Keresés

Részletes keresés

timaros Creative Commons License 2007.07.19 0 0 744
Megtörtént. Kaptam jeges teát, megkérdezték, hogy dohányzom-e, mert akkor átmegyünk a dohányzó tárgyalóba (!), elkísértek az ajtóig, amikor távoztam...

Szóval lehet ezt (azt) a szakmát normálisan is művelni...
Előzmény: Törölt nick (743)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.19 0 0 743
Tegyenek jogi lépéseket, egészségükre :))) Az ilyen franchise-ok mind valakinek a saját tulajdonában vannak. Keress más ügynökséget, ott hárman fognak körbeugrálni.
Előzmény: timaros (740)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.19 0 0 742
DE HOL? :-)
Előzmény: Törölt nick (741)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.18 0 0 741

Sziasztok!

 

Nagyon jó közlekedésnél, 3 éve épült ház 4. emeletén tulajdonostól eladó egy 61 nm-es, 2+1 szobás, gardróbos, erkélyes, rendkívül jó beosztású, fiatalos lakás. A lakás ablakai csendes parkra néznek.
A lakáshoz a teremgarázsban kocsibeálló tartozik, mely igény szerint megvásárolható (befektetésnek is kiváló, hosszútávú bérlője van).
A lakás irányára: 17.000.000,- Ft, a beálló irányára: 2.000.000,- Ft.
Érdeklődni a 06-30-9966775 telefonszámon vagy a panni888@freemail.hu címen lehet.

 

Ana

 

 

timaros Creative Commons License 2007.07.18 0 0 740
Lévén, hogy minden hozzáférhető ingatlanbankos mélcímre megírtam a tapasztalataimat, a Mödl Kft. válaszolt is (apróbb helyesírási hibákkal tarkított levélben):

A lényeg: hogy én emlékszem rosszul mindenre, különben is az az illető, akivel beszéltem, nem is az ő alkalmazottjuk, hanem egy alvállalkozó, aki a számítógépeket javította, meg a lényeg: hosszú nadrágban volt és nem is volt izzadtságszagú. És miért nem tudtam elmagyarázni, hogy mi a francot is akarok.

És megteszik a jogi lépéseket, ha valótlanul vádolom őket bármivel. Gondolom, felszámolási eljárásra gondolt, amit maguk ellen akarnak kérni alkalmatlanság miatt, de ez csak egy vélemény, s mint ilyen, egy demokrácában szabadon kinyilvánítható.

Üdv, Mödl Kft. Innen szép nyerni.
Előzmény: timaros (738)
Beamter Pubi Creative Commons License 2007.07.18 0 0 739
Sziasztok!

Lakást keresek Budapesten, a belvárosban vagy Zuglóban jó közlekedésnél. A belváros nekem a XIII. ker. Radnóti Miklós utca, kis ugrás, Podmaniczky utca Dózsa György út - Fiumei út - Haller utca és a Duna által határolt területet jelenti. A lakás két külön bejáratú szobás, kb 55 négyzetméteres, egyedi fűtéses vagy mérhető fogyasztású kell, hogy legyen. Szükségem lenne még gépkocsitárolóra is, amely lehet fedett, de lehet a zárt udvaron is egy autó részére. Új fejlesztés, felújított, jó állapotú legyen és fél éven belül költözhető. Azonnal tudok készpénzben fizetni.

Az ajánlatokat a kifejezetten ezért nyitott

lakas.lakas64@freemail.hu

postaládába kérem eljuttatni.

Köszönöm a segítséget! Ha tudtok olyan ingatlanközvetítőről, akire rábízhatom a keresést, akkor tájékoztassatok arról is.

Pubi
timaros Creative Commons License 2007.07.18 0 0 738
Sziasztok!


A tegnapi napon (azaz 2007. július 17-én) egy roppant kellemetlen élményben volt részem, amelyet meg szeretnék osztani veletek.

17.10 perckor felkerestem a Budapest, XIII. kerület, Lehel utca 17. alatt található Mödl Ingatlantanácsadó Kft.-t, melynek címét a www.orogoingatlan.hu/4929361 alatti internetes hirdetésből szereztem.

Az első emeleten lévő irodába belépve egy rövidnadrágos, pecsétes pólós, meglehetősen ápolatlan, borostás és roppant izzadtságszagú illető fogadott, aki szemmel láthatóan ingerült volt, amiért megzavarták.

