Keresés

Részletes keresés

gyulaicsaba Creative Commons License 2000.03.16 0 0 29
Itt most elpanaszolom, hogy a legbutácskább topicom, amit a jó kis témáim süllyedése miatti szomorúságomban nyitottam, a leglátogatottabb!!!
Wolverine Creative Commons License 2000.03.08 0 0 28
Hiába reménykedtem, csak megszívtam ma is laboron. Miért nincs egyetlen olyan gyakorlatom, ahol rendesen meg tudnám csinálni a dolgokat és még érdekel is??
Wolverine Creative Commons License 2000.03.07 0 0 27
Bizony nem. Jómagam is náthás vagyok, vasárnap sikerült a szerkesztőségi gépre egy makrovírust rászabadítani, ráadásul jegyzőkönyvet kéne írnom, de nem ismerem a szükséges próbafüggvényt, ma már elcsesztem egy zh-t, de még írok a héten két kicsit, egy nagyot, egyikre sem tanultam semmit és ez a nagynál kellemetlen felhangokkal jár a várható jegyem felől, reggel nagggyon értetlen pénztárosnál sikerült bérletet vennem, sőt a most írandó jegyzőkönyvnek úgyis mérés újra lesz a vége, ami úgy kell nekem, mint a púp a hátam közepére. Fuhhh. Miért van olyan érzésem, hogy kihagytam valamit?
Előzmény: Lisette (24)
Paff Creative Commons License 2000.03.07 0 0 26
Ez egy tök jó topik, és panaszos nyüszítésban törnék ki, ha eltűnne...

És még azt is panaszolom, hogy most mindenki értetlenül néz, hogy "ki a fene ez a fiatal versenyző és mit akar?""

ÉS hogy az adataimnál "új vendég" van, pedig szeretné "törzs" lenni

Lisette Creative Commons License 2000.03.07 0 0 25
Ráadásul a gépem is vírusos. Jó kis nap!
Lisette Creative Commons License 2000.03.07 0 0 24
Elkaptam valami nyavalyát és nem kapok levegőt! Tipikus, hogy mikor kisüt a nap, elkap valami betegség! Ugye nem vagyok egyedül ezzel a problémával?
Wolverine Creative Commons License 2000.03.07 0 0 23
OFF
gecko, ráduszítottam a jónépet NNN-ügyben, remélem, legalább erre nem panaszkodsz...
ON
Előzmény: gecko (22)
gecko Creative Commons License 2000.03.07 0 0 22
ok valaki a netcapa netcenter megoli a gepemet
NC4.71
es panaszt szeretnek tenni a hujere mar a mindenem ki van vele miert hiszi azt harom honap utan hogy neki frissitenie kell??
Kilroy Creative Commons License 2000.03.07 0 0 21
Kilroy Creative Commons License 2000.03.07 0 0 20
Panaszom van (Kaviat Mesterem :-D):

Nyitottam vala egy topicot annak a giminek, ahová valaha jártam, de két-vagy három emberke írt csak bele. Nem hiszem, hogy ennyire nincsenek az érintettek netközelben, de nem tudom, miért tűnik mégis így. Nos, ez a panaszom.

Kilroy

gyulaicsaba Creative Commons License 2000.03.03 0 0 19
Nekem meg jól elsüllyednek a jó kis témáim, de ezt már elpanaszoltam az aktuális topicban. Megvigasztalódnék, ha megnéznétek a Magyar dolgok a neten címűmet, télleg tanulságos, senki rá se hederít!
Wolverine Creative Commons License 2000.03.03 0 0 18
Gyorsan tessékl valami jó zenét vagy értelmes tv-műsort nézni :-)))
Előzmény: nori (16)
Kilroy Creative Commons License 2000.03.03 0 0 17
Kaviat Mesterem, igazad van. :-))

Tehát az a panaszom, hogy éppen nincs panaszom. :-))

Előzmény: kaviat (15)
nori Creative Commons License 2000.03.03 0 0 16
Az én panaszom rettenetes, este átkapcsoltam híradó előtt az MTV1-re, és azóta valamilyen délamerikai szappanopera főcímdalát dudorászom magamban. Hogy lehet ettől megszabadulni?!??!!
kaviat Creative Commons License 2000.03.03 0 0 15
Kilroy mesterem, akkor azért kell panaszkodni, mert most annyira jól megy hogy képtelen vagy ebbe a jó kis topicba egy ízeset panaszkodni :).. /ugye ez a tehetetlenség érzés.. ehhhh.. :)../

.kav]4t r.e.b.

