Keresés

Részletes keresés

_nyunyuka Creative Commons License 24 órája -1 0 54213

Melyik témában? QO-100 adóvevő vagy a balunok?

Előzmény: goldfoxi (54200)
Ehhezseértek Creative Commons License 27 órája -1 2 54212

Látom betalált. Sajnálom ha igazam van, néha előfordul.....

Előzmény: goldfoxi (54201)
_nyunyuka Creative Commons License 28 órája 0 0 54211

14,223 is dübörög.

Előzmény: Sikloernyos (54202)
_nyunyuka Creative Commons License 28 órája -1 0 54210

Telitalálat, HG3F** a tényleges gyártó. (Infó by Misi bá.)

Előzmény: ctcss dekóder (54203)
Sikloernyos Creative Commons License 29 órája 0 0 54209

POznanbol, Lengyelorszagbol nyomja.

Sikloernyos Creative Commons License 29 órája 0 0 54208

Na, o 100 Wattal tolta:

Sikloernyos Creative Commons License 29 órája 0 0 54207

Esetleg igy:....

Sikloernyos Creative Commons License 29 órája 0 0 54206

na, most talan jo:

Sikloernyos Creative Commons License 29 órája 0 0 54205

csak epp beilleszteni nem lehet.

Sikloernyos Creative Commons License 29 órája 0 0 54204

14230, Qth Csehorszag, Ausztriatol talan 10 kmre legvonalban, Breclav mellett fogtam, kamionbol, cb antsnnan, Yaesu857d/mobiltelo kombo

ctcss dekóder Creative Commons License 29 órája 0 0 54203

"készülékeket gyárt, készít"

Én úgy tudom, hogy itt nem messze Pécsen gyártja neki egy amatőr cimborája. Nem ő készíti.

De az is lehet, hogy tévedek.

Előzmény: HA5OPI (54193)
Sikloernyos Creative Commons License 29 órája 0 0 54202

14,230, nagyon megy az SSTV.

goldfoxi Creative Commons License 30 órája -2 0 54201

Ez kb. a taxisok és a Keleti mellett gagyizó cigányok életfilozófiája.

Előzmény: HA5OPI (54190)
goldfoxi Creative Commons License 30 órája -2 0 54200

Nem szorul védelemre  de a fele sem igaz ,  a  másik közkedvelt  fórumon  egy  szerencsétlen vak gyereket  rugdosnak a  félszemüek,  ez erősen  hajaz  rá .

_nyunyuka Creative Commons License 1 napja -1 3 54199

A galambnak meg azt lehetne felajánlani, hogy értékén (10 kiló alumínium árában) ideadja a rádiót

Ajánlottam, de nem ment bele. Donornak jó lett volna a sajáthoz (míg volt), illetve a klubkészülékhez. A maradék meg lőtéri céltárgynak :-).

Vettem meg én is villámcsapott rádiót, de azt annak is hirdette az eladó és az ár is ennek megfelelő volt :-). 

Előzmény: HA5OPI (54193)
goldfoxi Creative Commons License 1 napja -3 0 54198

Politikaileg inkorrekt , fajgyűlölő kijelentést mellőzzük,  habár nem vagyunk  náczi vadász antifák.

goldfoxi Creative Commons License 1 napja -2 0 54197

...igy vélekedik aki nem csak testileg  nőtt  fel....

Előzmény: Desert Rat (54191)
goldfoxi Creative Commons License 1 napja -3 0 54196

...megtóggyuk  egy kicsit ,   az acsarkodó  se az eladóval  nincs szinkronban  sem a  vevővel ,  legfeljebb  egy másik acsarkodóval,  hajrá  , további jó  acsarkodást...

goldfoxi Creative Commons License 1 napja -4 0 54195

..csak egy kis kiegészités, lehet acsarkodni a kinálatra  ,  a keresletet nem befolyásolja, ha nem kell valami  azért ,  ha kell valami  azért,  felesleges  megindokolni az csarkodást  is, azt is lehet.

Hiába  nyugtatgatja magát az  acsarkodó  különféle  elmélettel, jó szándékkal,  nem számit .....tehát semmit nem változtat az üzletmeneten, aki vesz az csöndben  vesz , ha  kell,  kinálat meg van....nyugi,  további jó  acsarkodástt....ez a tapasztalat ,  sokak bánatára.   Dehát az élet kegyetlen és  kiszámithatatlan,  nagyon is  jól  van ez igy .Ettől  szép  szines,  nyugi.

Desert Rat Creative Commons License 1 napja 0 1 54194

Értem,... tehát nős vagy :-))

Előzmény: Ehhezseértek (54192)
HA5OPI Creative Commons License 1 napja -1 5 54193

mindenki megtanul magára vigyázni és azt csinál amit jónak lát

Ez elvileg igaz.

DE!

Ha kezdő karatés vagy, boxoló, vízilabdás vagy és bemész az első edzésre, akkor az nem úgy kezdődik, hogy az edző lerúgja a fejedet, beakaszt egy balhorgot, vagy lenyom a víz alá ameddig elkékülsz.

Sőt, ha egy nagypofájú bunkó hiéna kóstol így beléd, akkor még le is állítja. Ugyanis onnantól te nem lépsz be oda többet, ha a megnyitás ilyen. Az amatőr hiénák pedig pont ezeket az áldozatokat szeretik, és kurvásul nem érdekli őket, hogy az első lehúzás után az a szerencsétlen visszajön-e még ide, vagy bárhova.

