Keresés

Részletes keresés

Sleeper Creative Commons License 2014.04.08 0 0 187

Az új Thief - ami a sorozatban a negyedik rész, és az eredeti trilógia után párszáz évvel játszódik - pár hete jött ki, PC mellett Playstation-re és Xbox-ra is (régi és új generációra egyaránt).

 

Egy kis gamaplay video:

 

xlr8r Creative Commons License 2008.11.04 0 0 186
Köszi, ezeket mindenképpen meg fogom majd nézni, mint annak idején a Deus Ex lelkes fanok kiegészitéseit! (és tényleg érdekes, hogy ez a kemény mag mennyire összetart, pedig lenne miből válogatniuk)
Előzmény: Faragó Kálmán (185)
Faragó Kálmán Creative Commons License 2008.11.04 0 0 185
Ha évente egyszer végigjátszásra kerül a Thief, vagy a Deus Ex az.... betegség ?

Inkább "megbízható ízlésnek" nevezném. :)


De ha már így kiderült, hogy vannak még aktív magyar játékosok rajtam meg egy ismerősömön kívül, hadd ajánljak pár igazán kiváló rajongói küldetést, amiket a lentebb megadott fórumon meg lehet találni; ezek Kálmán bácsi személyes minőségpecsétjével vannak ellátva:

- A Night in Rocksbourg (eddig) trilógia - az első kettő sűrű városi terep, a harmadik földalatti, sajátos hangulatú helyszín.

- Bad Depts és Unbidden Guest - Hungarikum, egy magyar srác csinálta őket, és amúgy jó kis városi küldetések.

- Ominous Beques Gold és Broken Triad - összesen három küldetés, egy udvarház, egy város, és egy elveszett civilizáció.

- Calendra's Legacy - két és fél kisváros, és egy földalatti Keeper bázis.

- COSAS2: Mission X - hatalmas, összetett szállodai kémkedés, sok technikai újítással. Elég erős hardware kell hozzá, és le kell tölteni egy patch-et.

- The Seven Sisters - trilógia, két város, egy vadon/Pagan/földalatti/épület vegyes terep. Az első két küldetés egy helyszínen játszódik, de más-más részeire lehet bejutni.

- Keeper of the Prophecies - nagyon nagy terjedelmű küldetéssorozat, és pár küldetés egyfajta időkorláttal van. Maga a grafika nem annyira látványos, viszont a pályák, küldetések felépítése tele van egyedi ötletekkel.

- Ruins of Originia - befejezetlenül maradt kampány, az előző jellemzés érvényes erre is. Nagyon nehéz.

- Dracula és (még nem teljes) Elizabeth Bathory sorozatok - nagyon szépek, pár részben a pályatervezés nekem kicsit lineáris, de ennek ellenére ajánlható - és hát a tematika nem teljesen idegen tőlünk.

- Na és persze ott van a T2X, vagyis Shadows of the Metal Age, ami egy komplett küldetéssorozat, kb. olyan hoszzú, mint az eredeti Thief 2.
Előzmény: xlr8r (184)
xlr8r Creative Commons License 2008.11.03 0 0 184
Ha évente egyszer végigjátszásra kerül a Thief, vagy a Deus Ex az.... betegség ? :D Szerintem nem, csak az ember néha unja a grafikai-fizikai háborút, unja a piacot, unja hogy minden FPS-ben ugyanaz történik, a különbség csak annyi hogy az egyik jobban néz ki, mert 2 nappal később jelent meg... akkor bátran feltelepitheti az emlitett, mostmár sokaknak ismeretlen játékok egyikét, az igazi játékélmény már 10 éve bizonyitott...
Előzmény: Faragó Kálmán (182)
xlr8r Creative Commons License 2008.11.03 0 0 183
...Vagyok :)

És még a mai napig rettegek az őrök lépteitől... és félek a bányák alsó szintjeitől, mert "azokat nem igen használják.. azt mondják lidércek vannak ott"....
Előzmény: Faragó Kálmán (182)
Faragó Kálmán Creative Commons License 2008.11.03 0 0 182
Vannak még, akik ma is játszanak Thief-et?

Meglepő, hogy az összes téma nagyon régen leült itt, mert a játéknak külföldön a mai napig lelkes, aktív (ha nem is túl nagy) rajongótábora van, akik ráadásul garmadával gyártanak rajongói küldetéseket, amiknek nem kis része felveszi a versenyt az eredeti pályákkal.