Előzmény: Kilroy (14)
Kilroy Creative Commons License 2000.03.03 0 0 14
OFF ON
Szia Wolverine! Idetaláltam, és ígéretemhez híven hozzászólok. "Sajnos" off, mivel momentán nincs panaszom... :-))
OFF OFF

Kilroy

Wolverine Creative Commons License 2000.02.28 0 0 13
Újra felrántjuk...
Hibiszkusz Creative Commons License 2000.02.22 0 0 12
KÖSZÖNÖM A VIGASZTALÓ szavakat, én úgy látom, hogy ma már egy érettségi kevés ahhoz, hogy a gyerekeink boldoguljanak a jövőben, na ezért panszkodom itt is, meg neki is. De ők ezt nem akarják elhinni. Tényleg tehetetlennek érzem magam.
Üdv: Hibiszkusz
Előzmény: Waratah (11)
Waratah Creative Commons License 2000.02.21 0 0 11
Csak vigasztalni akartalak, vagy valami ilyesmi. DE úgy látszik, nem jött be. Bocs.
Az ember rendszerint akkor dühös, ha valami megváltoztathatatlant és totál elkeserítőt tapasztal. Az ember gyereke meg ... , na jó, megváltoztathatatlan, mert éli a maga életét, a maga feje után , és néha elkeserítő, de ne akadj ki tőle. (végül is tán a legjobb megoldás, ha itt panszkodsz és nem otthon rágod a kölyök fülit)

Szió (szintén anya, egy érettségin túl, a másik előtt)

Előzmény: Hibiszkusz (5)
Wolverine Creative Commons License 2000.02.21 0 0 10
Felrántom, csak van valakinek panasza...
r_bendegúz Creative Commons License 2000.02.18 0 0 9
OFF:
Zsazska,
köszönöm, :o) mindjárt átkocogok a postázóba.
r_b.
Előzmény: Zsazska (8)
Zsazska Creative Commons License 2000.02.18 0 0 8
Kedves r_bendegúz!

Itt elek kint Hollandiaban. Talan segithetek.
Ird meg a reszleteket!

Előzmény: r_bendegúz (6)
nacso Creative Commons License 2000.02.18 0 0 7
No csá,
Akkor én most nagyon erőteljesen szeretnék panaszkodni a közgázon (direkt kisbetűvel) eluralkodott tankönyv helyzetre, amely szerintem egyéb felsőoktatási intézményekben is hasonló képet festhet.
Van pofájuk >=4.000.-Ft-ért adni egy tankönyvnek kikiáltott anyagot. Emlékszem még a régi időkre (kb 3 éve)amikor jegyzetekből tanultunk, megjegyzem a szakterületen legalább ilyen színvonalon és a 280.-Ft-os tanszékvezetői jegyzetet k...va drágának találtuk.
Erre jön itt nekem egy az a kiadó vagy mittudomén kicsoda és ezerrel átminősíti szakkönyvnek a baromságát és figyelem!!! 20-szor drágábban eladja az 1 (egy!!!!) félévig használható könyveket.
congrat...
nacso
jav: ennek bizony szenteljünk egy külön topicsot, meg a lábújj köröm beszakadásnak meg a kutya székrekedésének, meg a .......
r_bendegúz Creative Commons License 2000.02.18 0 0 6
Szerettem volna meglepetést szerezni vkinek egy spéci plüssállattal, de nagyon úgy néz ki, hogy eltűnt az éterben a holland gyártó. :(((
tisztelettel
r_bendegúz & panaszmuki
Előzmény: Wolverine (-)
Hibiszkusz Creative Commons License 2000.02.18 0 0 5
Most akkor lehet itten panaszkodni, vagy nem? És én igen.
Előzmény: Waratah (4)
Waratah Creative Commons License 2000.02.18 0 0 4
Mér, te tanultál? Mégis sikerült, ugye. Csak az anyák ilyen aggódósak. Ne morogj, kedves virágszál.
Előzmény: Hibiszkusz (3)
Hibiszkusz Creative Commons License 2000.02.18 0 0 3
Csak nem süllyed? Nekem plö. most panaszom van a gyerekemre. Elpanszolom, hogy nem tanul tisztességesen, mire viszi ez a kölök az érettségre kijelölt év után? Ha ugyan megérünk.
Előzmény: Wolverine (2)
Wolverine Creative Commons License 2000.02.18 0 0 2
Úgy látszik, csak hétfőn fog beindulni a topic... vagy elsüllyed. Ez már szinte panasz...
BÉLA1 Creative Commons License 2000.02.18 0 0 1
Mindíg lassú nem csak ma, és tele van ISE-vel.
Már játszani sem olyan élvezet rajta mint régen.
De akkor se hagyom magam!
Mucuska Creative Commons License 2000.02.18 0 0 0
Lassú a Tasztal ma..sokan vagyunk talán..Így lehet, hogy míg én azt hiszem, szerencsésen nullázom e topicot, más már rég megtette...

Mucus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!