Keresés

Részletes keresés

Neocortex Creative Commons License 2011.12.21 0 0 201

"kapuzárasi pánik?"

 

Elég sokat jár azon az agya kinek és mitől áll fel.

 

"Kedves Mong Attila,
Tegyük fel, hogy Redingnek és Rehnek is igaza van (nincs igazuk, beleugatnak olyanba, amibe nincs joguk beleszólni, de mondom, tegyük fel hogy európaian igazuk van). Azt mond meg nekem, mert régóta érdekel, hogy miért áll fel neked arra, arra viszont mindig, ha Magyarországot, a magyarokat, a magyarok egy kisebb-nagyobb csoportját, egy konkrét magyart bárki a világon bántja, baszogatja, kritizálja, becsmérli? Mitől akkora örömérzés neked, hogy fülig ér a szád, ha valaki vagy valami Magyarországnak árt, minket hátrányos helyzetbe hoz?" 

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000694338124&sk=wall

Előzmény: Törölt nick (200)
Neocortex Creative Commons License 2011.12.21 0 0 198

Nem parancsra hajtja végre, de nem is azért csinálja, mert bunkó lenne. Valami becsípődése vagy egyéb baja van neki, esetleg elgurult a gyógyszere.

Előzmény: Törölt nick (197)
Neocortex Creative Commons License 2011.12.21 0 0 196

Deutsch szerintem nagyon is tisztában van azzal mi a jó modor és nem azért viselkedik ilyen búnkó módon, mert ő maga egy bunkó, ennek más okai vannak. Ellentétben például Kósával, Tarlóssal vagy 0rbánnal, akik született bunkók.

Előzmény: Törölt nick (195)
atyus Creative Commons License 2007.12.19 0 0 194

Más is az:

 

Gyurcsány és Kóka az USA-ba látogat, és egy díszvacsorán vesz részt a Fehér Házban. A vacsora közben Gyurcsány neje észre veszi, hogy Kóka egy aranytányért süllyeszt a zakója alá.
Odafordul férjéhez: - Képzeld, Kóka most lopott el egy aranytányért. Ha hazaérünk, a Kóka nője halálra fog szekálni, hogy neki van aranytányérja a Fehér Házból, nekem meg nincs. Azonnal te is lopj nekem egyet! - "De asszony, nem tehetek ilyet, mindenki engem figyel - szól a magyar "államférfi". - Azonnal lopsz nekem egyet, vagy irtó nagy botrányt csapok - válaszolja a neje. Gyurcsány komolyan elgondolkodik, majd megkocogtatja poharát, hogy a társaság figyelmét magára irányítsa.
Kedves egybegyűltek! - szól Fletó. - A hangulat emelkedettsége oly magasságokat ért el, hogy egy történetet kell elmondanom ifjúságomból. Fiatal koromban egy ideig bűvész is voltam, és volt egy olyan trükköm, amelyet senki sem tudott utánam csinálni. Kérem, nézzék meg ezt az aranytányért, kocogtassák meg, győződjenek meg valódiságáról! Most fogom a tányért, zakóm alá teszem, begombolom a zakómat, ráfújok a zakóm gallérjára, és lássanak csodát, a tányér máris átkerült Kóka János zakója alá!

Előzmény: atyus (192)
PBGI Creative Commons License 2007.12.18 0 0 193

Nálam a sorrend:

 

1) Gusztos Péter

2) Gyurcsány Ferenc

3) Horváth Ágnes - Tiszteljük benne a nőt!

4) Horn Gábor

5) DFT

6) Kóka

7) Gőgös Zoltán

 

 

De azért ezen kívül is vannak még szép számmal.

atyus Creative Commons License 2007.12.18 0 0 192

Gyurcsányi elvtárs.

 

Arany szíve...

 

Pozitív a kisugárzása igaz?

hóthüje Creative Commons License 2001.08.23 0 0 191
Bocsika, elfeledtem felsorolni:

d. zabigyeres tompikát.

Illesszétek be kedvetek szerint!

luis3 Creative Commons License 2001.08.23 0 0 190
Az Index alapján a #1: Szanyi Tibor
hóthüje Creative Commons License 2001.08.23 0 0 189
Az én rangsorom:

1. arrogáns tóni,
2. lexrépási berci,
3. KÖVÉR szalonnás laci.
4. nyelvizsgás fityeszes alkoholista,
5...
40000.
40001. torgyán fradi józsika,
40002. szabadi sztárközgazdász bélucici.
40003. szolnokvárhegy elitélt (Igen elsőfokon megtörtént, és azóta nincs MÁS itélet.) attika,
40004. tollhegyi publi imrus,
40005. szépszabó téeszcséjogász jnacsika,

