Keresés

Részletes keresés

BASEBALL_FAN Creative Commons License 2022.10.24 0 0 935

Ingyenes lett a sims4 alapjáték. Mától ingyen letölthető a The Sims 4 | 24.hu     mielőtt valaki megjegyezné látom hogy évek óta senki nem irt ide. 

BroodyOstrich Creative Commons License 2017.07.21 0 0 934

Sziasztok. 

Segítséget szeretnék kérni. Hiába teljesítettem a "Book of the Spell" qestet, hiába nézem a híreket a tv - n ("Watch news" ), megvettem meg a földgömböt (Globe), ami nem adja ki a "Find the misterius island" opciót. Ezért nem tudom megcsinálni a Misterius Island qestet. Hol lehet a hiba? Válaszotokat előre is köszönöm. 

nikcelbolha Creative Commons License 2011.01.22 0 0 933

Sziasztok!!!

Nekem rajta van a gépen a Sims 2 de Utorrentel lett leszedve meg DAMONNAL működik  és azt eddig el tudtam inditani ugyde most ahogy ráraktam az évszakokat nem tudom elindítani :S valaki tud segíteni ??? mert szeretnék játszani de nem tudok előre is köszike

Ildi90 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 932

Nagyon jó játék, a kedvencem.

Ildi90 Creative Commons License 2011.01.07 0 0 931

Nagyon jó játék, a kedvencem.

Pépöcök Creative Commons License 2010.11.28 0 0 930

 

Sziasztok!

Valaki megtudná mondani mi az a 12-es hibakód és hogy mit lehet ellene tenni?

Valamint, hogy miért áll le a játék fél óra után.

Előre is köszi.

Üdv Pépöcök

bogipet72 Creative Commons License 2010.09.13 0 0 929
Sziasztok!
Én elég amatőr vagyok SIMS ügyben, ezért lenne egy kérdésem.
A lányom játszik a gépen a sims 3-al, most feltettem neki az álomállások kiegészítőt. Szépen megy is.
A kérdésem az lenne, hogy ezután az alap játékot már nem lehet játszani? Sehogy sem tudom elindítani, mindig kéri az álomállások lemezt.
A választ előre is köszönöm: Péter
m-ARC-i#30 Creative Commons License 2008.08.31 0 0 928
üdv

láttátok már a wwg.hu honlapot? uj portal.
összegyüjti a népeket és klánokat.

http://wwg.hu
iskariot Creative Commons License 2008.08.31 0 0 927
Sziasztok!

Sok problémát olvastam, adnék mindenkinek akinek gondja van egy címet, ahol az esetek többségében szinte mindenre van gyógyszer:
http://forum.sg.hu/forum.php3?azonosito=sims2
Ha így nem menne, akkor google beír: sims 2 fórumok, és kiválaszt az első sg fórum, ami alá bevan írva, hogy regisztráció, jelszó stb....
iskariot Creative Commons License 2008.08.31 0 0 926
Szia!

daemon - ban unmount all drivest kiválaszt, majd berak új kieg.
Mikoron ez megtört., telepít.... ha vége, totalcommander megnyit, kiválaszt daemon meghajtó, ahol a sims kieg leledzik, majd keres crack, megnyit másik totalcommander, kiválszt C megható, vagy ahova telepítette a kieget, program files, megnyit ea games, kieg könyvtár, Ts bin vagy ts data könyvtár nyit -- ahol a kieg exe -je van, áthúz crack, felülír.
Miután ez megvan és indít játék, ha kér lemezt nem jó a crack, vagy azt kell berakni, amit kér.
Értem?
Nem nehéz.
Remélem ezt kérted.
szitharta
Előzmény: momes (917)
iskariot Creative Commons License 2008.08.31 0 0 925
Szia!
Valószínü, hogy sorrend hiba van.
Azt írod, hogy minden kieged fent van már?
Mert valamelyik fórumon olvastam, hogy ezt a hibát akkor írja, ha valamelyik kieget nem a megfelelő sorrendbe raktad fel.
szitharta
Lilla-Johanna Creative Commons License 2008.08.16 0 0 924
szia pisti!

akármelyik torrent oldalról letudod szedni.
btjunkie pl
Előzmény: pisti9314 (922)
viktor0320 Creative Commons License 2008.07.15 0 0 923
hali!

én olyan sims desingereket keresek, akik jól tudnak új simeket létrehozni képről.
szóval az lenne a feladat hogy elküldenék az egyik ismerősömről egy képet (e-mailen vagy msn-nen) és hogy mintázni kéne egy simet róla!!
nagyon megköszönném a segítséget!!!
írjatok: viktor0320@freemail.hu
pisti9314 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 922
Sziasztok tudtok segíteni hogy honan lehet a The Sims 2 Évszakok magyasítását leszedni?
Előre is köszi.
szifoka Creative Commons License 2008.07.02 0 0 921
Esküszöm szakadok a röhögéstől :D :D :D
Előzmény: Rory01 (912)
^^Riana^^ Creative Commons License 2008.03.30 0 0 920
Hali!


Tesztereket keresek butorok és ruhák teszteléséhez, valamint társszerkesztőket új sims2 weboldal üzemeltetéséhez valamint simses designerek írjanak akik már rutinosak új tárgyak(mesh és egyebek) készítésében .

Valamint az összes sims2 kieget átírom szívesen annak akinek esetleg nincs meg
flAmeEe Creative Commons License 2008.03.22 0 0 919
Szevasztok!

