Keresés

Részletes keresés

hegyilány Creative Commons License 2008.03.14 0 0 44
Nem... ezt a pozíciót az éjszakának abban a szakaszában veszem fel, amikor külön alszunk... :-)))
Előzmény: Szexofon (43)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.13 0 0 43
és rajtad is alkalmazza a pasid az alsó-csiklófogást ? :-)
Előzmény: hegyilány (42)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.13 0 0 42
Te, ha oldalt fekszem, én is felhúzom az ellenkező oldali lábam... :-))
Előzmény: Szexofon (41)


Szexofon Creative Commons License 2008.03.13 0 0 41

egyébként az előbb összekevertem.

 

Pont az alsó (tehát a jobb) lába van kinyújtva és a bal van felhúzva általában.

 

Így a fenekénél átnyújtva tudom a puncijához simítani a tenyeremet.

Előzmény: Szexofon (38)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.13 0 0 40

;-)

 

gyere át a friss ágyoldali topicba.

Hátha nekem adsz igazat.

te melyik oldalon alszol ?

:-D

Előzmény: hegyilány (39)
hegyilány Creative Commons License 2008.03.13 0 0 39

Ez nagyon szép...

 

Nálunk is valahogy úgy van, hogy összebújva alszunk el, éjjel ugye "szétválunk" valamikor, és reggel megint egymáshozbújunk :-) és tényleg nagyon jóóóóó...

Előzmény: Szexofon (38)
Szexofon Creative Commons License 2008.03.13 0 0 38

Mi a kiskanál-nagykanál (v. kiskifli-nagykifli) pózban kezdjük az éjszakát.

 

általában én fekszem később, és rágömbölyödök a hátára.

Addigra már "kályhameleg" - mint mindig amikor alszik - és úgy fexem, hogy a lehető legnagyobb felületen érjen össze a bőrünk.

 

Ez a rész a nap (utolsó) fénypontja, akkor is ha volt szex, akkor is ha nem.

Mindig jó tudni, hogy a nap végére még ott van az a finom érzés, vele összebújni, hozzásimulni.

 

Mivel mi úgy alszunk (tényleg, ki melyik oldalon ?), hogy ő alszik az ágy baloldalán (ha a lábak oldaláról nézzük) ezért mindketten a jobboldalunkon fekszünk.

 

A jobbkezemet a feje fölött kinyújtom és ott összefonom az ujjaimat az ő kezével, a balkezemet pedig ... hmmm, itt jön az izgi rész .. az általam elnevezett ún. alsó-csiklófogással :-) pont úgy hagyom, hogy az ujjaim valamelyike a két dombocska között legyen, vagy egyszerűen csak a tenyeremben tartom, miközben elalszunk.

 

Hozzátartozik, hogy a párom általában a bal lábát kinyújtva, a jobblábát felhúzva alszik az oldalán és az egyik keze szinte mindig az aranyháromszögben pihen, mintha éppen masztizáson kaptam volna.

 

De nem, idővel rájöttem, hogy teljesen öntudatlanul ez a bevett alváspóza.

 

Később éjjel szétválunk, alszunk így és úgy, de reggel ébredezés idejére megint ezt az alakzatot vesszük fel ..

 

évek óta és még mindig minden alkalommal átfut rajtam, ez mennyire jóóó

Dipper Creative Commons License 2008.03.12 0 0 37
15 Jun. 2000 nyugtalanul aludtam, konyokommel mellbe vagtam ; azota egyszer sem aludtam a szobalyaban.
corallina Creative Commons License 2008.03.11 0 0 36
gömbölyködve:)) vagy én dugom oda popsim vagy ő és akkor olyan jó a hátához simulni::)
néha meg ötven kilométerre egymástól:((
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.11 0 0 35
Mi a popsijainkat toljuk össze :)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.11 0 0 34
Ez rendes tőled :)))
Előzmény: Kockásboxer (33)
Kockásboxer Creative Commons License 2008.03.11 0 0 33
Én nemis aludni  szeretnék veled,azt meghagyom a barátodnak :))))
Előzmény: Törölt nick (32)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.11 0 0 32

Összebújva :)

Én is szertem odatolni a popsimat a barátomhoz, jól hozzágömbölyödni és a karjaiban elaludni.

Az éjszaka folyamán bevágódok az ágy közepére és kiterülök, falatnyi helyet se hagyva barátomnak. Olyankor felébred és odébblök. Ez így durvának hangzik, de nem az, főleg azért, mert reggel semmire sem emlékszem.

Olyan is előfordult már, hogy orrbavágtam vagy belekönyököltem az oldalába. Reggel az ilyen "kitöréseimre" sem szoktam emlékezni.

Velem is élmény aludni :)))

Kockásboxer Creative Commons License 2008.03.11 0 0 31
Fekve :)))
vasgyári capriccio Creative Commons License 2008.03.11 0 0 30

azt nem tudom,mert én olyan gyorsan elalszom..méég mondat közben is

 

állítólag viszont horkolok és csikorgatom a fogóimat,élvezet lehet velem aludni:))

