Keresés

Részletes keresés

big snake Creative Commons License 2020.10.16 0 0 181428

A munka része eszembe sem jutott. Kérdeztem, nem akar darálni, neki erre nincs ideje reggel, be akar nyomni egy gombot aztán amíg sertepertél elkészül a kávé. Tehát automatát kell vennem, a várhatóan rosszabb eredmény ellenére.

Manapság mindent gariidő vége + 1 napig csinálnak viszonylag működőképesre, ennek ellenére az itt összegyűlt tapasztalatokra alapozva az lenne a kérdésem, hogy nagy átlagban melyik otomatával lenne kevesebb műszaki probléma? Illetve ezek közül melyik az, ami már valami kávéra hasonlító eredményt tud produkálni normális alapanyagból? Gondolom van közös része a két halmaznak.

Előzmény: H_G (181423)
xAgentK007 Creative Commons License 2020.10.16 0 2 181427

Ilyen a hozzáállása, attitüd.  A pénz mellé gyakran társul alázatosság, sajnos.  Itt a szakértelem is nagyon kérdőjeles, az erőből való nyomulás, okoskodás és megmondás megy nagyon helyette.

Ő úgy van vele, hogy pénze van dögivel így aztán mindenből a legdrágább kell és jó, a többi meg hülye aki ennek nem hódol be, illetve vele bármilyen módon és helyen ellent mer mondani.   (ahol meg tudja tenni, ott azonnal törli is az őt vagy termékeit kompromitáló bejegyzéseket)    (fórum, FB)

 

Előzmény: silver25 (181424)
silver25 Creative Commons License 2020.10.16 0 0 181426
Előzmény: silver25 (181425)
silver25 Creative Commons License 2020.10.15 0 0 181425

Gaggia Evo.-hoz hol lehet jó áron gőzcsapot kapni?

silver25 Creative Commons License 2020.10.15 0 1 181424

KB ehhez tartottam magam. Hol is kellene bocsánatot kérnem? ( ha nem rakod ezt ide nem is tudnék róla )

Miért nem ebbe a fórumba válaszolt, ha már itt jeleztem az észrevételemet, és ezek szerint Ő is látta (vélhetően GAgyiXYXY által). 

 

Igazából nem vártam mást.... ráadásul látszik az általa készített képeken is, hogy a fórumtárs általi reklamáció is jogos volt, és még le is írja, hogy keserű volt, de azért idd meg, illetve vállalható. Egy ilyen kávénak tényleg vállalhatónak kell lenni?

 

Én azon lettem volna a helyébe, hogy a vevő elégedett legyen. Küldök neki csere kávét, meg egy kis ajándékot akár egy 125 g-os kávé formájában és elnézést kérek, és nem szarozok ilyenen.

Mi a jó, ha reklamál valaki és továbbra is vásárlója marad, vagy csak szimplán a büdös életbe nem vesz többet ilyen kávét.


Ismételni tudom magam vevőcentrikusság egyenlő a nullával, ezek után nyilván nem csak a kávétól van keserű szájíz.

 

A másik, hogy 3 hónap alatt természetes az olajkiválás, de az csak 1 hónapos volt, ha jól rémlik a reklamáció idején, az enyém is kicsit több mint egy hónapos, és nem mindenkinek van PID-es kávéfőzője, többek közt nekem se (Gaggia Evolution) .

 

Nem hogy Ő kérne bocsánatot, hogy szar termék került a piacra, ennyi erővel valamelyik supermarket saját márkás babját is vehetném töredék ennyiért, de nem véletlen nem azt veszem (bár most azt kaptam).

 

Tegyük fel ilyen barnára szerették volna (ami szerintem túlzás / bizonyára szerinte nem). Viszont a szarrá tört másod vagy inkább tized osztályú kávéra akkor sincs magyarázat.

 

Éveken át ezt a kávét ittam (Brazil Santos), ezután is ezt fogom csak nem AVX-est.

Szerencsére nem csak Ő pörköl kis hazánkban.

