Keresés

Részletes keresés

Nethely (X) 2016.11.08 0 0 71

Sziasztok!

Érdemes megnézni az oldalunkat, mert nagyon jó domain-tárhely kombinációk közül választhattok, pl.:

 

- .hu domain regisztráció 2 évre : 1500 Ft + áfa
- 256Mb tárhely (dinamikus, reklám mentes): ingyenes

 

Üdv:
Nethely csapata
www.nethely.hu

Remete Ur Creative Commons License 2015.03.31 0 0 70

Az alábbi lnken vagy a kuponkódommal kedvezményesen tudtok tárhelyet és domaint venni a Tárhely.Eu-nál, ha valakit érdekel:

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

Kuponkód:KUPON09C8643C0

 

Csak ajánlani tudom őket, megízható korrekt és nagyon gyors cég minden területen!

New Bart Creative Commons License 2014.06.29 0 0 69

Ez olyan mint a legtöbb kínai és török étterem, ahol a kaja egy ezres, de a félliteres üdítő 500 Ft:-) valahol vissza kell, hogy jöjjön az olcsóság!

púpos-mókus Creative Commons License 2014.06.23 0 0 68

Igen ezzel csak egyetérteni lehet szerintem.

Előzmény: New Bart (67)
New Bart Creative Commons License 2014.06.04 0 0 67

Jó kis akció, de ahogy elnézem azért van bőven másik domain végződés ahol visszajön, más nagyobb szolgáltatóknál meg a .com-os sokkal olcsóbbak például.

púpos-mókus Creative Commons License 2014.06.04 0 0 66

"Legolcsóbb .hu domain: 2.690 Ft(bruttó)/2év"

Aktuálisan már 3.690 Ft (B)/2 év van kiírva az oldalon.

 

Itt https://www.rackhost.hu/domain 1.905 Ft (bruttó) / 2 év.

 

.hu mindkét esetben természetesen

:)

 

 

 

Előzmény: ajakab (44)
New Bart Creative Commons License 2014.03.11 0 0 65

Érdemes ilyen nagyobb cégeknél regisztrálni, sajnos a kis cégek bizonytalanok, így ha buknak, buknak velük az ügyfelek is, a nagyobb szolgáltatók at érdemes még ha egy kicsit többe is kerül, pár száz Ft-ról beszélünk így is.

abregee Creative Commons License 2014.02.28 0 0 63

nem műxik:(

olyan tárhely szolgáltatót érdemes választani aki már legalább 5-10 éve piacon sok ezer ügyféllel, sok tízezer domain regisztrációval rendelkezik, ehhez nem kell összehasonlító, mert ilyen itthon csak pár van

Előzmény: honlapsos (47)
New Bart Creative Commons License 2014.02.25 0 0 62

Keress rá a googleben a "tárhely szolgáltatók" kifejezésre és ott fel fog jönni több ilyen oldal is.

HardWata Creative Commons License 2014.02.09 0 0 60

Nálam nem tölt be, üres fehér oldal :(

Előzmény: honlapsos (47)
New Bart Creative Commons License 2014.01.27 0 0 58

Érdemes úgy regisztrálni, hogy mellé rendel az ember egy tárhelyet, a legtöbb esetben a tárhely árába foglalva adnak domain nevet is, Érdemes olyan szolgáltatót választani aki ad mellé dns szerkesztési lehetőséget, így dománi tulajdonosként oda tudod irányítani ahova szeretnéd.

ajakab Creative Commons License 2011.06.28 0 0 44

Legolcsóbb .hu domain: 2.690 Ft(bruttó)/2év

www.DOMAIN7.hu

langelaszlo Creative Commons License 2010.12.18 0 0 43

Sziasztok!

A domain.hu -n a következő hibaüzenetet kapom egy domain check-nél:

  " M-PNAU -E- [biovizet.hu] NS not authoritative: ns2.univexnet.com "

 

és így nem tudom ezt a magyar domaint beregisztrálni. Más magyar .hu domainekkel is ez jött elő.