Az alábbiakban megpróbálom felidézni a beszélgetésünket. M: ingatlanos, T: alulírott.

T: Jó napot kívánok!
M: Tessék.
T: Elnézést, nyitva vannak?
M (kicsit bizonytalanul): Igen.
T: Akkor ismét jó napot kívánok!
M: Tessék.
T: Érdeklődni szeretnék ingatlanvásárlással kapcsolatban.
M (csodálkozva): MIVEL kapcsolatban?!
T: Elnézést, ez a Mödl Ingatlantanácsadó Kft?!
M: Igen, tessék, mit kíván?
T (már egy kicsit idegesen): Ön szerint mégis miért vagyok itt?
M: Fogalmam sincs.
T: Akkor szerintem hagyjuk a fenébe.
M (felszabadultan): Szerintem is. Viszlát.
T (elképedve): Akkor viszlát.

És eljöttem.

Így járt egy olyan vásárló, aki 2007-ben ingatlant kíván vásárolni az Ingatlanbank PetroCartel International országos ingatlanközvetítő egyik franchise partnerénél, Budapesten.

Mintegy 20 millió forintnyi mozgósítható készpénzzel a bankszámlámon elhatároztam, hogy vásárolok egy kisebb lakást. Pillanatnyi elmezavaromban azt hittem, hogy az ingatlanközvetítők azért vannak, hogy ebben segítsenek nekem, ráadásul a sajtó tele van olyan hírekkel, amelyek szerint az ingatlanpiac pang, túlkínálat van és lasszóval kell fogni a vevőket. Kérem, magyarázzátok meg nekem a fenti jelenetsort, mert (noha azóta eltelt több, mint 16 óra) én azóta is csak hápogni tudok.


Több magyarázat adódik:

1.) Az említett illető a Mödl Ingatlantanácsadó Kft-nél betörő volt, véletlenül járt ott és semmi köze a céghez. Ez esetben javasolom őt feljelenteni, minimum hitelrontásért.

2.) Az illető tudatmódosító szer hatása alatt volt, és mondjuk korlátozottan beszámítható. Nos, ekkor sürgősen ki kell rúgni és igazságügyi elmekórtani megfigyelés alá helyezni.

3.) Az illető tényleg a Mödl Kft. alkalmazottja, aki a forgalomtól függetlenül megkapja a stabil bérét, tehát egyáltalán nem érdekelt abban, hogy ingatlanokat adjon el.

4.) Semmiféle valós üzleti forgalom nem áll a cég mögött, hanem mondjuk csak falból kell a cégér és piszkos pénzeket mosnak tisztára.

5.) Az egész csak egy vicc volt, kandi kamerával. Akkor viszont vegyétek úgy, hogy egy jót nevettem. Hol fogják bemutatni?


Hála Istennek, Budapesten tényleg kínálati ingatlanpiac van, és több tucat ügynökség várja ugrásra készen, hogy a pénzem náluk költsem el. Ilyen szempontból tehát nem izgulok, hogy lakás nélkül maradok.

A cégnél viszont egy kicsit aggódhatnak, mert ha továbbra is ilyen partnereik lesznek, túl nagy jövőt nem jósolok nekik.

Tud valaki valamilyen más magyarázatot a fentieken kívül?
Devil23 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 737
Most jártam azona  környéken körülnézni. Egész szépen fejlődik az a rész. A Corvin mozi környéki pár utca is türhető (Kisfaludy, Vajdaunyad, a Nap és a Práter utca körúthoz közeli része, a Fitó utca az nagyon szép lett és a Nagy Templom utca is még türhető).
Előzmény: Fairy5 (734)
Nagy45 Creative Commons License 2007.07.11 0 0 736
Már két ingatlannál jártam pórul műszaki problémák miatt. Ezért indítottam egy új profi szolgáltatás, ami Amerikában “home inspection” néven már régóta megy. Független műszaki ellenőr vizsgálja meg a kinézett ingatlant és egy részletes műszaki jelentést ír annak állapotáról. A jelentés segítségével lehet tárgyalni az eladóval a javításokról vagy bele lehet kalkulálni azokat az árba.

Web: www.lakaskontroll.hu

Segítsetek véleményetekkel!

Devil23 Creative Commons License 2007.07.04 0 0 735

Köszi a tanácsot,

amúgy én is szeretnék nem sokára magamnak lakást venni.

