Keresés

Részletes keresés

nyman Creative Commons License 2002.04.15 0 0 416
je mar tobb mint ket eve tortent
jo kis sztori vot
Előzmény: Janibacsi (-)
nyman Creative Commons License 2000.05.26 0 0 415
Van ezzel kapcsolatban vmi uj dolog? Nagyon lemaradtam
jakubcsekgabi Creative Commons License 2000.03.07 0 0 414
Nem értem mit foglalkoztok annyit a Balikóval. Bedobtam a műsoromba a sztorit, de nem igazán sült el (mármint nem a Balikó-azt nem tudom, azt hiszem ne ő nyerte a licitet).


okika Creative Commons License 2000.03.02 0 0 413
Neked volt igazad...
Előzmény: biztos_ur (150)
blue-collar Creative Commons License 2000.03.02 0 0 412
Egy rövid idézet MadMind roppantul "színvonalas" honlapjáról:
"Na akkor most nézzük meg mi ez a "trójai program". Azért trójai, mert ugyebár a trójai háborúban is állítólag úgy tettek keresztbe a görögök a rómaiaknak, hogy beküldtek egy szép kis ajándékot, egy falovat, amire mondta egy csávó, hogy "timeo danaos..." de erre már le is ütötték mert mindenkinek tetszett az a kurva faló."
Kedves "nagy hekker"! A számítástechnika mellett foglalkozhatnál egy kicsit a történelemmel is.
Ian Brady Creative Commons License 2000.03.02 0 0 411
A Mai Napot nem olvastam. Mit írtak? Lehozták nevekkel a listát?
Félig off:
Szerintem az ilyet nem fakenek, hanem hypenak hívják angolul.
Kotit Creative Commons License 2000.03.02 0 0 410
OFF-egy kissé
Sajnos lemaradtam az elejéről, már csak a hozzászólásokból szűrtem ki a lényeget.
Ha valaki meg tudná adni az oldal esetleg még élő címét, vagy el tudná küldeni magát az oldalt, azt köszönettel fogadnám.
Egyébként az emlegetett színházigazgató (jó szokás szerint) egyben színész is, és azt hiszem ilyen minőségében az ismertebb (ha ez eldönthető egyáltalán).
Domika Creative Commons License 2000.03.02 0 0 409
Moderátorok Rulez. :)
Az a KUSS, nagyon durva volt. Ja. Még egy okfejtés:
MaDMiND tagadja, hogy ő volt, de a volt Szuzi oldalon is ugyanezt a scriptet alkalmazták... Véletlen összefüggés???
Hmmm, elgondolkodtató...
Előzmény: Public Enemy (408)
Public Enemy Creative Commons License 2000.03.02 0 0 408
Láma szeme, láma szeme sötét kék...

Kisöcsi, eddig nem volt kedvem hozzászólni, de ez a "KUSS", ez felpiszkált.

Domika Creative Commons License 2000.03.02 0 0 407
Értem. Ezen a verzión is van két kép a csajról. Bár az, ami az eredeti oldalon volt, az kiretusált.
Előzmény: runaway (405)
WildBloom Creative Commons License 2000.03.02 0 0 406
Vissza a temamegjeloleshez:
Szuz is? Azt hittem csak...
runaway Creative Commons License 2000.03.02 0 0 405
A pasinak, ha jól veszem ki a szavaiból, az a gyanúja, hogy a képet róluk szedték le.Tehát, az a verzió kellene, ahol még egy női fotó van kirakva...
Előzmény: Domika (404)
Domika Creative Commons License 2000.03.02 0 0 404
Nekem az az oldal van meg fullban, amelyiken már kinnt voltak a nevek.
Előzmény: runaway (403)
runaway Creative Commons License 2000.03.02 0 0 403
Ha elküldöm mélben a pasas elérhetőségét, akkor tudnád neki továbbítani az oldalt, vagymi?
Előzmény: Domika (402)
Domika Creative Commons License 2000.03.02 0 0 402
Egy kis okfejtés. Nem kell készpénznek venni!!!
Szóval MadMiND. :)
"Na meg tenyleg az en arcom van rarakva
a csajra de azt a honlapomrol szedte az illeto."
Ezt megvétóznám, ugyanis a te honlapodon már egy össze-smooth-olt kép van sok másikkal. Viszont a Szuzi oldalon ez nem látszik! Gyk. akkor ott is látszana pl Flat Eric keze, vagy hasonló. Ergo: Valaki (nem biztos, hogy MaDMiND) az _eredeti_ képpel vágta össze 'szandika' képét...
Ellenvetés?
Előzmény: MaD MiND (259)
Domika Creative Commons License 2000.03.02 0 0 401
Nekem nem fagyott le a gépem. :) még???
MadMind=http://www.extra.hu/internetland
Én nekem megvan az eredeti oldal. Letöltöttem, mivel egyik osztálytársam neve is szerepelt rajta. Ja a gyerek bennevolt a Mai Napban, TV-ben stb.
Szóval vigyázz gyerek, aki az oldalt csináltad, mert abban a pillanatban, amikor lebuksz, jópár pert fognak a nyakadba akasztani!!!
Előzmény: runaway (397)
nyman Creative Commons License 2000.03.01 0 0 400
runaway: koszi. en siman rahusztam, ki is akadt az a taszk :(
John Zero Creative Commons License 2000.03.01 0 0 399
Mad mind:

Az kiabal, akinek a haza eg! ;)

Törölt nick Creative Commons License 2000.03.01 0 0 398
Nem tudom, ki ez. A Hekinfo oldalára írt néhány cikket. Meg láttam valami levlistán is. Valami pancser kezdő lehet, mert az a cgi is, ami a honlapján van rosszul van megírva. Méghogy megmondja, mi az IP-címem. Besz@rok. Az X_FORWARDED-nek sem nézett utána...

Valami kezdő és kész.

Előzmény: runaway (397)
runaway Creative Commons License 2000.03.01 0 0 397
Mindenesetre ne vigyétek rá a kurzort az aláhúzott szavakra, mert lefagy tőle a gépetek.
De csak azután, hogy megjelenik egy "neménvoltam" tartalmú Java(?)ablak

Ajánlom a moderátorok figyelmébe tisztelettel.

Csak azt áruljátok el, ki az a MadMind vagy hogy írják, nem merek odagörgetni...:)

Ma kaptam külföldről egy mailt, valami szolgáltatótól, hogy mondjam má' meg az inkriminált site címét, mert az a gyanújuk, hogy itt is az garázdálkodik, aki náluk...
Letöltötte valaki még anno az eredeti oldalt?

Törölt nick Creative Commons License 2000.03.01 0 0 396
Mellesleg Mad MiND okádásáról az jutott eszembe, hogy vajh' miért van az, hogy a hackerek... Na jó... Magukat hackereknek nevező egyedek jelentős része annyi IQ-val rendelkezik mindössze, mint amennyi tojást tojik fél tucat disznó egy év alatt. Olvasnak valamit egy site-on, az eredményét beokádják ide és lám, máris ők a kemény faszú gyerekek.
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.01 0 0 395
Jé, egy paraszt!
fej Creative Commons License 2000.03.01 0 0 393
:)))
Előzmény: maud (390)
runaway Creative Commons License 2000.03.01 0 0 392
Ha igaz a sztori, és egy ilyenbe belekerül egy színházigató, akkor felmerül a kérdés, hogy miért nem más ül az ő helyén!

Az effajta megnyilvánulások miatt veszélyes mindez."Ilyenbe" belekerülni néhány pillanat, némi technikai tudás, továbbá ezeknél sokkal nagyobb adag rosszindulat kérdése.

Az általad háromszorosan is fontosnak tartott színvonalról meg
az alábbiakat ajánlom szíves figyelmedbe:
Inkább olvasson az, aki még esélyes a fejlődésre!
És most elmentem gondolkozni.
:-)
:-X

Előzmény: badam2 (389)
nyman Creative Commons License 2000.02.29 0 0 391
Nekem ugy tunik, hogy az oldalt leszedtek. Lehet, hogy mar Lhangzott, de az index is nagyon lassan jon. A masik topikba kiderult mar miert.