Most először van problémám a simsel!
Fel akarom tenni a szabadidő kieget a gépre(az összes kieg megvan már)
minden jól is megy de a végén amikor ellenőrzi a frisseségét akkor kiírja hogy nincs telepítve a sims2 vagy hibásan van és nem teszi fel a szabaidőt!
Nagyon megköszönném ha vki tudna nekem segíteni ebben!
Előre is köszike!!!!
Babyboo Creative Commons License 2008.03.19 0 0 918
momes Creative Commons License 2008.03.18 0 0 917

Szia!

akkor m,ár én is becsatlakozom, mert én (is) síkhülye vagyok ehhez, de szeretnék(szeretek) simsezni :D

naszóval:

Megvan a Sims2 CD-n és pár napja letöltöttem az évszakokat... a daemonossal meg a total commander segítséével, valahogy átírtam valamit :D (itt megtalálod, hogy miről is beszélek: http://www.hunci5.eoldal.hu/oldal/segitseg )

nos, megy is a játék, de ezek után nem tudok újat feltelepítenii, vagyis ilyen átírásos módszerrel?

tehát most töltöm a bittorrenttel az egyetemet, meg még a többi sims keiegészítőt, és ma megpróbáltam ezze a módszerrel feltelepíteni a szabadidőt, de azt írta ki az átzírás után, hogy kell a cédé...

szerinetm nem értettétek amit mondok, de ha valaki igan, az kérem segítsen :D

tehátha most akarok egy újat ÍGY efltelepíteni(CD-nélkül) akkor le kell törölnöm az elsőt, tehát az évszakokat, vagy csak azt írom át simán?

nos, tehát ha valakinek van türelme hozzám, annak nagyon megköszönném a segítségét :D

Üdv, momes

Előzmény: rage (911)
Nokika11 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 916
Sziasztok!! Remélem tud valaki segíteni!! Szóval az a gondom, hogy nem tudok építkezni mivel nem eredeti a játékom, és szeretném valahonnan megszerezni azt a crack-et! Mert egy csomó oldalon láttam pl. a www.simmetria.hu -t de az már rég megszűnt!! Nincs meg valakinek vagy esetleg nem tudja hogy honnan kell letölteni!! ajj remélem tudja valaki! Ide is írhat aki tudja vagy a nokika@citromail.hu -ra!!KÖSZÖNÖM előre is!!!!!
Rory01 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 915
Már a görögbetűs házban is megnéztem, de ott csak 3 idegen csaj van- mégcsak nem is azok,aki "felvételiztettek".
Előzmény: Booociii (914)
Booociii Creative Commons License 2007.11.09 0 0 914
Mármint ott keresd
Előzmény: Booociii (913)
Booociii Creative Commons License 2007.11.09 0 0 913
A görögbetűs házba?
Előzmény: Rory01 (912)
Rory01 Creative Commons License 2007.11.09 0 0 912
Lécci vki segítsen!!!! A Simem csatlakozott egy görögbetűs házhoz, bejelöltem,h költözzön be a görögbetűs házba, megjött a taxi, elvitte őt és azóta nem találom sehol. Hová tűnt a Simem????
rage Creative Commons License 2007.11.07 0 0 911

Egy Yasu nevű kis programot kell elindítani mielőtt indítod a játékot, az elrejti a játék elől a DT-t.

 

Vagy a legegyszerűbb : Már a nem rég megjelent javításhoz is van tört exe, pl a Gamecopyworld-ön megtalálod

Vagyis, installálod a javítást, s ezzel az exevel a játék BIN mappájában felülírod az eredetit. Onnantól már nem kell se DT, se YASU, se CD

:)

Előzmény: panda88 (906)
rage Creative Commons License 2007.11.07 0 0 910

Ez akkor fordul elő, hogyha angol Sims 2-re magyarul szeretnéd telepíteni a kiegészítőt. Legegyszerűbb, ha beszerzed a magyar Sims 2-t, ami tényleg 1 DVD.

Előzmény: malacka_87 (907)
rage Creative Commons License 2007.11.07 0 0 909

Szia !

 

Bármelyik elviszi, viszont sokkal érdekesebb a memória nagysága

Legalább 1 giga ram legyen a gépben

Ha csak 512 megát tettek bele gyárilag, kérd meg őket, hogy bővítsék 1 gigára, vagy ha pénztárcád engedi, akár kettőre is

Előzmény: pajdatimi (908)
pajdatimi Creative Commons License 2007.11.06 0 0 908
Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem! Most terbvezek laptopot venni, és találtam is, csak nem tudom működőképes e a Sims 2vel? Szerintetek egy nVidia Geforce Go 7000 vinné a játékot? Vagy esetleg egy nVidia Geforce 6100? A harmadik kombináció tetszik a legjobban: Intel Core Duo T2450 (2.0) processzor kombinálva nVidia Geforce Go 7300 kártyával. Szerintetek melyiket érné meg, melyikkel működne jól?

Köszönöm!!! :))

Timi
malacka_87 Creative Commons License 2007.11.01 0 0 907

Segítsetek légyszi!!!Felraktuk a Sims 2-t.Ez eddig ok.Utána a Season-t akartuk,de a végén kiírta,hogy frissíteni akarja a Simset,és a DVD-t kéri.Mi a gyíkot csináljunk???

 

panda88 Creative Commons License 2007.09.30 0 0 906
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem, a sims2 Bon Vojage kiegészítőt letöltöttemés damon tools minden van, mégis azt írja ki,hogy tegyem be a CD-t de az emulátort is éárzékeli....Mit csináljak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!