Ha vannak itt még élő és mozgó (meg angolul tudó) Thief-játékosok, melegen ajánlom nekik a Through the Looking Glass fórum releváns részeit, itt szoktak bejelenteni minden új küldetést.
Tomy44 Creative Commons License 2005.01.08 0 0 181

Üdv!

 

Xp alatt hogy lehet életet lehelni a játékba ?

 

 

planar Creative Commons License 2001.02.21 0 0 180
Sikerült:)
És összességében marha jól szórakoztam. Mondjuk ezek a robotok olykor kurva idegesítőek tudtak lenni... Mindegy. Túl vagyok rajta, uninstall. Ennyi. Egyszer érdemes végigverni magad rajta.
Most arra lennék kiváncsi, lesz-e harmadik rész. Szó volt róla...

uff

Előzmény: MacFly (178)
planar Creative Commons License 2001.02.21 0 0 179
Na, ez jó nagy szivacs...
Remélem találsz valamit.

uff

Előzmény: Törölt nick (177)
MacFly Creative Commons License 2001.02.16 0 0 178
sikerult az utolso palya? en az elsovel se jutottam el a vegere, felbehagytam (de megvan a mentes :))
Előzmény: planar (176)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.16 0 0 177
Hi!

Igen, a patch valószínű segítene, csakhogy
amit talaltam az csekély 33 mega...kicsit nehéz lenne hazavinni 30 lemezen...:)
De azért köszi, majd keresgélek valami cd-mellékleten.

Előzmény: planar (176)
planar Creative Commons License 2001.02.16 0 0 176
A helyedben valami patchet keresnék a neten...
Vagy írnék valakinek; vannak ilyen arcok, akiknek lehet írkálni ez ügyben. Szerintem 20 perc alatt találsz valamit egy jó keresővel. A cd bookletben nincs valami mail cím?

uff

Előzmény: Törölt nick (175)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.16 0 0 175
Hello!

Van egy kis gondom, egy eredeti Thief 2 van a birtokomban, 1.0 verzió. Az a baj, hogy amint
kijövök valamelyik pályán a vízből, szépen lefagy.Ötlet valakinek? Thx.

planar Creative Commons License 2001.02.13 0 0 174
Segítsen aki tud!!!
Thief2, utolsó pálya! Eddig minden rendben ment, de most gondban vagyok: guiding beacon megvan, csak nem tudom a helyére tenni: vasrács zárja el a terembe vezető utat (liftről felfelé haladva látom a termet, de a rácsos kapun nem tudok átmenni; illetve látok egy másik ajtót, de ez nemtom, honnan nyílik). Most itt állok, bámulom az asztalkát, ahová le kellene tennem a műszert, de nem megy... Segítség!!!

uff

planar Creative Commons License 2000.11.29 0 0 173
Hajrá PALA!
Én mondjuk csak a szurkolótábort erősítettem, de örülök, hogy megvan a cucc! Ha kell valami, szólj, bár én igazából a Thief1-el és 2-vel játszom/játszottam. Ez a gold nekem kínai:)
Előzmény: PALA (172)
PALA Creative Commons License 2000.11.28 0 0 172
Végre mexereztem! Éljen-éljen, hurrá!
(Kösz annak, aki elküldte, valamint azoknak, akik szurkoltak nekem!)

PALA

planar Creative Commons License 2000.11.10 0 0 171
Gyerekek segítsetek PALÁnak!!!
Előzmény: PALA (170)
PALA Creative Commons License 2000.11.07 0 0 170
Helló, mindenki!

Sajnos sehol sem tudtam/tudom megvenni a Thief 1 GOLD-ot, úgyhogy a Ti segítségeteket kérném:
- aki tud egy üzletet, ahol még van;
- akinek megvan, és eladná;
- akinek megvan, és átírná, vagy kölcsönadná átírásra (bár ez csúnya dolog, de nincs más megoldás),

az légyszi' jelezze nekem e-mailen!
palart@matavnet.hu

Nem leszek hálátlan!

Előre is kösz!

PALA

planar Creative Commons License 2000.10.16 0 0 169
Nem tudom, tud-e segíteni nekem valaki.
Tegnapi játékom alkalmával egy dolog nagyon szemet szúrt: a 16 pick pocketből mindössze 1 jött össze, pedig bizisten végignéztem majd mindenkit, lóg-e az oldalán erszény, lóvé. Hol lehet a gubanc? Hogy lehet pick pocketelni?

uff

planar Creative Commons License 2000.09.27 0 0 168
Tensh,
kell még help?
Mer ha igen, akkor kérlek elevenítsd fel egy picit a pályát. Akkor tutira beugrik a megoldás:)

uff
planar

Előzmény: Tenshinhan az okos (166)
Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.09.01 0 0 167
Valaki kölcsön tudna adni egy Thief II-t?

