Keresés

Részletes keresés

BM24 Creative Commons License 2020.12.04 0 0 23327

Természetesen engem is felizgat, amikor látok másokat bepisilni, bár ez eddig nem sokszor történt meg. Ha egy lányt látok bepisilni, az számomra kellemesebb, mint amikor fiú  csinálja, de igazából mindkét esetben nagyon érdekes látvány, főleg, mert én is szeretek bevizelni.

Akik tudják, azokat hogy avattad be? Én egyszer behugyoztam a legjobb haverom előtt, de őt még én nem láttam bepisilni.

Elhiszem, hogy jó visszaemlékezni az első bevizelésedre, izgalmasan is hangzik, több sztoridat is olvasnám.

Már így idősebbként is előfordult velem, hogy úgy ment be kisebb-nagyobb (vagy teljes)adag, hogy nem értem el WC-re, bár ebben sokszor szándékosság is volt. Szeretem érezni, amikor a hólyagom már teljesen tele van, és bármelyik pillanatban elindulhat az áradat. Ilyenkor szoktam még inni kicsit, és akkor garantált a behugyozás.

Ágyban már pisiltél be? Én szerintem lassan ki fogom próbálni. ;)

Előzmény: EDani (23325)
EDani Creative Commons License 2020.12.04 0 2 23326

Ma este bepisiltem és a gép előtt most így vagyok,nagyon élvezem!Valaki szokott ilyet?

EDani Creative Commons License 2020.12.04 0 0 23325

Amikor ez történt 16 éves voltam.

Nekem is a kellemes melegséggel járó megkönnyebbülés tetszik benne,de az is ahogyan látom hogy szétterül a pisi a nadrágban,ahogyan növekszik a folt engem az is vonz benne!Szóval ha nem én pisilek be az is tetszik,láttam már pár embert bepisilni és őszintén szólva felizgatott!Téged is felizgat az is ha látsz valakit bevizelni?Lehet hogy buta kérdés,de ebben számít nálad hogy fiú vagy lány pisil be?

Pont így csinálom én is,szeretem folyamatosan nedvesíteni a nadrágomat!A széken törölköző van nálam,én is óvom azért.

Titokban csinálom többnyire,de nálam azért van aki tudja.

Kedvenc bevizelős sztorim nekem elég sok van.Olyan is amikor én és olyan is amikor más pisilt be.

Az egyik kedvencem a legelső amiről írtam,erre is valahogy mindig szívesen gondolok vissza,leszálltunk a buszról és úgy rohantam a wc-re mint akinek az élete múlik rajta és közben éreztem ahogy egyre melegszik a nadrágom!Aztán a wc-nél már mindegy volt,persze amit lehetett a wc-be engedtem de az már elég kevés volt.Akkor éreztem először vonzalmat ez iránt,előtte maximum a vízbe pisiltem bele,de amúgy eszembe sem jutott ilyesmi.Örülök hogy ez megtörtént mert adott valami pluszt!

Amikor balesetig visszatartom az olyankor van ha tudom hogy megtehetem.A mai is olyan!Sokat iszok és nem megyek pisilni,aztán van egy pont amikor kicsit bemegy,elállítom,de eljön az idő amikor nem lehet és megindul.Nagyon szeretem ezt is!Neked ilyen nem volt még véletlen sem?Tehát úgy hogy nem értél ki wc-re és bement valamennyi?

 

 

Előzmény: BM24 (23324)


BM24 Creative Commons License 2020.12.04 0 0 23324

És mennyi idős voltál, amikor ez történt?

Mikor először kipróbáltam direkt, nekem a kellemes melegség volt az, amit újra érezni akartam. Na meg persze a vele járó megkönnyebbülés.

Gépezés közben én is be szoktam engedni, nem is olyan ritkán. Szeretem folyamatosan nedvesíteni az alsómat olyankor. Ha nadrág is van rajtam, mindig látszik rajta egy kisebb folt, de ügyelek arra, hogy a szék ne legyen pisis.

A környezetemből nem tudja senki, hogy én ezt szeretem, inkább titokban szoktam csinálni. Nálad ezzel mi a helyzet?

Van kedvenc bevizelős sztorid? Amikor "balesetig" visszatartod, az nálad hogy néz ki pontosan?

Előzmény: EDani (23323)
EDani Creative Commons License 2020.12.04 0 0 23323

Köszi hogy leírtad.Hasonlóan történt velem is,csak kicsit idősebben.Ahogy rohantam a wc-be éreztem hogy csordogál befele és mire odaértem teljesen bepisiltem.Nálam megtudta a környezetem de nem volt semmi rossz élményem ez miatt,kicsit nevettek rajtam de ennyi.Viszont én akkor valami furcsán kellemeset éreztem és hát őszintén szólva mikor rá gondoltam később felizgatott.Ezért csináltam meg direkt is.Én is pisiltem már be a kertben rövidnadrágba és nekem is nagyon tetszik az is!Most is bepisiltem és így ülök a gépnél!Te is szoktál ilyet?Valaki a környezetedben tudja hogy ezt szereted?

