Keresés

Részletes keresés

gC Creative Commons License 2000.03.24 0 0 9
Ez hajszál ponosan így is történt a csillag által adott RAM-okkal is :). Most mehetek a bótba drága pézér eredeti HP RAM-okat venni :(.
Előzmény: Atyuska (8)
Atyuska Creative Commons License 2000.03.11 0 0 8
Szia !

A HP gépeknek megvan az a sajátossága, hogy jól igazán csak a saját RAM-jukkal képesek működni. Ha mást teszel bele, akkor elvileg csak nem indul el, vagyis se kép, se hang.

csillag Creative Commons License 2000.03.09 0 0 7
Küldtem egy Emilt.
Előzmény: gC (6)
gC Creative Commons License 2000.03.09 0 0 6
Hálsáan köszönöm a felajánlást, e-mailben tisztázzuk a részleteket.
csillag Creative Commons License 2000.03.07 0 0 5
Nálam kallódik ilyen, igaz nem 32, hanem csak 16MB-os, de van belőle több is. Persze csak úgy van értelme az ilyen használt memóriának, ha előtte kipróbálod, hogy tényleg működik-e?
Egyszer egy hasonló paraméterket kívánó Unix gépbe tettem ilyen memóriákat, érdekes módon a 16-ból 4MB-ot volt hajlandó használni.
Előzmény: gC (4)
gC Creative Commons License 2000.03.07 0 0 4
Köszi a segítséget, de igazság szerint egy szerverről lenne szó amibe Fast Page Mode-os nem EDO RAM jár, ennek kissé "borsos" az ára kb 40eFt+ÁFA 32 mega. Úgyhogy egyúttal meg is kérném azt akinél esetleg ilyen kallódik és megválna tőle igen nagy örömmel megvenném. Egyébként bármilyen a témával kapcsolatos hozzászólás nagy segítségemre lenne. Előre is köszi mindenkinek.
Tróger Creative Commons License 2000.03.02 0 0 3
Bocsi, egy kis technikai hiba volt. Lehet hogy a géped is ilyen könnyedén fog tönkrevágódni? :)
Előzmény: Tróger (2)
Tróger Creative Commons License 2000.03.02 0 0 2
Szerintem nem lehet semmi gond vele. Egyértelmű hogy a HP saját magát fogja reklámozni, méghozzá kizárólagos módon...
Előzmény: gC (-)
Tróger Creative Commons License 2000.03.02 0 0 1
Szerintem nem lehet semmi gond vele. Egyértelmű hogy a HP saját magát fogja reklámozni, méghozzá kizárólagos módon...
Előzmény: gC (-)
Tróger Creative Commons License 2000.03.02 0 0 0
Szerintem nem lehet semmi gond vele. Egyértelmű hogy a HP saját magát fogja reklámozni, méghozzá kizárólagos módon...
Előzmény: gC (-)
gC Creative Commons License 2000.03.02 0 0 topiknyitó
Most vettem egy használt HP gépet amiben furcsamód egy fikarcnyi RAM sincs, a gépkönyv szerint csak eredeti HP 36bites 60ns-es RAM-ot szabad beletenni. Lehet valami gond abból, ha történetesen nem original HP RAM-ok hanem sima, a sarki boltban kapható 60ns-es 36 bites RAM-ok kerülnek bele?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!