Keresés

Részletes keresés

kmm Creative Commons License 2002.08.11 0 0 29
én is elakadtam... a loading feliratnál...
murray Creative Commons License 2002.01.23 0 0 28
http://www.extra.hu/wesen/

ez a pontos link a sima half life végigjáccásra a srác jól leírja én is ez alapján csináltam meg.

blue shiftet megnézem,kösz!

evibly Creative Commons License 2002.01.22 0 0 27
Hali!
Keresgéltem, de nem találtam magyar nyelvű végigjátszást a Blue Shiftre.(ettől még persze lehet) Viszont, ha megy az angol, akkor itt van egy link:
http://www.planethalflife.com/blueshift/walkthrough/
üdv:evibly
Előzmény: murray (25)
BigOldBrutal Creative Commons License 2002.01.22 0 0 26
Hol is van az a Half Life végigjáccás cucc? Mert a megadott weboldal nem jön be.
murray Creative Commons License 2002.01.18 0 0 25
ha esetleg kell még valakinek akkkor a extra.hu/wessen oldalon van HL végigjáccás részletesen
mellesleg blue shift végigjáccást tud valaki vhol??
cserenyiz Creative Commons License 2002.01.15 0 0 24
Hey nem tudja valaki hogy honnan lehet a halflife+team fortress+ opposing force magyar serverek listáját letölteni?? ,ja és tudnátok ajánlani valami jobb halflifeos oldalt
ja és mit kell opposing force hoz letolteni ,hogy menjen neten ?
Attilio Creative Commons License 2001.08.30 0 0 23
9 darab gránátot ha a szörnyhöz vágsz felrobban !Egyik helyen 15 gránát van, szoval ha a katonákra nem pazarolsz megúszod ezt a generátoros megsütősdit (bár a megsütősdi kétségtelenül izgalmasabb!)
Előzmény: Hunyadeto (19)
Attilio Creative Commons License 2001.08.30 0 0 22
egyszerűbb ha gépfegyverrel a lépcsőről szétlövöd a ládákat (nincs hp veszteség, de jó kell célozni)
Előzmény: Hunyadeto (7)
XooN Creative Commons License 2001.08.30 0 0 21
a half life egy nagy szar. az elso dolog amit csinaltam az volt, hogy kiugrottam a liftbol rogton a jatek legelejen , hogy megcsodaljam azt a zold helikoptert, az meg tovabbment nelkulem. marad a cs
Moli Creative Commons License 2001.08.30 0 0 20
nem.
Előzmény: oni (-)
Hunyadeto Creative Commons License 2001.02.09 0 0 19
A feladatod az,hogy eljuss a főgenerátorig.
Nem egyszerü,ugyanis a szörny mögötti sötétebb járatban van.
Ugorj ki az ablakon,vagy menj le oda ahol bejöttél
a szörnynél.Rohanj abba a járatba ahol sötét van(ne nézz hátra!!!!).
Fuss amig el nem érsz egy álvány izét.Azzonal fussfel rá és huzd le a kart.
(a szörny rántotává válik) Innentöl már csak a vonatot kell a track control szobában található
karral helyes útra terelned.
Strato Creative Commons License 2001.02.06 0 0 18
Az! :)
Moli Creative Commons License 2001.02.05 0 0 17
Hahaaa... bug :))))
Előzmény: Strato (16)
Strato Creative Commons License 2001.02.05 0 0 16
A minap újra elkezdtem játszani a gémet (már sokadszorra), és olyan történt, ami addig nem:
A kísérleti teremben, ha betolod a kocsikát a sugár alá, akkor kezdődik a baj, ugyebár.
Nagy zöld pacák repkednek, remeg a talaj, szörnyek jelennek megy a semmiből és tűnnek el.
Az újdonság az volt, hogy az egyik szörnyike (villámos) előtűnt a magasban, és ahelyett, hogy kissé lentebb eltűnt volna, szépen ottmaradt!
És jól lesebzett (legnehezebb fokozat)...
Tam7 Creative Commons License 2001.02.03 0 0 15
:))))))) nem csak nem akartam nevén nevezni az illetőt. visszatérve a játékra, működött a receptetek, most már azt a bizonyos kapcsolót be tudom kapcsolni, de van ott fent egy másik vezérlőterem, ahol van egy kar, az ablak előtt, ahonnan a szörnyet lehet látni, és fent egy tábla, hogy track power és az még mindig off, függetlenül attól, hogy azt a kart milyen állásban hagyom. +van még egy haldokló őr is, azt nem lőttem le, éldegéljen csak, de az már nem mond semmit. Mit kell még csinálni, hogy legyen végre áramom?
Köszi!
Előzmény: trollcsi (13)
Hunyadeto Creative Commons License 2001.02.03 0 0 14
Nem baj MOLI, majd máskor.
trollcsi Creative Commons License 2001.02.03 0 0 13
"a szemét szolgáltató nem engedett fel"
fel akartál kapaszkodni a kukásautóra? :PPP
Előzmény: Tam7 (12)
Tam7 Creative Commons License 2001.02.03 0 0 12
Na köszi, megpróbálom, nem tudtam mi a fenét lehet ott lent kezdeni a vízben. Ja szemét szolgáltató nem engedett fel napokig, így hát nem tudtam olvasni segítségeteket, de ez már offtopic.

