Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.09.09 0 0 28
Mi van, csak én járok ide? :(
Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.11 0 0 27
A hivatkozás jó lett, az extra forrástöredékért elnézést mindenkitől - komolyan nem tudom, hogy került oda... :(
Előzmény: Törölt nick (26)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.11 0 0 26

Talán az Index főoldalán szereplő cikk felkelti az érdeklődést kedvenc topikunk iránt:

http://index.hu/tech/uzlet/szv0511/

<!-- function newImage(arg) { if (document.images) { rslt = new Image(); rslt.src = arg; return rslt; } } function changeImages() { if (document.images && (preloadFlag == true)) { for (var i=0; i

Törölt nick Creative Commons License 2006.04.28 0 0 25

Megpróbálok életet lehelni ebbe a jobb sorsra érdemes topikba:

 

Hírek a Zsámbéki-medence Regionális Hírmagazin honlapjáról: (www.zsambekimedence.hu)

 

Falunapok a törökbálinti Cora áruházban
Májusban Falunapok címmel háromfordulós regionális ügyességi és sportversenyt szervez a törökbálinti Cora áruház. 13 környező település 8-10 fős csapatokkal képviselteti és méreti meg magát a másfél milliós fődíjért.

 

Április végéig átadják a forgalomnak az Agrogate logisztikai központot és a zsámbéki M1 autópálya-lejárót összekötő utat.

 

I. Zsámbék FIDE Open
NEMZETKÖZI NYÍLT SAKKVERSENY
ZSÁMBÉK 2006. JÚNIUS 2-5

 

és még sok-sok hír, cikk, tudósítás. Köszönöm, ha olvassák a Zsámbéki-medence Regionális Hírmagazint.

 

Árkos Antal főszerkesztő

ujsag@zsambekimedence.hu

 


 


felazso Creative Commons License 2004.04.21 0 0 24
Tisztelt Zsámbék és környékiek!

Pátyon az egyébként védett Sasfészek-tó mellett az IMMODOL kft. (Törökbálint) által egy hatalmas vegyianyag raktárat akarnak felépíteni. Állítólag csak háztartási anyagok tárolására. Legalábbis ezt mondják. De az engedélyek nem egészen ezt sejtetik. Robbanásbiztos épület, magas tűzveszélyességi fokozat, bármilyen vegyi anyag... stb. Pontenciális veszélyforrás! Évente több, mint 350 vegyi baleset történik. Nem is beszélve a szállító járművek okozta károkról. Kell ez nekünk? Ha valami gond elsz, majd minket is megpróbálnak evakuálni? Nem is beszélve az ingatlanok értékéről! Mire ez kiderül, már elköltözni sem fogunk tudni, mert nem biztos, hogy lesz aki megveszi a házunkat...

Biztos, hogy ezt akarjuk?

Ki fogják adni hamarosan az engedélyt.
TILTAKOZNI KELL mindenféle módon!

FL.

Törölt nick Creative Commons License 2004.01.14 0 0 23
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.20 0 0 22
szomorú dolog ez...
raktam fel néhány képet a Zsámbéki-medence portálra és az önkormányzat honlapjára
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 21
A lenti képet az avkf.hu-ról, a főiskola honlapjáról linkeltem be. Nem tudom hogy hol van a webszerver fizikailag, de mostmár a kép nem elérhető, sem az oldal.
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 20
most már írják az indexen is:

Ég a zsámbéki főiskola teteje

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.18 0 0 19
Most hallom hogy nagyon durván ég a tanítóképző főiskola :-((((((

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.03 0 0 18
Sziasztok!
Csabdi/Bicske Középhegy. Még nem állandó lakos, de úgy kb 3 éven belül az leszek (leszünk) :-)
Mi még nem is gondolunk az ADSL-re, egyenlőre vizet szeretnénk, de azt nagyon :-))
HotelSzocreál Creative Commons License 2003.07.03 0 0 17
Én ugyanezt szeretném mondani, csak a budajenői lakosok nevében :)
Telkin már ott van az a fránya adsl, az 5 km sincs meg, mégsem elérhető Budajenőn...
Előzmény: EWT_Devil (16)
EWT_Devil Creative Commons License 2003.07.02 0 0 16
Sziasztok! Azt szeretném mondani, hogy aki olvassa a fórumot és zsámbéki, az regisztráltassa magát a MATÁV honlapján az ADSL -re mert csak akkor kezdik el kötni ha legalább 30 közületi ügyfél leadja az igényét. Ez a regisztráció semmilyen kötlezettséggel, szerzódéssel nem jár csak információ a MATÁV felé, hogy mekkora igény lenne rá a településen.
Minél több ZSÁMBÉKi ember jelzi az igényét a szélessávú internetre, annál hamarabb kötik.

