Keresés

Részletes keresés

Tomboló Hold Creative Commons License 2000.03.18 0 0 36
Ordas !

Miért nem válaszolsz ?

Tomboló Hold Creative Commons License 2000.03.18 0 0 35
Nem kellene ennyire dícsérni ! Lehet, hogy buta vagyok, de
naív ma már biztosan nem ! Úgy tűnik, vannak egyesek, akik
behúnyt szemmel és csak a fideszre nyitott füllel élnek.
A teljesen nyílvánvaló törvénytelenség a kormány részéről
csak az elmúlt 2 évben létezik !
Előzmény: Ordas (33)
Geyza Creative Commons License 2000.03.17 0 0 34
Mi újság cafon?
Engedélyt kaptál erre a topikra is?
Az imakommandó igen sokoldalú! Igazi reneszánsz emberek vagytok.
Előzmény: cafon (20)
Ordas Creative Commons License 2000.03.17 0 0 33
Miert bogarka, MSZP-SZDSZ nem tiport a jogokat? Ne legy mar naiv, te kis buta!!!
Előzmény: Tomboló Hold (-)
Hi Creative Commons License 2000.03.17 0 0 32
Igen!
Nem!
Uláccik nagyon megragatt bennem a régi godókodásmód mer én úgy értettem utánam lett mocskos.
No, mind1.

"Egyébként én nem szoktam a fizikai megsemmisítéssel poénkodni, szemben a baloldallal."

???

Előzmény: refugee (30)
fs Creative Commons License 2000.03.17 0 0 31
Kormányunk jeles képviselője, Torgyán doktor megint bolsevikozik. Kurvára unalmas már ez a bolsevikos szöveg, kegyetlenul unalmas. Hogy jön ez ide ?? Torgyán ugyanúgy kormányon van mint a Csurka. Mert csak a vak nem látja, hogy a MIÉP kormányzópárt lett nemisolyan nagy titokban...

FS

refugee Creative Commons License 2000.03.17 0 0 30
Csak annyiban talált meg, hogy odaírtad az én hozzászólásom számát. Ezért kénytelen voltam azt gondolni, hogy nekem szántad.

Egyébként én nem szoktam a fizikai megsemmisítéssel poénkodni, szemben a baloldallal. Ami poént elsütöttem, az nem volt sem személyeskedő, sem obszcén, sem erőszakos.

Előzmény: Hi (27)
aszora Creative Commons License 2000.03.17 0 0 29
Ha ez egy vicc, akkor tessék kérem kacagni.
Vagy az elvtársaknak már nincs is humorérzékük?
szimpatizans Creative Commons License 2000.03.17 0 0 28
Kedves Wishfor!
Mokas toled azt olvasni, hogy "A III/III-as ugynökök a kommunista hatalom kiszolgálói és egyik legfontosabb támaszai voltak, tehát hazaárulók."
Ezek utan hogyan velekedsz az MSZP vezeteserol, akik ugye maguk voltak a "kommunista hatalom", oket kellett kiszolgalni.
Udv.
Előzmény: Wishfor (11)
Hi Creative Commons License 2000.03.17 0 0 27
Off!
"az én szellemi fölényem pedig mind nyilvánvalóbb."

Csak humorkodtam az előbb a Te stílusodban. Nem gondoltam, hogy ennyire megtalál. Igí reagálásod így bizonyíték >>a Te szellemi fölényed<< szintjére!
On!

Ez a kis affér rímel a topic címére!

Előzmény: refugee (25)
Tomboló Hold Creative Commons License 2000.03.17 0 0 26
"Ebben a topicban abszolút kulturált hangon szólaltam meg, a baloldal részéről mégis a durva, obszcén, sőt a fizikai megsemmisülésre (égés) utaló kritikákat kaptam."
Ugyan mutasd már meg, hogy ezek a kritikák hol vannak !
Előzmény: refugee (25)
refugee Creative Commons License 2000.03.17 0 0 25
A jobboldalt gyakran vádolják azzal, hogy vitában durva, erőszakos hangot használ.

Ebben a topicban abszolút kulturált hangon szólaltam meg, a baloldal részéről mégis a durva, obszcén, sőt a fizikai megsemmisülésre (égés) utaló kritikákat kaptam. Más topicokban is hasonlókat tapasztalok.

