Keresés

Részletes keresés

Csala Creative Commons License 2000.03.23 0 0 9
Szia WAN!

Valószínüleg a szöveg készült el először, és csak utána szóltak a programozóknak, hogy meg kellene csinálni ;-)

A viccet félretéve, pontszám megtekintés az még nincs. A nyeremények se túl régen kerültek ki.

Egyébként a témáról a inkább a Inex Pontvadász ! (Törzsasztal) topicban folyik az eszmecsere.

Csala

Előzmény: WAN (8)
WAN Creative Commons License 2000.03.22 0 0 8
>A pontszámokat játékosonként nyilvántartjuk,
>amelyeket ki-ki a www.pontvadasz.index.hu cím
>alatt megtekinthet
Csak én nem találom a pontokat?
Vagy csak úgy biztos, ami biztos van odaírva?
Csala Creative Commons License 2000.03.03 0 0 7
Remélem tényleg meg is érkezik az elküldött megfejtés. Én az egyik helyről az első nap kaptam olyan levelet, hogy bocsi, küldjem el a megfejtésemet még egyszer, mert éppen teszteltek és elveszett... (még szerencse, hogy az email címem nem ;-).

Tényleg nem nézte senki a Hálóvilágot? Én beállítottam a videót, de valahogy nem vett fel semmit ;-(

A papíros Computer Technika kérdésének beírását vállalom.

Csala

Előzmény: Merilin (6)
Merilin Creative Commons License 2000.03.03 0 0 6
Hi!

OK, ezt mindenki tudja, és szerintem ettől függetlenül mindenki küldözgeti is a megfejtést. Valamit csak regisztrálnak... :)

Inkább azt árulja már el valaki, hogy mi a fene volt a kérdés a Hálóvilágban szerda éjjel!!!

Kösz.
Merilin

Törölt nick Creative Commons License 2000.03.02 0 0 5
Hali!

Hat tenyleg nem muxik semmi.

Nagyon erdekelne, hogy azonosito nelkul:
-hogyan szamoljak a pontokat (mi alapjan, emilcim, vagy mifene)
-hogyan kerdezzuk le a pontszamokat
-stb...

Sundance

timoti Creative Commons License 2000.03.02 0 0 4
Sziasztok,

Sajnos én is bemozdultam erre a témára.

Ami tény:
1. Nyereménylista még sehol.
2. Pontnyilvántartás még sehol.
3. A regisztráció egy k. nagy kérdőjel.
4. A három site-ból tegnap még csak az indexén és du. a hálóvilágén volt textbox-os buttonos válasz lehetőség , a CT-én nem (ma már ott is egy link után ilyen van), DE a hálóvilág site-ján ma (második nap) még az első napi kérdés van fent.

Tippem:

Szerintem ettől függetlenűl nem gagyi, csak nehezen indul be.
A támogatok felsorolásában azért ott van a compaq meg a pannon, tehát csak adnak valamit (bár nam hiszem, hogy korlátlan mennyiségben fogják osztogatni a telefont meg a számítógépet).

Amúgy én is azt csináltam mint saláta, copyztam a kérdéseket vágólapra és elküldtem egyben a tegnapi három webes kérdést mailbe.

PLIZ HELP!!

Mi volt a tv-ben a kérdés?????

vancs Creative Commons License 2000.03.01 0 0 3
Köszi Saláta!
Előzmény: Saláta (2)
Saláta Creative Commons License 2000.03.01 0 0 2
Hívd fel a BSA-t, ők megmondják :-) Én e-mailben tettem. pontvadasz@mail.index.hu
Előzmény: vancs (1)
vancs Creative Commons License 2000.03.01 0 0 1
A COMPUTER technika honlapján feltett kérdésre hogyan kell válaszolni??
Emailben???? Levélben?????
Plíz help mí!

Saláta Creative Commons License 2000.03.01 0 0 0
Ezek tök jó kérdések, én se tudom a választ. De ha már van pontvadász topik, lehetnénk egy páran, akik nem akarják végignézni a Hálóvilágot, meg a Computer Technikát. Felosztjuk mikor ki szerzi be az aktuális kérdéseket, és közzétesszük itt.
Előzmény: Ian Brady (-)
Ian Brady Creative Commons License 2000.03.01 0 0 topiknyitó
(1) Nem világos, hogy kell-e külön regisztráció, vagy ez a válaszküldéssel automatice megtörténik?
(2) Nyereménylistát nem bírhattam megtalálni semelyik oldalon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!