Keresés

Részletes keresés

bagifruzsi Creative Commons License 2003.01.16 0 0 5
Az alábbi menhelyeken gazdit keresnek az alábbi kutyák:
Bővebb információ a megadott elérhetőségeken vagy a www.zoldmagazin.com (itt képek is vannak a kutyákról) címen.
---------------------------------
Gazdira várnak a Szentendrei Árvácska Állatvédő Egyesület kutyusai. A kutyusokról bővebb információt Horn Edéné, Vilma nénitől kaphatsz a 06-30-291-81-77-es telefonszámon.

Pepi: 3 éves bobtail keverék, ivartalanítás előtt álló szuka

bagifruzsi Creative Commons License 2002.11.05 0 0 4
Egy bobtail kutya csapódott egy ismerősünkhöz. A kutya fiatal, kan, láthatóan nevelt (engedelmeskedik parancsoknak, nem megy be a házba, helyére megy kérésre…), valószinüleg volt/van gazdája. Az ismerős nem tudja véglegesen vállalni a kutyát, de most náluk van. Amennyiben valaki úgy érzi, jó gazdája lenne (vagy épp keresi, mert az övé), hivja fel őket telefonon: Gyüre Tibor: 20/464-66-45
A kutya most Kesztölcön van.

Alfred Creative Commons License 2000.03.31 0 0 3
Nyuszog:
Ha lány lenne, megtartanám, de Alf mellett problémás még egy fiú.
Hogy fájdítsam a szívedet, úgy figyel az új nevére, mintha évek óta gyakorolná, gond nélkül autózik már ő is, kiszáll, beszáll utasításra, járdázik, elindul, megáll, visszajön utasításra!
Nagyon könnyen tanul, nagyon igyekszik beilleszkedni.
Ma egésznap jöttünk-mentünk, sokat voltunk az irodában, és a titkárnőnk csak Seklivel foglalkozott, annyit, hogy a végén Alf egész megsértődött...
Előzmény: Nyuszog (2)
Nyuszog Creative Commons License 2000.03.30 0 0 2
Mázlista, én egy ilyen kutyáról álmodozom... Egy ismerősőm egy dobbermant talált, feladott egy hirdetést a helyi (vidéki) napilapban. Jelentkeztek vagy tizen, hogy az övék, de egyik sem tudta a számát, csak hablatyoltak. A számot természetesen nem adták meg a hirdetésben. Azután jelentkezett a gazdi, tudta a számot, hozta a törzskönyvet, a kutya meg megörült. Kifizette a tartási költséget, és hazamentek.
Alfred Creative Commons License 2000.03.30 0 0 1
A talált fiút már elneveztem - a kezelése egyszerűsítése végett - Sekli-nek.

Továbbra is keresem a gazdáját.

Ha nem jelentkezik az eredeti tulajdonos, akkor már van új végleges helye, egy néninél, aki nem rég altattatta el beteg Bobtailját.

Alfred Creative Commons License 2000.03.27 0 0 0
Na, ennyit a nullázásról!
Gusztustalan módon önnulláznom kell két és fél óra után!
NULLA!
Alfred Creative Commons License 2000.03.27 0 0 topiknyitó
Ma délelőtt a Póluscenter parkolójában egy néhány napja kóborló kimerült Bobtail fiút találtak a biztonságiőrök.
Orvoshoz vittem, egészséges, van tetovált fülszáma, de nehezen olvasható. A Magyar ebtenyésztőknél egy hetven éves nyugdíjas félórát küzdött egy Win3.1-es rendszerrel, végül megállapította, hogy a kutya nincs nyilvántartásban, legalábbis szerinte és a gép szerint, de - mondta - attól még bármi lehet...
Fölhívtam a kereskedelmi rádiókat, a Klubban és a Juventusban bemondták, a Danubiusban pedig megígérték, hogy ha valaki keresi, megadják a számomat.

Segítsetek, hol, hogyan keressem a gazdáját?

Aki ismerős a Pólus kilométeres környékén, kérem, hogy érdeklődjön, nem szökött-e meg valahonnan Bobtail?

Egy ideig tudok neki helyet adni, természetesen etetem, sétálunk, orvoshoz viszem, de hosszútávon, ha nem találjuk a gazdáit szeretném, ha valaki befogadná és szeretné.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!