Keresés

Részletes keresés

BM24 Creative Commons License 3 órája 0 0 28000

Valaki tervez most bepisilni?

BM24 Creative Commons License 8 órája 0 0 27999

Én nyáron mikor füvet nyírok, mindig bepisilek a fürdőgatyámba. Nagyon szeretem, ahogy elől-hátul átázik a fecske a végére.

Ez a piszoáros dolog izgalmasan hangzik!

Előzmény: Pelusos88 (27998)
Pelusos88 Creative Commons License 9 órája 0 1 27998

Fürdőgatya király. Én a strandon szoktam a fűben àllva bepisilni, van hogy séta közben. Azért fű, mert beissza. Vagy elmegyek wcre, ráülök, de nem húzom le gatyám, és úgy. De volt hogy megálltam a piszoár előtt, néztem rá, és elő se vettem a kukim, csak beengedtem mindent

BM24 Creative Commons License 10 órája 0 0 27997

Persze, hogy ad egy plusz izgalmat! Valószínű, hogy egyszer ki fogja szúrni, kíváncsi vagyok, mikor lesz ez az alkalom. Bár azt hittem, ez már akkor megtörténik, amikor nyáron úgy beszélgettem vele fűnyírás után, hogy csupa pisi volt a fürdőgatyám, de nem így történt.

Gondolod a szembe szomszédod nem vett észre semmit?

Előzmény: Adampee (27996)
Adampee Creative Commons License 15 órája 0 0 27996

A nagy számok törvénye alapján, ha sokszor pisilsz be előbb-utóbb észreveszi! Ez gondolom nálad is plusz izgalmat ad?

Tegnap este amikor kiszáltam a kocsiból én is bepisiltem és a szembe szomszéd akkor indult. Jó érzés volt érezni a melegséget és közben bármikor lebukni! 

Előzmény: BM24 (27995)
BM24 Creative Commons License 2 napja 0 0 27995

Persze, már többször gondolkoztam ezen.

Szerintem nagyon meglepné a dolog, de valószínűleg jót röhögne, ha látna bepisilve.

Előzmény: Adampee (27982)
Pelusos88 Creative Commons License 4 napja 0 0 27994

Aki meg nincs hasonlóba, azt majd úgyis bepisil. Nemsokára talizok a baràtnőmmel. Megfürdet aztán bepelenkáz :)

Adampee Creative Commons License 4 napja 0 1 27993

Szia!

Ne izgulj, itt mindenki hasonló helyzetben van és tiszteletben tartjuk az ingognitót. Arra elég kevés az esély hogy ismerősbe futsz itt, ez nem olyan fétis szerintem amit nagyon sokan szeretnének.

A képeid nagyon jók!

Ha visszaolvasol, rengeteg hasonló képet találsz és folyamatosan kerülnek fel újabbak is. Mert bepisilni jó!

Előzmény: PeeTo (27991)
PeeTo Creative Commons License 4 napja 0 0 27992

Hát ezt úgy néz ki buktam, mert nem lehet törölni, vagyis ősszefűzi a két nick nevet, Ha valaki tud megoldást az privátban írjon legyszi!

Köszi!

PeeTo Creative Commons License 4 napja 0 0 27991

Sziasztok!

Bocsi, de csak most gondoltam bele, h ezt bárki olvashatja, úgyhogy nick nevet váltottam, majd próbálom letörölni az előző bejegyzéseket, ha nem sikerül akkor tök feleslegesen :D  Na mindegy, ez lesz az új nickem. Remélem senki nem haragszik ezért, és tiszteletben tartja az inkognitót.  

Beillesztettem a régi írásokat, h aki akar emlékezzen, és írhasson.

Sziasztok!

Pár napja kaptam rá a "témára" :) de nekem csak az jön be ha nadrágba pisilek, ha lehet utcán, persze főleg sötétben, minimális lebukás veszéllyel. Ez a pelenkás, gumibugyis vonal, nekem nem... Bocs!  Már ötödször  pisilek ugyan abba a nadrágba, eddig még nem mostam ki :D este megszárítom, másnap felveszem. Nekem nagyon bejön az illata :D , de lassan mosni kell. 

Lehet, h csak nem olvastam el elég hozzászólást, de én nem láttam semmi szexuális vonalat az utolsó pár oldalon. ez miért van?

Engem pl nagyon izgat ha más pisil le, pasi vagy csaj. Ezen az új vonalon, is izgatna, ha valaki nekem pisilné le nadrágomat pl :)

Rossz helyen járok? Vagy az is izgatna, ha egy másik pasival sétálnánk és mindketten bepisilnénk a nadrágba, h lássuk egymásnak. 

Itt lehet ismerkedni? ha igen, hogy?

Van pár videóm, vagy képeket tudok belőlük csinálni, ha szeretnétek

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Adampee, próbáltam megnézni az email címed, de a küld-re kattintva először azt írta, h állítsak be alapértelmezettként valami levelező programot, ez nem sikerült, gmailt is és freemailt is használok, uh nem is nagyon értettem mit akar.... na mindegy beállítottam az enyémet is publikusra, uh, remélem Te és mások, jobban tudják ezt kezelni, és tudtok nekem írni, és tudunk talizni.

