Keresés

Részletes keresés

thrawn Creative Commons License 2000.09.23 0 0 94
To: Simpson

Én is ugyanugy érzek, ahogy Te és én se hiszem, hogy újraindul majd a Tv3 de legalább megmutatnánk, hogy nem a "Tv2 magyarország vezető televiziója" hanem igenis utáljuk őket.

én biztos benne lennék

thrawn

badmad Creative Commons License 2000.09.08 0 0 93
Biztos forrásból (tv3-as voltam): Kis Gabi Sopronban képernyősöket tanít, nemsokára az MTV 1-esen látható lesz, valamelyik hírműsorban.
Előzmény: simpson (92)
simpson Creative Commons License 2000.09.08 0 0 92
Apropó, Kiss Gabiról tud valaki valamit???
simpson Creative Commons License 2000.09.08 0 0 91
Kedves Thrawn!
Tökéletesen egyetértek veled. Nem arra kell, gondolni, hogy múltkor kudarcba fulladt. Február 21-ig még sok idő van. Nagyon meg kellene szervezni, úgy, hogy minimum egy doku készüljön belőle. Bennem is ugyanúgy forr még a düh. Nem tudom a mai napig bekapcsolni a kereskedelmiket. Ha ránézek lajcsira, dezsőre, szellőre, gyilkosokat látok és egy rohadt szemét bandát.
Nem hiszem, hogy a TV3 újra indulna, de legalább a Hardy, Kiss Gabi megy a Szilárd belül örülne és melegség töltené el szívüket. Már ezért megérné.
Ha te továbbra is látsz fantáziát a felvonulásban, rám számíthatsz, segítek bármiben!!!
radai rosseb Creative Commons License 2000.08.29 0 0 90
Hali,

Elöljáróban leszögezném, hogy a TV3 a kedvenc adóm volt funkcinálása idején, hiszen a sok selejt ker.tv.-ből volt egy jó adó, ahol volt színvonal, illetve ha 20:00-kor volt valaminek a kezdése, akkor nem 20:07-kor kezdték, mint pl. az RTL Klubon. (ami azt illeti nem is emlékszem, hogy az RTL-esek elkezdtek volna bármit is pontosan fennállásuk óta)

Mindenesetre a tüntetés egyszer már érdektelenségbe fulladt, bár nem teljesen, mert azt hiszem vagy hárman megnézték egymást a tér túloldaláról.

A főcímzenére vonulás pedig kicsit mulatságosnak tűnik számomra, mert olyan felhangja van, hogy nem a TV-ért tüntetsz, hanem Al Bundyért.

RR

Előzmény: thrawn (89)
thrawn Creative Commons License 2000.08.28 0 0 89
emberek látom semmi tüntetés nem történt. DE!!!!

HAMAROS 1 ÉVES ÉVFORDULÓ.

Ha egy komoly tüntetést szeretnénk akkor azt meg kell tervezni. Nem lehet 1-2 nap alatt megbeszélni.

Körlevelt kéne szervezni, elmondani fünek-fának, plakátokat késziteni és hirdetni.
Biztos vagyok benne sokan lennénk.

Lehetne egy felvonulás a Tv3 székházától a Tv2-jéig. Közben mehetnének a TV3 hires sorozataink főcimzenéi (Rém Rendes, simpsons, csillagkapu, VH, stb...)

Thrawn

thrawn Creative Commons License 2000.06.25 0 0 88
Nagyon elsüllyedt ez a topic. történt valami? tüntetés? semmi.

nem kéne enyibe hagyni a dolgot!!!!!

Mike Creative Commons License 2000.03.05 0 0 87
En is elmentem volna, mar csak azert, hogy jobban erezzem magam, meg ha senki sem kivancsi a velemenyemre. Elmondhatnam, hogy kialltam az egyik kedvenc adom mellett, akit csunyan kicsinalt a konkurencia. De pl. szivesen hordanek TV3 kituzot is pl., csak fogalmam sincs mibe kerulne gyartatni, meg ugye 1 db-ert nem hiszem hogy megerni (kisse draga lenne)
Visszakanyarodva a tuntettes gondolatahoz: vmi tavolabbi idopontot kellett volna kitalalni, mert en pl. most olvastam az egeszrol eloszor.

