Keresés

Részletes keresés

Vandorr Creative Commons License 2000.02.28 0 0 12
Persze, hogy tudsz, csak ki kell nyitni az Address Bookodat...
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.24 0 0 11
Hát ez az. Én pl. azt se tudtam, hogy regisztrálhatnám magam. Mondjuk, nem tudom, van-e ilyen szolgáltatás, vagy ez már ilyen személyiségi jogok-téma. De várom a hozzászólásokat, mert a megadott címeken a regisztrált felhasználók között természetesen nem találtam az illetőt.
Mindenkinek kösz!
Előzmény: hobe (10)
hobe Creative Commons License 2000.02.22 0 0 10
nobodybuilder

konnyu lelamazni mindenkit, de Te is irtad, hogy csak azok vannak benne, akik regisztraltak magukat! Ez igy kb. nem jo semmire, mert megtalaltam magamat egy q regi cimen:-(
Az erdekelne, hogy engem mi a fenevel kerestek meg par evvel ezelott egy soha nem hasznalt cimen!:-)

Előzmény: nobodybuilder (8)
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.22 0 0 9
Köszönöm-köszönöm, nyomozok, nyomozgatok...
nobodybuilder Creative Commons License 2000.02.22 0 0 8
Naaa ne legyetek már ilyen lámák!

A netscape kajakból nyomja ezt, általában a különféle verziókban az Infospace, Yahoo, BigFoot, Verisign directoryjaiban lehet keresni, névre, emilre, cégre, lábméretre ... :-))) Hátrány: csak azok vannak benne, akik regisztrálták magukat. Szerintem még az a nyüzüge mikrozoft is tuggya. (Jah, netscape: Ctrl+Shift+2, azaz address book, ott figyel, de saját LDAP-szervert is felvehetsz ... :-))))

gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.22 0 0 7
Húúúú, ezt nagyon köszi, akkor most rögtön megnézem!!!
Előzmény: Yv (5)
Yv Creative Commons License 2000.02.22 0 0 6
Na persze kihagytam a nemzetközit:

WhoWhere?
---------

http://www.whowhere.com/

Email cimek keresorendszere. Mivel nemzetkozi, eleg sok cimet tartalmaz, de sajnos eleg sokat nem. Ezen az oldalon talalhatsz egy par email-hez kapcsolodo szolgaltatast is, peldaul kepeslapkuldes, stb. Ha valakit meg akarsz keresni, akkor a kezdooldalon meg kell adnod a keresztnevet (first name) es/vagy vezeteknevet (last name). Ezek utan mar csak a 'FIND' gombra kell kattintanod, es a program mar keres is.

Yv Creative Commons License 2000.02.22 0 0 5
Na figyu, én ezt kaptam a Netstart tanfolyamban erről:

Szemelyek keresese

Ha nem a Web-en szeretnel valamit megtalalni, hanem peldaul egy ismeros email cimere, vagy mas publikus adatara van szukseged, lehet, hogy azt is
megtalalod az Interneten. Most is magyar peldaval kezdunk, es kesobb mutatjuk be a nemzetkozi valtozatat ennek a keresesnek.

Magyarorszagon ket nagyobb kereso van, ami szemelyekkel foglalkozik. Van tobb kisebb is, de talan ez a ketto a legismertebb.

Kezdjuk egybol ezeknek a keresoknek a atranyaval: csak azok az emberek talalhatoak meg bennuk, akik regisztraltak magukat. Itt arra sem igazan van lehetoseg, hogy masvalakit feltegyel, mint mondjuk a Web-kereseseknel, amit az elobb neztunk.

KiKi
----

http://www.net.hu/kiki/

Ebben az adatbazisban nevek, foglalkozasok, email cimek, honlapok cimei, es nehany kulcsszo van nyilvantartva. Ezek alapjan kereshetsz, vagy nev szerint listazhatod az embereket.

Drotposta
---------

http://www.drotposta.hu/

Itt nemcsak az elozo adatok, hanem -- ha az adott szemely megadta -- otthoni cim/telefonszam, munkahelyi cim, telefonszam, stb. is megtalalhato.

gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.22 0 0 4
jaj...egyszer a bátyám megkereste a svéd nagybácsi címét, de én azt hittem, hogy nem ilyen bonyolult. Azt hittem, van ilyen "személykereső"... Na most főhet a fejem.
(Mondjuk akkor mér nem kérdezem meg a bátyámat...)
Bahh Creative Commons License 2000.02.22 0 0 3
Az biztos, hogy lehetseges, de nem tudom hogyan:-(( Engem ugyanis megtalaltak es raadasul egy olyan cimen, amit soha nem hasznaltam!
Előzmény: gyulaicsaba (-)
DEL-FIN Creative Commons License 2000.02.22 0 0 2
Fordítva hallotttam róla. Van UNIX alatt egy FINGER nevu parancs, ami egy e-mailcimbol visszaadja az adatokat, ha azokat kitoltottek rendesen. Nev alapjan e-mail? Probalj rajonni melyik szolgaltatot hasznalja, onnantol egy userlista es nemi kreativitas es nagyon sok szerencse...
Előzmény: gyulaicsaba (1)
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.22 0 0 1
Naaaaaaa...most télleg!!!
el_mariachi Creative Commons License 2000.02.22 0 0 0
0@0.0
:-)
gyulaicsaba Creative Commons License 2000.02.22 0 0 topiknyitó
Sziasztok, hozzáértők, én nem vagyok az, ezért kérdezem, lehetséges-e név alapján emilcímet keresni (az illetőnek van, csak én nem tudom).
Köszönöm a segítséget.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!