Én az I., a II., a III., a VI., a VI., a VII., a VIII. és a IX. ker. jobb részein, Kőbányán az Óhegy és az Újhegy lakótelepen, kispesti lakótelepen, és a XI. ker. Villányi út környékén és Gazdagréten és a XII. kerben szeretnék lakást venni. Esetleg szóba jöhet a belső 13ker. és Zugló Columbus u. környéke és az Ilka és Gizella út Thököly úthoz eső részére.

Előzmény: Fairy5 (734)
Fairy5 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 734

Szia,

Szerintem hagyd a környéket, ott mindenütt kutyagumi, emberi ürülék és csöves meg hajléktalan. Persze ha nem okoz gondot kerülgetni őket, akkor olcsóbban lehet lakáshoz jutni, de egyhamar ezek az emberek nem mennek el onnan.

 

Előzmény: Devil23 (733)
Devil23 Creative Commons License 2007.07.01 0 0 733
Szerintetek érdemes veni lakást a VIII. kerületben a Népszínház utca és a Köztársaság tér környékén lakást venni? Szerintetek kezd kikupálódni az a környék vagy még hagyjam azt a környéket?
Timi12 Creative Commons License 2007.07.01 0 0 732
Szia!
Ha még aktuális a lakáskeresésed, van egy eladó saját tulajdonú garzonom a XI. kerületben, a Bölcső utcában. Téglaépítésű, 35 m2-es, gázfűtéssel, magasföldszinti, nagy szobával, konyha, fürdőszoba zuhanyzóval, előtér, kamra, pince, jó állapotban van.
Napos, világos a lakás, kellemes a környék, mivel ez egy csendes utca, sok zöld területtel, viszont nagyon jó a közlekedés. A konyha berendezett, gépesített, amit szükség esetén ott tudnék hagyni, plusz a fürdőszobában egy mosógépet is, amennyiben igény lenne rá. A lakást 12.800.000 Ft körüli áron adnám.

Ha érdekel, elérhetsz a 06-20/9156-902 telefonszámon.

Üdvözlettel és további szép napot kívánok.
Timi
Előzmény: Fairy5 (720)
henigeri Creative Commons License 2007.07.01 0 0 731
---TULAJDONOSTÓL--- ELADÓ Belváros szívében (Papnövelde u. - Veres Pálné u. sarok) 37nm egyszobás összkomforos ÁLLÓGALÉRIÁS lakás!!! Nagyon szépen rendben tartott, csendes,MŰEMLÉK házban! 1. Emeleten -1 Szoba(19nm) + 10nm ÁLLÓGALÉRIA – Előszoba - Fürdőszoba / Wc Külön – Kamra – Konyha – Gázkonvektoros fűtés – Stb…!!! MAGÁNSZEMÉLYTŐL!!! Irányár:13.2M 0630 6780971
Devil23 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 730
Én nem szeretem a külső 13kert., szerintem még mindig le van nagyon robbanva.
Előzmény: Fairy5 (728)
Devil23 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 729

Sziasztok!

Mostanában jártam a IXker Tompa u. környékén (a körútnál) és nagyon szép utca lett belőle, a körúthoz eső része gyönyörű rész (Tompa u.), olyan, mint a Ráday cagy a Lónyay u. Nagyon érdekelne azon a környéken egy egyszobás garzonlakás 9 millióig.

Fairy5 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 728

XIII. kerület Szent László utca vége (Vasúttörténeti park közelében) - ezt a környéket ismeri valaki? Milyen? Érdemes erre lakást venni? Nagyon sok az új építésű ingatlan erre...

 

Fairy5 Creative Commons License 2007.06.29 0 0 727

Érdekel, kérlek küldj fotót a lakásról (XII. ker.) és az árat is. fairy5@vipmail.hu

Köszönöm!

Előzmény: bubkamano (725)
Myrna Creative Commons License 2007.06.28 0 0 726
DAMJANICH utcában (VII kerület) eladó 3. emeleti, 2 szobás, 80 nm-es parkettás csendes lakás! A szobák külön bejáratúak, tágas, napfényes, utcai szobák (ablakai a Damjanich utcára néznek), igény szerint galériázhatók (belmagasság 4 méter) A ház tiszta, jó állapotú. Irányár: 17.500.000 Ft!
Tel: 06-30-670-3555

Képek: http://www.damjanich.fw.hu/

Email: damjanich_maison@freemail.hu

TÁGAS, NAPFÉNYES OTTHON

bubkamano Creative Commons License 2007.06.09 0 0 725

Szia!

