Keresés

Részletes keresés

liliradanyi Creative Commons License 2016.10.13 0 0 104

Sziasztok! Szeretnek karacsonyra a baratomnak venni egy borotvat. Nem elektromos borotva,klasszikus,modern borotva,gyanta nyéllel. Kineztem mar egyet,de nem ismerem a céget es a termékeiket se. Tudnatok segiteni? Volt mar valaki aki vasarolt innen? Csatlomon a linket,hogy megtudjatok nezni. Valaszotokat elore is koszonom.

 

https://www.trendhim.hu/mattfekete-mach-borotva-p.html

 

 Lili

canonfan Creative Commons License 2014.05.18 0 0 101

Sziasztok!

 

Egy egyelőre elméleti kérdést szeretnék feltenni nektek, kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapaszalatotokra. :)

 

Én sokáig Philips borotvákat (kettőt, abból egyik jelenleg is tartalék borotva) használtam és mindkettővel meg voltam elégedve, hatékonyan nyírtak, és körkéseket se kellett cserélni. Egyedül az volt velük a problémám, hogy a Philips rendszerét nem bírja az arcbőröm, nagyon kipirosodott utána és égetett is. :((

 

Ezért áttértem Braunra, körülbelül két éve egy series 3 320s-4-et használok, és jó borotva jól össze is van rakva, és amiért vettem (irritációmentes borotválkozás) azt teljesíti is, szépen is nyír bár az össze-vissza növő szőröket csak több irányba tudom leküzdeni vele ez a Philipsnek jobban ment, de annyira nem zavar.

Ami a gondom, hogy ennél a Braunnál csak egybe cserélhető a pakk, bár igazából ezzel még nem lenne problémám, de nálam 1 év eddig az amit bírt a gyári borotvafej, és amit utána vettem az is. Árba meg 8-9 ezres körül mozog, amit évente kissé soknak tartok, rejtély hogy másoknak miért megy el több évig is egy szita...

 

Viszont nemrég ajánlották nekem a Remington márkát, ami egy kis utánaolvasás után nekem is szimpatikus, de azt szeretném megkérdezni, hogy a körkéses borotváival van tapasztalatotok?
Én 30 körülért láttam tőlük már jól felszereltnek mondható darabokat is, pl link  de a márkát nem ismerem, borotválkozásra ugyanúgy szokni kell mint a Philipset, vagy a Remingtonok kíméletesebbek?

Azért kérdezem, mert még egy borotvaegységet vettem a Braunhoz de mielőtt ez a mostani kilyukad gondolkodok abban hogy visszatérek körkésesre, de nem tudom hogy mennyire kíméletes a Remington, mert ha az hasonló mint a Philips rendszere, akkor inkább nem kockáztatok, és maradnék a Braunnál... 

 

Válaszotokat előre is köszönöm szépen! 

Pocford Creative Commons License 2013.12.06 0 0 99

Sziasztok!

 

A Trnd jóvoltából lehetőségem adódott, hogy teszteljem a Braun CoolTec borotváját. Már 2 hete használom és csak jókat tudok róla mondani. Elég sok borotvát kipróbáltam már, de ehhez fogható érzést még nem tapasztaltam. Fantasztikus hűsítő élményben volt részem. Szárazon és nedvesen is jól teljesít. Most már nem kell arra figyelnem, hogy legalább kétnaponta borotválkozzak, mert könnyedén elbánik a 3-4 napos borostával is. Az érzékeny bőrömnek köszönhetően eddig sok problémám volt a borotválkozással, de mióta a Braun CoolTec-et használom, semmi gondom sincs. A bőrirritáció, a viszkető érzés teljesen megszűnt, még az aftershave-et is elfelejtem néha használni. Az akkumulátora gyorsan és egyszerűen feltölthető a hozzá tartozó dokkolóval. Tisztítása rendkívül egyszerű.

Aki gyorsan, kényelmesen szeretne borotválkozni, annak nyugodt szívvel ajánlom ezt a borotvát!

Karger Creative Commons License 2012.04.15 0 0 98

Sziasztok!

 

Eladó egy  Philips PT725 vadi új körkéses villanyborotva 13000 forintért.

2 év garanci van rá, 2012.04.14-én lett véve, de nem volt használva, vadi új.

Helyileg Érden vagyok.

 

Tel:06-20-457-89-93

Andrá$ Creative Commons License 2012.02.05 0 0 97

Sziasztok.

Most kaptam egy Philips Power Touch P720 borotvát, ma először kipróbáltam és kicsit fura volt, eddig normál borotváthasználtam de úgy tűnik hogy ez is kb ugyanúgy leszedi mint amilyen szokott lenne scka nemtom hogyan mozgassam csak úgy ahogy jólesik?vag ymegvan hogy oda vissza vagy körkörösen? mondjuk votl hogy néha töbször étkelelt mennem hogy teljesen jó legyen lehe mert kicsi volt a szőr is vagy mert "bénáztam" ?

