Keresés

Részletes keresés

YaMo Creative Commons License 2003.10.31 0 0 35

mindenkinek ajállom a Miranda ICQ-t az eredeti helyett:
http://www.miranda-im.org/

nincs tele mindenféle szar banner-ekkel.

thuram Creative Commons License 2003.10.30 0 0 34
sziasztok!

miért van az ,hogy néha 2-3 percre ledob az icq ,közben pedig az internetem müxik tovább..csak trying connect lesz és amig ő ugy nem gondolja ,hogy most már elég addig nem tudok zöld lenni..

miki_ng Creative Commons License 2001.11.16 0 0 33
nem mintha fizetős programnál többet érne a support...
Előzmény: SzG (32)
SzG Creative Commons License 2001.11.16 0 0 32
Csak a tapasztalatok megosztása végett szeretnék pár keresetlen szót mondani az ICQ tech supportról. Pont annyit ér, mint amennyibe kerül. Szabatosan leírtam a porblémámat, és napokkal később kaptam egy másról szóló sablon levelet, azzal a zárással, hogy remélik ez orvosolja gondjaimat. Nem orvosolta. Ettől persze a program még zseniális.
Előzmény: user01 (31)
user01 Creative Commons License 2001.11.16 0 0 31
Valahol a Preferences/Contact List-nél lehet beállítani, hogy milyen gombokat lehessen látni a listaablakban.
Előzmény: SzG (30)
SzG Creative Commons License 2001.11.16 0 0 30
Köszi user01!

A listaablak alján ugyan nálam nincs ott, de a jobbgomb valóban feldobta, sikerült is usert hozzáadni. Nála alul is látszik a MyICQ, én azt valahova jól elsíboltam....
Mégegyszer köszi!

Előzmény: user01 (29)
user01 Creative Commons License 2001.11.14 0 0 29
Márpedig egyrészt ott van a "My ICQ" gomb a listaablak alján, másrészt az óra melletti ICQ ikon jobbgombos menüjéből is ki lehet választani.

Talán mégsem advanced módban használod... A főmenüben lehet váltani: To Advanced Mode, illetve To Simple Mode.

Előzmény: SzG (28)
SzG Creative Commons License 2001.11.12 0 0 28
Default advancedben használom, de nem találom sehol sem. :-(
Előzmény: Popey (27)
Popey Creative Commons License 2001.11.12 0 0 27
Ha jól tudom, a MyICQ menü csak akkor érhető el, ha advanced módban használod a progit.
Sajnos nem tudom ellenőrizni, mert én is gyorsan leszedtem a progit.
Nem a működésével volt bajom, hanem a kinézetével. Split módban nem lehet színezni az üziablak hátterét, és baromira vakít... Single módban különböző méretű a fogadó és a küldő ablak... Ha üziablakból hívom a History-t, akkor a szöveg csak az ablak 20%-át foglalja el, kényelmetlen olvasni...
Nem értem, hogy a jól bevált dolgokon miért változtattak!
A listát csak a szerverre menti el, a vinyóra nem... Ráadásul se a beírt telefonszámokat, se a megjegyzéseket nem menti el, és a mentést ki sem lehet kapcsolni.
Előzmény: SzG (20)
SzG Creative Commons License 2001.11.11 0 0 26
Ez valóban alapos munka. :-) Irtam a Tech Supportnak, remélem kapok okos választ. Ha nem, lehet hogy követem példádat. :-(
Andreas Creative Commons License 2001.11.11 0 0 25
Ja, de nem hagytam neki esélyt az igaz :) Uninstall (remove icq database-el), könyvtár törlés, REGEDIT ICQ ág törlése, régi ICQ install, régi könyvtár rámásolása az új telepítésre.
Előzmény: SzG (24)
SzG Creative Commons License 2001.11.11 0 0 24
Downgrade simán ment?
Előzmény: Andreas (23)
Andreas Creative Commons License 2001.11.11 0 0 23
Nálam megborult párszor, plusz nincs Notes, nincs Message Archive böngészési lehetőség, nem lehet visszajátszani a felvett chat-et. Ennyi elég volt :)
Előzmény: SzG (22)
SzG Creative Commons License 2001.11.11 0 0 22
Rémlik nekem is, hogy láttam hasonlót, de sajnos a 2001-ben nem találom. :-(
Egyébként igy betaként semmi gáz már vele, legalábbis nálam 100%-os a progi.
Előzmény: Andreas (21)
Andreas Creative Commons License 2001.11.11 0 0 21
A fő ablakon kellene lennie egy ilyen gombnak. Legalábbis 2000 alatt, a 2001-ben nem tudom, mivel igen gyorsan leszedtem kipróbálás után :)
Előzmény: SzG (20)
SzG Creative Commons License 2001.11.11 0 0 20
:-) Nyilván nem. Hol van ez a MyICQ? A Preferencesben nem látom, a legfrissebb 2001b van a gépen. Előre is köszi, asszem ez lesz a megfejtés!
Előzmény: Andreas (19)
Andreas Creative Commons License 2001.11.11 0 0 19
A My ICQ/Change User.../Add Another Registered User menüben telepítetted a többi felhasználót a gépre?
Előzmény: SzG (18)
SzG Creative Commons License 2001.11.11 0 0 18
Én is erre gondoltam, de sajnos abba a mezőbe, ami megjelenik nem tudok begépelni, csak kiválaszthatom azt az egy azonosítót. Valamit szerintem tennem kell, hogy lehessen más felhasználót is engedélyezni. Van 5let?
Előzmény: Andreas (17)
Andreas Creative Commons License 2001.11.11 0 0 17
A biztonsági szintet fel emelned High-ra. Ekkor jelszót fog kérni indulásnál és ilyenkor lehet felhasználót is váltani.
Előzmény: SzG (16)
SzG Creative Commons License 2001.11.11 0 0 16
Sziasztok!

