Keresés

Részletes keresés

hösurg Creative Commons License 2006.04.06 0 0 100
Az új arculat jó, viszont eszembejuttatja a történelem azon epizódját, amikor a hitleri támadástól tántorgó CCCP-ben hirtelen előkapták az addig sutbatiport orosz nacionalista kelléktárat. Hogy az erősen Gyurcsány kézben lévő köztévé pont most kap elő ilyen pántlikás arculatot (választás) - arról egyből ez ugrott be nekem. Különben gratula a művésznek, ügyes.
ÉN! Creative Commons License 2006.04.04 0 0 99
Teljesen rendben van.
Előzmény: ARic (98)
ARic Creative Commons License 2006.04.04 0 0 98

és mi a véleményed róla? nekem tetszik! :)

már a múlt héten kerestem erről topikot, de nem találtam

Előzmény: ÉN! (97)
ÉN! Creative Commons License 2006.04.04 0 0 97
Dogfish - m1 arculat
Grotesque - m2 arculat

Lutz Vogel - Adidas --> [érdemes a többi videót is megnézni, inspiratív]
makeup Creative Commons License 2004.10.23 0 0 96
Jó nagy időkihagyás volt ezen az oldalon nemigazán érdekel senkit a "közszolgálati " tv. Pedig a nagy rekonstrukció elkezdődőt és megint a kisembereken csapodik le. Nem beszél senki a müsorok "szüneteltetéséről " vagy a nem nézhetők levételéről. nekik Milliókat fizetnek ki de a kis stábnak hónapok óta nemfizetnek. A megbecsülésről nem is beszélve ha 20-25 éve dolgozol a Tv-ben az nem érdekes a mai világban a szaktudás és az úgymond hűség nem számit. Kicsit nehezen nyelem be a békát, de igyekszem. Elkezdte a Tv az esélyegyenlőségi Törvényben leírtakak alapján a reformációt amig L. Katalin volt a Miniszter, Ő Eu-ba a Tv  válasza a " vissza az eredetei semmihez" így jártak a fogyatékkal élők. Semmi emelkedés, minek maradjanak sőtétségben addig sem zavarnak. Jó politika. Ez van. ezt kell szeretni mondta mindig nagymamám végülén is megtanulom csak nehéz a felfogásom egy kicsit.
xxxyyyzzz Creative Commons License 2004.10.19 0 0 95
felütöd a telefonkönyvet, megnezed mi talalhato az MTV bejegyzesnel...

egyebkent a közönsegszolgalat szama: (1) 3319799
a cim pedig, ha jol emlekszem szabadsag ter 17, 1054 Bp. de azert ellenörizd le inkabb ;)
Előzmény: Spidermans Friend (94)
Spidermans Friend Creative Commons License 2004.10.19 0 0 94
Nem tudjátok, hova írhatnéka Magyar Televíziónak levelet? A honlapjukon egy darab e-mail címet nem találtam.
Androidus Creative Commons License 2002.11.08 0 0 93
"Egyébként a déli Híradó elég idegesítő, legalább hatszor elmondják a vezető híreket."

Nem csak akkor. Teljesen át akarják venni a kereskedelmi tévék híradóinak szokásait, de főleg a tv2-re hasonlít ez az egész. Benyomnak valami érdekes felvezetőt, aztán x ideig egy szó se esik róla. De megszaggatják a híreket, össze-vissza variálják, hogy sose tudd, most mi következik. Az istenfáját.

Előzmény: cyber.greg (92)
cyber.greg Creative Commons License 2002.11.08 0 0 92
Nézd meg az előzményt, mert tök másra válaszoltál! :)

Egyébként a déli Híradó elég idegesítő, legalább hatszor elmondják a vezető híreket. És a Pálffyt is idegesíti, hogy a headline-bejátszások előtt néha van főcím, néha nincs, ezért sose lehet eltalálni, mikor kezdjen beszélni az ember.

És a körzeti híradóknak is tönkretették a főcímét, beleolvasztották a nagyhíradóba.

Az időjárásjelentés viszont megmaradt a régi dizájnnál, mert azt az OMSZ stúdiójából adják!

