Keresés

Részletes keresés

antibolsevik Creative Commons License 2001.07.02 0 0 23
;-) A rohadekok! Nekem pedig elloptak a bille
Csülök Creative Commons License 2001.07.02 0 0 22
Egyébként ez az ügyes Hopkins most szerzett magának valahonnan egy alig használt kerítést... :)
Előzmény: mlc (20)
Csülök Creative Commons License 2001.07.02 0 0 21
Naaaaaa!!!!
Minek ez a személyeskedés? Azér' mer' Hopkins barátommal gyakran sétálgatunk a városban, még nem biztos, hogy nálunk van a szajré!
mlc Creative Commons License 2001.07.02 0 0 20
Nem igaz, hogy csak azt nem lopják el, ami nincs odabetonozva. Volt egy kerítésünk, hogy ne lopják el a kertünkből az összes termést. Ezért a kerítést lopták el...
cadre Creative Commons License 2001.07.02 0 0 19
...könyvekről van szó. Néhányat mostanában akartam újraolvasni és...

Előzmény: cadre (18)
cadre Creative Commons License 2001.07.02 0 0 18
többszáz könvemet lopták -kölcsön illetve el.
Előzmény: leha (16)
KissMe Creative Commons License 2001.07.02 0 0 17
Tőlem is az iskolában loptak pénzt, azóta nem. Általános negyedikben az egész havi ebédbefizetés tűnt el a táskámból, miközben kb. 3 percre elhagytam a termet. Sokan voltak bent is, kint is, nem derült ki, ki volt az? Utána szabályos magánnyomozásba kezdtünk az osztálytársaimmal, és megtaláltuk az összetépett boríték (amiben a pénz volt) darabjait a WC-be dobva, meg lefigyeltünk valakit, aki a büfében nagy pénzzel (akkoriban az 500-as még az volt) fizetett a kóláért. De ez még nem volt bizonyíték semmire.
Abban a hónapban született az öcsém, harmadik gyerek, ezért a tanító nénik rendesek voltak, és nem kellett fizetnem.
leha Creative Commons License 2001.07.02 0 0 16
ellopta a takesznéni a kolesz folyosóról nyíló konyhából a vajtartóm felét (!!!)

ellopták a Katonai Főiskolán a reggeliről mentett dobozos tejeimet (8 dl) az igazán szörnyű az volt, hogy reggeli után annyi tej maradt az asztalon, mint a szemét (nekem is azért volt 4 pohárral) én is azért csak ennyit hoztam, mert dandár dizsi volt kaja után és több nem fért a zsebembe (kézbe meg ugye nem foghattam)

ellopták a (diákomat, személyimet, jogosítványomat, bankkártyámat (2 db) tiris-kártyámat, TAJ-kártyámat) eccere. jó, hogy az útlevelem nem volt ott! és az egész benne volt egy fajin kis bőr tokban ... azt is sajnálom

ellopták egy valag CD-met (ez azért gáz, mert nem is igazi lopás, csak elkérték, aztán elfeledték visszaadni (én meg má nem tom, kinek adtam, csak azt, hogy megbíztam benne))

KLiNg0n Creative Commons License 2001.07.02 0 0 15
jah, jol bemoszerolta. es lehet, hogy ot is felultettek. valami rosszakaroja rakta a szajret a tolltartoba. a radicsvera meg egy eleten at hordozza most a merges tusket a sziveben. a dolgok nem olyan egyszeruek neha, mint amilyennek latszanak.

