Keresés

Részletes keresés

MrTrainsim Creative Commons License 2018.08.22 0 0 61

*Ennyi év után

MrTrainsim Creative Commons License 2018.08.22 0 0 60

Na gyerekek! Ennyi után remélhetőleg beláttátok, hogy a sok negatív előítéletetek ellenére ez lett MO. legsikeresebb kvízműsora. Remélhetőleg láthatjuk még valamikor.

Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.19 0 0 59
rémjó nőket! ;)
Előzmény: Dr. Lecter (58)
Dr. Lecter Creative Commons License 2001.04.19 0 0 58
namostakkorhát rémeket látsz, vagy jó nôket?
Előzmény: Törőlt_nick (57)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.19 0 0 57
Lehet, hogy "rémeket látok" de nekem úgy tűnik, hogy a jó nőket mindig a két főkamera vonalába ültetik, úgy hogy amikor Vágót vagy egy játékost mutatnak akkor legyen egy-két jó duda is. Azon se csodálkoznék ha az a két hely direkt fent lenne tartva cicababák részére. Tévések - főleg a háttéremberek - mindenre képesek. :)
eMM Creative Commons License 2001.04.19 0 0 56
Gondolta visz egy kis színt a műsorba, hiszen már olyan régen írtunk ebbe a topicba is.
Előzmény: Törőlt_nick (55)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.19 0 0 55
Ja már értem! :) Egyébként tényleg ezt mondta és valahogy nagyon illetlenül hangzott ez az Ő szájából. Remélem bazmegezni azé nem fog mostanában.
Előzmény: eMM (54)
eMM Creative Commons License 2001.04.19 0 0 54
Pedig egyszerű ők színészek, és biztos 200 forint az órabérük amiért ott műszenvednek a kérdésekkel.
Előzmény: Törőlt_nick (53)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.19 0 0 53
várjá eMM, ez most nem értem. :(
Előzmény: eMM (52)
eMM Creative Commons License 2001.04.19 0 0 52
Akkor most Lszólta amagát hogy valójában mennyit is keresnek a versenyzők.
Előzmény: Törőlt_nick (51)
Törőlt_nick Creative Commons License 2001.04.19 0 0 51
Vágó valmelyik nap beszólt az egyik férfi játékosnak, hogy asszongya: "tovább játszik vagy elviszi a KÉTKILÓT?"
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.05.29 0 0 50
Csak az később született. Nézd meg.
Előzmény: Törölt nick (48)
Rastaman Creative Commons License 2000.05.28 0 0 49
Tuti!
mar nemtom hol olvastam a cikket rola...

mas: reklambevetel? szvsz az az RTL-é, s nem a musore...

Előzmény: eMM (45)
Törölt nick Creative Commons License 2000.05.27 0 0 48
úgy látom feltaláltuk a spanyolviaszt.
Már van egy ilyen témájú topik...
doktor wang Creative Commons License 2000.05.27 0 0 47
Én ismerek olyan játékost, aki kb. 10 fordulót nyert a Mindent vagy semmit-ben, de amikor a 10 közé meghívták a Legyen Ön is milliomos-ba, akkor még játszani sem tudott, mert vagy nem volt elég gyors, vagy nem tudta a választ.

(Igaz, hogy a Mindent vagy semmitben nem egymás után nyert tíz fordulót, hanem két próbálkozásra, mert egyszer az ötödik vagy hatodik fordulóban (másodikként) kiesett.

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.27 0 0 46
Ez a hüje műsor itt finnországban is megy már egy ideje.
Végigolvasva a topikot úgy látom, hogy az otthoni verzió is ugyanaz.
Amit nagyon nem szeretek benne, sőt undorítónak tartom, hogy a játékvezető elbizonytalanítja a játékost. Nem tudom, hogy melyik országban találták ki ezt a játékot, lehet, hogy ott azon élveznek, ha elhasal valaki... Hát én nem.

A műsor itt is az emelt díjas telefonhívásokból tartja el magát.
A kérdések baromi könnyűek. Sőt nevetségesen könnyűek. En kb 30 szót tudok finnül, de általában az első pár kérdést simán megválaszolnám. Eddig azt hittem, hogy a finnek ilyen hülyék de most már tudom, hogy inkább a műsor készítői okosak ( lásd alább )
Az eddigi legdurvább és egyben nálunk már szállóigévé magasztosult kérdés az az volt, hogy hol van a nagy fal? india, kína meg mittudomén mivolt a másik kettő...

Amennyire én tudom, az ilyen műsorokban nem feltétlenül kell a véletlenre bízni a játékosok kiválasztását. Nyilvánvaló, hogy nem azok fognak bejutni, akik okosak és gyorsak, mert akkor elvinnék az összes pénz. Fel lehet mérni az ember tudását pillanatok alatt ráadásul akik már eddig jól szerepeltek egy mindent vagy semmit típusú valóban szinvonalas vetélkedőben, azoknak kötve hiszem, hogy van esélyük bejutni egy ilyen legyen milliomos típusúba.

eMM Creative Commons License 2000.05.26 0 0 45
Ez biztos?
Akkor a reklámbevétel tiszta haszon!!!!!!
(leszámítva a vágó nemkispénzét,meg a technikusokét,segítőkét persze)
Vajh mennyit tesz zsebre a Vágó 1-1 műsor után?
Előzmény: Rastaman (44)
Rastaman Creative Commons License 2000.05.26 0 0 44
Azt tudjatok, hogy a nyeremeny osszege az emelt dijas hivasokbol jon be?
Es kulon kotottek egy biztositast, hogy ha kisebb a bevetel, mint a kifizetett nyeremenyosszeg, akkor a biztosito fizeti a kulonbseget...
Mivel a biztositok csak tutira mennek, ezert BIZTOS, hogy nyereseges a dolog...

