Keresés

Részletes keresés

bella1 Creative Commons License 2011.01.03 0 0 54

Szia!

 

B.U.É.K. neked is.

Köszönöm, hogy csatlakoztál és érdekel a téma.

Most év elején nálam a fogyókúra lett aktuális, de szerintem ezzel sok mindenki így van ünnepek után, azt hiszem sikerült kicsit sokat ennem és ez most meglátszik rajtam.

 

 

Előzmény: klara5 (53)
klara5 Creative Commons License 2010.12.31 0 0 53

Sziasztok,

 

csatlakoznék az előttem szólóhoz engem is ez a téma érdekelne.

 

Gyertek többen és beszélgessünk erről. 

 

Mindenkinek boldog új évet kívánok ismeretlenül is. 

Előzmény: bella1 (52)
bella1 Creative Commons License 2010.12.20 0 0 52

Sziasztok!

 

Nem nagyon olvastam vissza a korábbi hozzászólásokat, de engem az egészség témában az egészség megőrzése betegség megelőzése érdekelne.

Szívesen beszélgetnék arról ki mit tesz meg annak érdekében, hogy megőrizze egészségét.

pappreka Creative Commons License 2010.11.24 0 0 51

Nekem pont az az Accu-Chek Active van, semmi bajom vele, minden rendben működik. Abszolút pontos és klinikai értékeket mér. Csak ajánlani tudom. Most van valami nyereményjáték is egyébként ezzel kapcsolatban, kaptam e-mail-en, ha érdekel: http://www.vercukormeres.hu/nyeremenyjatek.php

Előzmény: petrush (50)
petrush Creative Commons License 2010.11.23 0 0 50

Szia pappreka!

Jól láttam, hogy te a cukros fórumon is ott vagy? Megkérdezhetem, hogy milyen vércukormérőd van? Épp venni készülök és valahogy nem tudok dönteni, nekem az Accu Chek Active szimpatikus, de mivel nem vagyok jártas a témában, ezért érdekelne a véleményed. 

Előre is köszi!

Petra

pappreka Creative Commons License 2010.11.02 0 0 49
Furcsa, hogy hidegen hagyja az embereket ez a fórum, hiszen annyira fontos az egészség!
Ráadásul most, hogy jön a hideg tél, triplán kell gondolni a betegségmegelőzésre, immunerősítésre. Ki mivel erősíti az immunrendszerét?
pappreka Creative Commons License 2010.08.16 0 0 48
Szia!

Köszönöm a segitséget, megkeresem azt a topikot is!

Réka
Előzmény: bakibaby (47)
bakibaby Creative Commons License 2010.08.13 0 0 47
Szia,

Ha a cukorbetegséggel kapcsolatban vannak kérdéseid akkor javaslom ezt a Topicot: Cukrosbacsi lettem...

Segítőkész emberek vannak a Topicban.

