Keresés

Részletes keresés

MuPunk Creative Commons License 2000.04.12 0 0 17
Wigwamban nyomnak szar alteros zenéket :)
De az utóbbi időben teli van suttyókkal...
Előzmény: gab22 (15)
cicabogar Creative Commons License 2000.04.12 0 0 16
Sziasztok,
jo a topick bar eddig senki nem mondott egy jo helyet se en speciel utalom az igenytelen helyeket.
A Ponyvaregenybe pedig elvbol nem megyek tobbet. Kepzeljetek rendeltem egy 500 Ft-os koktelt, a csajszi kihozott egy limonadet. Igaz citromle is komponense volt a koktelnak de amit kihozott az csak citromle volt. En ezt meg is jegyeztem neki nem tetszett. Aztan kertem egy jeges teat kihozott egy kolat. A baratnom beleivott. Amikor visszajott a kiscsaj mondtam neki udvariasan hogy mast rendeltem. erre o: "és akkor minek kellett beleinni? Nem lattatok hogy ez kola es nem ice tea?" mintha a gepi kola olyan nagy dragasag lenne...

Erdos cafe: vizizu, szensavmentes pisi sor van, csak kettot ittam ott egy szombat este utana egesz vasarnap nyomtam az agyat kinomban.

Raday:??? Hat vegkepp nem az en stylom inkabb nem is alkatok velemenyt. Bar multkor a Beatrice koncert tok jo volt, csiptem ahogy Fero orditotta a mikrofonba hogy "zabaljatok a hamburgert"

Itt senki nem jar dizsnyaba? Van olyan dizsnya ahol slagerzenet jatszanak es nem teknot es nem Ujvar Klub meg Ezres meg KozgazPK szintu? És persze ahol jo hapsik vannak... Es nincs nagy tömeg és tágas a hely... A Sote nem rossz csak semmi hangulata.

Előzmény: gorcsev9 (4)
gab22 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 15
gab1=gab22

Koszonom mindenkinek az eddigi hozzaszolasat!

A Suss fel nap tenyleg jobb volt regen. Hihetetlen, hogy egyesek mire kepesek penzt kolteni! Ujabb tucathely szuletett! A Raday-ban egyszer voltam, de nekem tetszett a zene.
tud valaki oyan helyet, ahol jatszanak: DM, RATM, Prodigy, egyeb tancolhato alter-szeru zene.

Csak igy tovabb!
A weboldal keszuloben!

Ciao!

gab22 Creative Commons License 2000.04.12 0 0 14
gab1=gab22

Koszonom mindenkinek az eddigi hozzaszolasat!

A Suss fel nap tenyleg jobb volt regen. Hihetetlen, hogy egyesek mire kepesek penzt kolteni! Ujabb tucathely szuletett! A Raday-ban egyszer voltam, de nekem tetszett a zene.
tud valaki oyan helyet, ahol jatszanak: DM, RATM, Prodigy, egyeb tancolhato alter-szeru zene.

Csak igy tovabb!
A weboldal keszuloben!

Ciao!

farriss Creative Commons License 2000.03.16 0 0 13
gorcsev9!!!

vegre valaki, aki szereti az INXS-t!!! Abszolut kedvencem...

MuPunk Creative Commons License 2000.03.16 0 0 12
Jailhouse régebben, amikor még voltak koncertek akkor nagyon hangulatos hely volt. Szerettem, de amióta csak ilyen Funky, meg BigBeat estek vannak, azóta nem hiányzik. A hely szerintem soha nem volt addig nyitva, mint a nyitvatartás, hajnali 1 fél 2 körül ki szokták rugdosni az emberek. A néha felbukkanó HC fesztiválok állítólag egész jók ott.

Cintrip party tényleg jó. Azt hiszem havonta van. Nekem nagyon bejött, pedig nagyon szeretem ezt a Tilosos zenét. Megyek is szombaton. :)

Előzmény: ddani (11)
ddani Creative Commons License 2000.03.15 0 0 11
bulizni jó zenére kell. kevés a jó hely, + én csóró is vagyok, tehát ahol jó a buli és 0 beugró: vasárnap 18-02 a Süsiben Astro Jazz Lounge, csütörtökön kb 22- Jailhouse, hétfő-kedd asszem beugrómentes az Underground Café, általában máshol beugró szok lenni. A TilosKlub mexünte óta a Jailhouse szinte az 1etlen megmaradt, öö, jó hely. Ja, most szombaton Cinetrip a Rudas fürdőben, kemény beugró & pörgés. majd még még majd de most sietek cső.
MuPunk Creative Commons License 2000.03.15 0 0 10
Nos. A Ráday az azoknak van akik kiszorultak a Közgázból. A rock diszkó alatt Ossiant, Eddát, és egyéb 20 éve lejárt számokat kell érteni. A közönség gázos, a hely meg úgy néz ki, mint egy SZOT üdülő, ahol egy ismerkedési esthez széttolták az asztalokat. Viszont nagyon olcsó a sör. Vigyázni. Könnyen kidobják, vagyis inkább kikísérik az embert. Akinek 15-20 éve megállt a divatórája annak ajánlom.

