Keresés

Részletes keresés

tudkonf.hu Creative Commons License 2012.09.26 0 0 10

Ha kerestek új konferenciákat, nézzétek meg a http://tudkonf.hu oldalt, ahol tudományos konferenciákat találsz meg!

Turulmadár Creative Commons License 2000.03.17 0 0 9
huh, "meg amúgy is" 2x, de rossz...
legyen a második helyett mondjuk "Egyébként" :)
Előzmény: Turulmadár (8)
Turulmadár Creative Commons License 2000.03.17 0 0 8
Jó napot!

Janicsár-téma: neeem, nem rabolunk ifjú keresztény gyermekeket későbbi harci cselekmény céljából. ;) Meg amúgy is, bármennyire szeretnék ránkhúzni ezt a titulust, remélem nem fog összejönni. Hogy a Fidesz PR-fogása lenne a konferencia támogatása, az ott bukik, hogy ez egy-az-egyben Fidelitasként zajlik és nem tudok róla hogy bármi "felsőbb utasítást" kaptam volna. Meg amúgy is, aki ismer így-úgy, az remélem elhiszi rólam hogy nem image-okokból kezdeményeztem a konferencia támogatását. A hangvételről, kedves Cafon, remélem személyesen fogsz meggyőződni, én a jelenlegi állás szerint végig ott leszek a programon, akár személyesen is elpanaszolhatod aggodalmaid. =)

Maradok tisztelettel:
Ákos, a Turulmadár

akkorcsakmi Creative Commons License 2000.03.17 0 0 7
Kedves cafon!

Már azt hittem én olvastam valamit rosszul és a konferencia már lezajlott, holnap-holnapután csak felvételről közvetítik. Az volt ugyanis valamiért a kényszerképzetem, hogy a topikról beszélsz.
Ha már nem így történt, esetleg odaruccanhatnál és akkor elsőfülből szerezhetnél információt arról, hogy vajh' ott milyen lesz a hangnem és a k k o r megoszthatnád a többiekkel is.

OFF
A vicc tetszett:)), de jóízűbben nevettem volna, ha nem itt olvasom.:((
ON
akkorcsakmi

Előzmény: cafon (6)
cafon Creative Commons License 2000.03.17 0 0 6
Szia!

Bevallom az ominózus 3 betű (meh) többszöri előfordulta ültette el bennem a gyanakvás csíráit. Meggyőződésem, hogy nem alaptalanúl.

A pökhendi stílust (ha már tényleg nem érted) miniszterelnökünkre és csapatára értettem. Tudtad, hogy külföldi diplomáciai körökben újabban 1 Orbán-ban mérik a kommunikációs arrogancia mértékét?

Előzmény: akkorcsakmi (5)
akkorcsakmi Creative Commons License 2000.03.17 0 0 5
Kedves cafon!!
Lehet, hogy túl gyorsan olvastam, amit írtál, nekem a program nem tűnik FIDESZ-PR-nak és janicsártoborzónak sem (arra több okból nem is törném magam, hogy elmenjek), csak egy jól kitalált és tényleg aktuális rendezvénynek. Aki részt vesz rajta, az enélkül is el tudja dönteni, mely párttal, vagy szervezettel szimpatizál, szóval tényleg nem értettem, mi volt kommentárod célja. Mely pökhendi stílusról vagyon szó?
akkorcsakmi
Előzmény: cafon (4)
cafon Creative Commons License 2000.03.17 0 0 4
Szia!

Megnéztem a programot. Azért írtam, hogy ügyes. Úgy is mondhatnám, hogy gratula (hol is olvastam?). Jó program. A Fidelitas nem janicsártoborzó? Kár, hogy ezt a pökhendi, arrogáns stílust tanulják el a fiatalok, a tiszteletadás és a másikra figyelés helyett.

Még a Magyart is meghívták, hogy ne legyen olyan egyoldalú. De tényleg klassz, no.

Előzmény: akkorcsakmi (3)
akkorcsakmi Creative Commons License 2000.03.17 0 0 3
Olvasol is, vagy csak írsz?
A programot megnézni feltehetőleg eszedbe sem jutott, különben aligha janicsároznál.:((((

Ákos, gratula, tecc, remélem legalább egy részére el tudok menni.:)

Előzmény: cafon (2)
cafon Creative Commons License 2000.03.17 0 0 2
Szia!

Teljesen megértem a Fidesz-PReseket. Most ez a jövő. Ügyes. Kellenek a janicsárok. Ezt még Szt. László is jó szemmel nézi. :))

Előzmény: Turulmadár (1)
Turulmadár Creative Commons License 2000.03.17 0 0 1
Halihó!

Változnak az idők... ;) Bár ez a 0 jobboldal a neten kicsit sarkított vélemény, de most ebbe inkább ne menjünk bele, majd legközelebb. :)
A konferencia saját honlapja elérhető a

www.fidelitas.hu/konferencia címen. Sok szeretettel várunk mindenkit úgy a honlapra, mint magára a konferenciára.

Üdv:
Ákos, a Turulmadár

Előzmény: Messire (0)
Messire Creative Commons License 2000.03.17 0 0 0
Na, jo reggelt, orulok, hogy eszre tetszettek venni kedves fiatalok, hogy ez fontos tema.
Regen a jobboldal jelenlete 0 volt a neten.
Előzmény: Turulmadár (-)
Turulmadár Creative Commons License 2000.03.16 0 0 topiknyitó
Tiszteletem mindenkinek!

A Szent Ignác Szakkolégium a Fidelitas támogatásával konferenciát szervez március 18-19-ére. A témák:

- Mit nevezünk információs társadalomnak, hol állunk most?

- Miként hat az internet és a nem személyes kommunikáció a személyiségre?

- Kutatás és oktatás az interneten – a tudás új fogalma?

- Az ifjúság és az internet – korlátozzunk? neveljünk?

- Demokrácia kiterjesztése – egyszerűsödő ügyintézés?

- Elektronikus bűncselekmények – adat - és rendszervédelem

- Az internet hatása a gazdaságra – kereskedelem és kihelyezett munka

Az egyes témákról 1 moderátor vezetésével 3-5 előadó (társadalomtudósok, politikusok, a gazdasági élet szereplői) beszélget, vitázik majd. A helyszín a szakkolégium épülete, a belépés diákigazolvánnyal ingyenes, egyébként 500 Ft. A megközelíthetőségről, valamint a részletekről itt olvashattok.

Üdv:
Ákos, a Turulmadár

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!