bb
Előzmény: pappreka (45)
subala Creative Commons License 2010.08.13 0 0 46
Találtam neked egy lapot, amit ki tudsz nyomtatni és nyomon tudod követni a vércukorszinted. Egyhónapban három külön álló nap érdemes mérni étkezések előtt, után és lefekvés előtt. Ha pedig orvosnál jársz, ő kiértékeli ezeket az eredményeidet. Ha jól értettem a weblapon.
http://www.vercukormeres.hu/pdf/Accu-Chek-360-View-adatlap.pdf
Előzmény: pappreka (45)
pappreka Creative Commons License 2010.08.12 0 0 45
Eddig még nem találtam fórumot.
Viszont minél előbb szeretnék készüléket venni. Ajánlani nem tud valaki???
Azt sem tudom igazán, hogy hogyan kell mérni. Már nem a mérés folyamata érdekel, hanem az, hogy hogy érdemes mérni. Elég egy eredmény hetente, vagy havonta? Tudom, hogy ezek alap kérdések lehetnek, de ebben a témában nagyon gyerekcipőben járok.
Előzmény: subala (44)
subala Creative Commons License 2010.08.12 0 0 44
Szerintem inkább patikában vedd meg, mint szupermarketben. Ott biztos tudnak jót ajánlani. Vagy keress fel specifikus fórumokat, van bőven az internyeten :)
Előzmény: pappreka (43)
pappreka Creative Commons License 2010.08.11 0 0 43
Elnézést, azt kifelejtettem, hogy megbizható készüléket keresek. Láttam, hogy már mindenféle élelmiszer üzletben is be lehet szerezni ilyen kütyüket, de valahogy azokat nem venném meg.
pappreka Creative Commons License 2010.08.11 0 0 42
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy milyen vércukormérő készüléket ajánlotok? Sok ismerősöm mostanában lett cukorbeteg és gondoltam én megelőzés gyanánt néha ellenőrzöm a vércukorszintem.
subala Creative Commons License 2010.08.10 0 0 41
Arra szeretném felhivni a figyelmet, hogy mindenki vegye komolyan a rendszeres orvosi ellenőrzéseket évente! Otthon pedig ne csak a vérnyomásunkat mérjük, hanem ugyanúgy a vércukor szintet is! Sok-sok ember nem figyel az egészségére és utána későn jönnek rá, hogy baj van! Olyan rossz hallani, amikor a barátaink beszámolnak leromlott egészségi állapotukról!!! Előzzük meg a problémákat!
csiba00 Creative Commons License 2010.05.26 0 0 39


Eladó kettő teljesen új, bontatlan (garancia nincs) D Cont Personal vércukormérő készülék kb. a bolti ár feléért, 8000 Ft-ért. Az ár egy db készülékre értendő. A csomag tartalma: 1db készülék, 1 doboz tesztcsík (25db), 1 db ujjszúró, 3 db tű.
Két készülék van. Az egyikben a 3 db tű 2010.01-én lejárt, a másikban 2010.09-én jár le. Érdeklődni telefonon: 06-harminc-40három-808három. Budapesten területén elviszem személyesen a készüléket.

yoyota Creative Commons License 2010.02.17 0 0 38
Édesanyám három éve vett ceragem ágyat azóta nap mint nap használja és neki jó. A csontritkulása javult!! Pedig az nem szokott, csak stagnálni maximum. Hogy a többi nyavalyára jó-e azt nem tudom.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.29 0 0 37
Sziasztok!
Mi a véleményetek az egészség-vitamin-immunerősítés kapcsolatáról?
Nézzetek el ide, és csatlakozzatok:

http://biokucko.forumx.hu

...és találtam egy jó webáruházat - nekem bevált.

http://www.biokucko.com
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.04 0 0 34
Sziasztok!

Az Üldögélésről olvashattok itt
vagyis a kellemes hatásairól: :-)

http://harmonet.hu/cikk.php?rovat=245&alrovat=247&cikkid=10141

klára001 Creative Commons License 2009.01.30 0 0 33
szerintem, ha egészségről van szó, akkor Hévízre érdemes elmenni
KrumpiLee Creative Commons License 2009.01.04 0 0 32

 

   Egy kicsi mozgás mindenkinek kell, a karosszékből álljanak most fel!

rimary Creative Commons License 2008.11.17 0 0 31
Itt láthatsz ötleteket az egészséges fogyókúrához, és egészséges életmódhoz:
www.egeszsegesfogyokura.eoldal.hu
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.11 0 0 28
Sziasztok!
Remélem jár erre valaki, aki tud nekem segíteni.
Naszóval az a problémám, hogy most voltam természetgyógyásznál és 12 féle gyógyfüvet rendelt, amiből 4-esével kell teát főznöm és 1-1 hónapig fogyasztanom ezeket. Be is mentem egy gyógynövényboltba, ahol vagy 10-féle teát láttam - ugyanabból a gyógynövényből. Volt Gold Dragon meg Herbária meg valami apátsági vagy mi, meg egy csomó más gyártmányú is. Melyik a jó? Vagy mindegy, csak a gyógynövénynek kell stimmelni? Esetleg tudtok olyan helyet, ahol olcsón lehet jó gyógyteákat venni?
Előre is köszönöm a segítséget,
A
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.07 0 0 27
Képek:



Törölt nick Creative Commons License 2008.10.07 0 0 26
Ceragem Jade-köves masszázságyhoz 10 programos Amerikai programcsomag eladó:

Az Amerikai program Európában még sehol nem kapható újdonság: A Ceragem ágy egyetlen 40 perces automata programja mellé + 10 különféle, változatos automata program társul, melyek közül mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt. Különféle panaszaira más-más programot választhat. Egyik csak a derekat, másik a hátközepet, harmadik a nyakat és még 7 az egész testet masszírozza. Ha kevés ideje van, választhat akár 10 perces programot is. Megtalálható köztük lágyabb és erőteljesebb, intenzívebb és pihentetőbb, felfrissítő és kellemesen ellazító masszázsprogram. Mindez a világ legmegbízhatóbb jade-köves masszázságyához a Ceragem Master CGM-M3500-hoz kifejlesztve csatlakoztatható.
Ára: 150 ezer Ft
Tel.: 06 70/406-4558
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.07 0 0 25
Ceragem Master CGM-M3500-as Jade-köves masszázságy megkímélt, kifogástalan új állapotban, Ceragem Kudl-Chang hőpaplannal, 10 programos Amerikai programmal, garanciával eladó.
Ára: 550 ezer Ft
Tel.: 06 70/ 406-4558
(Házhozszállítás megoldható!)

Az Amerikai program Európában még sehol nem kapható újdonság: Az ágy egyetlen 40 perces automata programja mellé + 10 különféle, változatos automata program társul, melyek közül mindenki megtalálhatja a számára megfelelőt. Különféle panaszaira más-más programot választhat. Egyik csak a derekat, másik a hátközepet, harmadik a nyakat, és még 7 az egész testet masszírozza. Ha kevés ideje van választhat akár 10 perces programot is. Megtalálható köztük lágyabb és erőteljesebb, intenzívebb és pihentetőbb, felfrissítő és kellemesen ellazító masszázsprogram. Mindez a világ legmegbízhatóbb jade-köves masszázságyához a Ceragem Master-3500-hoz kifejlesztve.
Hermelin Creative Commons License 2008.09.11 0 0 24
Ma kaptam, közreadom:



"Meghívó

A Magyar Írószövetség szeretettel meghívja Önt, kedves Családját és Barátait


2008. szeptember 15-én (hétfőn) délután 5 órára

a Magyar Írószövetség Klubjába
(Budapest, VI., Bajza u. 18., I. emelet)



Feketéné Bokor Katalin:
EGÉSZSÉG MINDEN NAPRA
- értelmi, lelki és fizikai életünkben –
-
című könyvének bemutatójára



A könyvet bemutatja, a szerzővel beszélget:
Palocsay Erzsébet
biológus




Feketéné Bokor Katalin új könyve régi hi¬ányt pótol az egészségügyi könyvpiacon. Egy nap¬tár, amely nap, mint nap segít meditálni és törődni egészségünkkel. ¬ Pa¬¬ra¬¬dox helyzet alakult ki, mert, - habár a mai or¬vos¬¬¬tudományban döntő bizonyí¬tékaink vannak, hogy a betegségek 80-90 %-a meg¬előzhető lenne egy¬¬¬szerű életmód-változtatással, - mégis csak a meg¬kér¬de¬zettek 13 %-a hiszi, hogy az életmód befo¬lyással lenne egészségi állapotunkra. Ez egy patt¬helyzet, ami¬¬ből csak egy holisztikus életszem¬lélet-változtatás segíthetne kijutni.
A könyv lebilincselő stílusban hívja fel fi¬gyel¬münket, hogy mi mindent tehetünk egész¬sé¬günkért. Nap, mint nap figyelmeztet arra, hogy éle¬tünk, és egészségünk, nem a sors fintora, hanem örök ér¬¬vé¬nyű törvényszerűségeken múlik, amelyek fi¬gye¬lembevételével a betegségeink zöme elke¬rül¬hető, sőt, gyógyítható lenne. Ezt Bokor Katalin több évti¬zedes természetgyógyászati tapasztalata is alátá¬masztja.
A könyv még azt is sugallja, hogy ez az élet nem az elszomorító statisztikák gyászmenete kéne legyen, hanem – Isten terve szerint – egészségesen, lelki békében, elégedetten élő boldog szülők, gyermekek, s idősekkel teljes. Ő megalkotott, és megadott mindent a csodálatos természetben, hogy az ember felhasználhassa egészsége érdekében, bajainak orvoslására. Nekünk csak annyi lenne a feladatunk, hogy mindez tudatosodjon bennünk, és életmód-változtatással tenni tudjunk ezért.
Ehhez kívánok erős elhatározással teljes elindulást tiszta szívemből:

