Keresés

Részletes keresés

BahnScorper Creative Commons License 2011.02.16 0 0 898

Na nekem meg csak az Acoustica maradt ki (meg az Ulis koncertek), szimfonikusból viszont ez már a második lesz...

 

A pesti koncert után meg mennek tovább Bukarestbe...

 

Stage pass... mondtam már párszor, hogy rohadt mázlisták vagytok, de én se adom fel soha a reményt, hogy tudok velük találkozni ennek összes velejárójával... ;-)

Előzmény: kistutu (896)
Scorpifan Creative Commons License 2011.02.15 0 0 897

Üdv ismét!

Még annyi, ha Szegedről jönne valaki a koncertre keressen bizalommal, kocsival megyek, egyedül. A részleteket megbeszéljük.

Meet&Greet ügyben remélem valakinek lesz érdemi infója, nem tudom hogy mennek az ilyen dolgok, először szeretnék életemben ilyen jegyet vásárolni.

Előre is köszi mindenkinek!

kistutu Creative Commons License 2011.02.15 0 0 896

Hát igen! Lars Amend remek munkát végzett! Ő egyébként negy Scorps fan, és a könyvet is messzemenőkig jobban promótálja, mint a zenekar saját magát. (de ezt hagyjuk, mert ez egy más történet...) Én is várom a magyar verziót, mert németül sajna én sem tudok, így még nem sikerült olvasnom a könyvet.

 

A berlini szimfónikus koncert biztos nagyon ütős lesz. Ez az egy project, amit még nem láttam. (Acoustica koncerten voltam Münchenben 2001-ben) De a három júniusi buli elviszi a büdzsét. :) Ostrava, Pozsony, Budapest... Nem lesz piti! Három koncert négy nap alatt. Kíváncsi leszek, hogy a jegyeket mikor fogják elkezdeni árulni a két közeli bulira.

 

A meet and greet-re kitérve... Szerintem idén is lesz valamilyen személyes limitált találkozási lehetőség a zenekarral. Mi szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mert már sokszot tudtunk velük összefutni. (hála a Stage Pass-oknak) De idén is megpróbáljuk, hiszen tényleg ez lehet az utolsó magyarországi koncertjük... :( sajnos.

Előzmény: BahnScorper (894)
NICK Creative Commons License 2011.02.15 0 0 895

szia!

 

tudsz küldeni egy mélcímet az itt megadottamra?

Előzmény: BahnScorper (894)
BahnScorper Creative Commons License 2011.02.15 0 0 894

Bolgárra már lefordították, de most én is nagyon komolyan elgondolkoztam azon, hogy lefordítom... (élvezet volt úgy olvasni, hogy közben a fejemben minden szófordulatot átültetek magyarra) csak kérdés, hogy ki fogja kiadni, mert mondom, nem az a klasszikus zenekaros könyv, mint amilyenek most megjelentek a Metallica-ról és a Maidenről...

 

Nekem szerencsére már biztos, hogy nem a pesti lesz az utolsó élményem velük... megyek a berlini szimfonikus koncertre is, ami több szempontból is egy nagyon szép konstelláció lesz...

Előzmény: KTATTIS65 (892)
Scorpifan Creative Commons License 2011.02.15 0 0 893

Üdvözlet minden Scorpions imádónak!

Nem tudjátok véletlen, hogy esetleg lesz e valamilyen VIP vagy Meet&Greet jegy a koncertre? A 2009-es koncertre lehetett valami hasonló jegyet kapni, de ha jól emlékszem csak pár héttel a koncert előtt kezdték el reklámozni, addigra meg már rég megvettem a két belépőt. Voltak olyanok is, akik a próbára is bemehetettek, meg dedikálásra illetve fotózásra. Jó lenne, ha lenne, mert ez most az utolsó esély arra, hogy közelebbről is találkozhassunk kedvenceinkkel. Az ő zenéjükön nőttem fel, mint közületek is sokan...és közeleg a búcsú:(

 

