Keresés

Részletes keresés

Bleirot Creative Commons License 2004.07.23 0 0 12

 

 Nem emlékszem fekete könyre, mi volt a címe?? :)))

 

  Mostanra miért nem csíped a Fridit? Mi változott meg?

 

 

Előzmény: edblack (11)
edblack Creative Commons License 2004.07.22 0 0 11
hali! Friderikusz-téma elült? menjünk vissza a kezdetekig. Emlékeztek még az első könyveire? Én a klasszikus "fekete könyv"-ét olvastam először. Akkor még csíptem a pasast.
Sárga Kukac Creative Commons License 2004.03.07 0 0 10
Hi!
A legutóbbi Szólás Szabadsága műsorban Fridi felhívást tett közzé, miszerint jelentkezzen az a magyar országgyűlési képviselő, aki vállalja, hogy x hónapig minimálbérből él.
Kíváncsi lennék, hogy azóta van e valami fejlemény, jelentezett-e valaki?
nyman Creative Commons License 2004.02.27 0 0 9
mar egy ideje az mtvn osztj aaz eszt
egér a marson Creative Commons License 2000.03.13 0 0 8
Az osztálytalálkozó egy licensz alapján készül, szinte ugyanazt láthatod a Rai2 olasz tv-n. Még a díszlet is ugyanaz, azt is megvették. Mondjuk ettől még tényleg nem jó (szar, szerintem nem is nézem).
Előzmény: bowler (6)
balbak Creative Commons License 2000.03.13 0 0 7
Ha a kereskedelmi tévéknél számítana az, hogy mi szar és mi nem, akkor nem föltétlen a Szubjektívot szüntették volna meg. Talán akad még egy-két-hármszáz másik műsor, ami jobban megérdemelte volna. Szerintem egészen más, "szubjektív" okai voltak.
Előzmény: organic (1)
bowler Creative Commons License 2000.03.10 0 0 6
Friderikusz remekül reprezentálja a magyar televíziózás tendenciáját: fokozatos visszafejlődés. Anno még csinált 1-2 jó Friderikusz Show-t, aztán jött ez Meglepően röhejes műsor, ami a legkevésbé sem volt szórakoztató, de legalább profi volt a kivitele. Az Osztálytalálkozó mind látványvilágában, mind tartalmában mérhetetlen igénytelenséget és amatőr munkát tükröz. És a legszörnyűbb benne maga Friderikusz. Lehet, hogy kiváló üzletember és remek szerkesztő, de a semmi szín alatt nem való a képernyőre. A Szubjektív valóban értékelhető része volt munkásságának, de feledhető.
Friderikusz cége egyébként az M1-en indít egy közszolgálati jellegű műsort, és tárgyalnak a személyes visszatéréséről is. Friderikusz csillaga a tv2-n immár leáldozott, a M televíziókon pedig amit csinálni fog, már csak rosszabb lehet - ez tendenciózus nála (is).
Az inSite-ban pedig nagyot csalódtam.
Előzmény: balooo (-)
balooo Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5
A kérdésed tükrözi a szinted na meg a magyar szinvonalat is!!!!
Előzmény: organic (1)
balooo Creative Commons License 2000.03.10 0 0 4
Ha szerinted szar volt a szubjektiv akkor megkérlek hogy mondj egyetlenegy olyan embert aki olyan jól és JÓKAT ( A LÉNYEGET) kérdezi mint FRIDI ! ok?
Előzmény: Linduska (2)
larzen Creative Commons License 2000.03.10 0 0 3
Hát, majdnem. :)
Előzmény: organic (1)
Linduska Creative Commons License 2000.03.10 0 0 2
A szubjektiv ugy volt szar, ahogy volt...
Azert nem indul, mert nincs ra igeny.
A tegnapi osztalytalalkozo viszont kiraly volt.
organic Creative Commons License 2000.03.10 0 0 1
Wh0's that guy?
Előzmény: balooo (-)
larzen Creative Commons License 2000.03.10 0 0 0
A tegnapi osztálytalálkozót látva nem nagyon sajnálom. Ha nem Koltay és Pogány Judit lettek volna a vendégek, akkor nem lehetett volna megnézni.
balooo Creative Commons License 2000.03.10 0 0 topiknyitó
Hosszu ídő után nem csak a képernyőre de az internetre is visszatért magyarország első számu sztárja FRIDERIKUSZ SÁNDOR! Ez mind örvendetes de sajnos úgy néz ki hogy csak 5 adás erejéig láthatjuk,s a SZUBJEKTIV pedig el sem indul! Vajon miért...? Remélem sok választ kapok...!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!