A galambnak meg azt lehetne felajánlani, hogy értékén (10 kiló alumínium árában) ideadja a rádiót és nem jelentjük fel a TB-nél, hogy rokkantnyugdíjat húz, de eközben vígan seftel, készülékeket gyárt, készít, azaz kurvásul visszaél a szociális ellátórendszerrel, mert valójában munkaképes. Nekem ez a deal tetszene.:-)))

Ehhezseértek Creative Commons License 1 napja -1 3 54192

Ez kb. a taxisok és a Keleti mellett gagyizó cigányok életfilozófiája. Megértettük, ezentúl így állunk hozzá.

Köszönjük az őszinteséget. Végre felébredtem az álomvilágból, azt gondoltam egy közös hobbi legalább

egy minimális emberhez méltó viselkedést megteremt a felek között, de most már tudom, hulljon a férgese.

Gratulálok ehhez az életfilozófiához minden érintettnek, remek, örömteli életetek lehet.....

Desert Rat Creative Commons License 1 napja -1 1 54191

Ezt a TS-940-et már rég elintézhettük volna annyival hogy mindenki bedob egy ezrest és közösen megvesszük, utána pedig bedobjuk a Dunába vagy úthengerrel átmegyünk felette. Én benne vagyok a buliban - ennyivel tartozok az amatőrizmussal csak éppen ismerkedő 12 éves lányoknak.  Másik megoldás, hogy 190 ezerért szerzünk egy kiváló 940-est és eladjuk a kislánynak. Harmadik verzió, hogy mindenki megtanul magára vigyázni és azt csinál amit jónak lát - hiszen a kegyetlen világ tele van ilyen és ettől még nagyobb szörnyűségekkel amik nap mint nap megkísértenek minket vagy egy vonzó nőszemély, vagy egy TS-940 formájában.  Azért merem csak leírni ezeket, mert ez egy fórum, ami éppen a lelki ügyek kitárgyalására szolgál - a profik az eBay-en vannak.   Mindenki aki nős vagy rádiózik (vagy ezek kombinációja),  gondolkodjon el ezen! (vagy ne gondolkodjon el)

HA5OPI Creative Commons License 1 napja -1 4 54190

Itt, amikor árakról megy a csetepaté, rohadtul nem arról van szó, hogy az ide járó dörzsölt, sokat látott, tapasztalt amatőrök egymást - vagy netán saját magukat - óhajtanák megvédeni a lelketlen kufároktól.

Járnak, betévednek ide olyanok is, akik most kezdik vagy kezdik újra az amatőrködést, és azokat bizony keményen le tudja húzni egy svindler. Gondoljunk csak a veréb oppardon dögkeselyű jajjnemeztakartam mondani, a galamb hírhedt TS-940-esére, ami szegény egy villámcsapott jószág és kb. annyira működőképes, hogy nem veri le a kisautomatát, amúgy rádiónak használhatatlan, mert még vételben is hulla, nem csak adásban. Legalább 5 éve próbálja meg elsózni 200.000-ért. Sajnos ha talál valakit, az nem fog a rendőrségre menni vele, inkább benyeli és hátat fordít az egésznek.

A spektrum természetesen elég tág, a fillérbaszó kis zsugori geciktől kezdve minden akad ezen a piacon, hogy ezekből ki mikor mire és miért sértődik meg, nos ezen fájjon az ő pszichoanalitikusának a feje, ez nem az én problémám, hogy ki mikor és miért érzi találva magát.

Előzmény: goldfoxi (54189)
goldfoxi Creative Commons License 1 napja -2 0 54189

Van még egy szempont ami  ritkán kerül  emlitésre,  a  nemlétező  törvényeket azok probálják alkalmazni , megirni  , akik nem  érdekeltek az üzletben,  tehát feleslegesen aggódnak,  akinek kell  az  megveszi  a  nemlétező törvények , szabályok, vélemények, fanyalgások  ellenére. A  többi vélemény hablaty , szereplési vágy, szeretet éhség,....stb...ez a  tapasztalat, valóság.

edit_kavics Creative Commons License 2 napja 0 0 54188

Nagyon szépen köszönöm a választ. Épp jókor jött.

HA5OPI Creative Commons License 2 napja -1 0 54187

Ha egyetemista, akkor legfeljebb harmadéves. A fölött már nem adnak ilyen alaptudományokat érintő feladatokat.

Előzmény: szőrmók (54186)
szőrmók Creative Commons License 2 napja 0 2 54186

2x1250x0,4=1000. Ez pont 1 kilowatt.és pont merőleges beesésnél.Konkluzió : nem fordulhat el.Hanyadikos vagy?

Előzmény: edit_kavics (54185)
edit_kavics Creative Commons License 2 napja 0 0 54185

Szia, mindenkinek! Segítség! A suliban, egy tesztben ilyen kérdést kaptam: egy műholdnak 1 kW energiára van szüksége és 2 négyzetméter 0,4-es hatásfokú napelemmel látták el. A besugárzás 1250 W/m2. Mennyire fordulhat el a Naptól?  30, 60, 45 fokra, egyáltalán nem fordulhat el. Köszi a segítséget előre is.

Desert Rat Creative Commons License 2 napja 0 1 54184

Van egy adok-veszek topik is, ahová kiírod hogy ennyi meg annyi, oszt jónapot - vagy viszik, vagy nem. Ha még ott is sok az észrevétel, akkor eBay ahol pénz beszél ...stb - aki itt potenciális vevő az általában olvasssa az eBayt is, plusz még egymillióan.

Előzmény: feretech (54182)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!