CSV93, remélem neked is sikerül írni, ha jársz Pesten akkor játszhatunk :)

Azt hiszem most is lemegyek egy pisis sétára 

Hát sajnos túl sokáig írogattam, és nem jutottam csak a fürdőszobáig :( :D 

Készítettem képeket,de ezek még a tegnapi utcai, meg lépcsőház képek :) 

PeeTo Creative Commons License 4 napja 0 0 27990

Próba

wadas Tamás Creative Commons License 4 napja 0 0 27989

Az első 4 a fürdőben, az utolsó kettő a szobában ülve.

Talán még lemegyek ha hamarosan kell pisilnem, de sajna át kell vennem a másik nadrágom, mert nagyon hideg van már, így nekiindulni.

Tegnap is csak a lépcsőházig (se) jutottam, de bíztam benne. h lesz még, így elindultam pisisen, de nagyon hideg volt. Ráadásul nagyon nehezen indult meg akkor már, de aztán azért összejött szerencsére :)

wadas Tamás Creative Commons License 4 napja 0 0 27988

Na sikerült, csak bénáztam. Ezek még az utcai, meg lépcsőház képek :) 

wadas Tamás Creative Commons License 4 napja 0 0 27987

Hát sajnos túl sokáig írogattam, és nem jutottam csak a fürdőszobáig :( :D 

Készítettem képeket, próbálom feltölteni, de az imént leírt programok alapértelmezetté tétele közben sikerült elállítanom valamit, így nem fogadja a formátumot... de próbálkozom 

wadas Tamás Creative Commons License 4 napja 0 0 27986

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Adampee, próbáltam megnézni az email címed, de a küld-re kattintva először azt írta, h állítsak be alapértelmezettként valami levelező programot, ez nem sikerült, gmailt is és freemailt is használok, uh nem is nagyon értettem mit akar.... na mindegy beállítottam az enyémet is publikusra, uh, remélem Te és mások, jobban tudják ezt kezelni, és tudtok nekem írni, és tudunk talizni.

CSV93, remélem neked is sikerül írni, ha jársz Pesten akkor játszhatunk :)

Azt hiszem most is lemegyek egy pisis sétára Kőbányán a tó körül meg a sportliget szélére, ha lát valaki érdeklődő, szólítson meg! :) A nadrágomról fel fog ismerni :D Bár ahogy látom, csak én kukorékolok már...

CSV93 Creative Commons License 5 napja 0 0 27985

Szia! 

Ha érdekel a bepisilés, a legjobb helyen jársz. 

Igen, lehet ismerkedni. Személyes találkozást kevesen merik bevállalni. Nekem sikerült igazán jó barátot találni itt a fórumon. Személyesen is szoktunk néha találkozni, pedig több mint 200 km-re lakunk egymástól. Vele is pisilnem már be utcán sétálva is. 

Nála próbáltam ki először a pelenkát, de én is szívesebben pisilek be nadrágba és alsógatyába. A fehér színű boxeralsók a kedvenceim. A bepisilés csodás érzése után izgató a sárga foltokkal tarkított látvány, száradás után is. 

Engem mindig nagyon érdekel, hogy ki hogy kedvelte meg a bepisilést. Nálad hogyan kezdődött? 

Én szegedi vagyok, de ahogy fentebb írtam, barátkozás kedvéért szívesen utazok is. Egyébként nős vagyok, és mivel a nejem kicsit sem vevő a témára, teljesen titokban csinálom. 

Előzmény: wadas Tamás (27977)
scan74 Creative Commons License 5 napja 0 0 27984

Szia

Szivesen megismernélek:)

Előzmény: pisiscunci (24755)
Spriccpumpa Creative Commons License 5 napja 0 0 27983

"...nem láttam semmi szexuális vonalat..."

A két cselekvés között nincs feltétlen összefüggés.

Alapesetben pisilni, bepisilni szeretünk, aztán mindenki úgy folytatja, ahogyan az neki jólesik.

Amennyiben, hajlandó, pisilős hölgy is van kézügyben, akkor már lényegesen más a helyzet...

Adampee Creative Commons License 5 napja 0 0 27982

Ilyen szituban már sokszor volt részem 😀 

Elképzelted már hogy vajon mit szólna ha észrevenné?

Előzmény: BM24 (27961)
Adampee Creative Commons License 5 napja 0 0 27981

Ezt jó volt olvasni 🙂

Tényleg bátor cselekedet! Megnéztem volna! 

A reakciókat figyelve mit olvastál le a kollégáid és a főnököd arcáról?

Előzmény: EDani (27967)
Adampee Creative Commons License 5 napja 0 0 27980

Érdekes ez a pelenka kérdés, mert én is kipróbáltam és néha szoktam is abba pisilni, de jobban izgat a nadrágba. Érezni és látni ahogy szétterül, vagy ha keveset engedek be nyilvános helyen akkor a lebukásveszély adja az izgalmat. 