KTATTIS65 Creative Commons License 2011.02.15 0 0 892

Irigyellek is érte! Remélem egyszer lesz egy magyar forditás is, mert én sajnos nem tudok németül. Nagyon szívesen elolvasnám pedig. Amiről írsz egy pár sort az nem meglepő. Aki ilyen sok érzelemgazdag dalt írt már életében arról csak jókat tudok elképzelni emberileg is. Nekem már lassan 30 éve meghatározó "alappillér" az életemben a Scorpions zenéje  és gyermeki hévvel várom a június 6.-át, mert tudom, hogy valószínüleg utoljára látom őket élőben. (Hacsak közben nem nyerek a Lotttón :))

Előzmény: BahnScorper (891)
BahnScorper Creative Commons License 2011.02.14 0 0 891

Másfél hete végre megvettem kint Rudolf könyvét, és a hétvégén el is olvastam egy húzásra. Nekem nagyon tetszett, még úgy is, hogy némileg több zenekaros sztorit is vártam benne. De hogy mennyire nehezen besorolható a könyv, azt az is mutatja, hogy legalább négy-öt polcot is végig kellett néznie az eladónak az egyik könyvesboltban (de végül egyiken sem volt. :-) ). A zene volt a legkézenfekvőbb (végül egy másik boltban ott is találtam rá), de az adatbázis lazán besorolta "gazdaság" és "életvitel" rovatba is, de talán még a filozófia, a pszichológia és az ezotéria is belefért volna.

 

Utóbbi három persze nem is csoda, hisz mindig is tudtuk, hogy Rudolf szereti az ilyen dolgokat... és erről is nagyon kendőzetlenül beszél, meg arról is, hogy miért ment szét a házassága, és hogy hogyan jött össze a mostani orosz csajával. Ezek kapcsán inkább azon lepődtem meg, hogy közben már kétszeres nagypapa is, mert én úgy emlékeztem, hogy a fia nem sokkal idősebb nálam, ehhez képest kiderült, hogy igen...

 

Aminek azonban mégis igazán örültem - egy-két nagyon megkapó zenekaros történet mellett (mint például a leningrádi portás, aki énekelt Klausnak) - az az őszintesége, a néhol teljesen gyermeki látásmódja, és hogy nagyon sok mindenben úgy vélekedik az életről, ahogy én is szoktam... és ahogy mindezt el is mondja. És érzed, hogy mindezt nem azért mondja el, hogy felvágjon neked (még ha néha nagyon nyelvet is ölt a német média felé, akik annyiszor leszólták őket), vagy hogy ebből gazdagodjon meg... hanem hogy valahol ebben is az van benne, amiért én is megszerettem a Scorpions zenéjét, és ami miatt a mai napig alap nekem.

Ripper Creative Commons License 2011.02.12 0 0 890

Pedig micsoda börzét lehetne utána csinálni a többezer elkobzott készülékből...:-)

Előzmény: Rock&Rolf (889)
Rock&Rolf Creative Commons License 2011.02.12 0 0 889

Üdv Mindenkinek!

 

A 2009-es bp-i koncertre könnyedén be lehetett vinni fényképezőt is.

 

Manapság már a legtöbb telefonnal is egész jó képeket-videókat lehet készíteni, 5-6000 telefont meg úgysem vesznek el...

KTATTIS65 Creative Commons License 2011.02.09 0 0 888

Úgy gondolom megpróbálok egy kis kompakt gépet vinni ami videót is tud. Picike szinte tenyérbe elfér és aránylag jó minőségű. Remélem sikerül bevinni és nem lesz gond.

Előzmény: BahnScorper (882)
BahnScorper Creative Commons License 2011.02.08 0 0 887

Az igazán jó koncert élvezetéhez nem kell társaság! Attól max csak kellemesebb lehet, de nem alapkövetelmény... :-)

Előzmény: RenátuSz (885)
blueye Creative Commons License 2011.02.08 0 0 886

Akkor ne az ismerettségi körödben keress! :)

 

Előzmény: RenátuSz (885)
RenátuSz Creative Commons License 2011.02.08 0 0 885

Az ismerettségi körömben nem nagyon van olyan aki eljönne velem erre a koncertre. 