Előzmény: xAgentK007 (181417)
H_G Creative Commons License 2020.10.15 0 2 181423

A Jura és hasonlók nem jó ötlet, híg lötty aránytalanul drágán. Darálóval viszont extra munkát is szerzel neki, amit a hobbisták persze szívesen végeznek a sokkal jobb eredményért, de egyáltalán nem minden civil van így vele -- biztos, hogy ő szeretné vállalni?

Előzmény: big snake (181422)
big snake Creative Commons License 2020.10.15 0 0 181422

Szép napot!

 

Jómagam nem iszom kávét, párom viszont igen, ezért úgy gondoltam születésnapjára beszerzek valami normálisabb kávékészítő gépet.

Viszont nem tudom melyik lenne jobb ötlet: venni egy automata főzőt felújítottan (mondjuk egy Jura-t), vagy inkább a közepes árkategóriából egy új őrlőt és annak őrleményét a már meglévő kis Ariete karosban elhelyezni?

Eddig előredarált kávéból készítette a reggeli ébresztőt, ebben gondoltam lépni egyet előre.

Giuseeppe Creative Commons License 2020.10.15 0 0 181421

Azt hiszem, én voltam. Nagyon köszönöm, utánanézek.

Előzmény: öccse (181419)
ton____jo Creative Commons License 2020.10.15 0 0 181420

 

"keserű volt, de én mind megittam"

 

A kis mohò mind lenyelte?!🤣😂

 

Bocsánat.

Előzmény: xAgentK007 (181417)
öccse Creative Commons License 2020.10.15 0 1 181419

Valaki keresett a múltkor Norda vizet. Most rendeltem az italclub.hu-ról.

Csézéj124 Creative Commons License 2020.10.15 -1 3 181418

Jár neki a bocsánat, az általa közölt fotòn a hasra fordult szemeken is jòl látszanak az égések. Vagyis szándékosság kizárt, ha neki ez ìgy ok.

Inkább valami szemészeti probléma lehet ez. 

Előzmény: xAgentK007 (181417)
xAgentK007 Creative Commons License 2020.10.14 -2 1 181417

Miheztartás végett !!! :P :P 

 

Előzmény: silver25 (181377)
Swel125 Creative Commons License 2020.10.14 0 0 181416

Erre így nem gondoltam.köszönöm 🙏

Azt hiszem értem. 🤔

Előzmény: Katoczi (181413)
Freedom of mind Creative Commons License 2020.10.14 0 2 181415

Ritkán, de valóban megesik, hogy van amelyiknek jól áll egy kis hőingás. Sokkal gyakoribb azonban, hogy egy kávé csak egy eszméletlenül szűk tartományban finom igazán. A túlnyomó többség viszont fokozatosan változtatja az ízvilágát és ha hőstabil a gép, be tudod lőni oda az épp aktuális kávét ahol neked a legjobban ízlik utána pedig biztos, hogy mindig az ízlésednek megfelelő kávét iszol.

Előzmény: Saughassy (181406)
Freedom of mind Creative Commons License 2020.10.14 -1 2 181414

"a James Bond film óta vágyom egy ilyenre"
Ha erre a jelenetre gondolsz, minden alkalommal harsány röhögés tör ki rajtam amikor megnézem. A napnál is világosabb, hogy a hülye angolok egyikének sem volt fogalma arról, hogyan használják ezt a gépet, de szerintem még arról sem, hogy mi az a kávé. XD

Előzmény: heted7 (181399)
Katoczi Creative Commons License 2020.10.14 -2 1 181413

A Pavoni és hasonló kiskarosok esetében a sima nyomáskapcsolós megoldáshoz nem ad hozzá a pid, mivel alapvetően nem a bojler víz hőmérséklete határozza meg a kávéra jutó víz hőfokát hanem a több száz grammos fej (könnyen belátható, hogy a 40ml víz 2-4 C-os eltérése mérhetetlen azinten befolyásolja amajd fél kilós bronztömeg hőmérsékletét. Ha van egy fejhőmérőd, azzal belövöd a bronzfej hőmérsékletét, majd ebbe jön a bojlerből a kb 120°C víz, így a végeredmény (az én esetemben a kezdeti fejhőmérséklet +10°C lesz) 8x-9x °C lesz. Pofonegyszerű a dolog ha egyszer ráéreztél az ízére. A gond inkább akkor adódik ha több kávé készülne egymás után, hisz a fej túlmelegedik, nem hűti annyira vissza a bojlervizet és elkezdi égetni a kávét (egy fejbojleres kisgép sem stabil ha gyors egymásutánban kell tolni a kávékat, de egy Pavonit 1 perc alatt visszahűteszegy vizes törlőkendővel).