HAsználja valaki windóz alatt egy user alól több UIN-nal az ICQ-t? Nem sikerült rájönnöm, hogy az ICQ indulásakor hogyan tudnék felhasználót választani. Ha nem lehet, próbált valaki több példányt installálni win2k alá? Ez ha nem is túl elegáns, de meoldaná a porblémát. Előre is meni tenksz!
SzG

ricsip Creative Commons License 2001.11.08 0 0 15
Nekem az a kérdésem lenne, hogy NT alatt te milyen felh. neve alatt használtad az ICQ-t ?
Mert ha én nem rendszergazdaként lépek be, akkor az icq állandóan valami hibával meghal egyből indításkor.

Ha lehet, lécci mailben válaszoljon, aki tud.

Kössz

Előzmény: SzG (6)
SzG Creative Commons License 2001.11.02 0 0 14
Eddig soha... :-)
Előzmény: WinFan (13)
WinFan Creative Commons License 2001.11.02 0 0 13
Hali!
...2001 beta...
Adtak ki valaha is végleges verziót? :-)
Előzmény: SzG (12)
SzG Creative Commons License 2001.11.02 0 0 12
Vadonatúj verzió, 2001 beta, erdemes feltenni!
SzG
SzzS Creative Commons License 2000.06.01 0 0 11
Látogass el erre a címre:

http://www.icq.com/password

Előzmény: Fundy (9)
tama_i Creative Commons License 2000.05.28 0 0 10
Fundy ,

Az nagy baj , mert sehol nem memorizálja és erre felhivat a figyelmet mikor beállitottad...
Probálj meg emlékezni !!!

Előzmény: Fundy (9)
Fundy Creative Commons License 2000.05.15 0 0 9
S.O.S. HELP! Sziasztok! Segitsen már rajtam valaki. Nem tudok belépni az icq-ba, mert elfelejtettem a passwordömet. Utána lehet nézni ennek valahol?
SzG Creative Commons License 2000.04.05 0 0 8
:-(
Előzmény: Legeza (7)
Legeza Creative Commons License 2000.04.03 0 0 7
Ehhez már semmi újat nem tudok szólni. Valahonnan (NT?-98?) egy régebbi adatbázis maradt meg. A dátum azért új, mert a dbconvert újraírja. Sajnos az üzenetek ugrottak valszeg, a listát meg újra kell csinálni. Nekem csak windows reinstall volt, mégis egy fél napom elment arra, hogy a régi (biztonsági másolat) db-t úgy megetessem a az ICQ-val, hogy ne kelljen mindenkitől megint authorizét kérni.
L.
Előzmény: SzG (6)
SzG Creative Commons License 2000.04.01 0 0 6
Hello!

A múltkori állprobléma után sikerült valódit is csinálnom magamnak. Szóval a múltkor sikeresen upgradeltem az ICQ-t Win98-on. De ugye az ember mohó, és megpróbálja amit nem lenne szabad. Szóval régebben NT alatt használtam, és úgy tettem át 98 alá. Most pedig szerettem volna elérni hogy párhuzamosan használhassam a kettőt, ezért azonos könyvtárba ráinstalláltam az új verziót az NT-re is. Fel is ment, ugyanazt látom most 98 és NT alatt is, történetesen a tavaly nyári állapotot. se history, se újabb ismerőseim. Holott az adatbázis dátuma friss. Próbáltam a dbconverterrel újra indexelni, de semmi eredmény. Én hülye voltam, hátha ti okosak vagytok, szüóval van ötletetek?

SzG

Előzmény: Legeza (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!