Előzmény: BM24 (23322)
BM24 Creative Commons License 2020.12.04 0 0 23322

Már párszor leírtam ide, hogy nálam hogyan kezdődött ez a dolog, de leírom szívesen ismét.

Egyszer 10 évesen bepisiltem a WC előtt, mert már nem bírtam visszatartani. Eleinte még szégyelltem is a történteket (pedig nem tudta meg senki), és jó ideig nem is foglalkoztatott a dolog, de pár évvel később eszembe jutott a bepisilésem és ismét ki akartam próbálni, milyen érzés. Felvettem egy alsónadrágot, beálltam a zuhanyba és elengedtem magam. Lényegében ekkor szerettem meg a bevizelést.

Szeretem én is sokáig tartogatni (bár végsőkig csak ritkán szoktam), ugyanakkor kisebb adagokat is szívesen beengedek, ha alkalmam van rá. Legjobban a kertben szeretem teljesen elengedni magam, főként nyáron egy rövidnadrágban.

Már sokféle nadrágban bepisiltem, mindenben élveztem,de a kedvenc a szörfnadrág fecske alsóval.

 

Hogy történt a véletlen bepisilésed?

 

Előzmény: EDani (23321)
EDani Creative Commons License 2020.12.04 0 0 23321

Szia!

Igen érdekel,nem is kicsit!Újabban másra sem tudok gondolni!Úgy kezdődött,hogy akaratom ellenére bepisiltem és olyan kellemes volt,hogy aztán direkt is megcsináltam.Azóta már több tucatszor.Úgy szoktam hogy rengeteget iszok és megvárom amíg annyira nagyon kell hogy megindul.Kedvencem a farmer!De van olyan hogy csak gatyába tudok,azt is élvezem ugyanúgy.

Megkérdezhetem hogy Te hogy vagy ezzel?Nálad hogyan kezdődött és hogy szoktad csinálni,meg hogy mibe szereted?

Előzmény: BM24 (23320)
BM24 Creative Commons License 2020.12.04 0 1 23320

Szia!

Ha érdekel a bepisilés, akkor a legjobb helyen jársz! Mesélj kicsit magadról! Hogy kezdődött nálad ez az egész? Általában hogyan és mibe szoktál bevizelni?

Előzmény: EDani (23319)
EDani Creative Commons License 2020.12.04 0 0 23319

Sziasztok!

Nagyon örülnék ha beszélgethetnék olyan emberekkel akik élvezik ha bepisilnek!

Nem tudom megmondani hogy miért,de nagyon izgat a téma!

Köszönöm ha befogadtok!

BM24 Creative Commons License 2020.12.03 0 0 23318

Pont azon gondolkodtam, hogy mostanában milyen kevesen írnak ide, erre tessék. :)

Szép munka! Remélem élvezted minden pillanatát a bevizelésnek!

Előzmény: pee she (23316)
Spriccpumpa Creative Commons License 2020.12.03 0 0 23317

 

 Látványos, szép végkifejlet.

Bizonyára kellemes volt.

 

😊😊😊

Előzmény: pee she (23316)
pee she Creative Commons License 2020.12.03 0 3 23316

Már a városban nagyon kellett, egyre jobban. Mikor egy kicsi becsurgott, akkor gyorsan haza bicajoztam. A hidegben bepisilni se akartam és nem akartam az emberek között látványosan fogdosni. Mikor zártam ki az ajtót, már egyfolytában fognom kellett, de elindult a pisi. Közben gatyában ráültem a WC- re és bement az összes.

 

pee she Creative Commons License 2020.11.26 0 1 23315

Szép nem!..... 😊

soptom Creative Commons License 2020.11.26 0 1 23314

Az én emailem: kkformation@gmail.com

Skype: tomsop

 

Írj!

halványlila nejlonkecske Creative Commons License 2020.11.25 0 0 23313

Szia!

Az említett korosztályba tartozom, 21 vagyok. Szívesen leveleznék veletek, ha gondoljátok.

Előzmény: StalkerBabe (23309)
soptom Creative Commons License 2020.11.25 0 0 23312

Sziasztok!

 

Nagyon szeretek bepisilni.. Akár kamerás is szóba jöhet. Ha valaki szeretne velem skyp-on játszani egy kicsit vagy csak közösen bepisilni szóljatok: Skype nevem:tomsop.

 

 

26/f

pee she Creative Commons License 2020.11.22 0 0 23311

30+ vagyok, de ha gondolod, cseveghetünk a témáról. Szívesen küldök neked vágyainak megfelelő videókat.

Mail public.