Előzmény: Swel125 (181412)
Swel125 Creative Commons License 2020.10.14 0 0 181412

Csak arra gondoltam hogy akkor tágabb mozgástere van az embernek kávéba és "műszakilag" jobban paraméterezhetö a folyamat.

Kőnnyebb kisérletezni.

De ezt inkább vedd kérdésnek mint vélemények mert sajnos nem volt itthon LaPovonim. (Egy hétig fértem hozzá néha egy nyaraláson) :-(

Előzmény: Katoczi (181411)
Katoczi Creative Commons License 2020.10.14 -1 2 181411

Nem jövök egy napig, és alig győzöm pótolni. :)

Csak annyit tennék hozzá, hogy egy Pavonira teljesen fölösleges a pid. Ami szükséges egy 1500ft-os öntapadós fejhőmérő matrica Kávékalmártól. 

Előzmény: Swel125 (181409)
Swel125 Creative Commons License 2020.10.14 0 0 181410

https://youtu.be/avPRlrQUOCA

Link lemaradt bocs. 

Előzmény: Swel125 (181409)
Swel125 Creative Commons License 2020.10.14 0 0 181409

Tessék

Egy műszaki megoldás😉

Még egy PID meg egy fejhőmérő, és már át is ugrottad a tanulási szakasz nagy részét.

Már csak tartani kell a paramétereket😉

De így is ki kell próbálni hogy neked hogy ízlik. 

 

Előzmény: Engineur (181390)
Swel125 Creative Commons License 2020.10.14 0 0 181408

Itt egy elég részletes videó de ez már tényleg hard-core 🙂

https://youtu.be/1BGB2i4Bu58

Előzmény: heted7 (181400)
Swel125 Creative Commons License 2020.10.14 0 0 181407

Eggyet érték veled, de ezt azért nem írtam mert azt igazából nehéz befolyásolni.

(esetleg a surfing de az külön érzék aki azt konzekvensen tudja produkálni az tényleg varázsló de minimum kávéJEDI 😉) 

 

Gyakorlatilag a gép felépítéséből adódó hőprofil. Ezt teljesen elfogadom hogy ez adhat egy "ízprofilt"🤔

 

Előzmény: Saughassy (181406)
Saughassy Creative Commons License 2020.10.13 0 1 181406

Én továbbra sem hiszem, hogy a maximális hőstabilitás lenne a Szent Grál. Szerintem több izjegyet lehet kihozni egy kavebol, ha a csapolas alatt van egy kis  mozgás a hőfokban. Hiszen a kávék mas-mas arcukat mutatják mas-mas hőfokon és pusztán ízlés kérdése, hogy ki melyiket preferálja.

Előzmény: Swel125 (181403)
Swel125 Creative Commons License 2020.10.13 0 0 181405

Na ja.

Csak nem akartam megijeszteni. 😉

De tényleg valaki leirhatná földi nyelven hogy mire figyel egy pumpás gépnél vagy egy robot/flair analognál? Szerintem lehetne tanulni belőle  rendező elveket. 

(én legalábbis örülnék) 

(Nagyon csikál egy robot🤔) 

Előzmény: H_G (181404)
H_G Creative Commons License 2020.10.13 -1 1 181404

Kifelejted, hogy nem egy menetben megy át a víz. Előáztatás még a pumpás gépeknél is létezik, de a karosaknál az az igazi varázslat, nagyon lehet -- és kell is -- vele játszani. Hány töredék-húzás, milyen mértékben és mennyit vársz közöttük a végső előtt. Drámai mértékben befolyásolja a végeredményt.

 

Előzmény: Swel125 (181403)
Swel125 Creative Commons License 2020.10.13 0 2 181403

Ja hát nyilván ez a videó kicsit tüll van játszva de tényleg nagy varázslat. 😉 

És egy jó kézi darálóval azért hamar megy egy adag.

