Keresés

Részletes keresés

iratmegsemmisítő Creative Commons License 2001.09.29 0 0 17
Én esetleg úgy tudnám elképzelni az olvtársak pontozásos úton történő minősítését, hogy az adatainkra kattintva bejönne egy szavazómasina is, ahol, mondjuk egy 1-10 skálán, be lehetne jelölni, hogy mennyire tetszik az adott olvtárs. Ezután ezekből a pontokból átlagot lehtne számolni. Esetleg, ha valaki nem szereti, hogy így minősítik, a beállításoknál letilthatná a szvazógépet.
PRAETORIANUS Creative Commons License 2001.09.29 0 0 16
Egyébként meg a szavazós topikod alapötletét itt is lehetne alkalmazni, de automatikusan, hogy 200 alatt ne is kapjon gombot.
Előzmény: MoJo JoJo (13)
PRAETORIANUS Creative Commons License 2001.09.29 0 0 15
Azért neked is lekopna az ujjacskád...
Előzmény: MoJo JoJo (13)
Varga László Creative Commons License 2001.09.28 0 0 14
A bolsik addig se írnának hülyeségeket, míg a fekete pontot nyomogatnák. Bár ezért nem hisezm, hogy megkapnák a fizetésüket.
Előzmény: gross (2)
MoJo JoJo Creative Commons License 2001.09.28 0 0 13
Ez szvsz hülyeség. Például pvcpadlo az összes jobbosnak berakna legalább 30 feketét.

Nem is értem, hogy képzelted el ezt az ötletet.

Előzmény: PRAETORIANUS (12)
PRAETORIANUS Creative Commons License 2001.09.28 0 0 12
Nem is közvélemény kutatásra gondoltam, hanem arra a sok csak olvasó indexesre, aki írni már nem akar, mert sok értelmét nem látja, de egy-két vaskosabb hozzászólásra így biztos reagálna.
Azt gondolnám, hogy az indexet telekiabáló viszinylag kicsi, de hangos szélsőségek így jobban mínősíthetőek lennének.
Bár technikailag nem tudom hogy lehetne megakadályozni ugyan ezek állandó nyomogatását:)
Előzmény: salk (11)
salk Creative Commons License 2001.09.28 0 0 11
Kedves PRAETORIANUS!

A Polforum nem közvéleménykutató, hanem "Online Hyde Park Corner! Itt még a kormányról is megírhatja a véleményét! Sőt."

A MEGÍRHATJA-n van a hangsúly és nem a népszerűség, vagy az egyetértés megszerzésén.

Ha van véleménye írjon, ha nincs, vagy lusta, akkor meg ki a fenét érdekel a ki nem mondott álláspontja. Ne a partvonalról kiabáljunk be, hanem mutassuk meg a pályán...

salk

Előzmény: PRAETORIANUS (-)
pancer1 Creative Commons License 2001.09.28 0 0 10
Örülök ha örömet szereztem...))))

Lehet hogy igazad van a 2-esel kapcsolatban..

Kinél, hol lehetne ezeket előterjeszteni vajon??

Előzmény: PRAETORIANUS (8)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.27 0 0 9
Nem jo otlet, mert Osztap addig fog kattintgatni a "tetszik" gombra sajat hozzaszolasainal, mig elkopik az ujja es igy a palettarol eltunne egy erdekes szinfolt. Sajnalnam, ha ujjak hianyaban nem irna ide tobbet, ne vigyetek a kisertesbe.
Előzmény: PRAETORIANUS (-)
PRAETORIANUS Creative Commons License 2001.09.27 0 0 8
Beszarás! Előugrott egyetlen topicom!
Egyébként már kértem a törlését, vagy egy hónapja, de a modik alszanak, vagy terror elháítanak.

Pancer!
Egyetértek, de akettes pontnál elég lenne szvsz 25 hozzászólás is.

strongdong Creative Commons License 2001.09.27 0 0 7
Javaslatokat ide kérem: szabadnaposovisok@kisretkek.hu

Fk

Előzmény: Tappancs (6)
Tappancs Creative Commons License 2001.09.27 0 0 6
Már összegyűlt három piros pontom. Kaphatok érte egy feketét? Ha majd lesz három feketém, akkor beváltom egy pirosra.
pancer1 Creative Commons License 2001.09.27 0 0 5
Nnos.
Lehet hogy nem a megfelelő helyen írom ezt, de lenne néhány ötletem az Index megreformálására.
Pár hónapja vagyok csak aktít de azért van pár megváltó ötletem.

1:Új nick-ek csak a 100.dik hozzászólás után
nyithatnának 1 topicot.

2:Eztán minden 50.dik hozzászólásuk után nyithatnák a következőt.

3:Persze csak ha 'büntetlen' az előéletük.Bünti esetén a topicnyitó-számlálás újra 0-ról indulna.

4:Az a topic amelyet azonos téma miatt beolvasztottak valamely másikba, az nm számitson újnak.

5:Az a topic ahová 6 hónapnál régebben senki nem írt, csak a topicnyitó, az autómatikusan törlődjön

(Bocs Praetorianus az utolsóért de erröl ez a véleményem ..)

Ezeknek a reformoknak az lenne az üdvös hatása többek közt hogy jobban meggondolná a sok kis futóbolond, mit is nyit azzal a néhány lehetőségével.

Előzmény: PRAETORIANUS (4)
PRAETORIANUS Creative Commons License 2000.03.04 0 0 4
További hozzászólások?
medve Creative Commons License 2000.03.02 0 0 3
Mehet.
gross Creative Commons License 2000.03.02 0 0 2
Ezt ezekkel az emberekkel nem tartom kivitelezhetőnek. Összeomlana a rendszer a leghevesebbek állandó feketepont-nyomogatásai miatt... És még jobban szítaná a feszültséget.

Viszont talán lehetne egy rating-bizottságot létrehozni, akik a százhuszonhatmillió topicnak pontokat adnak azok tartalma és az érdemi vita lehetősége szerint. Az újaknak, és az elfogaltabbaknak (mint én néhanapján :)) sokkal könnyebb lenne bekapcsolódni így.

Előzmény: PRAETORIANUS (-)
Chat Noir Creative Commons License 2000.03.02 0 0 1
Jó ötletnek tartom.
Meg kell valósítani.
Előzmény: PRAETORIANUS (0)
PRAETORIANUS Creative Commons License 2000.03.02 0 0 0
És ne irogassátok, hogy 0 az ötlet!
PRAETORIANUS Creative Commons License 2000.03.02 0 0 topiknyitó
Ötletem támadt...
Lehet, hogy nem fog mindenkinek tetszeni!
Bővíthetné az Index a funkciókat egy un."tetszési index" számlálóval, ami természetesen mindkét irányba működne.Oda a sárga csíkba gondoltam.
Sokan csak olvassák, de nem írnak, nekik is megadhatnánk a lehetőséget, hogy íly módon véleményt nyilvánítsanak, ill sok esetben , ha már nincs erőnk valakivel vitatkozni, legalább egy fekete pontot addhassunk neki.
Szóval, ki vállalja?
(technikai kérdésekkel ne tessék cseszegetni, anyázást mellőzni, ha lehet, kösz...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!