50001. vityka,
50002. áderka,
50003. kovács külügyér lacika,

!
-1. Helmeczi László

gerryx Creative Commons License 2001.08.23 0 0 188
1. Kovacs Laszlo - a partjaban is megbukott demagog

2. Medgyessy Peter - az erdelyi nemesse lett egykori Ceaucescu-elvtars es kulakesertelmiseggyulolo parti, amugy szegenyek partfogoja es gazaremelo bankar fiu

3. Torgyan Jozsef - azt hitte, hogy Orban Viki elnezi neki a penzlenyulasokat

4. Csurka Istvan - a gyulolet az agyara ment

5. Demszky Gabor - miutan atverte a budapestieket, hulyenek nezte a magyarokat is, de megszivta es megbukott

CsabA Creative Commons License 2001.08.23 0 0 187
Az utolsó beszéde alapján Orbán Viktor
Ösztönlény Creative Commons License 2001.08.23 0 0 186
1. Gyimóthy Géza- Szókincse 10 szó
2. Schmuck Andor A leggusztustalanabb maszopos hájfej
3. Csintalan Sándor, na ezt nem részletezem

Utána jön az egész MSZP-s társaság

zsimzsum Creative Commons License 2001.08.23 0 0 185
Bizonyára emlékeztek: A hódmezővásárhelyi polgi mester (Rapcsák) leánya megkattant (azóta is a gyogyóban van szegény) és - sajnos - megszurkált egy pár gyermeket. Kis idő eltelt és Vancsik úr (nemzetbiztonsági bizottság) fiát elkapták Ausztriában egy parkolóban: kábítószerrel kereskedett. Hát ugye a nemzetbiztonság meg a kábszer, még ha a fiam is, hát legalább a bizottságból kilépek amíg fia ügye le nem zárul... Na nem is ez a lényeg... Kovács László nyilatkozott: "Vancsik úrnak nem kell lemondania, mert nem felelős a fia tetteiért! Mi sem szólítottuk fel Rapcsák Andrást, hogy mondjon le!" Szerintem ez vezető bunkóság! Főleg azért mert nem egy bunkó mondta - mármint Kovács -, de tudta hogy "bunkózni fog" és mégi megtette!
zoliku Creative Commons License 2001.08.23 0 0 184
Íme, a legfrissebb toplista:
1. Torgyán József - mostanában együtt szavaztatja a pártját az álliberális dögkeselyűkkel
2. Medgyessy Péter - Süleymanoglu súlyt emel, ő meg gázárat emel(ne)
3. Szabadi Béla - neki a kánikula is hűvös volt
4. Tóbiás József - értelmi színvonal? mintha százezer évet lépnénk vissza az időben...
5. Thürmer Gyula - Rákosi Mátyás szobrát biztos az iraki nagykövetség elé állíttatná
6. Keller László - a párttitkárból lett genealógus
7. Fodor Gábor - melegedünk, melegedünk?
8. Demszky Gábor - a Tufo-ölő
9. Bognár László - még zsidózni se tud rendesen
10. Katona Béla - süllyed a Vasas, az elnök meg lapít
saszla Creative Commons License 2001.02.14 0 0 183
Nagyon szép kis névsor jött itt össze, de fájdalmasan hiányolok egy Jeanne d'Arc (angolosoknak: Joan of Arc) kinézetű, de félplánból, pláne premier plánból házmesterlány (sapienti sat) figurát formázó női hölgyről szóló bejegyzést. Kéretik nem kifelejteni (ha jól emléxem a nevére) Szalay Annamáriát. Nos, ritka fröcsögő barom a hölgy, és még az arcidegein sem tud uralkodni. A Nyúl azt mondja róla: ugyan 40 körüli, de 30-nak hiszi magát, és rothadtul fideszesnek, úgy gondolja, hogy a Mátrai Márta kifelé megy, a Selmeczi ugye lejátszott, ő lesz a babika. (Jó másik ajánlatnak tűnik maga Mátrai asszony a kontyával és sasszemével; rohadtul lesi, ki mikor hogyan is szólal meg a parlamentben.)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.14 0 0 182
torgyán
Gurg Creative Commons License 2001.02.14 0 0 181
Nyeglénchegyi Tasziló "független" politológusra gondolt?
akinek a politikai jövendölései soha nem jöttek be? ja, ha Tasziló irásait követnénk, Fidesz-MSZP nagykoalícó lenne, ahol a belügyminiszter Bauer Tamás
Előzmény: josef (180)
josef Creative Commons License 2001.02.14 0 0 180
T.Parthus ."Névjegyét" elolvasva kissé elcsodálkoztam Göncz Árpád minősítésén .Úgy vélem , sem szakmája , sem életkora nem jogosítja fel , hogy az elmult 10 év legnépszerűbb politikusáról így nyilatkozzon , még akkor sem , ha Ön a szélről mindenkit utál , aki onnan nézve balra van .Más. Ha Eszterházyt olvasná , Petschniget megértené és Lengyel írásait követni tudná , talán más jelzőket használt volna. A többi ? Hm van , ami találó , de zömmel még itt is gusztustalan . Remélem , gyermekei nem öröklik stílusát
Előzmény: parthus (172)
Gurg Creative Commons License 2001.02.14 0 0 179
irgalmatlan módon csudapofi-vicces csávó ez a PuPu...félcédula...majd neked megmutatom, lyó? ha már így kitaláltad...
Előzmény: PuPu (178)
PuPu Creative Commons License 2001.02.14 0 0 178
Tényleg, nem azért...
Az, amire te gondolsz, az a félcédula.
Gurg megmutatja az övét, ha szépen kéred. A tévedésed oka vszínűleg az, hogy az elmegyógyintézetet szokták "Sárga ház" néven aposztrofálni.
Hogy is hívják ezt a fajta képzavart irodalmárok?
:O)))
Előzmény: parthus (176)
Gurg Creative Commons License 2001.02.14 0 0 177
Akkor miért éppen a Fideszt gizdázod?
Iparitanulók sem lehetnének a gusztustalan és gátlástalan MSZP elvtársaknál...
Dunai-Szokai-Tocsik-Budai-Boldvai-Máté-Szekeres-Schmuk-stb.stb.stb.
8(((
Előzmény: PuPu (173)
parthus Creative Commons License 2001.02.14 0 0 176
Kedves PUPU!