Ennek örülök, mert azt látom belőle, hogy a baloldal rendkívül frusztrált és ideges, az én szellemi fölényem pedig mind nyilvánvalóbb.

Hi Creative Commons License 2000.03.17 0 0 24
Hi!
Személyes megszólíttatás címén szólok hozzá!

"A III/III-as ügynökök a kommunista hatalom kiszolgálói és egyik legfontosabb támaszai voltak, tehát hazaárulók."

Plagizáltok! Ez csurkapista szövege!

refugee 2000-03-16 23:39:08 (6)
Igen! Leég róla.

illus 2000-03-17 09:52:16 (13)
válasz erre : "Na látod, ebben is különböztök!"

lujza Creative Commons License 2000.03.17 0 0 23
Szoritkozzal a tenyekre, maradj a temanal, s majd nem haborgatom erzekeny lelkedet.
Előzmény: cafon (22)
cafon Creative Commons License 2000.03.17 0 0 22
Lujza az én árnyékom!

Bocs, összekevertem. :))

Előzmény: lujza (21)
lujza Creative Commons License 2000.03.17 0 0 21
Valamit osszekeversz.
A hangulatjelenteseket nem a spiclik irtak, hanem a munkahelyi partszervezetek, hivatalosan.
Előzmény: cafon (20)
cafon Creative Commons License 2000.03.17 0 0 20
Hi!

"Ennek ellenére azt hiszem, attól, hogy valaki Kádár alatt sikeres író volt, még nem hazaáruló."
Attól nem, de attól, hogy hangulatjelentéseket irogatott, attól igen.

Előzmény: Geyza (19)
Geyza Creative Commons License 2000.03.17 0 0 19
Nem szavaztam Csurkára, ami se nem érdem, se nem bűn, mindössze tény.
Ennek ellenére azt hiszem, attól, hogy valaki Kádár alatt sikeres író volt, még nem hazaáruló.
Amúgy meg egy ideig szilenciumot is kapott.
Én azt nem értem, miért kell az érzelmeket összekeverni a politikával.
Köpjetek le, de én egyik politikust se szeretem és nem is utálom.
Ezeket a fogalmakat a magánéletre tartalékolom.

Gézátok

Előzmény: Wishfor (11)
PuPu Creative Commons License 2000.03.17 0 0 18
Had' szeressék, - szívük joga.
Van olyan fiú, aki a fiúkat szereti.
Ízlések és pofonok, ugyebár...
:O)
Morgana Creative Commons License 2000.03.17 0 0 17
Hi Tomboló!

Ki tipor itt és mit?
Nem nézted el a házszámot úgy néhány ezer kilóméterrel? Mondjok úgy csecsenföld irányába.

üdv

Előzmény: Tomboló Hold (-)
medve Creative Commons License 2000.03.17 0 0 16
Azt értem, hogy valaki nem szimpatizál a kormánnyal. Azt viszont nem, hogy miért kell intoleránsnak lenni avval, aki meg igen.

Az is lehet vicc, hogy Horn-Kovács-Thürmer és TGM félti a demokráciát. Nem? Vagy nincs mitől félteni a demokráciát? Ha valaki azt mondja, hogy ezért és ezért rossz a kormány, az OK, de hogy valaki antidemokrata, mert nem MSZP-SZDSZ-esz, nos azt sose fogom elfogadni.

frontrunner Creative Commons License 2000.03.17 0 0 15
Tombolo Hold!

Egy ember a talpan, ki realisan lat. Eszik a fergek hazankat es meg tamogatjak is oket. Kommunista fobia- ki kene noni mint a rugdalozot a csecsemonek. Emberek- III/III hogy jon ide. Nyissatok mar ki szemeiteket, demokracia- Fidesz. Olyan parhuzam mint sport es Deutch Tamas- ert az az ember valaha ladbahoz vagy sportolt valaha. Nem is folytatom, emberek szakadjatok el a kepernyotol, szabaduljatok ki a virtualis halobol es ismerkedjetek meg a realis jelennel. Ha kint vagytok szoljatok es ujra szavazzatok a fideszre, talan akkor meg par tizezzer ember elhagyja az orszagot mint ahogyan teszi a fiatalsag legnagyobb szazaleka most. Igen FIATAL DEMOKRATAK SZOVETSEGE- ennyi fiatal nem hagyta el az orszgot mint az elmult ket ev alatt...egyik ciklus alatt sem. Csak egy ropke gondolat, nem is megyek bele a politikai reszbe mert az azt hiszem tulsagosan nehez dio lenne e konok elkepzeleseket vallo emberek tomegeben. IMHO semmi megbantas

