Keresés

Részletes keresés

NintausMan Creative Commons License 2002.10.29 0 0 13
Budapesten tegnap csaknem 100 ezer lakásban ment el az áram több órára.
Csepelen igen nagy kiterjedésen 20 órás (írd és mondd húsz órás) folyamatos áramszünet volt!
Ez még Csepelre számolva is rekord, noha ott kábé 2 hetente van egy 2-3 órás áramszünet.

Az elmű szolgáltatásának színvonala tehát Csepelen a "kalap szar" kategóriába tartozik. Ennek ellenére az áram ott is pontosan ugyanannyiba kerül mint más kerületekben, noha még a leghülyébb ember is tudja, hogy egy ilyen jellegű szolgáltatás esetében a "rendelkezésre állás" az egyik legfontosabb jellemző. És ez a jellemző Csepel kerület esetében úgy 50 százalék körül mozog (vagy van áram vagy nincs).

Az ügyfélszolgálat hívószáma "természetesen" nem ingyenes, így még az áramszünet bejelentéséért is nekem kell fizetnem. A kiesett áramszolgáltatás okozta veszteségért és károkért meg "természetesen" nem hogy nem fizetnek kártérítést, de még csak elnézést sem kérnek (az ügyfél kapja be).
Bezzeg ha elmaradsz a havi díjjal, egyből rádverik a késedelmi kamatot!
Tipikus magyarországi monopol nagyszolgáltatói morál.

Törőlt_nick Creative Commons License 2000.02.26 0 0 12
Lehet, hogy UFO-k voltak? :(
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.26 0 0 11
Nemcsak a hév gazos, de az utak széle, a vasútvonalak és az elhagyott telkek is.
Előzmény: TuneFish (8)
eMM Creative Commons License 2000.02.26 0 0 10
Kispesten NeMM volt, beeee!!!! :-)
tuzson Creative Commons License 2000.02.26 0 0 9
Egyes hírek szerint a VI. kerületben is kellett volna áramszünetnek lennie, de én itt nem tapasztaltam semmit, az Andrássy út élte a péntek esti forgalmát, a földalatti is járt, következésképpen frankón eljutottam az Operába.
Egy felvonás erejéig. De ez más történet....
TuneFish Creative Commons License 2000.02.25 0 0 8
A (csepeli) HEV is gazos volt... Mar reg jartak a villamosok, meg minden, a gephang meg csak szajkozta, hogy "HEV-potlo autobusz henye hunye...".
Olyan maszkalas volt az aluljaroban a Boraroson :-)
McAtti Creative Commons License 2000.02.25 0 0 7
Pont jöttem haza, a Baleseti előtt. nem tudom mi volt, pont egyenesen szemben (ami kb. a Népliget sarka felé, a planetáriumtól tán kissé északabbra) nagy villanást láttam. olyasmit, mint amikor egy villám csap le, csak éppen nem volt villám.
Gondoltam is, mi a fene, felrobbant Soroksáron egy lőszerraktár? Aztán mikor megmagyaráztam magamnak, hogy marhaság, minden világitás elkezdett pislákolni, majd töksötét lett. (Jókor jött, mert pont előttem bénázott valaki, lámpa nélkül, én meg be akartam kanyarodni.)
Szegény gyerekek meg halálraváltak - és most én vagyok a nagy mágus tartanak, mert alighogy hazaértem, lett villany.
Mindenesetre nagyot szikrázott.

Attila

egyszerü Creative Commons License 2000.02.25 0 0 6
Na halljátok.. olvastam a főoldalon.. ezek szerint én a 21. kerben csak azért nem láttam mert becsuktam a szemem.. mellesleg nálunk eltartott vagy fél órát.. már azt hittem hogy nem fogok jönni dolgozni sem..
TomAce Creative Commons License 2000.02.25 0 0 5
En nem lattam, en anyaztam, fent vagyok a neten, elkezd halvanyabban egni a lampa aztan click es gep, lampa kikapcsol, egesz hazban nincs aram!
De 5-10 perc mulva mar volt szerencsere!.o)
Előzmény: Mr Bundy (-)
AbaTToiR Creative Commons License 2000.02.25 0 0 4
Én csak azt nem értem hogy az ELMÜ hogyhogy nem tudja az okát
John Zero Creative Commons License 2000.02.25 0 0 3
Relativ gyorsan megcsinaltak nalunk (belvaros).
Kb. 15-30 perc mulva mar volt aram.

Erdekes, hogy nem mindenhol volt aramszunet, az utcai lampak egtek, es az utca tuloldalanak egy resze is lathatoan aram alatt volt.

zsuzsa Creative Commons License 2000.02.25 0 0 2
vege van mar???
Mr Bundy Creative Commons License 2000.02.25 0 0 1
elegge. olvasd el a cimlapon
Előzmény: pipi (0)
pipi Creative Commons License 2000.02.25 0 0 0
K0r0msötét?
Előzmény: Mr Bundy (-)
Mr Bundy Creative Commons License 2000.02.25 0 0 topiknyitó
Lattatok? Jo volt mit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!