Keresés

Részletes keresés

TomAce Creative Commons License 2000.03.29 0 0 179
Hmm, lassan megyek ujra Sopronba..:))))

Előzmény: Dorian Gray (178)
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.29 0 0 178
Például a KÖZGAZDÁSZ HIMNUSZT még nem hallottam , nem olvastam ,mert nincs még benne a Nótáskönyvben.
Előzmény: TomAce (176)
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.28 0 0 177
Azt hiszem lesz időd gondolkodni, mert itt bekapcsolták a rendszerleállítást.Búcsúzom.
Jó szerencsét!
Előzmény: TomAce (176)
TomAce Creative Commons License 2000.03.28 0 0 176
Nos szerintem az is meg fog tortenni, csak az tenyleg vicces lesz:)))
Lehet,hogy ott fogunk ulni egymas mellett es irogatni:))
na jo gondolkozom, meg ,hogy miket lehetne meselni:)))
Előzmény: Dorian Gray (175)
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.28 0 0 175
Persze, ha eszembe jut valami.De Te is mesélhetsz.
Olyan furcsa, hogy ugyanazon az egyetemen tanulunk és így beszélgetünk.Ennél már csak az lenne jobb, ha itt ülnél az infó laborban.
Előzmény: TomAce (174)
TomAce Creative Commons License 2000.03.28 0 0 174
Dorian remelem meselsz meg egy ket erdekes tortenetet!:)
Előzmény: Dorian Gray (173)
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.28 0 0 173
Mint balek és mint UTEFM tag megemelem ezt a topikot.
Az utolsó balekfeladatom az lett volna, hogy valljak szerelmet versben V.P.-nek, (meteorológia tanár),szerencsére mielőtt behívtak volna , váratlanul hazament.Így én megkaptam az elégségest és azóta is nagyon boldog vagyok vele.
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.27 0 0 172
Úgy látom búcsúznom kell.A balekvizsgáról még mesélek, ha lesz időm bejönni az infó laborba.
Voltak jó feladatok.
Jó szerencsét!
Előzmény: MickeyKnox (170)
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.27 0 0 171
Én nem úsztam meg olyan könnyen.Volt egy párUVm , míg átmentem a vizsgán.Egy csoporttársamnak voltam háremhölgye,sörben kellett fürdetni.
Voltam még fejőnő és megfejtem a Zolit, aki lila tehén volt.Ezzel bemutattuk egy Tsz mindennapjait.
(közben énekeltük a Bummfalvát)
Előzmény: MickeyKnox (170)
MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.27 0 0 170
A koliban nalunk is lehet, a suliban nem szabad, de lehet :))) (ha megoldjuk valahogy)

Milyen balekfeladataid voltak? Vagy milyen feladat tetszett? En viszonylag olcson megusztam, voltam egyszer skot-dudas, illetve egy akkori Firma szakallarol kellett erdekessegeket megtudnom :)))

Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.27 0 0 169
Itt nem hiszem , hogy ki lenne tiltva.A koliból különösen nem.Azért a balekhéten velünk cipeltették a Firmák a sört Brennbergbányára.
Ennél már csak az volt jobb, amikor a Firmákat húztuk szekéren.Végig a városon.
Előzmény: MickeyKnox (168)
MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.27 0 0 168
A fosuli epuletebol elvileg nalunk is ki volt tiltva a sor es a bor is... Megoldas: balekoktatas elott gyulekezo a suli elott, rekesz sorok, aztan par emberke be a suliba, korulallni a rovidlato portast, mialatt a balekjeloltek szelsebesen felcipelik a sort az emeleti eloadoba:)))
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.27 0 0 167
A Firmafelkérés jut eszembe.Balekok kérték a vadászterem kulcsát."Csak aztán sört ne vigyetek oda!"-mondta az igazgatónő.
-a bort nem tiltotta....
Előzmény: MickeyKnox (166)
MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.27 0 0 166
Vizsgaidoszakkal kapcsolatban az jut eszembe, hogy az egyik Firmam este a szakestelyen egyutt vigadt, ivott az egyik eladojaval, masnap pedig nala vizsgazott. Mi meg azt probaltuk megallapitani, melyikuknek sikrult valamennyire kijozanodni... De asszem a Firma nyert :))
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.27 0 0 165
A vizsgaidőszakkal kapcsolatban nem történt velem semmi érdekes, de sok embertől hallottam ilyeneket.Főként a másodévesektől.Vizsga előtt mindig megkérdeztem őket, hogy milyen nehézségü ez vagy az a tárgy. Ekkor mindig ilyen válaszokat kaptam:
"Nem kell arra tanulni, nagyon könnyű, mindig ugyanazt kérdezi.Állattanból csak a Fehér busa, Hypophtalamyctis molitrix nevét kell tudni."
Ha pedig egy visszaírttól kérdezetm ugyanezt:
"Nagyon nehéz volt,egy hetet tanultam rá intenzíven mégsem volt elég."
Előzmény: macarpi (156)
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.27 0 0 164
"Fel barátim kézbe kéz,
Ne vesszen ami drága!
Virulj tovább, s el ne enyéssz
Barátság hű világa!
Koccint'ni hát, dalolni hát!
Örökké éljen a világ!
Ó! Jerum, jerum jerum!
Ó!Quae mutatio rerum!"

Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.27 0 0 163
Jó szerencsét!
Hétvégén én sem tudok írni,és néha hétközben sem.
Előzmény: TomAce (161)
MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.27 0 0 162
Gluck: halam orokke uldozni fog! Varom a mailt
Előzmény: Glück (160)
TomAce Creative Commons License 2000.03.26 0 0 161
,nem, de hetvege van az azert szamit!:)))
Előzmény: Glück (160)
Glück Creative Commons License 2000.03.26 0 0 160
A könyveket holnap adom póstára. utána e-mailt küldök. Mindenki más alszik????
Előzmény: MickeyKnox (158)
Glück Creative Commons License 2000.03.24 0 0 159
A frontot a hidraulikus támok vagy a pajzs tartja. A témakört felszinen tartjuk, de jó lenne ha valaki segítene, mert én csak esténként nézek be.
Előzmény: MickeyKnox (158)
MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.24 0 0 158
Jo Szerencset!

OFF

valoszinuleg hetfoig nem leszek, tartsatok addig a frontot helyettem! :)))

ON

MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.23 0 0 157
Jo Szerencset!
mac:

A kupatorest inkabb csak fenyegetesek szantak, az olyan illetokkel szemben, akik eljottek szakestelyre, es ott nem birtak magukkal (folyamatos dumalas, durva benyogesek, stb.) Nalunk ilyenkor eloszor a Fuchs probalja jobb magaviseletre birni, ha ez nem sikerul, akkor kivezetik a szakestrol. Az en Firmaim azt mondtak mindig, hogy regebben az ilyen viselkedesert elvettek es osszetortek a paciens kupajat (Termeszetesen ez az adott szakestre keszitett kupara vonatkozik)

Sorparbaj: legtobbszor manapsag mar csak "eljatszott" serelem miatt volt, de akadt egy-ket "verre meno" parbaj is, foleg ugye, ha vannak szakok kozti ellentetek. Sajnos akadt olyan is, hogy egy illeto az egesz szakott sertette vegig, elegge durvan, ekkor viszont a Legmagasabb Praeses-nek kellett kivalasztani az ellenfelet a sok "bosszura szomjazo" kozul

macarpi Creative Commons License 2000.03.23 0 0 156
Jó szerencsét!
Hah, érdekes dolgokat feszegettek itten! :-)))
Szóval az én időmben, úgy '90 táján volt verschiess; kocsmára is és személyre is. A kocsmánál vmi nem-szívesen-látás, becsapás, nótatiltás volt az ok. A személynél egy elég mocsok dolog, nem is akarom itt leírni. Az illető aztán otthagyta az egyetemet.
Szakestélyen az ilyes "elborulás" elleni elsődleges fegyver az elnöki rendreutasítás ("Vonja le! {a konzekvenciát}); illetve a sörpárbaj. Én tán' csak egy esetre emlékszem, mikor a Fuchsmaiort kellett igénybe venni. Nagyon kínos volt, a hangulatot is erősen rontotta.
Ilyen kupatörésről még nem is hallottam!
Dorian, egyáltalán nem volt a vizsgákon kellemes-humoros élményed??

mac

MickeyKnox Creative Commons License 2000.03.22 0 0 155
na, igen, errol beszeltem, amikor a Fuchs-okat emlitettem... Sokszor fordult elo, hogy ki kellett valakit vezetni..... de mar nem torik ossze a kupajat, mint regen
Előzmény: Glück (154)
Glück Creative Commons License 2000.03.22 0 0 154
Az már baj, ha beleszólnak egymás szövegébe, ugyanis az egy másik kihirdetendő alapelv, hogy:"a szakestély nem munkahely, itt rendnek és fegyelemnek kell lenni" s csak az beszélhet akinek a preses habeast mond!
Előzmény: Dorian Gray (152)
TomAce Creative Commons License 2000.03.22 0 0 153
Ja, mi nem tanultunk autocadet:o((
Sot A Barna nem is tanitott minket:(((
Helyette volt dbase es tsai:)

Jo szerencset, ja igen teged mar kizartak:((((

Előzmény: Dorian Gray (151)
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.22 0 0 152
Nem is arra gondoltam , hogy a Firma kirekeszti a balekot, hanam a Firmák szólnak be néha elég durván a másik felszólalásába.
Mi balekok még nem is nagyon szólalunk fel.
Most megyek.JÓ SZERENCSÉT!
Előzmény: Glück (150)
Dorian Gray Creative Commons License 2000.03.22 0 0 151
Node van valaki aki ért is hozzá azona tsz.en.
Pl.Barna Rezső AutoCADből nagyon jó volt.Azok érdekes gyakorlatok voltak.
Előzmény: TomAce (148)
Glück Creative Commons License 2000.03.22 0 0 150
Ahol kirekesztés előfordul az nem is rendes szakestély. Alapelv volt mindig, hogy a szakestélyeken teljes az egyenlőség, ezt a háznagynak indulásnál tisztázni kell. Elég sok szakestélyen vettem részt, de kirekesztést az iparban sem tapasztaltam. (Persze a normális időkben talán nem is ismertük ezt a kifejezést)Az értelem nélküli véglényekkel(a balekokkal) való bánásmód nem kirekesztés, hanem a megfelelő és tanácsos bánásmód.
Előzmény: Dorian Gray (146)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!