Keresés

Részletes keresés

Biga Cubensis Creative Commons License 2001.12.12 0 0 13
Hahó!

Vannak itt még FC játékosok?
Főleg olyanok, akik hajlandóak lennének egy-két (akár saját készítésű) multiplayert nyomni?

üdv,
Biga

Vahren Creative Commons License 2001.05.11 0 0 12
Johnnyboy: pont ugyanez a helyzet velem is. Nekem is az eredeti van es patch fenn.
Jo lenne tudni miert csinalja.

masik bosszanto dolog, hogy a szovjetszkaja atomicseszkij tengeralattjarokbol kihagytak a raketakat. (Azon tipusok nem szerepelnek a jatekban). Igy csak par torpedoja van a nagy Typhoon*-nak is, ami eleg idetlen igy.

Vahren

*NATO kodnev

Johnnyboy Creative Commons License 2000.04.16 0 0 11
Udv!

Sokszor elofordul hogy a gepeim leszallas helyett csak idetlenul forognak korbe korbe. Mit lehet ez ellen tenni? Foleg az F-14-es gepeimmel van ilyen problema.

Johnnyboy Creative Commons License 2000.04.15 0 0 10
Udv!

Ti tudjatok allitani a repulogepek magassagat, sebesseget a shift1,2,3 shift 6,7,8 gombokkal?
A patch-et felraktam de nem segitett. Enelkul pedig a jatek nem igazan elvezetes.

Orulnek ha tudna valaki a megoldast mert kezdek ideges lenni, hogy megvettem eredetiben, felraktam a patch-et es semmisem valtozott.

Johnnyboy

Erdei Mike Creative Commons License 2000.04.11 0 0 9
Hellhammer

ha tudod légyszi küldd el azt a csomagot, érdekel, mert amúgy a program nagyon ül.
ide -> erdeimike@hotmail.com

eMM: sorry, nem vettem észre. Most már mind1...

Előzmény: Hellhammer (8)
Hellhammer Creative Commons License 2000.04.08 0 0 8
Fllet Commandban könnyen be lehet állítani hogy ne neked kelljen a SAM-eket lődözni egyenként, hanem automatikusan védjék magukat a hajók. Meg egy csomó más dolgot. Patchelni se kell hozzá a játékot, csak ki kell cserélni vagy ha értesz hozzá, át kell írni a direktívákat. Ha kell vkinek a csomag amivel én játszom az írjon.

eMM: Talán nem három hét után kell felhívni a topicgazda figyelmét az ilyesmire. Meg talán írhattál volna valami értelmeset is. :-)

eMM Creative Commons License 2000.04.08 0 0 7
Van ám,már 1 fleet command nevű topic.
Talán körül kelett volna nézni,mielőtt nyitogatsz.
Előzmény: Erdei Mike (-)
Erdei Mike Creative Commons License 2000.04.07 0 0 6
Kiva'ncsi vagyok meddig birod majd turelemmel...
el_mariachi Creative Commons License 2000.03.28 0 0 5
A magasságos Úristen megáldja a Naccságos Urat! :))

Akkor estve irány haza, és kezdetét veszi az úgynevezett rakendroll.

Előzmény: Sysco (4)
Sysco Creative Commons License 2000.03.24 0 0 4
el_mariachi!
Ugy nez ki neked is a crack-elt verzio van meg.
Kell hogy legyen a CD-n egy konyvtar aminek crack a neve.
Abban van egy ugyanolyan nevu file amivel a jatekot inditod.
Masold at az eredeti helyere es nyomas.
Egyebkent nezzetek meg a www.churchi.com-ot.
Nem rossz ki gyujtemeny.
Talan meg crack-elt patch-ek is vannak itt. ;)
el_mariachi Creative Commons License 2000.03.23 0 0 3
Sajnos nem én vagyok az, aki segít rajtad, csak egy kérdést tennék fel. Már régóta hever haszontalanul a játék a polcon, de most hátha...
Szóval: én is feltört CD-t használok, azaz csak használnék, mert a game egyáltalán nem indul el az installálás után. Az install rendben, de utána mindig jön a hibaüzenet: helyezze be a játék cd-t és indítson újra. Megtettem már párszor, az eredmény – mondanom sem kell – semmi, nulla, l*fa*sz. Hm. Miért lettem megfosztva e játéktól, azaz: van-e erre vmilyen gyógymód? (Mielőtt a cdplayer-t hibáztatná bárki is, _minden_ mással remekül működik.) Lehet, hogy a lemez rossz? :((((
Előzmény: Erdei Mike (2)
Erdei Mike Creative Commons License 2000.03.23 0 0 2
Hja, én is igy gondoltam.. akkor másképpen teszem fel a kérdést. Ki tudja, hol találom meg a hackelt patchet?
Sysco Creative Commons License 2000.03.20 0 0 1
Mikee
Sajna ez alltalanos problema hogy a hack-elt gamek az eredete patch-el nem mennek.
Ugyhogy meg kell szerzni hozzajuk a hack-elt patch-et (na ez jol hangzik)
dzsó Creative Commons License 2000.03.17 0 0 0
Szerintem az ilyen játék egyenlő a 0-val! §:-)
Előzmény: Erdei Mike (-)
Erdei Mike Creative Commons License 2000.03.17 0 0 topiknyitó
Tudom már régen lefutott, de azért én megnyitom még1xer. Mivel van egy drága jó problémám... Teljes CD-s, de feltört (jujj, de szégyellemmagam) változatban van meg nekem. A törés abban áll, hogy 1 cracked exe-t kell bemásolni, hogy induljon. Namostan, az original peccs nélküli változat meglehetősen hmmm bugokkal teli. Pl. ha azzal vagyok elfoglalva, hogy a bejövő rakétákra egyesével engedem rá a SAMeket, akkor mikor van időm arra, hogy a repülőgépeket szépen lassan kijelöljem, csapatba rendezzem és elküldjem felderiteni vagy ha ez megtörtént rázavarni a gonosz ellenre? Az olyanról minthogy zavarás bekapcsolása már csak álmodni merek... Letöltöttem 1 patchet, de ha azt felteszem közli, hogy a cd ugyebár nincs benne... (vajon miért?:)) Szóval kérdés: A patch meg van e valakinek feltörve? Illetve a patch felrakása után megoldódik ez a hajónemvédekezik probléma? Mer ha nem, akkor inkább félrteszem...
Istenem, ha az i688-nak ilyen grafikája lenne...

Mikee

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!