Mike

buranovo Creative Commons License 2000.03.05 0 0 86
Nem tünteni hanem cselekedni kell !
Szerintem bár lehet hogy marhaság, előfizetéses
kalóztv formájában újra lehetne indítani a tv3-at.
Már hallottam előfizetéses kalózrádióról.

Akinek van kezdőtőkéje és vállalja a kockázatot
hát rajta !

pigeon Creative Commons License 2000.03.02 0 0 85
Hát nem voltunk sokan. Négyen?
Ilyen az mikor ujsághirdetés alapján randevúznak.
Nem ismerjük egymás képét, nem tudjuk miért ácsorog az a néhány szerencsétlen a Róna utcában,
talán egy statisztaválogatásra jöttek a filmgyárba.
A tüntetés felvetése, egy régi romantikus gondolatot, emléket ébresztett bennem, milyen is volt anno, mikor az Esti Egyenleg megszüntetése kapcsán voltunk néhány ezren az utcán.
Tudtam én, hogy ebből nem lesz semmi komoly, de jó volt elképzelni. De nem tört le a kudarc!!!
lsd. HOL a CHARTA?

köszi aki ott volt, Khelben a király!,
de hol a Charta??

TV3, télen, nyáron!

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.26 0 0 84
Sziasztok

Nem kéne szétaprózni az erőinket:) a különböző topicok között. A tüntetést én sem tartottam jó ötletnek. Viszont a Tv3 Konyec c. topicban átvettem egy asztaltársunk ötletét ami talán tud hatni a médiagurukra. Ha gondoljátok, ott megbeszélhetjük.

Khelben

Nagyon tetszik a honlapod, mindenkinek ajánlom, aki még nem hallott róla, ugye nem bánod ?

jannyika Creative Commons License 2000.02.26 0 0 83
Ez egy jó kis konkurencia legázolás volt(SBS=Tv2)
Előzmény: tomp (59)
Charlie Drop Creative Commons License 2000.02.25 0 0 82
Kár, hogy nem lett belőle semmi se....

Üdv:Charlie

user_af Creative Commons License 2000.02.25 0 0 81
Elnézést. Szóval az előző beírás tőlem, csak pancho használta utoljára a gépet (céges cucc, nem mindegyik gépen van net), és az ő nevével ment el. Én elég ritkán szoktam írogatni, és mindig elfelejtem, hogy az Index megjegyzi a bejelentkezést egy ideig.
pancho Creative Commons License 2000.02.25 0 0 80
Bár eddig nem írtam ide, én is kimentem, 18:10 körül értem oda, a fotósokkal meg egy fekete kabátos Tasztalos kollégával (ezek szerint Mr Bundy vagy Destroyer, nem mutatkoztunk be) váltottam pár szót, aztán hazamentünk. Panchót lehet, hogy láttam távoztában a MOL-kútnál, de nem voltam biztos benne, hogy ő az (őt ismerem).
AbaTToiR Creative Commons License 2000.02.25 0 0 79
tisztelet a kivételnek pancho és Mr Bundy
:-)
Előzmény: Mr Bundy (77)
Nikita Creative Commons License 2000.02.24 0 0 78
Teljesen egyetértek a hozzászólásaiddal kedves Abatrolirc.De aszem a véleményemet már kifejtettem lenntebb....
A két tüntető jelenléte.... Háát nagyobb volt a füst....
Ja és még annyit tennék hozzá, hogy azok akik hülyeségnek tartották a tüntetést,attól még NEM RTL és Tv2 brazil sorozat függök. Én például, ha van időm tévézni, akkor a Dunát és a külföldi csatornákat nézem.
Előzmény: AbaTToiR (76)
Mr Bundy Creative Commons License 2000.02.24 0 0 77
ne tessek elfelejteni, hogy En is ott voltam. Pancho-val mar ketten tuntettunk (igaz kulon-kulon). Tenyleg, az a legjobb, hogy itt egy csomoan verik a nyalukat, hogy tegyunk mar valamit, meg stb. aztan utana meg mindenki szep nyugiban uldogel otthon es mar regen nezi a TV2-t. ennyit erunk. Jóestét Magyarorszag!
Előzmény: AbaTToiR (76)
AbaTToiR Creative Commons License 2000.02.24 0 0 76
szinte sejtettem;)
de azé szátok az van, gyerekek.
tisztelet a kivételnek, pancho
na megyek nézni a brazil sorozataimat
(ez poén volt, azoknak akik azt hiszik, hogy én utáltam a tv3-at, nem erről van szó, szerintem is a legjobb sorozatok/műsorok ezen voltak, én ezen a hülye tüntetésötleten akadtam ki)
Előzmény: pancho (72)
Khelben Creative Commons License 2000.02.24 0 0 75
Szia Pancho!

