Keresés

Részletes keresés

break2 Creative Commons License 2000.03.03 0 0 15
es en voltam a bucsukoncertjukon!

1984 korul a kis bercsenyi klubban

(Volt ugyanis egy bitlisz nevu magyar zenekar. az enekes kesobb megalapitotta a Kezi-Chopin nevu formaciot.)

wice Creative Commons License 2000.03.02 0 0 14
ne beszélj igy a bitliszről, mert megjárod, hé!
Előzmény: Törölt nick (13)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.02 0 0 13
Tökkelütöttek
rolling Creative Commons License 2000.03.02 0 0 12
Hogy feloszlott volna? Ne haragudjatok, de ezt el sem tudom hinni. (Talán csak a szegény John Lennon oszlott fel azóta, de amint olvashattuk, lehet, hogy az is budi Elen volt.)
wice Creative Commons License 2000.03.01 0 0 11
paul is a queer, es bizonyitek, az al-paul megnosult.

a sergeant pepper hatso boritojan paul azert all hattal, mert meghalt, es hatulrol nezve ez kevesbe latszik, v mert nem tudott eltuntetni egy csunya mitesszert az orra hegyen? az elet nagy kerdeseinek egyike, melyre talan sosem kapunk valaszt.

VadalmaX Creative Commons License 2000.02.29 0 0 10
erről meg az jut eszembe, hogy a John Lennon helyett a Woody Allent merényelték meg annak idején a Dakota-ház előtt, épp a Mia Farrow-val randizott, amikor zajt hallott a világítóudvarból, leslattyogott, ott volt egy dilis a félhomályban, azt mondta neki John Lennon? én vagyok a legnagyobb rajongója... azzal már lőtt is, mielőtt jobban megnézte volna a szemével, na mindegy, eltusolták az ügyet, a Woody Allen filmjeit azóta hálából a Lennon csinálja, ott van mindjárt a Csillagporos emlékek, amiben el is játssza az egész merényletet szóról-szóra, a saját ál-halálát, hát nem elképesztő, Lennon él és Manhattnben forgat, az Ono meg közben feléli az egész örökséget:-(((
wice Creative Commons License 2000.02.29 0 0 9
visszafele? mert ha csak ugy siman, az kommersz.

btw, van vkinek visszafele jatszo lemezjatszoja, vagy kenytelen leszek laza kezmozdulatokkal szetszkreccselni apam lemezeit?

Előzmény: Ian Brady (8)
Ian Brady Creative Commons License 2000.02.29 0 0 8
Az a Strawberry Fields volt. A Yellow submarine című számban pedig, amikor John torzított hangon kiabál, azt hallhatjuk: Paul's a queer!
Előzmény: VadalmaX (3)
wice Creative Commons License 2000.02.28 0 0 7
igen, a korabeli kozonseg nem vette eszre, de mai szemmel tisztan latszik, h paul csak oda van rajzolva.
Előzmény: getom (6)
getom Creative Commons License 2000.02.28 0 0 6
Való igaz, nem volt az igazi, amióta a paulie meghalt; már csak vegetáltak. Pl. ez a sárga tengeralattjáró c. film is egyszerűen nevetségesre sikeredett.
Előzmény: VadalmaX (3)
wice Creative Commons License 2000.02.28 0 0 5
ájböridpól visszafele lópbirödjá.

ja, es abszurd visszafele druzsba.

Előzmény: VadalmaX (3)
supertzar Creative Commons License 2000.02.28 0 0 4
Most ez komoly?!
Pedig megvolt a jegyem a márciusi bulijukra.
VadalmaX Creative Commons License 2000.02.28 0 0 3
erről nekem csak az jut eszembe, hogy a Paul még hatvanvalahányban meghalt, csak a lemeztársaság helyettesítette egy strómannal, aki pont úgy nézett ki és a hangja is pont olyan volt, de a Lennon ezt nagyon zokon vette, és írt is egy dalt, aminek a refrénjét ha visszafelé lejáccák tisztán kivehető, hogy a John azt énekli, I buried Paul, csak azt nem tudom, melyik ez a dal, talán a Lucy in the Sky with Diamonds, mindjárt megpróbálom hátulról, asszondja...
wice Creative Commons License 2000.02.28 0 0 2
ujsag: feher, papirszeru ize, rajta fekete, betuszeru izekkel.
megirta: a fekete, betuszeru izeket olyan sorrendbe rakta, melybol, megfelelo szogbol nezve, a bitlisz feloszlasara lehet kovetkeztetni.
Előzmény: Fafara (0)
Halászkirály Creative Commons License 2000.02.28 0 0 1
Na most lehet, hogy röhögni fogtok, de van (volt?) egy magyar banda, amelynek ez volt a neve (Bítlisz - így fonetikusan írva, enyhén nagyképű...), de nem hiszem, hogy valami qrvanagy zenekar lenne, hogy a feloszlásukat nagydobra kéne verni!
Mohai, Winchester és Szappanos játszik a bandában és valami Edina nevű picsát kísérnek.
Több szót felesleges rájuk pazarolni.
Fafara Creative Commons License 2000.02.28 0 0 0
milyen ujsag? mi van wice???
wice Creative Commons License 2000.02.28 0 0 topiknyitó
megirta az ujsag. ezzel kapcsolatban mi a velemenyetek, lehet mondani, tessek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!