Keresés

Részletes keresés

szőke540 Creative Commons License 2024.08.05 0 0 15

Sziasztok! Elég régen volt itt hozzá szólás! Én 1976-1984 között jártam a Martosba! Nemrég volt osztálytalálkozónk a 40. Nagyon jól sikerült, csak sajnos nem mindenki volt ott! Mindig örömmel gondolok azokra az évekre!

toth.agi.1956-1964 Creative Commons License 2014.01.30 0 0 14

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Szia Turi Erika!

 Jól étettelek? Mondovics Jancsi felesége vagy? Ő osztálytársam volt. Tóth Ági vagyok, Tóthné Éva néni legnagyobb lánya, Káci és Zsuzsi a húgaim, ők is oda jártak. Káci 2, Zsuzsi 6 évvel fiatalabb nálam.

 Emlékszem Puskás Jutkára is, és a nővérére Mártira is. Talán anyuhoz jártak németre, vagy másodikos korukban tanította őket... Elsőben Konkoly Joli néni tanított, másodikban Anyu, harmadikban Mészáros Zsuzsi néni, negyedikben Dancs Irénke néni, aztán, mikor  összekeverték a fiú- és lány osztályokat, és mind vegyes lett, akkor Cseh Lajos bácsi lett az osztályfőnökünk, később meg Deák Erzsike néni, aki magyartanárunk is volt. A földrajzot Varajtiné Edit néni tanította, a biológiát  Dobos Károlyné Anni néni, akinek Nünüke volt a beceneve. Falkayné Magdi néni volt a tornatanárnőnk, Szőke Viktorné Cili néni a matektanár, Baróti János a fizikát tanította. Az orosz tanáraink sűrűn változtak, kit ezért, kit azért rúgtak ki... Herpait pofozkodásért, az elődjét lányok zaklatásáért.... Nyolcadikban jött Földesi Tamásné, aki tanított is valamit.

 A volt osztálytársak közül Kispál Erika ma is itt lakik a telepen, szoktam találkozni vele, és Zrak Lacival is összefutottam már néhányszor. Mikulás Marica ugyanott lakik, ahol annak idején, a vitézi házakban. Vele is sokszor találkoztam már.

 Jöttök holnap a találkozóra? Úgy tudom, 2014. január 31-én, este 6 körül lesz. Megpróbálok elmenni, remélem nem jön közbe semmi.

 A régi osztálytársak közül a lányokat a legnehezebb megtalálni, mert sokan fölvették a férjük nevét, és onnan kezdve elérhetetlenné váltak, a többszörös névváltoztatókról már nem is beszélve....

 Na, szia, elbúcsúzom mára. Jancsit, és a többieket is üdvözlöm. A holnapi viszontlátásra! Üdv.: Tóth Ági

Előzmény: turi (11)
toth.agi.1956-1964 Creative Commons License 2014.01.30 0 0 13

Én 1956-1964-ig jártam a Martosba

Előzmény: archer1 (5)
toth.agi.1956-1964 Creative Commons License 2014.01.30 0 0 12

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Szia Mészáros Ági!

 Tóth Ági vagyok, Tóthné Éva néni legnagyobb lánya, Káci és Zsuzsi a húgaim, ők is oda jártak. Káci 2, Zsuzsi 6 évvel fiatalabb nálam. Káci és Te osztálytársak voltatok, ha jól emlékszem. Kácinak át kellett menni másik osztályba, hogy ne az édesanyánk legyen a tanítónénije, és így másodikban, és harmadikban a Te édesanyád tanította.

