Keresés

Részletes keresés

Celtic Moon Creative Commons License 2005.04.28 0 0 15

Úgy 10-12 éves lehettem amikor, a barátnőmnél nyaraltam vidéken.

Az akkor nyolcvan közeli nagyiék bezony hetente többször tették a dolguk, néha úgy, hogy napközben magukra zárták az ajtót...amin persze minden kihallatszott.

freesleep Creative Commons License 2004.11.11 0 0 14
egy ismerősöm mesélt egy jó sztorit a nagyapjáról. a lényeg, hogy 73 éves korában kiment Kanadába rokonokhoz pár hónapra, és amikor hazajött, bezárkózott két-3 napra az asszonnyal, de szó szerint, mert mint mondta, nehéz volt kinn nyelvtudás nélkül ismerkedni.
_cseszo Creative Commons License 2004.11.11 0 0 13

Látod én nem tagadom és nem érzem magam öregnek!

ondjuk nem vagyok már kiskamasz az biztos de még néhány dologban biztos fel tudom venni akár a fiammal is a versenyt.

Előzmény: k.nemezis (12)


k.nemezis Creative Commons License 2004.11.11 0 0 12

Tudod, amikor 42 éves voltam, akkor tagadtam a koromat, öregnek éreztem magam. Most somolygok, ha az ellenőrök kétkedve forgatják a személyimet! :-)

Nem is érzem magam öregnek, inkább érettnek. :-) (Ez is szemlélet kérdése.)

Itt a neten már hiába is keresek 30-40 közötti partnert, linkelnem kell a koromat illetően. A személyes találkozásnt azzal kezdem, hogy "vallok". :-) (De nem hagynak ott, hanem csodálkoznak.)

A Mónika show-ban néha rozoga 40-eseken szörnyűlködöm. Hogyan hanyagolhatják el az emberek (nők és férfiak egyaránt) annyira magukat?!

Előzmény: _cseszo (10)
_cseszo Creative Commons License 2004.11.11 0 0 11

Megfelelően érett intelligens hozzászólás. Jár a hangszóró érte.

Előzmény: Törölt nick (9)
_cseszo Creative Commons License 2004.11.11 0 0 10

Tudod mikor tínagár voltam a 40 éves ember már matuzsálemnek számított a gondolkodásomban. Elérve a 40-et megtapasztaltam hogy nem lettem "öreg" csak idősebb. minden azon múlik mennyire tartja magát (tartatja magát-)))))) az ember karban. Ahogy olvasom a Te esetedben ez megoldott.

No és ne felejtsük el csak az öregszik meg igazán akinek az agya-lelke is megöregszik.

Előzmény: k.nemezis (8)
k.nemezis Creative Commons License 2004.11.11 0 0 8

Idős kortól reszkető fiatalok!

Ki mint él ifjú korában, olyan lesz az öregsége. Fiatal koromban aktívan sportoltam, de nem hajtottam magam túl.

Pár hónap múlva  69 leszek. 34 éves a barátnőm. Tőle függ, hogy hogyan "teljesítek". Ügyes nagyon! :-)

(Sajnos a "korban hozzám illő" nejem már régen nem kívánja a testi örömöket!)

Nincs protkóm, a bölcsességfogaimat hiányolom csak. Anyám gyakran állt mögöttem, míg naponta 3x meg nem mostam a fogaimat! :-)

A számítógép már 25 évvel ezelőtt nélkülözhetetlen munkaeszközöm volt a kutatásban. Most itthon derülök a saját gépemen néhányatok okos hozzászólásán.

Igaz, nem ittam, régebben csak a munkában dohányoztam 1-2 évig. (Akkor még drog nem színesítette a fiatalok életét.)

Nyaranta bicajozom, napi min. 30 km-t, de nem ritka az 50-60 km sem.

Tegnap, mint telente délelőttönként mindig, a Budai hegyeket jártam.  Ebédre itthon vagyok. Időnként felmegyek a Pilisbe, vagy a Börzsönybe, de akkor egész napra.

Semmi szervi nyavajám nincs, egyedül a vérnyomásomra szedem a pirulát.

Aggódó barátaim, aggódni lehet az öregség miatt, de abból gúnyt űzni izléstelenség. (Kivehető protkóval nyalni!)