A Hostgatornál vagyok, reseller tárhelyen, már többször beszéltem velük, szerintük náluk minden rendesen be van állítva. Én is próbáltam ezt-azt a domain zónában, de nem javult meg.

A domain a GoDaddy-nél van, ott is megnéztük kétszer, elvileg jól állítottam be a private name servert.

Tud-e valaki segíteni: hogyan lehet kijavítani ezt a hibaüzenetet? Be tudom-e én állítani valahogy a DNS zonában?

 

Nagyon köszönöm előre is.

 

Rckbl Creative Commons License 2009.10.06 0 0 42
Szia!

A cpanel backup menüjében válaszd a Download or Generate a Full Web Site Backup lehetőséget. Töltsd le a kész file-t és küldd el az új tárhelyszolgáltatódnak, akik ebből a file-ból domain névvel, email címekkel, dns beállításokkal együtt pár perc alatt átköltöztetik az oldalad.
Másik lehetőség, hogy az új szolgáltatónak megadod a tárhelyed elérhetőségi adatait, felhasználónév és jelszó. Az új szolgáltató pedig "távlehívással" átköltözteti az oldalt.

üdv

PZ

www.hosting55.hu
Előzmény: Cheeka (39)
Újlaki Creative Commons License 2008.11.25 0 0 41
Nevet vagy tartalmat?
Előzmény: Cheeka (39)
atti73 Creative Commons License 2008.11.24 0 0 40
Senki nem tudja a választ?
Előzmény: atti73 (36)
Cheeka Creative Commons License 2008.11.16 0 0 39
Sziasztok!
Tudnátok segíteni hogyan tudok domain nevet egy tárhelyről a másikra áthelyezni /C-panel/?
Köszönöm előre is.
atti73 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 36
Sziasztok!
Van valami infotok arról, hogy az ékezetes domain nevek mikortól lesznek gugliban kereshetők? Mi kell hozzá? Érdemes egyáltalán ékezetes domain-nel foglalkozni?
Köszi
petepe Creative Commons License 2008.10.12 0 0 35
Kösz a választ, eddig értem.

És ezt honnan lehet megtudni, hogy érvényes előírásai vannak-e a webhostnak? Csak miután a kérelme a domain után beadom, utána fog kiderülni?

És tudsz ajánlani egy konkrét regisztrátort, ami olcsó? És mennyivel kerül többe, ha dns beállítást is kérek a regisztrátortól?
Előzmény: Újlaki (34)
Újlaki Creative Commons License 2008.10.12 0 0 34
Két lépés:

1. A 000webhostnak megadod a .hu-s domain-nevedet.

2. A domain-neved regisztrátorának megadod a 000webhosttól kapott két névszervert (ns01.000webhost.com, ns02.000webhost.com), és kéred, hogy ezt állítsák be.

Ha mindenki tudja a dolgát, akkor így működni fog.

Persze, lehet, hogy ez nem ilyen egyszerű. Ha a 000webhost.com beállításai nem felelnek meg pontosan az előírásoknak - és a legtöbb szolgáltatónál ezek nem felelnek meg, mert az előírások egészen egyszerűen elavultak, és a külföldi szolgáltatók már nem tartják be őket -, akkor a magyar regisztrátor nem fogja tudni beállítani a domain-nevet (mert a magyar regisztrációs rendszer viszont betartatja az elavult előírásokat). Ebben az esetben a regisztrátortól kell kérned a DNS-beállítást, és megadni neki a 000webhost.com-tól kapott IP-címet. Vigyázz, mert sok regisztrátornál a DNS-szolgáltatásra nem terjed ki a regisztrációs díj, külön pénzt kérnek érte.

Előzmény: petepe (32)
Újlaki Creative Commons License 2008.10.12 0 0 33
Két szolgáltató? Az egyik biztosan nem fog neked .hu domaint regisztrálni. Akkor tehát marad a másik.

Az egyik elég drága? Az egyik az amerikai viszonyok között az egyik legkedvezőbb árfekvésű, a másik a hazai viszonyok között az egyik legkedvezőbb árfekvésű szolgáltatást nyújtja. Lehet, hogy te ismersz egy harmadikat is?

