Keresés

Részletes keresés

a1967 Creative Commons License 2001.04.03 0 0 16
Úgy látom ezt az írást egy kicsit elcímezted.

Thomy

Előzmény: Törölt nick (15)
a1967 Creative Commons License 2000.03.24 0 0 14
Szia Munchausen!

Érdekelnének az általad leírtak. Megköszönném, ha laikus számára is el tudnád mondania lényeget, lehet, hogy együtt tudnánk működni. Nem vagyok otthon a számítógépes szlengben. Ezért kérlek a fogalmazásnál ezt vedd figyelembe.

Thomy Folia

Előzmény: Munchausen (11)
a1967 Creative Commons License 2000.03.24 0 0 13
Szia Szerdzso!

Te mit hirdetsz ilyen sikerrel, mert nekem szolgáltatást kellene. Szerined az is menne?

Thomy Folia

Előzmény: Szerdzso (12)
Szerdzso Creative Commons License 2000.03.22 0 0 12
Én a Mai Napban hirdetek, kevés apróhirdetés van. Viszonylag olcsó és sokan olvassák. Nem veszlik el a hirdetésem a tömegbe. Szolgáltatást kínálok. Napi 5-10 levél mindig beesik. Hirdettünk máshol is, de nem volt ilyenmérvű érdeklődés.
Előzmény: a1967 (-)
Munchausen Creative Commons License 2000.03.22 0 0 11
Szeretem az ilyen kérdéseket. ;-)))
1, Hol? - A saját BBS-emen hírdetek, több mint 4 éve ingyen (borravalóért) csinálok weblapot meg nyújtok software/hardware beszerzési, üzemeltetési tanácsadást, szóval nem hírdetem agyon magam. ;-)))
2, hatásfok? - A hatásfok így is elképesztő. ;-)))))
3, Mennyi? - Ja, ingyen van, illetve amennyi áramot fogyaszt a gép.
Sics Creative Commons License 2000.03.22 0 0 10
Üdv !

Próbáltam emait küldeni, nem él a címed.. Írj, válaszolok...

bye
Sics

Előzmény: a1967 (6)
eMM Creative Commons License 2000.03.22 0 0 9
A Dél-Pesti Hirdetőben kell hirdetni, kérdezd csak Vajkot! :-)))
Előzmény: a1967 (8)
a1967 Creative Commons License 2000.03.22 0 0 8
Szia Vajk!

Ajánlatok alapján szeretném eldönteni, hogy az éppen aktuális anyagi helyzetemnek, mi a legmegfelelőbb hírdetés. Vagy ha drága (relatív) akkor várok míg megtehetem, hogy ott hírdessek. Ha egyszer nagyon hatásos akkor megéri.

Thomy

Előzmény: Vajk (3)
a1967 Creative Commons License 2000.03.22 0 0 7
Szia Zsoltu!

Próbáltad már az árverés oldalt?

Thomy

Előzmény: Törölt nick (5)
a1967 Creative Commons License 2000.03.22 0 0 6
Szia Sics!

Szolgáltatást (ÜVEGFÓLIÁZÁS) szeretnék hírdetni nagyon nagy sikerrel, ha ilyen létezik és nagyon kedvező vagy baráti áron. Jelenleg is hírdetek sok helyen, de "a jó pap is holtig tanul" elven, így próbálok tapasztalatot gyüjteni.
Bartelben való fizetés is nagyon érdekel, ha meg tudunk egyeni a hírdetővel.

Előzmény: Sics (2)
a1967 Creative Commons License 2000.03.22 0 0 4
Szia Marxim!

Add meg a lakás paramétereit, amit elképzeltél. A barátnőm ha tud, akkor segít ingatlan ügyekben.

Thomy

Előzmény: marxim (1)
Vajk Creative Commons License 2000.03.22 0 0 3
mind a ket kategoria megfoghatatlan. Hatekony es elfogadhato.
Mihez kepest?
Kinek elfogadhato?
Előzmény: a1967 (-)
Sics Creative Commons License 2000.03.22 0 0 2
Üdv !

Mit akarsz hirdetni ?

bye
SIcs

Előzmény: a1967 (-)
marxim Creative Commons License 2000.03.22 0 0 1
Sziasztok!

En most lakast keresek, es talan az osszes internetes aprohirdetesben adtam fel, de ennek ellenere nem jott, csak korulbelul 7 valasz, pedig nagyjabol ennyi helyen adtam fel.

Talan, ha az Expressz online-nal regisztralnam magam, de hat oda teljes nev, cim, stb kell, amit azert nem szivesen ad ki/meg az ember.

JiG

Gini Creative Commons License 2000.03.22 0 0 0

0-át hirdetek....
a1967 Creative Commons License 2000.03.21 0 0 topiknyitó
Hírdetési tapasztalatokra lenne szükségem. Olyan hírdetések érdekelnének, amelyek rendkívül hatékonyak és az áruk is elfogadható!

Thomy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!