Kolompár Esthajnalcsillag Creative Commons License 2005.09.28 0 0 29
Elalvás előtti rutinellenőrzés (megvannak-e még a dudorok, kitüremkedések) után opcionálisan vagy erotikoid tornamutatványok vagy meghitt összebújás következik.
Éjszakai féligfölébredés esetén további fenék/has avagy hát/másikoldala típusú összesímulások történnek, 2x2,2 m-es paplan alatt. (Mely alá időnként különböző korú utódok is beaplikálják magukat az éjszaka vagy a hajnal folyamán. De ez már 1 másik topik/fórum témája....)
Gironde Creative Commons License 2005.09.27 0 0 28
Van egy kis pocakom, mi tagadás...  Oldalt felókszem, kicsit hold alakban, és a kedvesem nekem háttal, a popsijával bebújva  apocakomba... No, ezt mind a ketten nagyon szeretjük!
kitty72 Creative Commons License 2005.09.27 0 0 27
Csakis összebújva én legalábbis úgy szeretem és a párom is :)
leha Creative Commons License 2000.02.18 0 0 26
összeveszéskor minél hamarabb ki kell békülni! inkább feladom az álláspontomat, de vele nem szabad haragban lenni. persze ez nem minden kapcsolatra igaz, csak az igazira
CaveMaN Creative Commons License 2000.02.18 0 0 25
Hmmm, minek azzal lefekvésig várni? Én már azt is utálom, ha 4-5 perccel az összeveszés után nem tudunk közös nevezőre jutni, kibékülni.

Alvás, mindegy csak egymáshoz érjünk. :o) Legjobb a kb. 150 cm széles ágy, esélytelen elkerülni és mégis kényelmesen lehet aludni (is) ;o)

CaveMaN

Előzmény: Bejca (23)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.18 0 0 24
Hm, kissé, igen...
Levél megy... :-/
Bejca Creative Commons License 2000.02.18 0 0 23
Te kis utolsó sárkány, kissé kétségbeesettnek tűnsz. Itt nagyon offtopic lenne, de ha van kedved, mesélhetnél, mi ment ennyire tönkre körülötted.

Juice, én már nagyon régen ébren vagyok ( fél hatkor szoktam kelni ), Te keltél későn. :)

Egyébként mindenki arra törekszik, hogy legalább este, lefekvés előtt kibéküljön a párjával, ha esetleg napközben összevesztek?

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.18 0 0 22
Hm, a mienk egyre hidegebb... :-/
juice Creative Commons License 2000.02.18 0 0 21
Szia Bejca felébredtél ? :)))

Nem esel ki a pixisből, azt írtam tennap, hogy ez a határ AHONNAN KEZDVE....:))
Szóval miél idősebb, annál jobban lehet értelmes kapcsolaba vágni, de ez itten off topic :)
Húzzál bele az öregedésbe, idővel utolérhecc :))))

Az én lábam ritkán hideg, páromé kapcsolatunk elején hideg volt, mostanság ritkán az, erről is lehetne nyitni topicot, hogy harmónikus, kiegyensúlyozott, boldog kapcsolat milyen hatást gyakorol a vérkeringésre :))

Előzmény: Bejca (19)
Törölt nick Creative Commons License 2000.02.18 0 0 20
Mindig összebújva kezdjük, aztán általában én hasra vágom magam, és úgy alszom el, de vagy még akkor is fogjuk egymás kezét, vagy valami valahol összeér.
Reggel, aki előbb ébred, odabújik a másikhoz.
...vagy ez már nem is igy van? Jaj, nem is tudom... :-(
Bejca Creative Commons License 2000.02.18 0 0 19
Az igazságohoz hozzátartozik, hogy még idén betöltöm a 24-et. Azért remélem, még nem estem ki a pixisből.... :))))
Egyébként egyetértek Veled.

Ja, én utálom a hideg lábat, főleg, ha nem számítok rá. Persze rá nem szólok a páromra, de már tudja is, hogy nem tartom jó viccnek, ha hozzámnyomakodik a hüllő lábaival... :)

Előzmény: juice (15)
Bejca Creative Commons License 2000.02.18 0 0 18
Az igazságohoz hozzátartozik, hogy még idén betöltöm a 24-et. Azért remélem, még nem estem ki a pixisből.... :))))
Egyébként egyetértek Veled.

Ja, én utálom a hideg lábat, főleg, ha nem számítok rá. Persze rá nem szólok a páromra, de már tudja is, hogy nem tartom jó viccnek, ha hozzámnyomakodik a hüllő lábaival... :)

Előzmény: juice (15)
leha Creative Commons License 2000.02.17 0 0 17
A testhelyzet mindegy (gyakran változik, mert mindig elzsibbad valamilye az embernek). a lényeg, hogy valami testrészünk mindig összeérjen!
bolygohollandi Creative Commons License 2000.02.17 0 0 16
Hogy hogyan alusznak a párok?
Rosszul: én a feleségemmel, ő a férjével :(((

Szóval az etalon helyzet amúgy csakugyan a térdhajlatos, vagy a vállbabújos állapot, a többi meglehet kényelmetlen lenne sokszor.
Off
(valahol olvastam, mamóka részegen rajta feküdt papókán, reggelre már majdnem megfulladt nyüzüge papóka, nem bírta legurítani 150 kg-os nejét, megúszta 3 bordával...)
on

Tapasztalat: testhelyzet idővel változik, sokévi házasság ronthat/javíthat a helyzeten

Hideg láb: Van, amikor utálatot kelt, van, amikor van valamiféle erotikus kihatása van (lehet melengetni :))))

juice Creative Commons License 2000.02.17 0 0 15
7 évvel idősebb, mint én. 23 éves hölgyiket meg imádom :)))
Onnan kezdenek értelmesnek lenni .)))) Bocs, de ez az igazság, kb ez az a kor, mikortól felelősségteljes kapcsolatot lehet kialakítani.
Jó, mi se vagyunk semimk, az is igaz.
Holnap folyt köv, emilt irhacc :))
Előzmény: Bejca (12)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!