Köszi, hogy elmentél... Asszem nekünk nincs semmi mentségünk arra, hogy nem voltunk ott. Kis vigaszt nyújthat, hogy ismét frissebb lett a TV3 emlékoldal, felkerült a TV3 honlapja a megszüntetés napjának megfelelő állapotban. Én még mindig benn ülök a melóhelyen, csinálom a honlapot.

Mégegyszer köszönöm, mindenki nevében, hogy ott voltál.
Szerinted van esélye egy író-olvasó találkozóra a TV3 volt munkatársaival? És egy csak olvasó (néző) találkozóra?

Khelben
www.extra.hu/khelben

Előzmény: pancho (72)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.24 0 0 74
S hogy fognak röhögni, ha olvassák a topicot...
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.24 0 0 73
Én is elnétzem arra. Ketten áldogáltak a sarkon. Meg néhányan a bejáratnál. De azok csak gondolom, röhögni jöttek ki. Pancho, Bundy: ez van.
Előzmény: pancho (72)
pancho Creative Commons License 2000.02.24 0 0 72
Most értem haza a tüntetésből, ahol egy emberként álltam ki a TV3 mellett :-((
18:00-tól 18:07-ig némán tüntettem. Aztán, mivel nem láttam túl sok esélyt arra, hogy nagyobb tömeg összejönne, befejezettnek nyilvánítottam a demonstrációt.
Igaz, volt még ott 2 biztonsági őr (gondolom, ők nem tüntetőként jelentek meg), ketten várakoztak belépési engedélyre az ajtóban, meg 2 fotós(táskás ember) a sarkon, akiket, gondolom, az újságjuk küldött oda. Ennyit a lázadó szellemről. Pedig fenti időintervallumban elsétáltam még a Mafilm főbejáratához is, hátha ott verődött össze a nép (kb. 25 méter a TV2-től), de ott se voltak többen.
Hazafelé még egy érdekes információval lettem gazdagabb. Éjféltől emelik 2 Ft-tal a benzin árát. Most 232,90 volt (a 98-as).
Mr Bundy:
Ezexerint lekésted. Pedig micsoda erőt képviselhettünk volna!
Mr Bundy Creative Commons License 2000.02.24 0 0 71
hat az tuti, hogy ma este 18:15-kor egy lelek nem volt a tv2 elott.
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.24 0 0 70
Hogy mi lesz, azt nem tudom. Mindenesetre én is arra fogok ma sétálni.
Előzmény: Khelben (69)
Khelben Creative Commons License 2000.02.24 0 0 69
Hi!