Előzmény: StalkerBabe (23309)
kori92 Creative Commons License 2020.11.21 0 0 23310

Szia! Levelezhetünk ha van kedved és kicserélhetjük gondolatainkat. :) (tarabuci@citromail.hu)

Előzmény: StalkerBabe (23309)
StalkerBabe Creative Commons License 2020.11.21 0 0 23309

Sziasztok! Vannak itt fiatalabbak? 20-30 évesek? Szívesen leveleznék, fantáziálgatnék valakivel! :) Párom van, ő is benne van ebben, de jó, ha mások is vannak. Illetve néha kamerán is bepisilhetne nekem valaki, ha benne van ^^

getyuska Creative Commons License 2020.11.17 0 0 23308

Igen tettem ala foliat

 

Vagy egy ijenbe bepisilni???

 

Előzmény: BM24 (23307)
BM24 Creative Commons License 2020.11.17 0 0 23307

Érdekes lehet ilyen anyagú nadrágba bevizelni. Az ágyra terítettél valamit a védelem miatt, mielőtt beeresztettél? Egy ideje gondolkozom hasonlón, de még valahogy nem kerítettem rá sort.

Egyébként én ma szinte egész nap kint dolgoztam a kertben. Egy fekete melegítő nadrág volt rajtam, így bátran eresztettem be kisebb-nagyobb adagokat, amikor csak kedvem tartotta. Mikor tudtam, hogy körülbelül fél óra múlva végzek, beengedtem a hólyagom teljes tartalmát, ami nagyon jól esett.

Előzmény: getyuska (23303)
getyuska Creative Commons License 2020.11.17 0 0 23306

Szia! De jo erzes ijen shortba bele pisilni.

Kellemeswn lefolyik a pisi

Előzmény: pee she (23305)
pee she Creative Commons License 2020.11.17 0 0 23305

Ez nem ázik át. Milyen érzés lehet?... Kifolyik a szárán. Meg áll benne a finom friss meleg pisi, ahogy fekszel. 

 

Előzmény: getyuska (23304)
getyuska Creative Commons License 2020.11.16 0 0 23304

 egy ijenbe   vizeltem be csak kek szinu volt

 

Előzmény: getyuska (23303)
getyuska Creative Commons License 2020.11.16 0 0 23303

Szia igen volt agyba vizelos elmenyem is . Egyszer lefekveskor fel vettem a fenyes anyagu kek neylon shortomat es lefekudtem . Ram jott a pisiles es szepen bevizeltem

Előzmény: BM24 (23302)
BM24 Creative Commons License 2020.11.14 0 0 23302

Hát igen, a sörnek valóban erős vízhajtó hatása van. És eztán mi történt?

A lakóhelyemtől távol még nem vagyok ilyen bátor, mint te, de végül is a kényszer nagy Úr.

Történtek mostanában hasonlók? Ágyba vizelős élményed volt már?

Előzmény: getyuska (23301)
getyuska Creative Commons License 2020.11.14 0 0 23301

Előzménye az volt sok sört ittam rám jött az inger nem tudtam hova elmenni vizelni,és egy kis utcába befordulva már el is engettem magam. Mindenem azonnal pisis lett. Az utcából ki jöttem ès láttam ,hogy mindenem elázott szóval bevizeltem aztán haza mentem volna . Egy buszmegálóhoz érve egy srác kérdezte meg ,hogy bevizeltem. Ő a buszt várta. Nagyon kínos volt és közölte hogy ő is nagy bevizelős. Rajta farmer volt rajtam meg téli susogos gatya. Meg is kérdezte ,hogy enyire kellett vizelnem ,hogy átázot a gatyám .

Előzmény: getyuska (23299)
Elvis finn Creative Commons License 2020.11.14 0 0 23300

Jó kép🙂 izgató

Előzmény: getyuska (23299)
getyuska Creative Commons License 2020.11.14 0 1 23299

Ma sikerult bevizelnem a nyit utcan! Anyira kellett,hogy már nem

tudtam vissza tartani a vizeletemet. 

Anyira kellett,hogy most tényleg be vizeltem. 

Pisis nadrágba kellett haza jönöm az utcán. 

Előzmény: BM24 (23298)
BM24 Creative Commons License 2020.11.13 0 1 23298

Látom, mostanában nem igazán írtok sztorikat, de én azért leírom, hogy mi történt velem ma.

Mielőtt elindultam volna haza, nem mentem el mosdóba, hanem inkább ittam még egy pohár vizet. A buszon már alig vártam, hogy leszállhassak, ugyanis a vizelési inger miatt már folyamatosan járt a lábam. Mikor leszálltam, gondolkodás nélkül beeresztettem egy kisebb adagot, majd mentem tovább. Nem messze a háztól megint megálltam és ismét nedvesítettem kicsit. A kapunál viszont már teljesen ellazítottam magam odalent és pillanatokon belül már a lábszáramon folyt végig a forró vizeletem. Szinte az egész adagot beeresztettem, majd gyorsan bejöttem a házba. Mivel már sötét volt, nem hiszem, hogy bárki észrevette a dolgot, de én nagyon élveztem. Ez az egész körülbelül 10 perccel ezelőtt történt, így még a pisis nadrágban vagyok, de hamarosan elmegyek zuhanyozni, csak előtte még beengedem a maradékot is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!