Rsüni Creative Commons License 2000.03.17 0 0 14

Látom érthetetlen számodra, hogy a szoclib sajtó uszítása ellenére sokan vannak, akik a saját szemükkel látnak és nem az övékkel. Téged miért nem zavar, hogy százmilliárdokat eltüntetők kiálltanak korrupciót, tv adót törvénytelenül ellehetetlenítők sikítanak cenzúrát, Munkáspárttal szövetkezők beszélnek szélsőségekről? Szerintem meg ez nem vicc.
Előzmény: Tomboló Hold (-)
frontrunner Creative Commons License 2000.03.17 0 0 13
Tombolo Hold!

Egy ember a talpan, ki realisan lat. Eszik a fergek hazankat es meg tamogatjak is oket. Kommunista fobia- ki kene noni mint a rugdalozot a csecsemonek. Emberek- III/III hogy jon ide. Nyissatok mar ki szemeiteket, demokracia- Fidesz. Olyan parhuzam mint sport es Deutch Tamas- ert az az ember valaha ladbahoz vagy sportolt valaha. Nem is folytatom, emberek szakadjatok el a kepernyotol, szabaduljatok ki a virtualis halobol es ismerkedjetek meg a realis jelennel. Ha kint vagytok szoljatok es ujra szavazzatok a fideszre, talan akkor meg par tizezzer ember elhagyja az orszagot mint ahogyan teszi a fiatalsag legnagyobb szazaleka most. Igen FIATAL DEMOKRATAK SZOVETSEGE- ennyi fiatal nem hagyta el az orszgot mint az elmult ket ev alatt...egyik ciklus alatt sem. Csak egy ropke gondolat, nem is megyek bele a politikai reszbe mert az azt hiszem tulsagosan nehez dio lenne e konok elkepzeleseket vallo emberek tomegeben. IMHO semmi megbantas

illus Creative Commons License 2000.03.17 0 0 12
Bajor után szabadon:

Ha valakinek 100 millióval tartoznék, nem biztos, hogy véleményt mondanék bárkiről vagy parlamenti képviselő lennék.
Azt mindenki tudja, hogy az erkölcsi normák elég mélyen vannak a politikusoknál, de azért ennyire???

Üdv illus

Előzmény: Wishfor (11)
Wishfor Creative Commons License 2000.03.17 0 0 11
A III/III-as ügynökök a kommunista hatalom kiszolgálói és egyik legfontosabb támaszai voltak, tehát hazaárulók. Tudtál követni legalább gondolatban?

Egyébként ami Csurkát illeti, ha nem ismernénk mocskos multját a cirka 50 éves működése (40 év kommunista háziíróság + 10 év soviniszta-fasiszta nézetek hangoztatásával M.O. lejáratása) alapján is bőven megdolgozott ezért a jelzőért.

Előzmény: a_yose (9)
Messire Creative Commons License 2000.03.17 0 0 10
Vastagh Palko megmondta: Recsket meg kell nyitni ujra. Akkor majd nem zavarunk teged.
Előzmény: Tomboló Hold (-)
a_yose Creative Commons License 2000.03.17 0 0 9
Bagoly mondja. Már téged is félrevezettek. Ki mondta neked, hogy Cs. hazaáruló? Mindegy, de bedőltél neki.
Előzmény: Wishfor (8)
Wishfor Creative Commons License 2000.03.17 0 0 8
Ami a te soraidból látszik,az nemcsak látszik hanem szaga is van.

Tényleg büszke vagy arra,hogy egy III/III-as hazaáruló élősködőt követsz ? Ha már a haza szeretetre képtelen vagy, némi önálló logikus gondolkodásra szert tehetnél valahol. Már csak azért is , hogy a következő kókler ne tudjon ilyen könnyen hülyére venni.

Előzmény: refugee (5)
Tomboló Hold Creative Commons License 2000.03.16 0 0 7
A genyuszra !
Előzmény: refugee (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!