Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.12 0 0 23
Ezért írtam a hozzászólásom első sorát, de ne zavartasd magad a világért se.

Különben is mi van a reinkarnációjukkal. Mindig csak magadra gondolsz? :))
Nem is beszélve arról, hogy azóta sztem mással is fordult elő hasonló eset.

Törölt nick Creative Commons License 2002.10.12 0 0 21
Már valószinű, hogy nem aktuális a problémád. Ha köztünk vagy még megírhatnád mi lett a vége a játszmának.

Az eredeti problémánál maradva én először elbeszélgetnék a hugommal, hogy mit akar a sráctól ( csak sex, együttjárás, tartós monogám kapcsolat, házasság; kis kilengésekhez mit szólna bármely részről, állandó másikhoz esetleg).
A válaszától tenném függővé, mit teszek. Ha amit ő szeretne szöges ellentétben áll a srác igazi énjével, akkor jobb ha mielőbb befejezik a " kefélést" ( te írtad így, amiből arra is következtethetünk, hogy nem igazán romantikáról van szó, vagy tévedek?).
Az is igaz a pasi szemét és mint ilyen megérdemli, hogy , megegye, amit főzött.

Előzmény: nandi (-)
-emma- Creative Commons License 2000.04.27 0 0 19
"es rajossz, hogy o is hirdet a szex.org-on:))) mint szinte mindenki ebben az orszagban. "

nemisigaz:))
én pl.nem:)

Előzmény: Art-hur (2)


Sics Creative Commons License 2000.03.21 0 0 18
Üdv !

Kalapács
> ha lenne egy hugom, akit a pasija átver,
> más a helyzet, mintha a haveromat verné át a barátnője.

Etikailag nem más... Érdekes kérdés - és akkor mit mondnál, hogy ha a haverod verné át a barátnőjét ? ;-)

Én az átverést nem szeretem - akkor már inkább egy nyílt kapcsolatot. De azt meg van, aki nem tudja elviselni.

Fene tudja.

> Azért egy hugi mégiscsak más.

Na ja. A régi családi reflex. Ami meglehet, genetikailag programozot...

bye
Sics

Előzmény: Kalapács (7)
blasted Creative Commons License 2000.03.20 0 0 17
mi ennek a szex.org-nak a rendes cime? ki tudja?
nandi Creative Commons License 2000.03.19 0 0 16
A srác azt mondta, más adta fel a hírdetést az Ő nevében.Bár ebben lehet kételkedni, ha tényleg az egyik barátja adta fel az Ő tudta nélkül, akkor miért nem valami kamu adatokat adott meg?A tesóm hisz neki.Ezután ugyan mit is tehetnék?Még csak annyit, nem szokásom más leveleibe beleturkálni,
csak a srác magyarázott hogy nem kapja meg a leveleit, mivel webes alapú a levelezés, a levelek is a weboldal tárterületén voltak tárolva,
így fordulhatott elő hogy az mp3-aktól nem fértek
el a levelek.Ha nagyon akarnám törölhetném a tagságiát, távolról piszkálhatnám a gépét, vagy írhatnák csajok nevében az anonim illetőnek leveleket, de nem látom különösebb értelmét.
McMacsek Creative Commons License 2000.03.15 0 0 15
Hi!

Nekem van egy csodas aranyos, szexehes baratnom. minden klafa, megis csak nezem es epekedek a szep lanyok utan. a ferfi nem monogam.