Elég gyenge szolgáltatást nyújt? Az egyikről nem hiszem, mert egymillió légy biztosan nem téved, akarom mondani, 690 ezer felhasználó valószínűleg nem téved. A másik meg nem nyújt gyenge szolgáltatást, ezt biztosan tudom.

Szóval nem osztogatnak, és nem Mercit, a többi stimmel.

Superman

U.I.: Ha bármi gondod van, szólj a szolgáltatódnak. Sokkal tisztességesebb, mint reszelgetni a körmödet, és hülyeségeket beszélni, mint a viccbeli szédült nyuszi. És lehet, hogy célravezetőbb is.
Előzmény: lex.luthor (31)
petepe Creative Commons License 2008.10.11 0 0 32
Sziasztok!

Légyszi segítsetek!!!

000webhost.com oldalon van egy oldalam regelve (ganja.ath.cx). Regeléskor megadtam az ath.cx-es domainemet, amit dyndns-en foglaltam ingyen. Ekkor csak dyndns oldalán kellett megadnom a 000webhoston kapott IP-t.

Most viszont szeretnék .hu-s domaint regelni helyette. Az a gond, hogy ha jól tudom, a regisztrátor oldalakon nem szokás IP-t megadni. Azthiszem, 000webhost adott még ilyeneket: "ns01.000webhost.com, ns02.000webhost.com"

Tehát milyen domain szolgáltatás kell nekem? És mi az a két url, amit adtak? És hogy csináljam az egészet?
Ha jól sejtem nem kell dns-es se, mivel azt is adtak.

Ezt az egész rendszert nem értem igazán.


Kösz...
lex.luthor Creative Commons License 2007.10.12 0 0 31
Írhattál volna linket, mert 2 szolgáltató is fut ezen a néven, és az egyik elég drága, elég gyenge szolgáltatással...
Előzmény: Újlaki (29)
Jack The Lad Creative Commons License 2007.10.12 0 0 30

Köszi, megnézzük!

 

 

Előzmény: Újlaki (29)
Újlaki Creative Commons License 2007.10.12 0 0 29
1. Blue Host - 3000 Ft + ÁFA
2. Blue Host - havi 990 Ft + ÁFA
3. Rajta!
Előzmény: Jack The Lad (28)
Jack The Lad Creative Commons License 2007.06.21 0 0 28
Kérdések!

 

1. Hol érdemes .hu domaint regisztrálni?

 

2. Tárhely?

 

3. Még lesznek kérdéseim!

 

Előre is köszi!!!

 

 

Jack The Lad Creative Commons License 2007.06.20 0 0 27

HELP!!!

 

 

Lud Creative Commons License 2001.11.30 0 0 26
Kösz a válaszokat!
Még egy láma kérdés aztán itt sem vagyok.
Az ADSL ugye a tyúkbélen megy, de ehhez fenn kell-e tartanom a drótos telefon előfizetésemet is a háromezres havidijjal?
Előzmény: hkr (24)
Újlaki Creative Commons License 2001.11.30 0 0 25
Ez az ADSL viszont érdekelne.
Előzmény: hkr (24)
hkr Creative Commons License 2001.11.29 0 0 24
Az ISZT minden egyes regisztrált domain után, ami 1998 után született, évi 1000 forint + áfát számláz a regisztrátor-szervezeteknek. Ezt a költséget ki így, ki úgy hárítja tovabb az ügyfélre.

Nálunk ez a költség a hosting havidíjakba be van építve. Ha viszont valakinek nincs a domainre vonatkozó hosting-szerződése velünk, mert pl. saját szervere van, akkor évi 2000 forint + áfát számlázunk ki évente minden egyes név után. Az 1000 forint "haszon" fedezi nagyjából az ezzel járó adminisztrációs költségeket, az ember munkadíját, aki foglalkozik vele, a postaköltséget, telefonszámlát stb stb. Nagyobb számú domainnél nem kérünk 2000-et, hanem darabszámtól függően csak 1500-at vagy 1700-at.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!