Keresés

Részletes keresés

dzsó Creative Commons License 2000.02.23 0 0 11
Hát télen már nem lesz. Talán nyáron? Itt egy vers:
Tv3
Ő volt a párom,
Még mindig szánom
Télen és nyáron!
Wolverine Creative Commons License 2000.02.23 0 0 10
2000. február 21-én elhunyt a Tv3. Emlékét (és műsorainak emlékét, mert jópárét érdemes) megőrizzük. Béke poraira.
:-(((((((((((((
Halászkirály Creative Commons License 2000.02.23 0 0 9
germanista...
A tv2-vel és az ertéelklubbal nincs igazán bajom, csak azt a qrvasok brazíl sorozatot hagyhatták volna ki az életünkből!
A TV3-at én is szerettem. A fene se tudja miért, én mindig amolyan "pesti tévének" tartottam. A stáb nagyon korrektül dolgozott. Jó volt a Hír3. Jó volt még anno Baló, aztán Hardy.
A nagy szemétség abban áll, hogy a TV3-at felvásárló SBS (a @tv2 tulaja) azt az ígéretet tette korábban, hogy a TV3 megmarad, csupán átalakítják kultúrális és hírcsatornává. Ehhez képest most egy nagy túró van.
Hazudik itt mindenki, akinek pénze van!
Mike-L Creative Commons License 2000.02.23 0 0 8
Eddig csak olvastam a TV3 témájú topic-okat (a politikai fröcsögésről szólóról azért hamar Back-eltem, az nem érint), gondoltam, most már hozzászólok én is. Az eddigi hozzászólások alapján úgy érzem, az értelmesebb tévénézőréteg -hibái (mármint a TV-é) ellenére is- a TV3 törzsnézője lett. Néhány objektív kritikát és a számos üres mocskolódást (sportemberek kapcs. Eurosport) leszámítva azt hiszem mindenki sajnálja. Nekem már "graffiti emblémás" korában is a kedvencem volt, bár akkor még szerényebb volt a választék. A kitűző (GOTO megfelelő topic)jó ötlet, én is felvenném. A tüntetés azt hiszem, egyelőre szerény érdeklődést váltott ki, de tetszik az ötlet. Viszont a TV2 és RTL-klub ellen mindenki csak a braza-sorozatokat és fincsi-lajcsit hozta fel. Ez igaz, de azért néhány észrevétellel hadd egészítsem ki az "Utállak" TOP-listát:

1. TV2 = RTL = germanista stílus, germanista arcok = HÁNYINGER
2. A műsotvezetők arrogáns stílusa, anti-fotogén külseje, nyomulós szövege szintén hányingerkeltő
3. A show-műsorok és nyereményjátékok is a 2-es
IQ-t ütik (alulról)
4. A TV2 kis magánakciói: énekeltetés (Juditka ultraszexi hangja a csúcs...), Pintér Dönci karácsonyi monológja torz vigyort lop az arcokra

Pillanatnyilag három fénypont jut eszembe csak róluk: Gálvölgyi, a Holló Színház és a Heti Hetes (ja, ez csak az RTL...).

torrente Creative Commons License 2000.02.22 0 0 7
ezt mindenkinek ajánlom figyelmébe

www.extra.hu/khelben/tv3.htm

1 idézet a Tanú cimü filmböl,ami szerintem pont illik miránk akik gyászolják kedvenc adójukat a TV3-at.

"Az élet nem habostorta!"

Trx Creative Commons License 2000.02.22 0 0 6
Legalább ő tesz valamit... :)

Kataca Creative Commons License 2000.02.22 0 0 5
Psycho papa majd mindenkit elintéz! :)
Trx Creative Commons License 2000.02.22 0 0 4
Bizony, van pár topic.
Lesz is még néhány.
Talán nem véletlenül...

Trx

nori Creative Commons License 2000.02.22 0 0 3
persze, hogy sok TV3 topik van, ez lehetne az a topik, ahol mindenki elbúcsúzhat a csatornától.

Remélem, ez a hang nem tűnik el örökre a magyar médiából, nemcsak a délamerikai sorozatoknak van nálunk közönsége
nori

Előzmény: cyber.greg (2)
cyber.greg Creative Commons License 2000.02.22 0 0 2
Mai ajánlatunk: TV3 utoljára TV3 konyec, Törzsasztal, deka the first, 12:25
TV3 - nincs többé Al Bundy :(((, Törzsasztal, Ati-pati, 21:27
Idojos - TV3, Törzsasztal, Ordas, 08:40
TV3 - A Leglyobb..., Kultúra, Merlin99, 11:31
TV3 télen, Politika, rezső, 12:32
tv2, TV3, Nap-kelte - hogyan tovább?, Törzsasztal, Moly, 12:25
Megszűnik a tv3..., Törzsasztal, Syd Barrett, 10:10
Mi lesz Balóval a TV3 után, Politika, Sumir, 12:36
Előzmény: Trx (-)
alexandrosz Creative Commons License 2000.02.22 0 0 1
Bizony kár, mint az is, hogy kb. 3 ilyen topic van még a tasztalon...
:o(
Előzmény: Trx (-)
fargo Creative Commons License 2000.02.22 0 0 0
Kár érte, valóban...
Trx Creative Commons License 2000.02.22 0 0 topiknyitó
In memoriam bizony. Ez - remélhetőleg - jó hosszú ideig téma marad sok helyen.
Bizony nagy kár a TV3ért, igaz voltak ott is hülye sorozatok, volt sokminden, ami máshol is, de valahogy más volt. Más, mert magyar volt... Most sajnálkozni kellene, de én már nem tudok, pedig kellene. Valljuk be ez az év eddig nem a mienk...

Horváth Szilárd: Kellőképpen idétlen voltál, pont annyira, h ne tartsalak normálisnak. Remélem azért nem tűnsz el a süllyesztőben.

Hardy Mihály: Őszinte tisztelet, hogy az utolsó mondatokat is rezzenéstelen arccal végig tudta mondani. Szerintem nem ment volna sokaknak...

Emberek! Íme eme topic őrizze kedvenc csatornám - remélem nem csak az enyém - emlékét.

TV3 TÉLEN-NYÁRON


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!