 

tvonitu Creative Commons License 2004.11.11 0 0 7
Nem vagyok még ott, de hát a mondás szerint, aki nem hal meg, az megöregszik... Egyébként ez is személyiségfüggő... Tavaly szanatóriumba jártam látogatni egy nő ismerősömet, és a szobában lévő, ősz, közel 60 éves, amúgy férjezett asszony, összejött egy ffi beteggel, nagyon vidámkodtak, viháncoltak, röhögcséltek egymással, mint a gyerekek... Ő maga mesélte később ismerősömnek, hogy esti sétáról hazajövet, a szani melletti parkban az öreg megkettyintette... Néztem én is egy nagyot. Aztán ezzel a palival összeveszett, majd egy másikat fogott ki magának. Egyébként hallottam, hogy az ilyen melegvizes beutaltak rendszeres visszatérők, hatalmas "csajozás, hapsizás" céljából. Hiába, vén kecske is...
lord Creative Commons License 2000.03.18 0 0 5
ha sikerül a link

Eredetileg látszott az öreg arca is, kifejezetten buján és pajkosan vigyorgott. Mostanra kitakarták, pokolba a személyiségi jogokkal.

lord Creative Commons License 2000.03.18 0 0 4
Dekurvajó téma!
Néha engem is elborzaszt az öregkor, de remélem, hogy a mostani pasi kitart.
Mégis mi van ami megelőzhető? hahó!
Előzmény: Tövis (-)
Tövis Creative Commons License 2000.03.17 0 0 3
Na akkor még van remény... :)

Mindig is tartottam attól, hogy ősz fanszőrzettel, térdig lottyadt mellel már nem találok pasit magamnak. Nekik azért könyebb nem?
Legalábbis utcán gyakran látni 60as fószert fiatal pipikkel, aztán fordítva már nem nagyon.

Előzmény: ene (1)
barquq Creative Commons License 2000.03.16 0 0 2
Szerintem megtalálhatók Ők, csak a Politika, Törzsasztal rovatokban mozognak, mivel az jobban izgatja a fantáziájukat. Valahogy be kellene csempészned egy linket oda, sűrű bocsánatkérések között, hátha idejönnek egy jó kis mókára. Aztán lehet hogy mi megyünk politizálni inkább...
Előzmény: Tövis (-)
ene Creative Commons License 2000.03.16 0 0 1
Én nem fűznék nagy reményeket hozzá, hogy túl sok hatvan körüli ember ücsörögne a számítógépek előtt.
Azon már magam is gondolkodtam, mit is fogok csinálni 30-40 év múlva szex nélkül. Ilyenkor szoknak rá az emberek a bridzsre, nem?
A házunkban lakik egy 74 éves néni, akivel egy-két éve intim beszélgetésekbe keveredtem. Ő mesélte, hogy milyen szerelmes egy nála két évvel fiatalabb férfiba, és már tíz éve lemondott a szexről, amikor jött a bácsi és ismét a mennyekbe repítette (elmondása szerint eleinte nagyon szégyenkezett, de aztán hamar túltette magát a saját korán). Én persze se köpni se nyelni...
Előzmény: Tövis (-)
Chipet Creative Commons License 2000.03.16 0 0 0
En meg nem s0r0l0m magam az id0sebb nemzedek s0raiba - bar nem eppen 0 az eselyem, hogy id0vel 0da k0zejuk keruljek...
Előzmény: Tövis (-)
Tövis Creative Commons License 2000.03.16 0 0 topiknyitó
Úgy tűnt az itteni topicokba zömmel ifjoncok írnak, de -gondolom- többen olvassák, mint ahányan megnyilatkoznak és köztük akár idősebbek is lehetnek.
Hozzájuk (is) fordulok, mert a fiatalkori-, érettebkori szexről sokat beszélünk, többünknek tapasztalata is van már, de az öregkori szex vajh hogyan működik?
Érdekelnének a problémák (szárazság, kókadtság) előnyök (szopás kivehető protkóval:)) meg a gondok, hátrányok lehetséges megoldásai. Legfőképpen az: van-e olyan életkorral összefüggő probléma ami megelőzhető, csökkenthető ha már most odafigyelek ("gyúrok rá").
Nameg az érzelmi oldal is fontos, ha van vkinek ebben tapasztalata, ötlete. Hiszen bizonyára nem én vagyok az egyetlen, aki jelenleg el sem tudja képzelni az életét szex nélkül. De mi lesz később? Tényleg megváltozhatok?

Egyszóval azért indítom ezt a topicot, mert nagymamival-nagypapival nem lehet ezeket megdumálni, hátha itt igen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!