Ja most latom, hogy pigeon is kereste.Akkor ennyi volt? Vege, finito, kaput?

maud Creative Commons License 2000.02.29 0 0 390
Még jó, hogy te megjöttél. Ez a lenti hozzászólásod csak a kezdet, vagy még számíthatunk a nagy eszedre? Már ez is nagyívű volt, gratulálok!
Előzmény: badam2 (389)
badam2 Creative Commons License 2000.02.29 0 0 389
Látom, sok értelmes, színvonalas hozzászólás
érkezett csupán néhány nap alatt.
Eléggé úgy látszik, hogy csupán az indulatok, és
nem az ész szabadult el ezeken a hasábokon.
Talán végig kéne gondolni többször, hogy ki mit
publikál saját részről, és nem nyomni a billentyűket, mint süket a csengőt! Ahogy olvastam a különböző hozzászólásokat, azt vettem észre, hogy igencsak mindenki ragaszkodott a saját színvonalához. A legszomorúbb az, hogy sokan automatikusan rosszhiszeműek, szitkozódnak bele a vakvilágba, és vannak olyanok is, akik csak magukat szerepeltetik néhány rövidke kötőszó erejéig. Miért írtok, ha nagyon nem megy? Inkább olvasson az, aki még esélyes a fejlődésre!
Az, hogy ez itt most "fake", azaz hamis-e, vagy sem, úgyse derítjük ki itt helyben, felesleges erőlködni. Mindenesetre nem kéne felhasználni mások ügyeit egymás szivatására. Ez mindkét tábor népes csapatának szól!
Ha igaz a sztori, és egy ilyenbe belekerül egy színházigató, akkor felmerül a kérdés, hogy miért nem más ül az ő helyén! Aki pedig kiszolgáltatta pl. ennek a balek színházdirektornak is az adatait, azt méltán illeti dícséret, hogy vannak még olyanok, akik figyelnek ilyesfajta összeférhetetlenségekre is, de az biztos, hogy rossz helyet választott a publikálásra.
MÉGEGYSZER: Gondolkozzatok el, milyen magas a színvonal...
Horusz Creative Commons License 2000.02.29 0 0 388
Fel lett kissé fújva az ügy, és ez köszönhető ennek a topicnak is. De az sem helyes, ha szemet hunyunk, vagy ha csak nevetünk az egészen.

AZ ÜGY TANULSÁGA:

Az a baj az Internettel, hogy bárki bárhogy szórakozhat, név nélkül, felelősség nélkül - aljas, sunyi módon. Ez a dühítő. Álljon ki névvel, lakcímmel, és mondja azt, hogy ő ezt találja viccesnek. Aztán fogadja tettéért a "virágokat az öltözőjébe".

Itt merül fel a szolgáltató felelőssége. Mert hát aki az oldalt felrakta, írta is, szándékosan cselekedett így, és tisztában van vele, hogy nem épp jogszerűen jár el. Ezért tőle "nem várhatjuk el", hogy az oldalt szedje le.

Ha a vicces kedvű "barátunkat" nem lehet fülön csípni, mert kiléte ismeretlen, a szolgáltató tartozik a jogsértést megszüntetni. Ebben a Szandis ügyben is nyilvánvaló volt, hogy az adatok közzétételével jogsértés történt, ehhez nem kell bíróságra menni. Ha a szolgáltató felszólításra - aki nem csak egy érintett lehet, hanem bárki - nem szüntetné meg az oldal elérését, nyilvánvalóan felelősségre kell vonni, hisz a felszólítás után, miután értesült a jogsértésről, és nem reagált megfelelően, a tettes cinkosává vált, és közrejátszott egy jogellenes állapot fennmaradásában, holott neki lehetősége lett volna arra, hogy az áldatlan állapotot megszüntesse.

(Ha a szolgáltatónál véletlenül nem tudják eldönteni, hogy valóban jogsértés történt-e, felhívnak egy jogászt, és azonnal meg tudja mondani, miről van szó. Bár lehetnek ennél az esetnél bonyolultabb ügyek is, de attól most tekintsünk el.)

pigeon Creative Commons License 2000.02.29 0 0 387
Csao, kerestük volna a hölgyemény oldalát az extra-n, de nem lehet behívni.

Ha van más működő címe akkor kérlek tegyétek fel, vagy ha valaki olvasta a licitálók listáját, vagy csak azt mondja meg valaki, hogy melyik neves vidéki színigazgató licitált rá 350000-el.
Kösz

SebDani Creative Commons License 2000.02.29 0 0 386
Nem láttam még 2000-es telefonkönyvet...
Abban benne vannak az emilcímek is?! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!