Es egeszen veletlenul ez nem az utso musor volt, a nyari szunet elott? nos, talan ezert volt pot most a 6 milkos kerdes...

Előzmény: eMM (43)
eMM Creative Commons License 2000.05.25 0 0 43
Máj 23-án kórházban lévén (időmilliomos voltam) megnézteMM az utsó félóráját, 1 db "játékos" nyomult.
Tuti hogy megírt forgatókönyv szerint megy a "műsor"
Mármint megírt, a "játékosnak" is.
Furcsa módon mindig olyan kérdéseken filózott sokat,amit az átlagnéző valszleg tud.
És megy alatta az idegölő hangeffekt, izgulja csak össze magát as néző.
Vége a műsornak,az egyik betegtársam kérdése:
És honnan van ennyi pénze a Vágónak,hogy ennyi pénzt tud fizetni, a nyerteseknek?
No comment.
Kb az ilyen szellemi szinvonalú nézőre van méretezve a "játék"
Előzmény: Fáradt Vándor (42)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2000.05.25 0 0 42
A tegnapi nappal (május 24.) minden reményem szertefoszlott arra bnézvést, hogy ez a játék tisztességes körülmények között zajlik (lásd alább)... BÁr tényleg volt annak egy minimális esálye, hogy 4*25% fog kijönni, de hogy ez éppen a hatmilliós kérdésnél "üt be", az kizárt hogy fatális véletlen legyen... megjegyzem, ha mondjuk 26, 24, 23, és 27% lett volna a négy érték, a pasi akkor sem kockáztatott volna... ennél feltűnőbben egyszerűen nem lehetett volna "kigolyózni" valakit a játékból...
axe-c Creative Commons License 2000.05.24 0 0 41
Ennek mi volt az eseje?

remelem sikerult

drBubóra Creative Commons License 2000.04.15 0 0 40
Amióta NET-em van alig nézem a TV-t, igy ezen a műsoron is alig van módom bosszankodni.
Rastaman Creative Commons License 2000.04.14 0 0 39
Na, hat asszem ezt letargyaltuk!

kulonben pedig nem kell TVz-ned! nem kotelezo, sot, talan a net jobb is!

en mindenesetre miota internetezemkevesebbet tevezem.
igaz, csak a mmmmmmmm1, a @tv meg zertéelkulb jon be, ugy hogy nincs is mit nezni!

Előzmény: gyulaicsaba (38)
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.04.14 0 0 38
Nem értitek, hogy nem az a gond, hogy műveltségi vetélkedő vagy nem műveltségi vetélkedő, hanem az, hogy alakoskodó, mellébeszélő, rosszindulatú. Nem az, ami. Becsapás.
Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2000.04.14 0 0 37
Szerintem senki nem mondta, hogy muveltsegi vetelkedo. Van tizenot kerdes, arra kell valaszolni, 'szt kesz.

ZOH

Előzmény: Rastaman (35)
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.04.14 0 0 36
Nem. Ez egy tuti üzleti vállalkozás, ami ráadásul a saját tévécsatorna reklámja is a kérdésekbe burkolva.
Én egyébként azóta, hogy jól kielemeztem itten, nem is nézem, nem is fogom. Amikor meg elindult a zámbódzsimi saját sója, és ennek neszét vettem, akkor határoztam el, hogy alacsony közalkalmazotti fizetés ide vagy oda, befizetek valami műholdakra, hogy lehessen mit nézni a tévén. Mert az már mégse járja, hogy most már csak kizárólag lazareggeliműsorok, kóstolódáridódzsimi, délamerikaiszappanok, meg ütömvágomfilmek mennek. Ja meg a vetélkedők.
Képzeljétek, ahhoz, hogy meglegyen otthon a Muzzik, fizetnem kell az Eurotikáért is, legalábbis a matávkábeltévénél. Ügyes, mi?
Jó egyébként ez a matávkábel, tudtok róla mondani vmit?
Előzmény: Rastaman (35)
Rastaman Creative Commons License 2000.04.11 0 0 35
en azon buktam ki, de nagyon, hogy a 800-s kerdes a Zambo Jimmy keresztneve volt

ez egy muveltsegi vetelkedo?????????????

originalqszi Creative Commons License 2000.03.31 0 0 34
Ez volt az utolsó hozzászólás a bedöglés előtt:(((( A skorpió maga a Vágó:-)))))))
Előzmény: eMM (33)
eMM Creative Commons License 2000.03.31 0 0 33
Itt pont arról van szó, hogy színvonaltalan népbutító a műsor.
NeMM tűnt föl?
Csak neMM te vagy a Vágó? :-)
Előzmény: Skorpió (32)
Skorpió Creative Commons License 2000.03.31 0 0 32
Egyenlore nem en nyafogok, hanem Ti. Persze azt meg mindig konnyebb, mint megcsinalni egy ilyen musort, vagy akar reszt venni rajta. Ha jol ertem, "savanyu a szolo !".
Előzmény: eMM (31)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!