Megoldas, amit talaltunk> >>> 3/st csinalunk. igy a szerelem is megmarad es szex is jon.

ene Creative Commons License 2000.03.14 0 0 14
Nekem is volt egy hasonló élményem, csak ott tuti volt, hogy az öcsém csaja félrelép, mégpedig egy közös haverunkkal. Sokáig őrlődtem magam is, mit tehetnék, majd felszólítottam a kiscsajt, hogy szedje össze magát és rendezze a dolgokat, vagy kénytelen leszek én tiszta vizet önteni a pohárba. Hatott. Itt azért nem kapnám le a fiút egyből a tíz körméről, hagynám, hogy megmagyarázza a bizonyítványt, addig meg felesleges bonyodalmat, fájdalmat okozni a tesódnak. (Elgondolkodtató, hogy van e joga valakinek bármilyen módon is beleszólni és ezáltal befolyásolni a testvére életét. Végül is ha a pofonnak csattania kell, akkor fog is. Egyik-másik még tanulságos is lehet a jövőre nézve.)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.14 0 0 13
Nem azt mondom hogy jól tetted hogy beleolvastál, de ha már igy alakult...
Bár ha az ember hugáról van szó ki nem klickelne?
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.14 0 0 12
Ha nem is akarod neki bevallani hogy beleolvastál a leveleibe, attól még megemlítheted hogy láttál valami fejlécet és hogy azért nem ártana ha nem okozna csalódást a hugodnak, hanem nyiltan, egyenesen viselkedne. Főleg ha valóban a tettek mezejére kíván lépni.
creatine Creative Commons License 2000.03.14 0 0 11
Sinn velemenyet osztom,
masreszt en is megkerdeznem, hogy hogy jossz Te ahhoz, hogy mas emailjeit olvasgasd?

De ha mar mindenaron tenni akarsz valamit, akkor jelentkezz egy hirdetesere :))) - aztan majd kettesben szepen megbeszelhetitek a dolgot.
Hogy mit ersz el vele az mar mas kerdes: ettol nem lesz jobb kapcsolata a hugoddal, de Te biztos elkapalod magad nala.

Előzmény: sinn (10)
sinn Creative Commons License 2000.03.14 0 0 10
Az, hogy hirdetget, még nem jelenti azt, hogy a tettek mezejére szándékozik lépni. Lehet, hogy csak próbálkozik, hátha bejön valami, de konkrét tervei nincsenek. Mindenesetre jelent valamit, ha kifelé kacsintgat, de ez még messze van a tényleges félrelépéstol.
igus Creative Commons License 2000.03.14 0 0 9
Most, hogy bármi módon a tudomásodra jutott, nem tehetsz úgy, mintha nem tudnád, mert akkor cinkos közösséget vállaltál a fiuval. Vagy persze ha szolidáris akarsz vele lennei, akkor csöndben maradsz.
Ebben a helyzetben előbb a fiuval beszélnék, megkérdezném, hogy mit tervez. Ha vállalja a hugod előtt a kalandozó hajlamát, és a hugod nem bánja ezt (van ilyen), akkor neked nincs mit tenni. De ha a srác megpróbál hallgatásra bírni, ne próbáld meg takargatni őt a testvéred előtt.
iszonyat Creative Commons License 2000.03.14 0 0 8
Nandi,

Hát a helyzet iszonyatosan gáz. Viszont az egészet elkerülhetted volna ha nem turkálsz a srác levelei között. Elvégre az, hogy felkért téged a honlapja megépítésére, még nem jogosít fel téged arra, hogy csemegézz a leveleiben... Nem szép dolog, mondhatom.

Egyébiránt személyesen is tanusíthatom, hogy a szex.orgról, a randivonalróül és a bulinetről is lehet "baszópartnert" találni. Nekem sikerült.