dr. Demény János
aneszteziológus, háziorvos "


heuretia Creative Commons License 2008.07.06 0 0 23

Ismerkedj meg a táplálék-kiegészítők kvintesszenciájával! A német wellnes cég mikroalgái 100%-os vásárlói megelégedettséggel bírnak, ezt mindenkinek meg kell ismernie! Ha elégedett vagy, további lehetőségek is várnak (nagyon komoly fizetéssel!!!).
Bővebb felvilágosítás: 20/490-2558
Pepeanya Creative Commons License 2008.06.25 0 0 22

Ha valaki esetleg érdeklődne aloe verás termékek iránt, nézze meg a http://aloe.blog.hu oldalt! Itt azt is megtaláljátok, hogyan juthattok hozzá a termékekhez nagykereskedelmi áron, ingyenes házhozszállítással!

 

Üdvözlettel: Pepeanya

IcoB Creative Commons License 2008.06.09 0 0 21

Sziasztok,

 

Nem rég próbáltam ki a MediStones jade köves masszázságyát azt hiszem www.jadekoves.hu, illetve nézte meg a férjem. Tetszett nekünk, viszont hallottuk van több is.  Valaki meg tudná mondani mi különbség van a hasonlóak között?

 

Nekünk kifejezetten a férjem hátfájásra kellene.

 

NyusziMama

duále Creative Commons License 2008.03.26 0 0 18
Vérvizsgálat helyett nyálvizsgálat cont = document.getElementById( "uniq6866535" ).parentNode.parentNode; if ( cont.id == "microsite" ) { cont.style.width = "310px"; cont.style.marginLeft = "65px"; }

A nyálban a vér fehérjekészletének mintegy 20 százaléka található meg - mondta Fred Hagan, a Rochesteri Egyetem orvosi fakultásának orvosa. Ez meglehetősen nagy terület, amelynek klinikai jelentősége lehet. A kutatók abban reménykednek, hogy olyan betegségek is kimutathatóak lesznek egyetlen köpetből, mint a rák, a szív- vagy a cukorbetegség.

Ehhez azonban ismernünk kell az emberi nyál egyedi "ujjlenyomatát", a gének összességéhez, a genomhoz hasonlóan egy nyálcsepp fehérjéinek listáját, "proteomát". Öt egyetem kutatói ezért a összeállítátották a nyálmirigyekből kivont fehérjekészletet. Összesen 23 teljesen egészséges, és különféle rasszokhoz tartozó és különböző nemű személy mintáit használták. Ezeket tömegspektrométer (az anyagi részecskék tömegének különbségén alapuló analitikai módszer) segítségével azonosították. A kapott értékeket a vér és a könny összetételével vetették össze.

Az elsődleges eredmények szerint olyan fehérjék egészen biztosan megtalálhatók a nyálban, amelyek az Alzheimer-, a Huntington-, a Parkinson-kór, a mell-, a hasnyálmirigy- és a vastagbélrák tipikus kijelzői. Már létező diagnosztikai módszer a nyálminta antitestjeinek vizsgálata a HIV- és a hepatitiszvírusok jelenlétére, de az új fehérjetérkép még számos lehetősséggel kecsegtet. Akár a betegségek felismeréséhez, akár a drogvizsgálatokhoz egyszerűbb nyálmintához jutni, mint vérhez vagy vizelethez.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!