kling

Előzmény: én55 (14)
én55 Creative Commons License 2001.07.02 0 0 14
namost a radics vera jól beperel rágalmazásért...
Előzmény: Gini (11)
Gabiiiiii Creative Commons License 2001.07.02 0 0 13
A cegunknel a legnagyobb kaliberu lopast meg a biztonsagi fonok sem hagyhatta szo nelkul.Korlevelben itelte el azt a dolgozot,aki a hutobol kizabalta a takaritoneni rakottkrumplijabol a kolbaszt.
Teljesen komoly,ezen rohogtunk 1 hetig.
Gini Creative Commons License 2000.03.15 0 0 11
Életem legemlékezetesebb megkárositása az volt, amikor 4-ik osztályban kilopták a tatyómból a tejpénzt... Kábé 127 froncsi volt egy heti dobozos tej vagy kakaó + kifli variációs kajapénz.
És a szünetben, hétfőn reggel hopsz szárnya kelt... Életemben nem bőgtem úgy, mint akkor. Zengett tőlem a suli! :-) És megtalálták a Radics Vera tolltartójában a pénzemet. A papirhuszasomon kiszineztem a fazon szemét... ez volt az bizonyitékom! :-))
hooligan Creative Commons License 2000.03.15 0 0 10
Amikor kilopták az autómból a magnót, leginkább az a dolog zavart, hogy valaki - aki illetéktelen - egyszerűen beült a kocsiba, mintha a sajátja lenne. Ez a birtoksértés idegesített a legjobban.

A lopás esetében nem az érték fontos, hanem maga a tény.

vurugya Creative Commons License 2000.03.15 0 0 9
Kilopják a pénzem a bankból kezelési költségként meg a fizetésemből adóként, jaj, jaj, kilopják a napjaimból az eleven vibrálást és a tévéből a filmeket meg a rádióból a zenét, a fiatalok fejéből a gondolatokat, jaj, jaj, az enyémből is loptak már, kilopják a szeretést meg a korrektséget, meg azt az eszmét is, hogy nem szabad lopni, szóval a lopni tilos táblákat, kilopják a józanságom meg a meggyőződéseimet, jaj, jaj, lopják a fiatalságom, az erőm és az étvágyam, kilopják a sörből a zamatot meg a hamburgerből a húst, és akik kilopják, azok flegmán és büntetlenül lopják a napot is...

RENDŐR!!!

fej Creative Commons License 2000.03.15 0 0 8
Ma példáúl néhányan az ünnepet próbálták ellopni a nemzettől:(
LUCzI FERencz Creative Commons License 2000.03.12 0 0 7
Az a helyzet, hogy kis hazánkban mindent lopnak, ami egy mázsánál könnyebb, és nincs lebetonozva, de ami nehezebb, azt is, csak több ember kell hozzá.

A legnagyobb lopás állami szinten történik, és úgy hívják: privatizáció

ddani Creative Commons License 2000.03.12 0 0 6
remélem a jóemberek még nem nyúlták le a biciklim, naggyon fontos hogy ott legyen ... ? ha valaki mégis, az szóljon, minden megoldás érdekel!! (aztán nehogy most emiatt...)
eMM Creative Commons License 2000.03.12 0 0 5
Az biztos neMM te voltál,hiszen kishalakkal táplálkozol.
De még én seMM, mert útálom a camambert.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.12 0 0 4
A koliban a szobank hutojebol tojast es camambert sajtot loptak :)
josarien Creative Commons License 2000.03.12 0 0 3
Nem volna egyszerűbb, ha megfordítanánk a dolgot:
mi az amit nem lopnak el?
Rövidebb lenne a lista nem? :((
inverz Creative Commons License 2000.03.12 0 0 2
??????
Előzmény: Kekka (1)
Kekka Creative Commons License 2000.03.12 0 0 1
nekem a diákomat lopták el vagy háromszro. aztán még a pótló diákomat is ellopták. Minek az nekik?
Ja és ellopták a suliban a usernamemet a jelszavammal
http Creative Commons License 2000.03.12 0 0 0
Na jó, jó.
De ezt a topicot azért nem hiszem, hogy lenyúlnák.
inverz Creative Commons License 2000.03.12 0 0 topiknyitó
Tasztaltársak várom az olyan észrevételeket, ami a címhez kötődik. Mimindent lopnak, elsősorban kis hazánkba, az emberek? A legmeglepőbb történeteket is várom.(ötletadó tolic a "levehető előlapos..." volt, köszi handras)

Az nullázzon, akitől még semmit sem loptak el:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!