 

Nem tudom, hogy aktuális-e még a lakás keresésed, de nekünk van egy eladó lakásunk a XII. kerületben a Szilassy úton, egy 12 lakásos társasházban.A ház tégla építésű, 2006-ban lett felújítva, a lakás szintén ekkor lett felújítva.A lakás 47 nm-es 1+1/2 szobás, erkélyes. Az erkély erdőre néz. A ház a természetvédelmi terület határán helyezkedik el, gyönyörű környezetben.A lakás cirkó fűtéses, tehát egyedi mérőórával rendelkezik. A víz és csatornadíj a közös költségben van benne, ami 9500FT/hó.A lakáshoz tartozik még egy kb. 4nm-es tároló a pincében és egy zárt kocsibeálló 1 autó részére.Tömegközlekedés 400m-re van: 28, 156H busz, melyek a Moszkva térre visznek. Mellékletben elküldöm a lakás alaprajzát.Ha felkeltette az érdeklődésedet és szeretnéd megnézni, hívj szívesen segítek!

 

Üdv és további szép napot!

Előzmény: Fairy5 (720)
Devil23 Creative Commons License 2007.06.09 0 0 724
Káposztásmegyeren vannak panelprogramos házak? Ott már elkezdtek valamit csinálni?
Előzmény: Törölt nick (722)
Devil23 Creative Commons License 2007.06.09 0 0 723

Szerintem Bp.-en Káposztásmegyer és Gazdagrét lehetnének a legjobb, legtürhetőbb lakótelepei, ha Káposztásmegyerre a 3-as, gazdagrétre pedig a 2-es metrót vitték volna ki. Valóban, szóban volt mind két lakótelepnél, hogy kimennek a metrók, de utána váltosztattak a terven. Kár.:(((

Pedig jo lett volna...

Előzmény: Törölt nick (722)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.04 0 0 722
Az. De qrva messze van. Úgy volt hogy odáig kimegy a metró, aztán nem ment.
Előzmény: Devil23 (718)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.04 0 0 721
Hős utca, az nem a legjobb környék.
Előzmény: Fairy5 (719)
Fairy5 Creative Commons License 2007.06.04 0 0 720

Eladó lakást keresek a XI., XII., II., XIII., esetleg III., vagy XIV. kerületben, 1 szobás garzont vagy 1,5 szobásat, kb. 30-45 nm-es nagyságban. Nem szeretnék távfűtésest, így az nem érdekel, lehetőleg téglalakást, ami DK, DNy, D, -i fekvéssel nagyon világos, napos! Kicsi zölt nem árt ha van a közelben és erkély méginkább vonzóvá tenné számomra a kis lakást!

Köszönöm előre is, ha valaki megkeres ez ügyben és tudtok segíteni !

Szívesebben venném, ha nem ingatlanosok, hanem magánszemély értékesítené a lakását.

Üdv. és szép napot!

Fairy5 Creative Commons License 2007.05.31 0 0 719

Sziasztok! :)

Ismeri valaki a VIII. kerület művésztelep részét? Százados, Stróbl, Hős utcák által határolt terület?

Érdemes azon a részen lakást venni? Én azt hallottam, hogy régen betelepült román menekülteknek lett építve az a rész. Ez valóban így van? Nyugis környék? Ismeri valaki?

 

Devil23 Creative Commons License 2007.05.19 0 0 718
És Káposztásmegyerről mi a véleményed? Ott már vannak panelprogramos házak? Pedig az nagyon szép lakótelep, nagyon szép hely.
Előzmény: Törölt nick (716)
Devil23 Creative Commons License 2007.05.18 0 0 717

Ja azt én nem tudtam, hogy te Budán lax és hogy te mindig Budán laktál.

Én laktam Budán is és Pesten is. 17 helyen laktam ideáig 24 év alatt :)

Előzmény: Törölt nick (716)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.18 0 0 716
Az hogy valaki hova költözik szívesen attól is függ hol nőtt fel. Én budán nőttem fel, semmi pénzért nem mennék át pestre. Mások fordítva vannak ezzel :) A Wekerlére sosem vágytam, messze van.
Előzmény: Devil23 (715)
Devil23 Creative Commons License 2007.05.18 0 0 715
Erre is ezt mondod, hogy költözzön oda aki akar?:)
Előzmény: Törölt nick (714)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!