Keresés

Részletes keresés

otifoti Creative Commons License 3 napja 0 0 183568

Ha nagyon akarod szétszedem.  Ebben alu kazán van. Van egy másik Gaggiám, ugyanilyen paraméterekkel, de abban sárgaréz kazán van, melynek a belseje ónozott. Az a masina nem arany hanem ezüst krómos.

Előzmény: Horyk1 (183567)
Horyk1 Creative Commons License 3 napja 0 0 183567

A kazán belsejéről tudnál képet felrakni?

Előzmény: otifoti (183565)
otifoti Creative Commons License 2026.05.24 0 0 183566

200000 Ft.

otifoti Creative Commons License 2026.05.24 0 1 183565

otifoti Creative Commons License 2026.05.24 0 0 183564

Gaggia Classic Gold eladó. Áttértem a rugósra.

 

Régi gyártás, enyhe patinával (rozsda).

 

Pimpelés: réz vízelosztó, profi felsőszűrő, feneketlen portafilter, IMS 18g. szűrő, Omron pid, manométer, dimmer, szűkítő, légtartály, gőzszelep szétszedhető……..

 

A gép nincs megfúrva-faragva! Eredeti állapot visszaállítható.

 

 

otifoti Creative Commons License 2026.05.17 0 0 183563

Eladó erősen pimpelt, erősen öreg kávéfőző.

enil Creative Commons License 2026.05.12 0 0 183562

2009-10es gaggia classic gépemet szeretném szervizelni+moddolni

(gagguino). Tudtok vkit, aki ezzel foglalkozik?

imak01 Creative Commons License 2026.04.19 0 0 183561

Nagyon szépen köszönöm!

Előzmény: Szabi32 (183560)
Szabi32 Creative Commons License 2026.04.19 0 0 183560

Szia! Itt tudsz csináltatni, szilikonból..

https://tomitestechnika-stanc.hu/

Előzmény: imak01 (183559)
imak01 Creative Commons License 2026.04.19 0 0 183559

Sziasztok.

Tudnátok segíteni abban,hogy hol lehetne vásárolni régi 

Turmix Tx 10-hez kartömítést?

 

kopiteki Creative Commons License 2026.04.17 0 0 183558

Köszi

Előzmény: Saughassy (183557)
Saughassy Creative Commons License 2026.04.17 0 0 183557

Elso pillantasra Eurekanak tunt. :) Hasznald egeszseggel, jo sokaig.

Előzmény: kopiteki (183556)
kopiteki Creative Commons License 2026.04.17 0 0 183556

Előzmény: kopiteki (183555)
kopiteki Creative Commons License 2026.04.17 0 0 183555

Megjött hamarabb a Lelit. Most vettem át. Egészen kellemes meglepetés volt 

Előzmény: Makk Frigyes (183554)
Makk Frigyes Creative Commons License 2026.04.17 0 0 183554

Ez a lényeg, a többi mellébeszéd!:-)

Előzmény: kopiteki (183553)
kopiteki Creative Commons License 2026.04.17 0 0 183553

Elővettem a régi kézi hario millt, egész jó kávét rittyentettem. :o)))

Előzmény: Makk Frigyes (183551)
kopiteki Creative Commons License 2026.04.17 0 0 183552

Köszönöm, de nem hiszem, hogy össze tudnám legózni. Ez meghaladja a képességeimet. De köszi tényleg

Előzmény: Makk Frigyes (183551)
Makk Frigyes Creative Commons License 2026.04.17 0 0 183551

Esetleg még az is szóba jöhet, hogy megveszed tartaléknak azt az Ibit, amit a jooofogason most is lehet kapni 27k-ért.

Aztán ha netán elromlik, a két Ibiből összeraksz egyet:-)

Félreértések elkerülése végett: nem én árulom, és nincs közöm az eladóhoz.

Előzmény: kopiteki (183550)
kopiteki Creative Commons License 2026.04.16 0 0 183550

Lelit természetesen, csak a telefon átírta.