Köszi!

trollcsi Creative Commons License 2001.02.03 0 0 11
rendben főnök, értettem, megyek a fasírtra csítereket bámulni :)
Előzmény: Moli (10)
Moli Creative Commons License 2001.02.03 0 0 10
trollcsi, vazzer, kushadja' faroker' szemeteled ossze meg az ilyen erintetlen topikokat is ;)))))
Előzmény: trollcsi (9)
trollcsi Creative Commons License 2001.02.03 0 0 9
és ez érdekel ám bárkit is :PPPP
Előzmény: Moli (8)
Moli Creative Commons License 2001.02.02 0 0 8
Hunyadeto, nem akarok offenziv lenni, nem szemelyeskedes.
Nemtom, de nekem sose tetszett, ha valaki ilyen reszletesen leirt mindent. Meg azt is, hogy vigyazzon a zombival. Tonkreteszi a jatekot. Ezert hanyagoltam mindig is a vegigjatszasok elolvasasat.
Előzmény: Hunyadeto (7)
Hunyadeto Creative Commons License 2001.02.02 0 0 7
Hi there valószinüleg a POWER UP pályán vagy.
Nos amint odaérsz a két kapcsolóhoz(és fölkpcsolod az egyiket)a másikat valóban nem tudod felkapcsolni.
Ekkor azt kell tenned,hogy a lépcsőn (ahonnan jöttél),még lejjebb juthatsz,itt találni fogsz egy
vízzel elárasztott helységet,egy rakás uszó valamivel.Ha jobban megnézed látsz egy pumpa szerüséget amibe van néhány doboz.Rohanj oda gyorsan és törd össze a ládákat!!!!!
Ezt onnan tudod,hogy a pumpa beindul és leszvatyúzza a vízet.(A mögöted olálkodó zombiszerüségre nagyon vigyázz!!!!!!!)
Ekkor már be tudod kapcsolni a másik kapcsolót.
Innentől már "csak" meg kell sütnöd azt a kék szörnyellát,és beindítani a vasutat.
Moli Creative Commons License 2001.01.31 0 0 6
Fent van egy vezerloterem szeruseg, a vonat bal oldalan, ha lentrol nezed. Oda juss el. Ott van egy haldoklo or, az segiteni fog.
Egyebkent aramot kell adni a generatorba, hogy el tudj indulni a vonattal. A szornyet is arrafele kell megolni :)
Előzmény: Tam7 (5)
Tam7 Creative Commons License 2001.01.31 0 0 5
Sziasztok! Én még ott tartok ahol megkapom a falra tapasztható kék lézerszerűséget húzó aknát, van egy nagy szörny, meg egy "villamos" ami viszont nem indul el. lejutottam a generátorhoz, de nem tudom bekapcsolni a bal oldalit hiába megyek oda. az egyik megy, de a másik nem, nem értem. Egyébként van ott az egyik oldalon egy ventillátor, ami egy picit (kb. egy emeletnyit) felrepít, de nem segít, csak összetöröm magam. Arra van a megoldás?
Moli Creative Commons License 2000.03.08 0 0 4
A nagy szigeten, ahogy raerkezel vag at egyenesen a tuloldalra. It van egy res a foldben, ess le, de ne a nagyobba, ott egy bouncepad (olyan ugro-ize) van. Itt kell tovabbmenni, gugolva kuszva-mazva, innen ki fogsz teleportalni egy masik palyara, azert ilyen kicsi ez a palya, ne ijedj meg :-)
Half-Life rulz! TFC rulz! TF2 will rule! :-)
Előzmény: oni (-)
TRf Creative Commons License 2000.03.08 0 0 3
Halovány segéd dunsztom nincs, miről van szó - pedig végigjátszottam... :) Próbáld meg elmagyarázni, biztos én vagyok helikopter... :)
Előzmény: MacFly (2)
MacFly Creative Commons License 2000.03.08 0 0 2
Hogyha mar teleportnal jarunk, adott ugye a vazlatrajz szerint az a bizonyos oszlopszeruseg, 4(?) szinten teleportokkal (nem sokkal azutan hogy eloszor talalkozol teleportokkal) es valami elkerulhette nagyon a figyelmemet mert sehogy se tudok feljutni meg az elso szintre sem, de valami azt sugja hogy masnak mar sikerult. hogy is?
TomTom.SzT Creative Commons License 2000.03.07 0 0 1
Bocs oni, off:

TRF! Téged is régen olvastalak! Mi újság?

Előzmény: TRf (0)
TRf Creative Commons License 2000.03.07 0 0 0
Pedig jól mondod: le kell ugrálni a szigetecskéken az alján levő nagyobb részre (türelemjáték). Ott szanaszét kell lőni a plafonról lelógó tüzelő bigyókat (vagy ignore-álhatod is, de akkor óvatosan közlekedj. Van egy bejárat a belsejébe, ott ha jól emlékszem, össze kell valamiket szedni (vagy fel kell kapcsolni?), és akkor beindul egy teleport.

Ha az a gondod, hogy hogyan tudsz átugrani egyik szigetről a másikra, akkor -- tudom, szemét vagyok --, így jártál. Elmondták, csak nem figyeltél! Töltsd vissza oda, ahol bejutsz abba a terembe, ahol a teleportszoba előtt tápoltál, és hallgasd végig a dokit meg az őrt.

Előzmény: oni (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!