Előzmény: Pelusos88 (27978)
Adampee Creative Commons License 5 napja 0 0 27979

Nem jársz rossz helyen,lehet itt ismerkedni. Vagyunk páran akik nyitottak rá és publikus az e-mail címünk.

"Lehet, h csak nem olvastam el elég hozzászólást, de én nem láttam semmi szexuális vonalat az utolsó pár oldalon. ez miért van?" 

Pedig van benne szexuális vonal, olvass csak vissza és nem fogsz csalódni 🙂

Sokunkat izgat amiről írsz: az együtt bepisilés, egymás nadrágjának lepisilése. Vannak is történetek, például rólam is egy itteni ismerkedés után.

Képeket is szoktunk feltenni, úgyhogy ne fogd vissza magad!

Pelusos88 Creative Commons License 5 napja 0 0 27978

Először nekem is a bepisilés jött be. Csak valahogy jó lett volna megőrizni a tisztasàgot, meg a meleg pisi érzését a lábam között. Később rájöttem hogy még jobban szégyenlem magam, ezáltal még izgibb ha mindent a pelusba engedek.

wadas Tamás Creative Commons License 5 napja 0 0 27977

Sziasztok!

Pár napja kaptam rá a "témára" :) de nekem csak az jön be ha nadrágba pisilek, ha lehet utcán, persze főleg sötétben, minimális lebukás veszéllyel. Ez a pelenkás, gumibugyis vonal, nekem nem... Bocs!  Már ötödször  pisilek ugyan abba a nadrágba, eddig még nem mostam ki :D este megszárítom, másnap felveszem. Nekem nagyon bejön az illata :D , de lassan mosni kell. Ma voltunk a csajommal fürdőben, előtte BKV-ztam, majd később ő is csatlakozott és együtt utaztunk. Én éreztem, de ő nem. Ja és tegnap ő is belepisilt, megszárította, és abban jött :) Sajna ezt csak később mondta el :) 

Lehet, h csak nem olvastam el elég hozzászólást, de én nem láttam semmi szexuális vonalat az utolsó pár oldalon. ez miért van?

Engem pl nagyon izgat ha más pisil le, pasi vagy csaj. Ezen az új vonalon, is izgatna, ha valaki nekem pisilné le nadrágomat pl :)

Rossz helyen járok? Vagy az is izgatna, ha egy másik pasival sétálnánk és mindketten bepisilnénk a nadrágba, h lássuk egymásnak. 

Itt lehet ismerkedni? ha igen, hogy?

Van pár videóm, vagy képeket tudok belőlük csinálni, ha szeretnétek

BM24 Creative Commons License 6 napja 0 0 27976

Pihend ki magad!

Kíváncsi vagyok, a jövőben szóba fog-e kerülni a dolog. Szívesen megnéztem volna a kollégáid és a főnököd arcát. Amikor kimentél pisis nadrágban, volt, aki mondott valamit?

Én is élveztem a helyzetet, ami velem történt, de nem tudom, hogyan reagáltam volna, ha lebukok.

Előzmény: EDani (27975)
EDani Creative Commons License 6 napja 0 0 27975

Élvezetes ilyen helyzetben bepisilni,én is szeretem a lebukásveszélyt!

Ma már nem,csak éjjel fogok bepisilni.Fáradt vagyok.Vettem fel egy pelenkát,védelem is van az ágyon,úgyhogy ahányszor kelleni fog,beengedem!Holnap sokáig akarok aludni.Sajnos még délután meló.

Előzmény: BM24 (27973)
EDani Creative Commons License 6 napja 0 0 27974

Túl merész húzás volt de nem bánom.Senki nem mondott utána semmit,fura is mert azt hittem téma lesz.A főnökkel négyszemközt beszéltem.Azt mondtam történt egy kis baleset,de nem olyan amire ő gondolna,haza kellene futnom mert behugyoztam.Hogy mit csináltál?Ez volt a válasza.Aztán annyit mondtam hogy biztos felfáztam mert wc-re menet összevizeltem magam és kéne tiszta ruha,műszak végéig büdösödne.Aztán elengedett persze.

Előzmény: BM24 (27972)
BM24 Creative Commons License 6 napja 0 0 27973

Szerintem nem látta, mert akkor még a kocsiban volt, de nem sokon múlt.

Kicsit abban a pillanatban megijedtem, de egyébként nagyon élveztem a helyzetet.

Ma bepisilsz még később?

Előzmény: EDani (27968)
BM24 Creative Commons License 6 napja 0 0 27972

Azért ez elég merész húzás! Le a kalappal!

Utána volt, aki felhozta a dolgot? A főnököddel milyen párbeszéd zajlott közöttetek?

Előzmény: EDani (27967)
EDani Creative Commons License 6 napja 0 0 27971

Nekem is 😀

Előzmény: pee she (27969)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!