Engem elsőben Konkoly Joli néni tanított, másodikban Anyu, harmadikban Mészáros Zsuzsi néni - a Te anyukád -, negyedikben Dancs Irénke néni, aztán, mikor  összekeverték a fiú- és lány osztályokat, és mind vegyes lett, akkor Cseh Lajos bácsi lett az osztályfőnökünk, később meg Deák Erzsike néni, aki magyartanárunk is volt. A földrajzot Varajtiné Edit néni tanította, a biológiát  Dobos Károlyné Anni néni, akinek Nünüke volt a beceneve. Falkayné Magdi néni volt a tornatanárnőnk, Szőke Viktorné Cili néni a matektanár, Baróti János a fizikát tanította. Az orosz tanáraink sűrűn változtak, kit ezért, kit azért rúgtak ki... Herpait pofozkodásért, az elődjét lányok zaklatásáért.... Nyolcadikban jött Földesi Tamásné, aki tanított is valamit.

 A volt osztálytársak közül Kispál Erika ma is itt lakik a telepen, szoktam találkozni vele, és Zrak Lacival is összefutottam már néhányszor. Mikulás Marica ugyanott lakik, ahol annak idején, a vitézi házakban. Vele is sokszor találkoztam már.

 Jöttök holnap a találkozóra? Úgy tudom, 2014. január 31-én, este 6 körül lesz. Megpróbálok elmenni, remélem nem jön közbe semmi.

 A régi osztálytársak közül a lányokat a legnehezebb megtalálni, mert sokan fölvették a férjük nevét, és onnan kezdve elérhetetlenné váltak, a többszörös névváltoztatókról már nem is beszélve....

 Na, szia, elbúcsúzom mára. Édesanyádat is üdvözlöm. A holnapi viszontlátásra! Üdv.: Tóth Ági

Előzmény: Mészáros Ági (10)
turi Creative Commons License 2007.07.23 0 0 11

Puskás Judittal egy emeleten laktam.

A Martosba jártam,az öcsém is,a férjem is és a sógornőm is,sőt annak a lánya is.

Mondovicsné Turi Erika vagyok.

Előzmény: Mészáros Ági (9)
Mészáros Ági Creative Commons License 2006.11.11 0 0 10
Néhány nevet találtunk az iwiwen, de én sajnos keverem az osztálytársakat,mert anyám is ott tanított alsóban (Mészárosné Zsuzsa néni) és így több osztályban is jártam. Érdekes módon eddig csak D-seket találtam. Amúgy a Martos Frlóra u.13-ban laktam, de nyolcadik után elköltöztünk, így ált. suli óta senkit nem láttam. Aki netán rám ismer, jelentkezzen! magnes@emitel.hu
Előzmény: Mészáros Ági (9)
Mészáros Ági Creative Commons License 2006.11.11 0 0 9
1967-ben végeztem a Martosban. C-s voltam. Most kezdjük kutatni volt osztálytársainkat Puskás Judittal.
Előzmény: jung (8)
jung Creative Commons License 2004.11.24 0 0 8
1984-90
Előzmény: lelekkel (7)
lelekkel Creative Commons License 2003.08.27 0 0 7
én is oda jártam, 1970-ben végeztem.
Te mikor?
Előzmény: Gyapot (6)
Gyapot Creative Commons License 2003.08.27 0 0 6
Sziasztok,

Én oda jártam a 70es évek végén, nyolcvanas évek elején.
Mi most a suli neve? Heltai?

Gy

archer1 Creative Commons License 2001.03.09 0 0 5
Jééé...:-)
Én a Martosba jártam, de csak 1958-tól 1962ig...:-)
szerencsefel Creative Commons License 2000.03.23 0 0 4
De kár, hogy közületek senki sem járt oda.
szerencsefel Creative Commons License 2000.03.18 0 0 3
Senki?
szerencsefel Creative Commons License 2000.03.17 0 0 2
Na mi az? Nincs itt senki a Martosból?
szerencsefel Creative Commons License 2000.03.17 0 0 1
O.K. Akkor a 0-ás után jöhetnek az érdemi hozzászólások. :)
jeegynullas Creative Commons License 2000.03.17 0 0 0
A 70-es, 80-as evek vegen nulla van.
Előzmény: szerencsefel (-)
szerencsefel Creative Commons License 2000.03.17 0 0 topiknyitó
70-es évek végén, 80-as évek elején ki járt oda?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!