 

És mondjuk műszaki fejjel nem annyira bonyolult a kávé főzés. Tulajdonképpen fizika-(kémia)

Adott kávé egyenletes szemcsemérettel, ebből kell képezni egy ideális ellenállás, a szűrőhőz kalibrált mennyiségű, homogén pogácsát amin fel tud épűlni a  9bár kőrüli nyomás és jellemzően 30 másodperc kőrüli lefolyási időt tartva  Ezt lehetőség szerint  a csapolás során legstabilabb, kávéfajtánként pőrkőléstől is függő hőmérsékleten.

 

Tehát a változók

 

Precíz hőstabil vizhőfok

A karral szabályozott nyomásprofil a csapolás ideje alatt. (vizhozam) 

A kávé pogácsa felépitése, vastagsága, szemcsemérete. 

Lefolyási idő. 

Menyiségi arány. 

 

Leirva egyszerű de minden változó hát a többire is. És tényleg meglepően nagy változást okoz  a végeredményben egy hőfok vagy őrlési/tömörítési hiba. 

 

Egy félautomata gépnél "csak"😉 az őrlést a tömörítést kell eltalálni. A hőfok, őrlemény mennyisége, esetleg a nyomásprofil/vizhozam szabályozás is beállítható.

 

Nekem valahogy így ált össze a kép🤔

De ez is csak egy vélemény. 

 

 

 

Előzmény: heted7 (181400)
Horyk1 Creative Commons License 2020.10.13 -2 1 181402
Előzmény: Engineur (181401)
Engineur Creative Commons License 2020.10.13 0 0 181401

Nagyon köszönöm a jótanácsokat.
Melyik James Bond filmben "szerepel" a LaPavoni kávéfőző?

Előzmény: heted7 (181399)
heted7 Creative Commons License 2020.10.12 -3 1 181400

Cuki, ahogy körbepattogja az asztalkát darálás közben :)


Jó videó! Azért fura nekem, hogy 14 g kávéból 20 g ital lesz.

Előzmény: Swel125 (181398)
heted7 Creative Commons License 2020.10.12 -3 2 181399

"Örülnék neki ha nem kellene hosszasan kísérletezni és kaphatnék egy optimális beállítást"

Én is így kezdtem. Csak egy nyomorult eszpresszót akartam inni, ami iható. Kiröhögtek itt a hozzáállásomért, de segítettek.

 

Most PID-en állítom a fokokat, tizedgrammra mérem az őrlemény súlyát, másodpercre a lefolyását. Így is sem mindig érzem úgy, hogy "Na ez az!"

Ugyanakkor azért valahol már tartok, ugyanis ha elmegyek egy random kávézóba, vagy egy jó étteremben iszok egy kávét az ebéd után, nos szinte mindig elszomorodok, hogy ezért pénzt kérnek. Azoknál sokkal-sokkal jobbat főzök.

 

Holott ha előtte nem romlik el a Szarvai Eszpresszóm, még most is azt az agyonégett híg lötyit innám teljes boldogságban.

 

A piros vagy a kék pirulát választod, Neo?

 

De félek, már döntöttél. Benn vagy a csávában :)))

 

Nagyon ajánlom, hogy ezt nézd meg: http://eszpresszo.com/

 

LaPavonim sosem volt, de szerintem nem mondok nagy butaságot, ha azt mondom, úgy tekints rá, mint egy régi versenyautóra. Kényelmetlen, nem kezdőnek való, de ha valaki ért hozzá, még ma is sokat ki tud hozni belőle. Vagy inkább -- villamosmérnök hasonlattal -- mint egy analóg oszcilloszkópra: nem írja ki a mért értéket, nincs rajta Auto gomb, de aki tudja használni, annak jó kis eszköz. Ma már nem véletlenül nem ilyeneket árulnak.

Amúgy ne érts félre, csodás cucc, a James Bond film óta vágyok egy ilyenre, de csak játékból.

Végül a tipp: ha iható kávét szeretnél egyszerűen, akkor Brikka. Nekem nagyon bevált az is.

Előzmény: Engineur (181390)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!