Keresés

Részletes keresés

Tophead Creative Commons License 2011.11.09 0 0 997
Abellio Creative Commons License 2010.11.05 0 0 996

jókor szólsz :(

Előzmény: halcsávó! (995)
halcsávó! Creative Commons License 2010.11.05 0 0 995

ma este faith no more tribute + rage against the machine tribute a dürerben

davina Creative Commons License 2010.07.21 0 0 994

azt mondta a basszeros, hgoy votl valami egész napos meetingjók, amitől elve fáradtak voltak estére.

egyébként most ki se jött gossipra se, szóval el volt bújva.

jó fej volt koncerten , meg kommunikatív, de az az igazság, hogy már ott is inkább provokatíve beszélt hozzájuk, szóval már akkor láttam  most nincs olyan kedvében, biztosra vettem hogy nem fog kijönni.

youtube-on wiesenről is találni felvételt, nálunk közönségbe ugrás votl meg dobba ugrás, aztán egy két arccal próbált kommunikálni, egy csajt meg elküldött a halálba . . . :))

Előzmény: Viloara (993)
Viloara Creative Commons License 2010.07.20 0 0 993
Mr. Bass-nek überrespect, kérdeztem tőle twitteren még májusban vagy hogy, h. mikor kezdenek Bernben, mert akkor még esély volt arra, hogy repülőzünk. Teljesen érthető módon lakonikusan, de visszaírt, hogy még ők se tudják, majd nézzem a Gurten hivatalos infóit. Madárfogatás nem volt kifejezés az állapotomra, ahogy megláttam az üzenetet. Roddy is elég kommunikatív, valamiket mindig írogat szintén twitterre a nagyérdeműnek. A többi arcoskodó, "kihaénnem" sztárstátuszúval ellentétben hihetetlen jó arcok.

Bern.
A FNM előtti fellépő a Gossip volt, mindenkinek ajánlom a belehallgatást, nagyon karizmatikus ránézésre vagy másfél mázsás frontasszonyuk van és egész jó a zenéjük. Mindenesetre Mike a színpad melletti VIP-szektor magaslati pontjáról leste az előkészületeket, széles mozdulatokkal magyarázott valamit a mellette állónak (gondolom, valaki szervező - vagy nem), lelkesen fotózgatta a közönséget és az érintőképernyős telefonját cseszegette. És vigyorgott folyamatosan. Ennek alapján állíthatom azt hiszem, hogy talán fáradt volt vagy nemtom, azért nem volt a legbeszédesebb nálatok, szóval biztosan nem a megközelíthetetlen "ne szólj hozzám, ki vagy te ahhoz"-t akarta játszani. :)
A Gossip-et nézte egy darabig onnan fentről, még megvolt az előttük lévő laza másfél órás szünetben is, aztán már "csak" a színpadon láttuk a borzalmas barackos lazacszínű öltönyében vagy mi az. Az előadás alatt néhányszor sikerült az átlényegülés általi lendület miatt lehuppannia, egyszer belegabalyodnia a kisajátított felvevőalkalmatosság zsinórjaiba, eltűnni crowd-surfing közben (a fene vigye azt a csírát, amelyik nem bírta megtartani...!), oda-odafuckolni a közönség agresszívebb felének, de ez az emberünk kiállásán, kisugárzásán, őrültségén (csak pozitívan!) mit sem változtatott. Nem bírta ki, hogy ne zörögjön valamit a rendelkezésére álló hangkeltésre alkalmas cuccokkal, majdnem hozzánk vágta a mikrofonállványt (add Istenem, hogy így haljak meg) no meg játszottak egy kicsit Puffyval cinek által. Basszusgitár-őrültségemre tekintettel Billy bácsitól is letettem a hajamat, Puffy leírhatatlan, szóval a komplett banda überrulez - nehogy már csak Mr. Pattont dicsérjem halálra. Summa summarum akkora odab.szás volt, hogy kb. azóta se vagyok magamnál. Surprise, I'm alive.

Nézzetek körbe youtube-on, már van pár felvétel. Bocs a terjedelem miatt, fiúk-lányok, legközelebb rövidebbre fogom magam.
Előzmény: davina (992)
davina Creative Commons License 2010.07.19 0 0 992

Wiesen se volt kutya , Mike elég provokatív votl a közönséggel, és össze vissza ugrált mindenfelé :))

 

utána kis beszélgetés a szintissel meg basszerossal, Mr:Patton nem jött ki :(

Előzmény: Viloara (991)
Viloara Creative Commons License 2010.07.19 0 0 991
Bern eléggé odab.szott, mostanra se nagyon tértem magamhoz. Második sor, überrulez volt :) megvan a setlist :D XD
részleteket később, most hogy hazaértem, kicsit rá kell pihenjek a sokkhatásra.
üdv, v
Zozi79 Creative Commons License 2010.07.04 0 0 990
Nekem meglepetés volt, hogy Chuck Mosley-t előkaparták, azt sem tudom honnan, meg azt sem hogy miért, de örülök neki. Még egy Jim Martint megértettem volna (bár én őt annyira nem kedvelem), de CM nem volt az FNM nagy korszakainak része. Aminek meg része volt, az nagyon régi dolog, és szegényem azóta sem igazán tud énekelni, mozogni pláne. Mégis rámerevedtem a képernyőre amikor láttam ezeket a videókat és jópofa, szimpatikus, nagyvonalú ötletnek tartom, hogy a reunited rá is vonatkozik. A slusszpoén az lett volna, ha újabb, Mike Patton-os FNM számokat is elénekel :-)
Előzmény: Viloara (988)
Viloara Creative Commons License 2010.07.04 0 0 989
...majd' elfelejtem. Segítsetek! FNM-pólóra vadászok, de sajnos az xxl-esen kívül mást nem leltem a neten, abba meg kb. hatszor beleférek. Ha valakinek volna tippje, merre keressek, vagy tulajdonában lévő max. M-esre nem tart igényt, azt megvenném. (Kötve hiszem, hogy pont ITT "nem tart rá igényt valaki", de hátha van egyéb tippetek...) Írjatok ide: villo pont ronai kukuc gmail pont com.
Hálás köszönetem előre is.
Viloara Creative Commons License 2010.07.04 0 0 988
Mire gondolsz, Zozi79? Én is elég sok "rebirth" issueval találkoztam, de kicsit lassú a rendszer, úgyhogy nem tudom hirtelen... (fáradt vagyok, és töredezettség-mentesíteni = aludni kéne...) üdv, vé