Tenshinhan az okos Creative Commons License 2000.09.01 0 0 166
Helló!
Lenne egy kérdésem! A Thief I-ben az Assassins(vagy valami ilyesmi) nevű pályát hogyan lehet megcsinálni? Megöltem mindenkit, felvettem minden tárgyat, stb...
daVe Creative Commons License 2000.09.01 0 0 165
Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem: a Sabotage az utolsó pálya? Mert nálam nem ad újabb küldetést, de még csak azt sem írja ki, hogy "Congratulations", csak úgy beadja a fomenüt (persze rippelt verzióm van). Ha tényleg ez a vége, akkor elég rövid a játék. Én 21 órát játszottam vele, pedig elég béna vagyok. Nem tudom, melyik pálya tetszett legjobban, de ez a Sabotage a legkevésbé, az biztos.

Dave

DonnieBrasco Creative Commons License 2000.08.22 0 0 164
"Folytatódik a Thief ! Az Eidos átvette a Looking Glass-tól a Thief sorozatot és a jövőben Az Ion Storm fogja fejleszteni a mindenféle Thief-eket (igen a Thief3-at is) PC-re és PSX2re. A szinvonal marad a régi az eredeti Looking Glassból elég sokan átmentek az Eidoshoz. Többet egyenlőre nem tudni..."

from Gamez

Előzmény: daVe (163)
daVe Creative Commons License 2000.08.14 0 0 163
Lesz 3-ik rész? Épp tegnap olvastam az augusztusi Pc Guruban, hogy a Looking Glass csapat villámgyorsan csodbement és bezárattatott (94-95. oldal). Ha meg az Eidos mással készítteti el a játékot, az meg ki tudja milyen lesz. Különben is ez már túl sokadik bor... Szerintem a 2 sem hozott semmi jelentos újítást az 1-hez képest.
(Ellenben vegyük pl a Commandost. Ott aztán lesz fejlodés a 2-ik részben.)

Dave

Előzmény: tutajos (160)
tutajos Creative Commons License 2000.08.13 0 0 162
kősz
Előzmény: daVe (161)
daVe Creative Commons License 2000.08.13 0 0 161
Bocs, ha kicsit késon reagálok, de hétvégén nem voltam gépközelben. Szóval a maszkos pályán tényleg valami kütyüt kell még megtalálni. A 3-on az ÉNY-i sarokban lévo kiállítóteremben van, egy nagy robot orzi.

Dave

tutajos Creative Commons License 2000.08.12 0 0 160
Van egy jo hirem az eidos bejelentette késziti a THIF 3.részét.
tutajos Creative Commons License 2000.08.11 0 0 159
Én a maszkok cimü pályán ragadtam le. Meg vannak a maszkok de még van egy feladat szerezd meg a gépet ,(képet) vagy mia fene ? de milyen gépet szerezek meg?Vagy nem is gépet kell megszerezni csak azért kérdezem mert feltelepitetem a magyarositást és ezt adta meg feladatként.De én csak azokat a nagy robotokat találom ,furcsa lenne ha azt kéne meg szereznem
Előzmény: planar (158)
planar Creative Commons License 2000.08.11 0 0 158
Sziasztok,
eloször is köszi, hogy a topikot feltámasztottátok!
Sajna, én mint topikgazda, szégyenszemre még mindig a bankos pályán nyüglodök. Nincs idom. Utoljára kb. 2 hónapja játszottam a progival, már alig várom, hogy leülhessek egy picit:(
Azért valami havert megpróbálok összeszedni, hátha tud segíteni.
Még valami. Nem tudom hogy vagytok vele, de ebben a tuti játékban találtam egy elég komoly hibát. 2 or posztol egymás mellett állva. Nyíllal leszedem az egyiket. A másik keresni kezd, majd úgy 1 percre rá, mintha mi sem történt volna visszasétál orhelyére elhunyt társának teteme mellé. És ugyanúgy orködik tovább, ahogy eddig! Azért ezt nem így kellett volna.
Mindent egybevetve azért király a thief!
Az árnyak kísérjenek!
uff
planar

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!