Abattoir: figyelj kicsim! Ne izgasd fel magad, ülj le a tv elé, mindjárt jön a Rosalinda néni, nézd szépen, hadd mosódjon az agyacskád (ha van még), ne figyelj arra, hogy esetleg ezt azért csinálják, hogy kimossanak az agyadból minden érdeklődést a világ dolgai iránt, hogy ne törődj a politikusok meggazdagodásával, csalásaival, simulj bele a buta nép tömegébe...
Lehet, hogy nem ér el semmit a tüntetés, ahogy elnézem, érdeklődés hiányában el is marad, de aki esetleg elmegy, az azt fejezi ki, hogy igenis lehet tenni valamit az ellen, hogy egyesek ne vegyék meg pénzzel a bírósági ítéleteket, ráadásul külföldről, és hogy ne a tőke döntsön arról, hogy mit nézünk este a tvben.

Többiek: mi lesz a tüntetéssel???

Bye
Khelben

Előzmény: AbaTToiR (65)
Spinderella Creative Commons License 2000.02.24 0 0 68
" tv3 veszteséges volt, nem bírták fenntartani, lehúzták a rolót. SBS megvette a részvényeket. És akkor most mi van? Hova mentek
mártírkodni? Valaki írta hogy sok szabadidőtök van. Én tudnék javasolni pár dolgot, ami hasznosnak is mondható"

Attól tartok, nem érted a dolog _lényegét_. Tudom, eleddig nem jelentkeztek túl sokan a tüntetés ügyében, de itt nem az a lényeg, hogy bezártak egy veszteséges boltot, hanem az, hogy minket, nézőket hülyének néznek, a képünkbe nézve hazudoznak összevissza. Emiatt minden néző jogosan háborodhat fel (mint ahogy meg is teszik jónéhányan, ha átnézel a másik topikba, láthatod magad is).

"télen-hányok"
No igen... stílus jellemzi az embert!

Üdvöz,

Spin

Előzmény: AbaTToiR (65)
radai rosseb Creative Commons License 2000.02.24 0 0 67
Szerintem hajrá gyerekek! Figyelemfelkeltésnek mindenképpen jó lesz!

RR

Chavo Creative Commons License 2000.02.24 0 0 66
Na öregem!
Jó, hogy lenyomtad ezt a szöveget, mert tisztán látszik, hogy halvány f...god sincs az egész történetről. Nem azért megy a tüntetés szervezése, mert hülyék vagyunk, hanem azért, mert hülyének néznek minket. (Egyes embertársaink esetében természetesen - lásd előttem szóló - igazuk is van).
Hidd el, a tegnapi bírósági per - ha lemegy - alapjaiban rengeti meg a TV-s világot, meg az ORTT-t.
Chavo
Előzmény: AbaTToiR (65)
AbaTToiR Creative Commons License 2000.02.24 0 0 65
Istenem hogy össze ne szarjátok már magatokat itt. Nem voltatok ti egy kicsit tv3 függők? Minden épelméjű ember, aki benéz ide, végig röhög. Ahogy teszi ezt az sbs is. Meg a tv2 is. Látom, sokaknak a kettő közötti különbség se világosodott meg. Mit akartok ti a tv2től? Annak a tulaja az sbs. És? akkor mi van? tv3 veszteséges volt, nem bírták fenntartani, lehúzták a rolót. SBS megvette a részvényeket. És akkor most mi van? Hova mentek mártírkodni? Valaki írta hogy sok szabadidőtök van. Én tudnék javasolni pár dolgot, ami hasznosnak is mondható.

Ha nekem van egy üzletem ahova sok törzsvendég jön, majd csődbe megyek, bezárok, de valaki megveszi az üzletet, akkor majd oda mennek tüntetni a régi vevőim? Ugyan, vegyétek már észre mennyire röhelyesek vagytok.

Én nem akarok senkit lebeszélni a tüntetésről, csak magatokból csináltok bohócot. És imádkozzatok, hogy egy értelmes ismerős nehogy meglásson a tvben ahogy lobogtatod a transzparensedet... Én egy együttérző mosolyt el fogok engedni, megígérem.

AbaTToiR
télen-hányok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!