor ment a TV-ben +még párszor videón, de soha nem tudom megunni.
A másik a Tűz van, babám. Hát ha ezt valaki eddig kihagyta volna, feltétlenül! Mármint, hogy nézze meg. Élmény.

És Pepinke egy jó gyerek.

Borzas Creative Commons License 2000.04.05 0 0 8
Na és ezek?

Örökség, Akkumulátor, Ivan csonkin közlegény????

Fgrankó állat a mosómedve tényleg, nekem tényleg volt róla egy képem, úgy nézett ki, mint egy félig ivarérett töltött káposzta, ahogy vidrává változik.Miközben elefántot nyel el, és egy forró kiskanalat nyalogat.

HIHI

De én nem fogok olyanat venni, mert nem akarok a kiserdőbe járni mindig, mikor üzekedni akarok a barátnőmmel. Höhö.
Egyébként a legfőbb nyerő a Szigorúan ellenőrzött vonatok.

Ilyenek, hogy: Nkem lámpást adott..
Roncsfilm estébé???

Nemrég rájöttem egyébként, hogy a csehek kicsit hülyék:))))

vurugya Creative Commons License 2000.04.01 0 0 7
...egyszer úgy megmosta a Metud bácsi vekkerit, hogy azóta senki se igazítja helyre...

...meg mikor gyakorlatoztak az aeroplánok...

De az Otik se volt rossz! (Az én kis falum.) Én még csak jó cseh filmet láttam eddig. És az Olajfaló! Hát üvöltöttem, mikor láttam, hogy ez zseniális átverés!!! -persze a család azt mondta, hogy hülye vagyok, olajfaló létezik, ott van a képen, ni. És másnap kiderült a kamu.

csak úgy vurugya

atus69 Creative Commons License 2000.03.31 0 0 6
Magda Vasaryova Rules! :-))

Latta valaki valamilyen masik filmben?

Ja igen, es jovo csut. 15.40 Duna Capriccio ismet a Dunan! :-)

Veszett Hörcsög Creative Commons License 2000.03.31 0 0 5
Mit csinál a veszett höröcsg (az internetezésen kívül)?
Előzmény: VadalmaX (4)
VadalmaX Creative Commons License 2000.03.31 0 0 4
neked bevallom négyszemközt, hogy nem, csak a magdikának próbáltam imponálni,
viszont volt egyszer egy veszett hörcsögöm, sokáig nem volt semmi baja, de egyszer ráijesztett egy tacskó, és akkor bedilizett, inkább nem mesélem el, nem tudom túl vagy-e a korhatáron
Előzmény: Veszett Hörcsög (3)
Veszett Hörcsög Creative Commons License 2000.03.31 0 0 3
Te tényleg vettél egy mosómedvét???
Én már régóta szeretnék beszerezni egy példányt, nincs időm megvárni, amig Magyarországra érnek Németországból...
(Mert már, kérem, Európában is honosak a mosómacik. Pár példány megszökött egy állatkertből és elszaporodott a természetben. Szeretik Európát, nincs természetes ellenségük. Most évente 30-40 kilométert jön kelet felé a szaporulat, de még csak Ausztriát érte el és az Alpok majd lelassítja őket. Sajnos.)

Hali,
Höri

Előzmény: VadalmaX (2)
VadalmaX Creative Commons License 2000.03.29 0 0 2
ne tedd az ég szerelmére kérlek, mag,
csak mosómedvét ne, én annak idején bedőltem a hüje hrabalnak, tudod volt egy időszak az életemben, mikor nagyon unatkoztam hát vettem egyet a dabason, hát ne tudd meg, a mosómedve a világ legunalmasabb állata, komolyan, a botsáskám többet mocorgott, ez a hrabal nem tud semmit, csak írni, de azt nagyon, életvezetési tanácsokat nem szabad elfogadni tőle
nálam a rövidítés se vált be:-(
Előzmény: magdika (1)
magdika Creative Commons License 2000.03.29 0 0 1
Nagyon kedves szamomra a Capriccio, rengeteget mulattam rajta (bar sajnos csak videon lattam), es hat en is vasarolnek mosomedvet, mert munka kozben neha unatkozom, es olyankor jol jonne egy olyan medve ami mindent megmos!
Amugy meg azt hiszem manapsag is szukseg lenne a hasonloan konnyed nevetteto filmekre (nem vigjatekokra gondolok).
Udv, mag.
Veszett Hörcsög Creative Commons License 2000.03.29 0 0 0
0 :-)

Azt hittem, állatvédő rovat...
De így se rossz! Bár én a Táncórákat jobban szeretem.
VH

Előzmény: Borzas (-)
Borzas Creative Commons License 2000.03.29 0 0 topiknyitó
Az Adolf bácsinak pechje volt. Egyszer éppen a vendéglő előtt ment el, és áltta, hogyx odabenn a fogászok mulatnak. Bement, és jól lerészegedett velü. Egyszer csak se szó, se beszéd az egyik fogász kihúzta a másiknak az elülső fogait, aztán meg Adolf bácsinak is kihúzták a hátsó fogait.
Tényleg pechje volt.
De végül is őrült szerencséje volt, mert berúghattak volna ott a miskárolók is...!

Sörgyári Capriccio, szóljatok hozzá. Szerintem jó nagyon, sőt, eszméletlen.
Rövidítsünk, emberek!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!