A sárgacédula az amivel SZVSZ Verebes rendelkezik amidőn be-be vonul egy egy időre egy olyan helyre ahol gumiborításúak a falak. :)

PuPu Creative Commons License 2001.02.14 0 0 174
Hmmmm.
Érdekes, - ez a rohatt gróf, - hogy falja a magyart!
És mi az a sárgacédula?
:O)))
Előzmény: parthus (172)
PuPu Creative Commons License 2001.02.14 0 0 173
Akkor mért a Torgyi ellen tüntetsz?
Iparitanuló se lehetne a gusztustalan és gátlástalan Fidesz-fiúknál...
Olyan a viszony, hogy most éppen a szemét forgatja az, aki kamionnal lop, -Nézd!a szemét, - hazavitt két gemkapcsot...
:O)))
parthus Creative Commons License 2001.02.14 0 0 172
Kedves molli***!

Én csak párttagokat írtam, a közeliekről még csak nem is szóltam, de folytathatjuk ;)
1.) Nagy Caolás Imre
2.) Németh Ebédjegyelosztó Miklós
3.)Eszterházi Magyarfaló Péter
4.) Hernádi Pótkossuthdíjas Gyula
5.) Popper Maffiózómosdató Péter
6.) Petsing Tárgyilagos Mária Zita
7.) Göncz Tégla Árpád
8.) Verebes Sárgacédulás István
9.) Havas Tróger Henrik
10.)Hernádi Alpárné Judit
11.) Lengyel Független-politológus László
12.) Bajor Homokos Imre

MESZILARD Creative Commons License 2001.02.14 0 0 170
OK vagy , molli!
Előzmény: molli629 (168)
MESZILARD Creative Commons License 2001.02.14 0 0 169
Szerintem összekevered Lendvai Ildikót Kiszely Katalinnal!
A különbség: ég és föld!
Előzmény: pernahajder (161)
molli629 Creative Commons License 2001.02.14 0 0 168
1.) Kövér Hómlessz László
2.) Torgyán Diktátor József
3.) Deutsch Zabigyerekcsináló Tamás
4.) Kosztolányi Megfigyelő Dénes
5.) Pintér Maffiózó Sándor
6.) Simicska Kajaibrahim Lajos
7.) Selmeczi Lokhídszenátor Gabriella
8.) Orbán Bányász Viktor
9.) Áder Dögunalom János
10.)Szabadi Tájföldi Béla
Előzmény: parthus (163)
badcard Creative Commons License 2001.02.13 0 0 167
Kormany:
1 Szabadi
2 Torgyan
3 Kover
4 Kosztolanyi
5 Deutsch
6 Gyimothy
7 Sasvari
8 Repassy
9 Homoki
10 Ader

Ellenzek:
1 Hegedus
2 Csurka
3 Demszky
4 Horn
5 Baja
6 Toller
7 Lamperth
8 Lentner
9 Vancsik
10 Keleti

folder Creative Commons License 2001.02.13 0 0 166
Kövér
Pintér

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!