Előzmény: blueye (880)
blueye Creative Commons License 2011.02.07 0 0 884

Igen, az a 2009-es nekem is "él" a fejemben, nagy élmény volt, ezért is megyek el indén újra.

Előzmény: NICK (883)
NICK Creative Commons License 2011.02.07 0 0 883

én voltam az első és az eddigi uccsó magyarországi koncertjükön egyaránt és elhiheted a 2009-es simán volt olyan jó ha nem jobb mint az 1986-os!

 

a tegnapi nap óta különösen érezheti aki szereti a gitárközpontú dallamos rockzenét, hogy addig kell megragadni egy-egy lehetőséget amíg egyáltalán adódhat.

 

tegnap ilyenkor még nem tudtuk, hogy soha többé nem hallhatjuk élőben gary moore-t.

most már tudjuk... :(

Előzmény: RenátuSz (879)
BahnScorper Creative Commons License 2011.02.07 0 0 882

Közepes méretű nálam is volt, és fotóztam is (csak Klaust nemigen sikerült lekapni... :-) ) - elvileg a papplaciban is úgy van, hogy hang- és képrögzítőeszköszt behozni tilos, megfelelő értelmezéssel tehát ez csak a videokamerára vonatkozik. A házon belüli fotózás pedig elvileg megengedett, ha nem így lenne, akkor már az előző két orchideakiállításra sem vihettem volna be gépet... ;-) (igaz, koncerten még nem voltam ott soha...)

Előzmény: KTATTIS65 (877)
BahnScorper Creative Commons License 2011.02.07 0 0 881

Soha nem késő, én is 2004-ben voltam először... ;-)

Előzmény: RenátuSz (879)
blueye Creative Commons License 2011.02.07 0 0 880

Miért ne tudnád meg? Gyere el erre...

(amúgy tényleg jó volt a 80-as-90-es években IS fiatalnak lenni :) )

Előzmény: RenátuSz (879)
RenátuSz Creative Commons License 2011.02.07 0 0 879

Ez lesz a búcsúkoncert? :(( Jobb lett volna a 80-as években fiatalnak lenni, így talán sose tudom meg milyen egy Scorpions koncert...

RenátuSz Creative Commons License 2011.02.07 0 0 878

Te legalább éltél már akkor. ;)

Előzmény: Fec88 (856)
KTATTIS65 Creative Commons License 2011.02.07 0 0 877

Kisméretű fényképezőgépet vajon be lehet majd vinni? A Syma-ban elég sok embernél láttam...!?

KTATTIS65 Creative Commons License 2011.01.25 0 0 876

 Boccs! Rosszul kérdeztem. Az össz kiemelt állóhelyek számára gondoltam. Azt láttam, hogy még mennyi van, mert én is ott vettem meg a jegyeket

blueye Creative Commons License 2011.01.25 0 0 875

Ott a link hárommal alattad: 387 db van még

Előzmény: KTATTIS65 (873)
blueye Creative Commons License 2011.01.25 0 0 874

Kösz, így már érthető...

Előzmény: kistutu (872)
KTATTIS65 Creative Commons License 2011.01.25 0 0 873

A kiemelt állóhelyekre mennyi hely van?

kistutu Creative Commons License 2011.01.25 0 0 872

A felső szektorokat egyenlőre nem árulják. Csak akkor kezdik el, amikor már a nagyrésze elfogyott az eredetileg megnyitott szektorokba.

Előzmény: blueye (871)
blueye Creative Commons License 2011.01.24 0 0 871

Na ennyire voltam figyelmes, mert én is itt vettem de ezt nem néztem :)

 

Amúgy lehet h már csak 6244 db jegy van? Mennyi lehetett eredetileg?

Előzmény: Fec88 (870)
Fec88 Creative Commons License 2011.01.24 0 0 870

Ha valakit érdekel hogy mennyire fogynak a jegyek, az itt nyomon követheti:
http://www.ticketportal.hu/predstavenie_javisko_view.asp?IDPred=416845

blueye Creative Commons License 2011.01.24 0 0 869

Csak azért kérdeztem mert én neten vettem és ott nem volt erről info.

Így valóban gyorsan el fog fogyni.

Előzmény: BahnScorper (868)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!