Van egy ismerősöm náluk speciel aláirást gyűjtöttek, és annyi jött össze, hogy egy hónap múlva már kötötték is náluk. És nem voltak tervbe véve a eredetileg a fejlesztéseknél.

Tonio -val már törjük a fejünket, hogy miképp lehetne ezt Zsámbékon publikálni. Mindenkit kérek,hogy nézzen körül a helyi rokonságnál, hátha akar más is ADSL -t, csak nem tudja mit kell tenni. 1212 Ingyenes ügyfélszolgálat vagy a http://www.matav.hu oldalon a lakossági szolgáltatásoknál.

Devil

MonoStory Creative Commons License 2003.07.02 0 0 15
Én. Erre ugyan ritkábban, na de arra nap mint nap.
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.29 0 0 14
na, ki jár erre?
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.09 0 0 13
Zsámbéki-medence Online frissítve
Köszönöm, ha megnézitek és esetleg ajánljátok másnak is. Ha hírt, írást vagy képet küldtök, azért külön köszönet jár :)
tonio
HotelSzocreál Creative Commons License 2003.05.17 0 0 12
Üdv. Budajenőről! (Most épp nem, mert melózok, de egyébként igen :) )
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.15 0 0 11
Hi!

Segítség valóban jól jönne, de nem a kódolás, meg nem is a dizájn területén - ezek egy híroldalnál másodlagosak, illetve megfelelő időráfordítással javulhatnak - hanem a régiós hírek oldaláról. (meg - ahogy jól látod - a promócióéról)

Merthogy csinálom a zsambek.hu -t, meg ezt, meg fotózom, meg az újságot stb., úgyhogy kérek híreket minden mennyiségben!

köszönettel
Tonio

Egyébként, jelentem, az új vezetés gőzerővel dolgozik - faültetés, szemétszedés, közvilágítás, útjavítás, pályázatok, informatikai fejlesztések stb. stb. ahogy erőnkből és pénzünkből telik...
(persze vannak, akiknek ez sem tetszik, de mint tudjuk, a kutya ugat stb.)

Előzmény: Dylan.. (10)
Dylan.. Creative Commons License 2003.05.07 0 0 10
Miért is utálod? Sztem jó hely, csak mostanában nem fejlődik. Amúgy király helyen is lenne. Talán majd az új vezetés csinál vmit mostmár... bár kitudja...
Amúgy meglestem ezt a zsambekimedence.hu oldalt, egész jó kezdeményezés, csak jobban kéne hirdetni. Én pl eddig nem is hallottam róla. Ja és kicsit feltupirozni. Ha kell segitség, akkor állok rendelkezésre akár design akár html, php ügyben.
zsámbék Creative Commons License 2003.04.07 0 0 9
Én erre járok. De utááálom a topic címében szereplő falut.
Előzmény: p-simon (8)
p-simon Creative Commons License 2003.04.06 0 0 8
Előzmény: Dylan.. (7)
Dylan.. Creative Commons License 2002.09.25 0 0 7
Na ez aztán jól behalt topic. Amúgy ti hogyan neteztek manapság?
Ajánlom figyelmetekbe a http://zsambeknet.fw.hu oldalt.
MacPhisto Creative Commons License 2000.05.13 0 0 6
Most akkor gyülekezünk, vagy nem?
Kekka Creative Commons License 2000.03.10 0 0 5
áh, én a fösiskola bulikhoz még kicsi vagyok.. apámnak van pincéje pátyon, az viszont király hely
Előzmény: BC Rich (4)
BC Rich Creative Commons License 2000.03.10 0 0 4
Ki járt a főiskolai Pinceklubban? Király bulik voltak!!!
MacPhisto Creative Commons License 2000.03.09 0 0 3
Helló szomszéd

straight from BJ!

Előzmény: Kekka (-)
Kekka Creative Commons License 2000.03.08 0 0 2
elöbb kérdezni aztán nullázni.. nade utoógaosan engedélyezve van
Előzmény: mucus (0)
zsambika Creative Commons License 2000.03.08 0 0 1
Nekem csak a nevem az.
Előzmény: Kekka (-)
mucus Creative Commons License 2000.03.07 0 0 0
Hadd nullázzak!!! :-)
Kekka Creative Commons License 2000.03.07 0 0 topiknyitó
na, kiváncsi vagyok, hogy mennyien járnak errefele nyugat Pestmegyéből. Én pl telki vagyok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!