Keresés

Részletes keresés

borsalino Creative Commons License 2001.01.11 0 0 19
Ennél szarabb,primitivebb és szinvonaltalanabb tv csatorna nincs az országban.Még arra sem képesek.hogy a videofilmeken ekötte megnézzék,hogy nem gyűrött-e a szalag.Erre is kellene figyelni nem pedig magasról leszarni a nézőket.Sokszor látni,hogy selejt kazettát raknak be.
Előzmény: Latya (K.L.) (18)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2000.07.06 0 0 18
Na most már a Bocs TV láttán vannak jelek, hogy ez egy működő csatorna, nem konzervdoboz. Egyébként a minőség is sokkal jobb lett, már nem annyira szemcsés....
Kölnböl-G.Rinck Creative Commons License 2000.07.04 0 0 17
Julius 17-én lesz egy rádióműsor az Interneten keresztül:
Thema: Omega 19-20 óra között a Radió Sthörfunk-ban.
Németországból az Omegafanclub www.gammapolis.de ,itt
lehet részletes információkat hozni.
Üdvözlettel: Team Gammapolis
Latya (K.L.) Creative Commons License 2000.05.06 0 0 16
Egy hete műxik az omega TV Bocs néven, olyan Msat kezdeti stádium, fiatal műsorvezetők , kontra betelefonáló nézők, és közte egy klip....
Rijswand Creative Commons License 2000.04.12 0 0 15
Nekem kabelteve mellet bejott az Omega.Csak eszeetlenul szemcses..
A Fonix meg igen halovany, nem mindig szines.
Zolcsi, honnan vetted az infot az omega musorarol?
Előzmény: Zolcsi67 (11)
Yv Creative Commons License 2000.04.12 0 0 14
Amióta a videón keresztül jut az adás a tévébe, azóta nagyon rossz a minősége az Omega tévének. De most csak emiatt nem fogom állandóan átdugni az antennát...
Azon már én is gondolkodtam, hogy az üzlet ezekben a tévékben?
A hely szelleme Creative Commons License 2000.04.12 0 0 13
1ébként kábé melyik UHF frekin lehet fogni az OmegaTV-t?
Zolcsi67 Creative Commons License 2000.02.19 0 0 12
Divi:
UHF-en van, és tényleg elég hozzá 20 cm madzag, mert ez a szovjet hadsereg régi átjátszóállomásain jön, ezért egy kicsit "mákos" a kép. Video+kábeltv összeállításban nem tudom befogni, mert ott S01....C41 csatornákat keres és talál. Tud valaki segíteni esetleg?
Zolcsi67 Creative Commons License 2000.02.19 0 0 11
Állítólag az Omega Tv-n szeptembertől már "rendes" adás is lesz, nem "csak" 24 óra zene. És a Kóboréknak azért csurrant-cseppent 1968, az első nagylemez megjelenése óta!
Csokis2 Creative Commons License 2000.02.19 0 0 10
Nem lehet, hogy a Fonix arrol szol, hogy evente becsodol, majd poraibol ujjaeled? :-)
division by zero Creative Commons License 2000.02.19 0 0 9
hol keressem ezeket? (UHF/VHF/...?)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2000.02.19 0 0 8
Nem. Csak ugy piszkálja a fantáziámat...Ez nekem olyannak tűnik, mint ha a szomszédom az udvarát fűtené....ráadásul nyáron, az én villanyórámról....
Előzmény: csakegyperc (7)
csakegyperc Creative Commons License 2000.02.19 0 0 7
Egy vallomással tartozom; nem tudom fogni az omega tvt, igy a fönixet se, de nem is nagyon erőltetem a dolgot. Egyébként Te nem vagy a fönix fogadott/fogadatlan prokátora?:)
Előzmény: Latya (K.L.) (6)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2000.02.19 0 0 6
Ha antennával,( nem kábeltévé) vagy egy darab dróttal tudod fogni az omega TV-t, akkor kicsit felette a Főnixet is. Olyan kerületi TV stílus, 15 évvel ezelötti színvonalon. Csak ott ugye egy kamera, meg egy videó, meg egy szabad sáv a saját tulajdonu kábel Tv hálózatban, és már lehet is tévét csinálni, gyakorlatilag a technikai szükséglet nulla forint. De így....HIF, ORTT, ilyen-olyan dijak, meg a műszaki cuccok.......

K.L.

Előzmény: csakegyperc (5)
csakegyperc Creative Commons License 2000.02.19 0 0 5
Sajna a fönix tvről most hallok életemben először, igy nem tudok véleményt formálni:(
Előzmény: Latya (K.L.) (4)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2000.02.19 0 0 4
Lehet, hogy olyan ez, mint a domain név honi kereskedelme: találd meg a jövő jól menő cégét, biggyeszd a neve utan a .hu-t, valmilyen szerverre csináljál egy ál honlapot, perkélj némi pénzt ezért, azért aztán várj az igazi tulajdonosra....
A TV-nél meg vedd meg a frekit, sugározz valami kamut, vagy alacsony költségű műsort, aztán add el annak, aki tényleg akar tévét csinálni...
Ez az Omegánál mondjuk elvileg OK, de a Főnix Tv nem valami közszolgálatiszerüség?
Előzmény: csakegyperc (3)
csakegyperc Creative Commons License 2000.02.19 0 0 3
Bocs lemaradt, hogy az omega tvről szóltam. Nameg az együttes tagjai is bedobtak egy kis lét, amit megfejeltek a tavalyi koncerthez kötődő részvény kibocsátás bevételével. Szvsz nagy bukta lesz mindkét tv hasonlóan a sziv, atv, hungarysport, msat csatornákhoz hasonlóan.
Latya (K.L.) Creative Commons License 2000.02.19 0 0 2
Lehet, hogy nekem csak ovális 0-m van, és nem kerek, azért nem fogadják el a közértben fizetőeszköznek......
Előzmény: TomAce (0)
csakegyperc Creative Commons License 2000.02.19 0 0 1
A questor rt pénzéből
Előzmény: Latya (K.L.) (-)
TomAce Creative Commons License 2000.02.19 0 0 0
szep kerek 0bol:o))
Előzmény: Latya (K.L.) (-)
Latya (K.L.) Creative Commons License 2000.02.19 0 0 topiknyitó
A TV UHF sávját pásztázva több mint 3 éve sugároz a Főnix TV. Mostanában már valami műsort is (1 nagyon régi film naponta), de 2 évig semmit, csak egy feliratot. Na most csak sugározni valamit, ahoz kell egy adó, frekvencia, stb ami mind óriási költség. Ki tudja ezt fentartani, és miből...
Vagy pl az Omega TV: Csak zene egész nap, más anyagok mint a Z+, rengeteg magyar szám-ami nagyon jó-, de a leadott anyagok azért nem olyan frissek, hogy tódulnak majd az emberek a látottak után CD-ket venni. Reklám semmi, akkor meg miből élnek????
Radásul sehol semmi műsorrend ismertetés! Napok óta vadászom a KFT BS koncertjére, és sosem kapom el.....

Latya

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!