SZívesen fgadok bármilyen tanácsot :) Előre is köszi

4musing Creative Commons License 2010.07.03 0 0 96
nekem ugyanez (másfél éves) új kések kell venni, legalábbis én úgy tudom. de lehet akkor már új készülék sem sokkal drágább
Előzmény: szedrik (95)
szedrik Creative Commons License 2010.01.17 0 0 95

Az volna a nagy kérdés hogy , : nekem elektromos borotvám van (Philips 3 körkéses) elég régi már és mintha továb tartana a tökéletes bortválkozás. Vajon ujra kelene éleztetni a késeket ? egyáltalán lehet ?érdemes? Vagyujat kellene venni ? de olvastam ojat is ,h örökéletüek.

 

tantandi Creative Commons License 2009.12.18 0 0 94
Akkor az még nézhet ki jól, de ahogy írtad csak ha karban van tartva. 1,2cm az nem olyan vészes..
Előzmény: nandika87 (93)
nandika87 Creative Commons License 2009.12.18 0 0 93
Nem hiszem, hogy kedves H_G nyak aljáig érő szakállra gondolt. Szerintem mondjuk úgy 12 mili környéke az már elégé hosszúnak mondható. Elvileg az nem is szúr. Viszont az is tény, hogy azt is karban kell tartani. Kell valami normális szakállvágó, szóval annyira nem egyszerű az élet ;)
Előzmény: tantandi (91)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.18 0 0 92
Nem kell lelógóan hosszúnak lennie, ahhoz hogy zavarjon, elég 1 hét és már zavaró is. Nekem a szőrtüszők inkább borotválkozás másnapjára szoktak bepirosodni, de az is csak ritkán, ha nagyon meggyötörtem magam.
Előzmény: tantandi (91)
tantandi Creative Commons License 2009.12.18 0 0 91
Attól függ milyen hosszú, ha lelóg mondjuk a nyaka aljáig azért az elég hosszú, meg azt nehéz szerintem karbantartani, nem is tetszik annyira. De egy közepesen hosszú szakáll az még lehet jó :D
Előzmény: H_G (88)
nandika87 Creative Commons License 2009.12.18 0 0 90
Ezt átérzem. Nekem is úgy egy hets borotva után már begyullad néhány szőrtüsző, meg ilyesmi. Nem nagyon szeretem ezért sem meghagyni. Úgyhogy teljesen átérzem a helyzetet. Valahogy tényleg szükség van a jó karbantartásra.
Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.18 0 0 89
Az meg engem zavar... Elkezd egy bizonyos hossz után viszketni.
Előzmény: H_G (88)
H_G Creative Commons License 2009.12.18 0 0 88
Egy hosszú, selymes szakáll?

Előzmény: tantandi (87)
tantandi Creative Commons License 2009.12.18 0 0 87
Ezt elviselem inkább, mint hogy olyan csúnya legyen a bőre... :)
Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.18 0 0 86
Akkor meg szúúúr! :) az nem baj?
Előzmény: tantandi (85)
tantandi Creative Commons License 2009.12.18 0 0 85
Azt én se szeretem, ha a pasimnak ilyen kipattogzott a bőre... Már mondtam is neki, hogy ez így nem járja csináljon magával valamit... Mondta,hogy akkor ilyen borostásra fogja nyírni, bár nekem az se jön be annyira, de még mindig jobb, mint ez a mostani állapot..
Előzmény: revire (82)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.18 0 0 84
Mert egy borotván lévő pajesz vágóval, elég nehézkes egy szakállat lenyírni. Szóval kénytelen vagy.
Előzmény: nandika87 (83)
nandika87 Creative Commons License 2009.12.18 0 0 83
Nincsenek az elektormos borotvákon szakállformázó? Mármint gondolom nem az összesen, de amivel én találkoztam, azokon volt legalább trimmelő. Gondolom mellé még kell szakállformáló is, de a megoldás létezik :) Miért vegyen az ember külön szakállformálót meg borotvát?
Előzmény: nayan00 (81)
revire Creative Commons License 2009.12.17 0 0 82
Muszályvolt ráálnom a borostás formára mert ha teljesen leszedtem akkor, kipattogzott, mondjuk ennek lehet az volt az oka hogy nem nagyon használok semmmit borotválkozás után......

