Keresés

Részletes keresés

Trish Creative Commons License 2000.05.24 0 0 49
Nem feltétlenül emancipáció ellenes... Én is imádom a nagy seggű nőket! Nagy seggű nő létemre. Képzeld, ha még leszbi is lennék!
Előzmény: Belo (47)
Gonoszka2 Creative Commons License 2000.05.23 0 0 48
Ezúton szertnék bocsánatot kérni a topicgazdától, hogy szétoffoltam(tunk) a topicját, remélem a cél érdekében ezt megérti:o)
Belo Creative Commons License 2000.05.23 0 0 47
Okay off vége

Visszatérve a dolog valódi oldalára. Igen van benne valami. :-)))

Komolyan a nagy fenék az bizonyos szempontból emancipáció ellenes. Imádom.

Ezt ahülyeséget, meg a kisujjamból szoptam :-)))

Előzmény: GoldenEye (46)
GoldenEye Creative Commons License 2000.05.23 0 0 46
Ja, már nem is tudom...:)
Hát csak úgy, hogy maradjatok ilyenek..:))

Na de off vége...

Előzmény: Belo (45)
Belo Creative Commons License 2000.05.23 0 0 45
Hajrá az élet valódi oldala. :-))))

Miért is drukkolsz Goldie?

Előzmény: GoldenEye (44)
GoldenEye Creative Commons License 2000.05.23 0 0 44
Na skacok, nem szétoffolni ezt a kedves kis topicot ezerrel!!!:))
Gonoszka2 Creative Commons License 2000.05.23 0 0 43
Miért?? Ird meg mailben ha gondolod:o)
Előzmény: Belo (42)
Belo Creative Commons License 2000.05.23 0 0 42
Szerinted azért????
Előzmény: Gonoszka2 (41)
Gonoszka2 Creative Commons License 2000.05.23 0 0 41
Maybe, maybe not:o))))

TAlán van miért:o)))

Előzmény: Belo (40)
Belo Creative Commons License 2000.05.23 0 0 40
A vége az lesz, hogy az egész Törzsasztal itt fog drukkolni nekünk.
Minek is? :-)))

Goldie. IMÁDLAK ! :-))))

Előzmény: GoldenEye (38)
Gonoszka2 Creative Commons License 2000.05.23 0 0 39
Az ötlet jó, majd gondolkodom rajta:o)))

hátha kitalálok valamit:o)

Előzmény: GoldenEye (38)
GoldenEye Creative Commons License 2000.05.23 0 0 38
Na tessék, már megint egy szívmelengető topic..csak hajrá, hajrá fiúk és nyugodtan dícsérjetek minket, mert az nekünk jó...mondjuk az mindenkinek jó...de ekkora lelkesedést én még szóban nem hallottam soha...merre jártok az igazi életben?

Imádattal nagyfenekű-nő-kedvelő férfiak felé, maradok tisztelettel...

Anina, te nem vagy én, ugye?:)))
Mondjuk banánzöld szoknyám nincs, így valószínűleg nem..:)

Hajrá Belo, hajrá G2:)))

Kéne indítani egy kurzust, hogyan szerettessük meg fejükben sovány nőket kedvelő, nagyfenekeket ki nem próbáló férfiúinkkal a nagy feneket...
Na persze nem kötelező a disznótor, hiszen ízlések és pofonok..:)

Gonoszka2 Creative Commons License 2000.05.23 0 0 37
Én soha nem szerettem a fiús fenekű lányokat:o))

Sőőőőőt a pasikban is azt szeretem, ha nem egy fokhagymagerezdmozog amikor megy, hanem egy jó kis kézbeillő fenekecske, gondolom a pasiknak is ez egy fontos szempont:o))

Előzmény: Belo (36)
Belo Creative Commons License 2000.05.23 0 0 36
Valamikor nem is olyan régen, elhittem, hogy a fius fenekű lányokat kedvelem.
Ma már tudom, hogy az sem baj, ha egy lánynak van mit a farmerba beletuszkolnia. És sokkal kézreállóbb :-))
Anina Creative Commons License 2000.05.23 0 0 35
Banánzöld szoknya, meg a vizsga is megvolt. Mindkettő sikeres..., de dolgozni azért ma mégis egy fekete nagrágban jöttem.

Fiúk, a lenti képek vonzóak számotokra? Izgalmas tud lenni egy ilyen kövér nő? Ilyenkor jövök rá, hogy minden viszonyítás kérdése. Lehet, hogy én sovány vagyok? (ez presze csak vicc!)

Előzmény: bubus (34)
bubus Creative Commons License 2000.05.19 0 0 34
Kedves Anina !

Biztos hogy szivesen megnéznénk abba a banánzöld
szoknyában, és tudom hogy férfitársaim többségének szintén tetszene. Ha bizonytalan vagy a nyilvánosság előtt, akkor esetleg nyaralás közben próbáld ki, és meglátod hogy másoknak is tetszeni fog. ( Férfiaknak persze, a barátnők meg csak hagy irigykedjenek )

puszi

Bubus

Előzmény: Anina (29)
Lesley Creative Commons License 2000.05.19 0 0 33
Kedves Anina !

Szinte utálom a férfitársaimat és olykor magam is, amikor kendőzetlenül bámulok egy csinos nőt, de mikor egy arányosan telt combot meglátok kikandikálni egy miniszoknya alól,…. hát nem tudok magamnak parancsolni.

