Keresés

Részletes keresés

bubus Creative Commons License 2000.05.13 0 0 21
Már olyan régen voltak megdicsérve a nagyseggü nők, pedig igazán megérdemlik.
Nincs szebb mint egy jó nagy női fenék.

Pinabubus

Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.03.19 0 0 20
Tisztelt barquq!Én is nagy tiszetlöje vagyok a nagyseggü csajoknak többekközött azért mert ilyen van nálam rendszeresitve.Zsidó vagyok és ebből kifolyólag szeretem a saját fajtámat nöi kivitelben.Próbáld ki egyszer,szép kerek segg vékony derékkal és kellemesen széles csipővel,amiközben hátulról adagolog a lompost,nem csak az érzés de a látvány is leirhatatlan.Salom:Avrohom Ben Eyal Kassar.
Előzmény: barquq (18)
te_o Creative Commons License 2000.03.16 0 0 19
Ja-ja,bogyos-faros-kisaranyos rulz!
te_o
barquq Creative Commons License 2000.03.15 0 0 18
Imádom a nagyseggű nőket. Sajnos eddig még egyetlen ilyen (Isten)nővel sem jött össze a dolog, lehet hogy emiatt van ez a roppant heves és medg nem szűnő imádatom. Ha netán valaha összejön szerintem rá fogok állni mint Elvis Presley a kokainra. Ha húzok, mindig arra gondolok, hogy egy nagyseggű nőt dugok/nyalok
Előzmény: Gabbancs (2)
Lesley Creative Commons License 2000.02.29 0 0 17

Szvsz a formás, kerek hátsőval rendelkező nők nagyon izgatóak tudnak lenni. (Nem a kifejezetten kövér nőkre gondolok)
Ráadásul -ezt az eddigi tapasztalataim is alátámasztják- nagyon jók az ágyban is. Talán ez is az oka, hogy a szem után másodikként mindig a hátsóra terjed a pillantásom.

Lesley

Előzmény: barquq (16)
barquq Creative Commons License 2000.02.24 0 0 16
Gyerünk má fiúk dícsérjétek ti is a nagy seggű nőket, hagy jöjjön meg az önbizalmuk a kis drágáknak!