Előzmény: Tamás63 (91)
Tamás63 Creative Commons License 2002.11.07 0 0 91
Ha nem tudnád T.G.M. monogram Tamás Gáspár Miklós-t takarja./És nem Takács Mari-t./
Előzmény: La Méduse (89)
Váradi Március Creative Commons License 2002.11.07 0 0 90
Meghalt. Sőt Tamási Eszter is. Egyébként tegnap este Cserhalmi és Jordán is vendége volt a Mélyvíznek (M2). Jordán megjegyezte, hogy sokat gondolkodott azon, nézi-e valaki ezt a műsort.
Előzmény: La Méduse (89)
La Méduse Creative Commons License 2002.11.07 0 0 89
A Takács Mari már rég meghalt, nem?
Előzmény: frodo (9)
Tamás63 Creative Commons License 2002.11.07 0 0 88
Tegnap néztem az Élesben cimű műsort.Borzasztó volt.Nem a téma /Gyülöletbeszéd/ Erre a témára 26 percet szánni szégyen.A hozzászolóknak /T.G.M.-nek,de a többieknek is belefolytani a szót.Ilyen műsorokra több műsoridőt kell adni!!!!
Váradi Március Creative Commons License 2002.11.07 0 0 87
Ez a NádasborsH elég gyengus volt. Már-már a legendás BRUHAHA -ra emlékeztetett.
Androidus Creative Commons License 2002.11.06 0 0 86
A jó büdös...
Előzmény: mAlter (85)
mAlter Creative Commons License 2002.11.06 0 0 85
Minden rendszerváltáskor változik az országimázs, az állami cégek és minisztériumok arculata. Ehhez lassan hozzá kell szoknunk. Így fizetik ki az "ingyenes" választási kampányokat. :((
CornFake Creative Commons License 2002.11.06 0 0 84
socreal
Androidus Creative Commons License 2002.11.05 0 0 83
Hát ez valami vérgagyi. Úristen. Ezt valaki 10 perc alatt ütötte össze. Hihetetlen. Ahány inzert, annyi féle, tökmindegy, milyen, csak legyen valami a képernyőn. Az istenfáját. Én ezért valakin visszaperelném a 40 milliót.
cyber.greg Creative Commons License 2002.11.05 0 0 82
Most megint változott a logó!

Halvány háttér, jobboldalt kicsit erősebb színű csík.

Előzmény: Androidus (76)
Wic Creative Commons License 2002.11.05 0 0 80
Azért, mert nyíltan beszélt Trianonról?
Minden ország visszakövetelheti azt, amit elvettek tőle (pl. Németország), csak mi merjünk kicsik lenni, kicsik maradni?

Wic

elnézést a politikáért. többet nem fordul elő ebben a topicban.

Előzmény: az utolsó kuructigris (79)
Wic Creative Commons License 2002.11.05 0 0 78
ráadásul megszűnt az "Aranyfüst"!

Azt a fűzfánfütyülő rézangyalát! Ha nem bírja a jelenlegi vezetés a régmúlt idők kritikáját, ne nevezze magát közszolgálatinak!

Wic

Wic Creative Commons License 2002.11.05 0 0 77
>> legyen minden ZÖLD

mert most sokkal jobb, hogy a riportalanyok neve és beosztása sárga alpon fehér betűkkel van kiírva. A sok sárga, vörös, barna a háttérben meg elnyomja az előteret.

Wic

Előzmény: chromax (57)
Androidus Creative Commons License 2002.11.04 0 0 76
Tragédia. Olyan, mint egy szellemképes, elcsúszott fehér logó, ordenáré nagy kék kockában. Jó hogy nem a fél képernyőt tölti ki. Igaz, hogy ezért nem fizettek ki milliárdokat, de vetekszik színvonaltalanságban az országimázs pályázattal.
Előzmény: cyber.greg (75)
cyber.greg Creative Commons License 2002.11.04 0 0 75
Na, színes logó, tessék!

A ma esti Híradó elején hirtelen teljesen kék lett az a kis téglalap.
Most az előbb meg áttértek az átlátszó kékre!
Nem lett volna jobb előre kitalálni, mit is akarunk?

Egyébként ez annyira jellemző, a 2000-es foci-EB-n is napokig toldozgatták a sarokban az eredményjelzést.

Előzmény: Németh Ádám (41)
Androidus Creative Commons License 2002.11.04 0 0 74
Szerintem is kár volt hozzányúlni az arculathoz. 40 millió forintot kidobtak a semmiért. És még rosszabb is lett, mert az előző egy nagyszabású dolog volt, minden porcikájában kitalálva, megcsinálva. A híradó szignálját nagyon sajnálom, messze a legjobb volt ebben a műfajban. Amit most behoztak, össze van hányva, jellegtelen, és abszolút érthetetlen, hogy miért volt rá szükség.
Váradi Március Creative Commons License 2002.11.04 0 0 68
Pálfy István is jobbos. Ő is menjen? Még csak most jött.
Előzmény: muzsikás (67)
muzsikás Creative Commons License 2002.11.04 0 0 67
Azért az Aczél vagy Bánó fényévekkel jobb mint mondjuk a Bayer, Franka kettős.
Váradi Március Creative Commons License 2002.11.04 0 0 64
Én úgy tudtam, hogy a vizilabdázók viszonylag értelmes srácok. ( A focistákhoz képest mindenképpen). Amúgy lehet, hogy a Hesz jó fej, csak neki is cibálta valaki a víz alatt a farkát, és féltette.
Előzmény: az utolsó kuructigris (62)
Orgia007 Creative Commons License 2002.11.04 0 0 63
Az a baj, hogy a két kereskedelmi tévén csak az a két barom műsor megy. Hátha itt legalább lesznek jó filmek. Én speciál az Aktuálist nem néztem. Nem szeretem a politikát. Viszont a Simon András csípem.
Előzmény: az utolsó kuructigris (61)
Váradi Március Creative Commons License 2002.11.04 0 0 60
Biztos jókat dumál a Krisztával. Vagy nem?
Előzmény: az utolsó kuructigris (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!