A süssfelnap anno a felújítás előtt jobb hely volt, mint most, de akkor se volt az igazi. Szombatonként az átlagéletkor 16 év körül mozog. Viszont meglepően jól kinéző emberek mennek le. Szóval, aki csajozni, vagy pasizni akar és elég igényes, az menjen oda. A zene változóan szar, mert több DJ van, de a fantáziája mindnek elég gyér. Némi dance zene amire lehet ugrabugrálni + a saját tuff-tuffjuk alákeverve. Ha pechetek van, akkor egész éjjel 6 szám megy, plusz a DJ unalmas tuff-tuff-ja.

Előzmény: Khaosmage (8)
Törölt nick Creative Commons License 2000.03.15 0 0 9
Aki a Ráday clubba megy az szóljon nekik, hogy oldják meg a hangszigetelést, mert be fogom perelni őket csendháborításért. 10 méterre lakom ugyanis onnan és akkora dübörgés van este, hogy elnyomja a ventim hangját is.
Előzmény: Khaosmage (8)
Khaosmage Creative Commons License 2000.03.15 0 0 8
Ráday club, a Ráday utcában, de csak szombat este, mert akkor van rockdisco. Jó még a Süssfelnap, ami a Honvéd u. és a Szt. István krt. sarkán van, meg az Ajtósi Dürer sor - Zichy Géza U. sarkán lévő Ajtósi Music Café a koleszban, de ott már csak ritkán vannak bulik. Az Erdős már rég nem az igazi.
Ha csak kellemes helyet kerestek, akkor tudom ajánlani a Teázó a Vörös Oroszlánhoz-t (Oktogonnál), a Fregattot (Lónyai utca környéke), a Leroyt (Victor Hugo u.), az Íjászt (a Kossuth mozi előtt kicsivel, ha a Nyugatitól nézzük), esetleg a Piszkos Fredet (nem tudok utcanevet), vagy a Stex Alfrédot (amihez a 6-os viliről a Rigó utcánál kell leszállni, a Corvin mozi felől jőve balra, lehet látni a villamos ablakából).
Khao!
Advanced Lamer Creative Commons License 2000.03.15 0 0 7
Igénytelen vagyok, nekem jó az Erdős Cafe is a Puskin utcában. Ha vki hasonlót tud, szóljon. Kösz.
MuPunk Creative Commons License 2000.03.15 0 0 6
A ponyvaregény minden, csak nem bulizós hely

Egyébként Pestiestből lehet választani helyeket. És mindenkinek úgyis elég szubjektív véleménye lesz, szal gab1 menj el mindenhova. :)

Előzmény: gorcsev9 (4)
gab1 Creative Commons License 2000.02.24 0 0 5
IRJATOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gorcsev9 Creative Commons License 2000.02.22 0 0 4
Hali!

Egyik legjobb kavezo a XI-keruletben a Bercsenyi utcaban a Ponyvaregeny.Szinte mindig tomve van, jo zene szol pl.INXS lehet konyvet olvasni, tarsasjatekozni, meg a noimet is ide szoktam vinni. Szar, hogy estere nagyon be tudjak fustolni a helyiseget.

Gorcsev9

Előzmény: gab1 (-)
alexandrosz Creative Commons License 2000.02.22 0 0 3
15 másodperc, az 15 másodperc....
Előzmény: Mucuska (1)
alexandrosz Creative Commons License 2000.02.22 0 0 2
Szórakozóhelyek Budapesten
Hova mennjek szórakozni?
Bp-i szórakozóhelyek
A kedvenc szórakozóhelyem

Hirtelen ennyit találtam a kereső segítségével....biztosan van még.

Mucuska Creative Commons License 2000.02.22 0 0 1
Tényleg, h0vá is?

alexandrosz Creative Commons License 2000.02.22 0 0 0
Vajon ez a 0. ilyen jellegű topic...???
:o)))
gab1 Creative Commons License 2000.02.22 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Szeretnénk egy olyan honlapot létrehozni, amely
összefoglalja a budapesti szórakozóhelyeket, és
egy adott estére igény szerinti útvonalat készít.
(nem Pestiest reklam szinten!). Célunk egy olyan
információ centrum létrehozása, amelyben a TI véleményeteket olvashatjátok az adott kocsmáról, disco-ról, club-ról, egyetemi klubról, kávézóról,
étteremről,...

Várunk tippeket, a TE véleményedet!

gab

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!