Még annyit, hogy találtam Jura őrlőt újonnan szintén 90 körül, de a szerviz lebeszélt róla.

Marad a Lelit.

Előzmény: kopiteki (183549)
kopiteki Creative Commons License 2026.04.16 0 0 183549

Így valahogy. 60-at mondták javításra, 80-ért találtam új lelket, amit te is mondtál. Megrendeltem, hétfőn hozzák az AVX-től.

Azon viszont gondolkozom, hogy megcsináltatom az Iberitalt, lesz tartalék őrlőm. Kezdem unni a kézi tekerést.  :o)

Köszi a hozzászólást 

Előzmény: Makk Frigyes (183547)
Makk Frigyes Creative Commons License 2026.04.15 0 0 183548

Még annyit, hogy ha döntenem kellene egy 60k-s javítás vagy egy 80k-s új gép között, akkor inkább az utóbbi mellett lennék.

Előzmény: kopiteki (183545)
Makk Frigyes Creative Commons License 2026.04.15 0 0 183547

Hát...nehéz ügy.
A javítás horror áron van.
Szerintem két lehetőség van:
- használtat nézegetni (most is van apróhirdetéses oldalon 30-40k között hasonló kategóriájú gép, de ez rizikós persze).

- egy hasonló minőségű újat venni (Graef CM702 61k, Lelit Fred 80k)

Neked kell eldönteni, hogy mennyit szánsz rá, illetve hogy mennyire ragaszkodsz az új géphez.

Nekem Imat Lux van, vállalva a rizikót használtan vettem két éve 25k-ért, rendben működik. 

Előzmény: kopiteki (183546)
kopiteki Creative Commons License 2026.04.13 0 0 183546

Ja, és már nem forgalmazzák az Iberital challenget. Természetesen 

Előzmény: kopiteki (183545)
kopiteki Creative Commons License 2026.04.13 0 0 183545

Uraim, megdöglend az Iberital őrlőm. 15 éve használom, jó volt. Aszonták a szervízbe, hogy kb 50-60 között lenne a javítás, de nem garantálják, hogy ugyanennyit kibír a beépített alkatrész. ( Csájna xar stb)

A kérdés az, hogy keressek-e valami másik megfizethető őrlőgépet, vagy javíttassam?

Ki mit mond?

Makk Frigyes Creative Commons License 2026.03.18 0 0 183544

Bejött a tipped, a Zsebsárkánnyal vállvetve leküzdöttük a gonosz Ragasztó varázslót:-)

Köszönöm még egyszer!

Előzmény: ogrEicsab (183542)
Makk Frigyes Creative Commons License 2026.03.16 0 0 183543

Az lesz, meg előtte nekiállok letakarítom a kilógó részt Dremel-lel, hogy annyival kevesebb tartson.
Köszönöm a választ!

ogrEicsab Creative Commons License 2026.03.16 0 0 183542

Én biztosan megpróbálnám melegíteni.

Előzmény: Makk Frigyes (183541)
Makk Frigyes Creative Commons License 2026.03.16 0 0 183541

Nem nagyon értem ezt a ragasztást.
Ez a ragasztó ránézésre piros, ami a színskála szerint a legkönnyebben bontható.
Én kék Loxeal-t használok, ami elvileg erősebb ennél, mégis simán bontható kéziszerszámokkal.
Ezt a kötést viszont nem tudom bontani, hiába próbálkoztam, nem moccannak az elemek.
Esetleg melegítés segíthet a dolgon?

Előzmény: Makk Frigyes (183540)
Makk Frigyes Creative Commons License 2026.03.15 0 0 183540

Kedves Fórumozók!

Azt szeretném kérdezni, hogy a képeken látható beragasztott meneteket mivel lehet szétszedni? Nem akarom erőltetni, nehogy megszakítsam a menetet vagy tönkretegyek valamit, mert szükségem van minden alkatrészre a továbbiakban.

Előre is köszönöm a választ!

Üdv:

Frigyes

Makk Frigyes Creative Commons License 2026.02.14 0 0 183539

👍

Előzmény: marhadoktor (183538)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!