Sokszor a jégtáncot és a balettot is elsősorban ezért a vizuális élményért bámulom.

Lesley

Előzmény: Anina (26)
Anina Creative Commons License 2000.05.18 0 0 29
Hát ide érdemes járni. A nagy bíztatás eredményeként ma fel is vettem a banánzöld szoknyámat (nagy gonddal megvarrtam, örültem neki, de a lakásból nem mertem kijönni benne).

Most 4 napig nem tudok benézni, mert elutazom - vizsgázni - de kedden jövök.

Előzmény: lborli (28)
lborli Creative Commons License 2000.05.17 0 0 28
Nagyon igaz. (Ha, szabad csatlakoznom véleményedhez.)

Üdv,

Anina újabb csodálója (legalábbis egyelőre virtuálisan)

Előzmény: bubus (27)
bubus Creative Commons License 2000.05.17 0 0 27
Kedves Anina !

Az izmos, erős női combok nagyon gyönyörüek és szexisek.Ha neked ilyen van, akkor legyél rájuk büszke, hidd el a férfiak többsége nagyon erotikusnak fogja találni. Egyáltalán nem kell hogy zavarjanak a szép erős combjaid.
Én imádom a szép erős női combokat.

üdv

Pinabubus

Előzmény: Anina (26)
Anina Creative Commons License 2000.05.17 0 0 26
Gyakran fogok ide járni, mert simogatóak ezek a szavak.

A szemeim szépek - azon kevés közé tartozik, amivel én is meg vagyok elégedve. Izmos comb? - ezzel nem dicsekedhetem. Viszont a harmonikus arányok jegyében ez is telt és kemény. Tényleg fiúk, mi a vélemény a telt combú lányokkal kapcsolatban (engem ez zavar a legjobban).

Előzmény: Lesley (25)
Lesley Creative Commons License 2000.05.17 0 0 25
Kedves Anina

Eszedbe se jusson elbizonytalanodni! Nekem gyakran az jut eszembe, hogy a ruhadivatot nők találták ki a nőknek.
A bögyös-faros lányok, (elnézést a kissé vulgáris, de rendkívül kifejező elnevezésért) viszont sohasem mennek ki a divatból. Ha ehhez egy kifejezésteljes szem és izmos comb is járul, jaj akkor már el vagyok veszve....

Lesley

Előzmény: Anina (24)
Anina Creative Commons License 2000.05.17 0 0 24
Ez a topic külön öröm! Nem vagyok kövér, csak az átlagnál nagyobb a mellem és a fenekem. Ez rém kellemetlen tud lenne, ha pl. szeretnék egy szép blúzt venni és ami egyébként a méretem, biztos hogy mellben össze sem ér... hogy a nadrásvásárlásról ne is beszéljek. Pedig szerintem is szebb, ha egy nőnek NŐ formája van. De néha már elbizonytalanít ez a sok műcica.
Előzmény: barquq (16)
bubus Creative Commons License 2000.05.15 0 0 23
Bravo Phyrate !
Ez igen !

Pinabubus

bubus Creative Commons License 2000.05.13 0 0 21
Már olyan régen voltak megdicsérve a nagyseggü nők, pedig igazán megérdemlik.
Nincs szebb mint egy jó nagy női fenék.

Pinabubus

Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.03.19 0 0 20
Tisztelt barquq!Én is nagy tiszetlöje vagyok a nagyseggü csajoknak többekközött azért mert ilyen van nálam rendszeresitve.Zsidó vagyok és ebből kifolyólag szeretem a saját fajtámat nöi kivitelben.Próbáld ki egyszer,szép kerek segg vékony derékkal és kellemesen széles csipővel,amiközben hátulról adagolog a lompost,nem csak az érzés de a látvány is leirhatatlan.Salom:Avrohom Ben Eyal Kassar.
Előzmény: barquq (18)
te_o Creative Commons License 2000.03.16 0 0 19
Ja-ja,bogyos-faros-kisaranyos rulz!
te_o
barquq Creative Commons License 2000.03.15 0 0 18
Imádom a nagyseggű nőket. Sajnos eddig még egyetlen ilyen (Isten)nővel sem jött össze a dolog, lehet hogy emiatt van ez a roppant heves és medg nem szűnő imádatom. Ha netán valaha összejön szerintem rá fogok állni mint Elvis Presley a kokainra. Ha húzok, mindig arra gondolok, hogy egy nagyseggű nőt dugok/nyalok
Előzmény: Gabbancs (2)
Lesley Creative Commons License 2000.02.29 0 0 17

Szvsz a formás, kerek hátsőval rendelkező nők nagyon izgatóak tudnak lenni. (Nem a kifejezetten kövér nőkre gondolok)
Ráadásul -ezt az eddigi tapasztalataim is alátámasztják- nagyon jók az ágyban is. Talán ez is az oka, hogy a szem után másodikként mindig a hátsóra terjed a pillantásom.

Lesley

Előzmény: barquq (16)
barquq Creative Commons License 2000.02.24 0 0 16
Gyerünk má fiúk dícsérjétek ti is a nagy seggű nőket, hagy jöjjön meg az önbizalmuk a kis drágáknak!

Telt idomú ős-istennők imádlak benneteket. Ámen

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!