--- és már csak 12 nap --- :D
Előzmény: Zozi79 (987)
Zozi79 Creative Commons License 2010.06.10 0 0 987
Ti tudtátok, hogy a "reunited" másokra is kiterjedt ? :-)

Bocs ha nem újdonság, de én nagyon megdöbbentem :)
davina Creative Commons License 2010.06.01 0 0 986
mi wiesenbe szeretnénk juli 17.-én, oda valaki?
Előzmény: Viloara (985)
Viloara Creative Commons License 2010.06.01 0 0 985
Valaki még Bernbe, a július 16-ai koncertre...? én már strigulázom a napokat egy ideje XD

(ha valakit érdekel, infó a fnmcom-on a koncertidőpontok alatt)
halcsávó! Creative Commons License 2010.04.05 0 0 984
Faith No More és Red Hot Chili Peppers tribute est lesz április 8-án a budapesti Szabad Az Á termében, Fish! tagok aktív részvételével, másnap a Könyvtár Klubban ingyenes Fish! akusztik.
yetti77 Creative Commons License 2010.03.20 0 0 983
FNM koncert!!!
http://www.wiesen.at/49750_DE.5B3CC7dd37b130775cb14fc5a539f8062f26171
halcsávó! Creative Commons License 2010.02.13 0 0 982
RAGE AGAINST THE MACHINE vs FAITH NO MORE
tribute bulik a dürerben!
2010. február 19., péntek
Budapest, Dürer kert nagyterem
kezdés 21.00, belépés 1000 HUF
halcsávó! Creative Commons License 2009.10.10 0 0 981
komoly!
Előzmény: halcsávó! (980)
halcsávó! Creative Commons License 2009.10.06 0 0 980
október 15, budapest, dürer kert

metrosection szülinapi koncert

spéci vendég a faith no more tribute!
Fafara Creative Commons License 2009.08.24 0 0 979
sziget beszámoló nálunk. sok fésznómórral persze.
Shock!
Scary Guy6 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 978

sziasztok!

 

vki nem tudná ide/eladni nekem az aznapi jegyét?

mert szeretném emlékbe elrakni :)

ha vki mégis akkor írjon erre a címre: kalvinb@freemail.hu

 

előre is köszi!

 

atus69 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 977
Nálam a Be Agressive az Angel Dust egyetlen olyan száma, amire azt mondom, hogy nem zseniális, egyszerűen csak jó.

Valaki vette, hogy Patton mit nyomatott az RV-ben a "Where're the kids? maybe in Budapest" után? A microphone-ját biztos, hogy emlegette, de mit is még?
Előzmény: deliriousnomad (973)
Abellio Creative Commons License 2009.08.18 0 0 976
én meg azt mondom, hogy a what day beférhetett volna anélkül is, hogy bármit kiveszünk :) az az egy hiányzott nagyon.
davina Creative Commons License 2009.08.18 0 0 975
cipőfűzőst neeeem, max nálam is a BE Aggressive mehetett volna , de az is csak azért, mert az második sor hangfal előttről egész hallgathatatlan lett a végére :(
Előzmény: atus69 (972)
Zozi79 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 974
RV-t lecserélni??? SOHA!!!! :-)

A világ egyik legjobb FNM száma!
Előzmény: deliriousnomad (973)
deliriousnomad Creative Commons License 2009.08.18 0 0 973
Nekem a Be Aggressive ott volt a csúcspontok között, én az RV-t cseréltem volna le inkább a We Care A Lotra, az Easyt meg akármire, de ezt már lerágtuk a másikban. :)
Előzmény: atus69 (972)
atus69 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 972
Rendes set utolsó négy száma volt uncsibb, plusz a cipőfűző helyett befért volna még a We Care A Lot
Előzmény: deliriousnomad (971)
deliriousnomad Creative Commons License 2009.08.18 0 0 971
Reunited
From Out Of Nowhere
Land Of Sunshine
Caffeine
Evidence
Suprise! You're Dead
Last Cup Of Sorrow
Cuckoo For Caca
Easy
Midlife Crisis
Epic
RV
The Gentle Art Of Making Enemies
King For A Day
Ashes To Ashes
Be Aggressive
Just A Man
---
Stripsearch
Digging The Grave
Előzmény: atus69 (970)
atus69 Creative Commons License 2009.08.18 0 0 970
Pontos setlistet tudna valaki írni?

halcsávó! Creative Commons License 2009.08.18 0 0 969
kétségtelenül a legnagyobbak még mindig, úgy zeneileg, mint előadás tekintetében.
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.17 0 0 968
http://www.youtube.com/watch?v=sKZQISW5nr8

A cipőfűző-evés.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!