Telt idomú ős-istennők imádlak benneteket. Ámen

lborli Creative Commons License 2000.02.24 0 0 15
Egyébként tudjátok miért jókedvűek a nagyseggűek és általában a kövérek?
Mert mindig puhán ülnek.:-)))
Pervi Creative Commons License 2000.02.24 0 0 14
"Vékony lányok mellett/mögött a szerszám relatíve nagyobbnak tűnik :-)"
Hát ez az! Én is próbáltam jó nagy kofferba pakolni, csakhát rövid volt hozzá! Azóta ha ilyen gondolatom támad, mármint hátulról vagy éppen hátra, akkor csak a közép méretig nyújtozkodom. Persze mindenki addig, amíg a takarója ér!
Én meg nem szégyellem, hogy rövid a takaróm...
Előzmény: Solar Plexus (8)
barquq Creative Commons License 2000.02.24 0 0 13
Kedves typus Te aztán beletapintottál itt a lényegek lényegébe. Az összes nagyseggű nőnek üzenem hogy imádom őket és fel a fejjel!!! Nehogy egy grammot is leadjatok. Ja és még valami: a nagy segg általában (a rosszmájúak szavával élve) rizses is. Na ez nekem kifejezetten bejön, imádom azt hogy alapban rizses, de ha jól kidőti akkor meg nem. Ettől teljesen beizgulok.
Előzmény: typus (-)
barquq Creative Commons License 2000.02.24 0 0 12
Drága LIBUCI! Nem csak a paraszt bácsik kedvelik az ilyesmit, hanem korunk top-managerei is, azaz pl én is! A csöcsös-faros típus a kedvencem, csak sajnos annyira kevés van belőletek!!!!! És még valami: miért van az, hogy ha teljesen tisztességes szándékkal szemezni próbálok valamelyikőtökkel, akkor valami teljesen másra kezdtek gondolni, pl arra hogy biztos el vagyok szállva, holott épp ellenkezőleg, le vagyok nyűgözve a csodálatos látványtól.
Előzmény: Gabbancs (2)
barquq Creative Commons License 2000.02.24 0 0 11
TELJESEN egyetértek. Ezek a műnő imádók azt se tudják hogy mi az igazi élvezet. Egyáltalán hogy lehet egy kis seggű nővel? A nő nálam lehet csúnyácska is, ha jó nagy a segge. Imádom teletömködni a jó nagy seggű nőket, miközben folyamatosan a seggüket bámulom. Aztán jöhet a beletemetkezés is a seggébe.
Előzmény: willendorf (6)
lborli Creative Commons License 2000.02.23 0 0 10
Magam ugyan nem vagyok parasztbácsi, de megnyugtatlak. Van, akinek teccik. :-)))
Előzmény: libuci (3)
foddy Creative Commons License 2000.02.23 0 0 9
Ajánlom a kövér nôk c. topicot
Előzmény: typus (-)
rubens Creative Commons License 2000.02.23 0 0 7
Itt a helyem!
Williendorf, hogy neked mennyire igazad van!
Ehhez csan annyit tehetek hozzá, hogy én elöbb gyönyörködni, aztán beletemetkezni szeretek.
willendorf Creative Commons License 2000.02.21 0 0 6
én imádom a nagyseggű nőket, és ha egy terjedelmes
popsiban gyönyörködhetem mondjuk négykézláb hátul-
ról,hát a legkisebb gondom hogy egy sorsüldözött
manökenmániásnak miféle az egyedül üdvözítőnek vélt izlése...
Előzmény: Túlélő (1)
Zer Creative Commons License 2000.02.21 0 0 5
"Nagy kofferba lehet jol pakolni"
Bar en nem megyek messzire, de izlesek es pofonok - mint az kozismert:))

(zarul a mai kozhelygyujtemenyem:))

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.21 0 0 4
Elborzadás ide vagy oda, aki még nem próbálta, nem tudhatja milyen jó. A kissebségi érzés nem zavaró, sőt annál érdekesebb és bárhová nyúlsz csak A NŐ van. Talán az anyaméhben lehetett hasonló érzés, bár arra már nem emlékszem hogy az milyen volt.
Én a kicsit is meg a nagyot is jobban kedvelem mint a közepeset, csak formás legyen.
A történelem során nem mindig az anorexia deszka volt a nőideál. Az egészséges utód nemzéséhez jó derék asszonyt kerestek a férfiak.
libuci Creative Commons License 2000.02.21 0 0 3
Van aki a nagy melleket szereti, van aki a kicsiket, remélem a fenéknél is hasonló a helyzet. Ugyanis a nagyon sok nőnek az idők folyamán megnő a popója. Ez már önmagában is elég szörnyű, cipelni azt a méretes koffert, és akkor még ne is teccen senkinek.Szerencsére hallottam már olyan parasztbácsikról, akik kimondottan a bögyös-farosokra esküsznek.
Előzmény: Gabbancs (2)
Gabbancs Creative Commons License 2000.02.21 0 0 2
Te tényleg szereted a nagy seggeket?????????????
Túlélő Creative Commons License 2000.02.20 0 0 1
Elborzadok....... Úristen !!!!!!!
NesQuick Creative Commons License 2000.02.20 0 0 0
Csak kipróbálom, hogy milyen érzés 0-ázni!
Egyébként szeretem, ha szép kerek és meleg a popsi, de azért ne legyen VALAG.
Üdv
Előzmény: typus (-)
typus Creative Commons License 2000.02.20 0 1 topiknyitó
Várom a tagokat és a témában való leírásokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!