Előzmény: nandi (-)
Kalapács Creative Commons License 2000.03.14 0 0 7
Csak azt tudom mondani erre, hogyha lenne egy hugom, akit a pasija átver, akkor az ifjú versenyző fejét többször erőteljesene nekiverném a falnak.
Kicsit más a helyzet, mintha a haveromat verné át a barátnője.
Azért egy hugi mégiscsak más.
buta Elizabeth Creative Commons License 2000.03.14 0 0 6
És a sráccal meg sem próbáltál beszélni?
BLUE Creative Commons License 2000.03.14 0 0 5
Én nem merek ezügyben tanácsot adni, csak abba gondolj bele, hogy milyen következményekkel járna, HA
... egy idő után kiderülnének a pasi esetleges félrekóválygásai, hugi megbántva persze, naná, és kiderülne, hogy te már erről tudtál korábban, de nem szóltál neki.
Hogy reagálna erre a testvéred?
Megértené, hogy te ilyen helyzetben nem tudsz mit tenni, inkább csöndben maradsz, vagy kiakadna, hogy miért nem voltál hozzá lojális, hiszen a húgod?
Hm?
Szerintem érdemes eljátszani a gondolattal.

Nagyon nem értek ezekhez, de ezek e randivonalak, sex.org-ok és egyebek bizonyító erejűek?
Mert ha az egész nem jelent semmit, nem is történt semmi, és te megkongatod a vészharangot, baj lehet....
Még akkor is, ha történne, de te korábban kongatsz.
Hm?
Ha szólni akarsz, én a helyedben várnék, amíg valami történik egyáltalán, ezek a bulinetek, meg hasonlók nem jelentenek semmit. Vagy igen?

BLUE, aki mindenbe belepofázik :-)

ControlDenied Creative Commons License 2000.03.14 0 0 4
Hi!
Teljes mertekben egyetertek Art-hurral.
Persze a hugi 16 alatt van, az mas...:)bocs
Nade komolyan: nem lehet tanacsot adni,
attol fugg, miota tart es mennyire bensoseges
a kapcsolat, stb. Celozni persze lehet.
Tudod mit, ha bosszut akar allni a lany
a palin, tudod az emilcimem...:)
bye.
buta Elizabeth Creative Commons License 2000.03.14 0 0 3
Mindenképpen beszélnék a húgommal, mert az hülyeség, hogy minden hapsi ilyen stb. Ha már az elején ilyen gondok vannak, vagy csak egyszerűen az a gond, hogy a srác még nem élte ki magát rendesen, az O.K., de a húgodnak tartozik annyival, hogy ezt tisztázza.
Nem beszélve akkor még az esetlegesen előbb vagy utóbb bekövetkező lebukásról vagy a lehetséges nemi betegségekről...
Előzmény: nandi (-)
pitya Creative Commons License 2000.03.14 0 0 1
Szia Nandi!

Ez asszem kisertetiesen hasonlit arra a problemakorre, amikor a baratod baratnojerol tudod, hogy masfele tekergeti a nyakat, es kozben jatssza a husegest, es nem tudod, hogy mi lenne a jo megoldas. Tekintettel arra, hogy a hugodrol van szo, szerintem erdemes lenne valami ovatos hadmuveletet tenni, amivel felnyithatod a szemet. Talan esetleg szuloi segitseg is szoba johet? Mondjuk ez csaladfuggo, hogy ki milyen viszonyban van a szuleivel, x evesen mi mindent beszel meg veluk. Soxerencset!

Előzmény: nandi (-)
barquq Creative Commons License 2000.03.14 0 0 0
0 alkalommal tedd, azaz semmi esetre se, kedves nandi! Én is egy ugyanilyen srác vagyok, és szerintem az összes ilyen. Beleértve a barátodat is.
Előzmény: nandi (-)
nandi Creative Commons License 2000.03.14 0 0 topiknyitó
A hugomról van szó.Már fél éve kefél egy sráccal,
akiről azt hiszi hűséges hozzá, és szereti.
A gond csak ott van hogy a srác megbízott hogy
készítsek neki honlapot, így viszont hozzáférek
a leveleihez is, nos ide tegnap a randivonaltól
jött a tagsági visszaigazoló levél, ma meg a szex
orgról hirdetés visszaigazolás, ahol hirdetésében
egyértelműen más nők után áhítozik.Tanácstalan vagyok mit tegyek?Szabad egyáltalán beleavatkoznom
a kapcsolatukba?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!