Olvasgattam vissza a fórumot, volt benne szó ilyen borotváról, meg nézegettem is a neten, van választék, de azért nem vagyok elájulva. Viszont, biztosan maradok a rezgőkésesnél :D
Előzmény: nayan00 (81)
nayan00 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 81
Hát akkor neked valami olyan kellene, ami formáz is. Normál elektromos borotvával nem nagyon lehet, sima borotvával is macerás azért. Egy haverom most vett egy ilyenre is jó gépet. Hétvégén azzal szórakoztunk. Szépen megformáztuk az arcát :)
Előzmény: revire (80)
revire Creative Commons License 2009.12.17 0 0 80
Hát a működési elvét most elnem magyarázom, mert nem vayok borotva szakértő, de látványosan abban különbözik a körkésestől, hogy sokkal kisebb a feje egész precizen lehet vele operálni. Viszont 4-5 milis szőrnél sem rángatott, ott annyi volt a baj, hogy mintha nem tudná eléggé becsípni a szálakat, és vagy 5* át kell menni vele hogy leszedje. mondjuk mostanába abszolút csak rendes borotva+olló kombót használok, mert 4 naponta változtatom az arcszőrt design-t :D
Előzmény: nayan00 (79)
nayan00 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 79
Ha már túl hosszú, akkor igen, de ez csak akkor fordul elő, ha már 4-5 napja nem borotválkoztam. Arcszeszt használtam, de nagyon kiszárított, így balzsam lett a tuti megoldás. De azt se mindig használok csak ha ráérek. Annyira nincs rá szükség.
De már eléggé kezd tropára menni. A rezgőkéses az milyen? Ahhoz még nem volt szerencsém.
Előzmény: revire (78)
revire Creative Commons License 2009.12.17 0 0 78
Van olyan elektromos borotva ami vízálló, ez tuti mert láttam már pár hírdetést, mondjuk nem tudom milyen márka típus.
Amúgy a körkéses neked nem cibálja az arcod? Te használsz utánna valami alkoholt? Én rezgőkésest használtam, az is megrántott egyszer kétszer, de azt olvastam a körkésesek cibálnak. Amúgy szeritnem mindegyik hagy az arcon egy nagyon picit, márkától függetlenűl, nem?
Előzmény: nayan00 (76)
hastetheday Creative Commons License 2009.12.17 0 0 77
Elég sok borotva legalább cseppálló, de van jó pár ami teljesen vízálló.
Ugye így tisztítani is könnyű, meg aki fürdés közben szeretnél használni, az akkor is tudja gond nélkül. Viszont ezekkel az a gond, hogy hálózatról olyankor nem használhatóak, így mindig fel kell hogy legyen töltve az akksi.
Előzmény: nayan00 (76)
nayan00 Creative Commons License 2009.12.17 0 0 76
Mivel elektromos nem hiszem, hogy nagyon barátja lenne a víz. Kivéve amire rá van írva, hogy mégis :)
Hogy a témához is szóljak. Kb 3-4 éve használok elektromos borotvát. Már emlegetett 3 körkéseset. Nekem eléggé érzékeny a bőröm, de sokkal kevésbé irritál, mint a hagyományos borotva. Annyi, hogy nem lesz sima annyira hiszen nem a bőrömön szalad a penge. Bár ez amiatt is lehet, hogy egy olcsóbb változatom van.
Előzmény: turner888 (75)
turner888 Creative Commons License 2009.12.11 0 0 75
A braunból van olyan ami több funkciós? Amúgy ezek bírják a vizet?
ZoeCsokvaomány Creative Commons License 2009.12.07 0 0 74
A Braunt vásárlás előtt még nem próbáltam szal. kicsit zsákbamacska volt, de így utólag azt hiszem jól döntöttem : ) és am. nem egy csúcsmodell de nekem bevált és sokkal jobb mint egy 3000 Ft-os Delton v. más egyéb kínai : D
Előzmény: nandika87 (72)
stuncenpudli Creative Commons License 2009.12.07 0 0 73
Ez a videó ez tetszik én a gyantásat láttam, de ez sokkal jobb :D:D
Nagy úr a kényszer...:P
Előzmény: nandika87 (72)
nandika87 Creative Commons License 2009.12.07 0 0 72
Nem hiszem, hogy bárminek is vígasztalnia kéne :) Ő tudja azt, hogy melyik borotválkozási módszer áll legközelebb a szívéhez, nem? Ha akarnám akkor akár karddal is borotválkozhat :D Tényleg nem hiszem, hogyha kipróbálta mind a kettőt és bejött neki, akkor különbséget kéne tenni a kettő között, vagy összehasonlítani, vagy ilyesmi. Én még mindig csak puhatolózom, meg érdeklődöm, de lehet, hogy egyszer eljön az én időm az elektromos borotvákhoz is :)
Előzmény: stuncenpudli (70)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!