Keresés

Részletes keresés

Monthy Creative Commons License 2000.02.17 0 0 11
Én a hacckeléshez nem értek, de most spammeltem az emailjüket.
M.
pancho Creative Commons License 2000.02.17 0 0 10
Hát, én ugyan nem értek a hackeléshez, de amenynit a számítógéphez értek, annak alapján azért ez nem megy egyik percről a másikra.
Messire Creative Commons License 2000.02.17 0 0 9
www.esmeralda.com.au

Hekkelje meg man' valaki!

aggályos Creative Commons License 2000.02.17 0 0 8
ha komolyan gondolják holnap berakok ide sok mél címet, bűnös honlapcímet (pl a g@ci Hill környezetvédelmi miniszter, aki látatlanba és elvtelenül védte az eszmeraldát és dobott csókot Brett Mongomery-nek a nyegle főg@cinek)

addig is tájékoztatásul

http://www.levlap.com/tisza

mondjuk spamolásra

Törölt nick Creative Commons License 2000.02.17 0 0 7
Urak, ezt lehet sokkal elegánsabban is csinálni. Le kell foglalni egy angolul jól csengő domain nevet. Itt fel kell tenni a webre egy akármilyen címre a kultúrált szöveget, és a képeket, de profi munka legyen. Ehhez célszerű megkörnyékezni a legprofibb webdesignereket. Ha ez megvan, akkor esetleg lehetne egy mail küldő akciót csinálni, amiben a cián képletét teszi bele valaki profi módon grafikában. Ezt köríteni egy igen udvarias hangú levélellel, amelyben megköszönitek az Esmeralda figyelmességét, de nem kéritek e kéretlen ajándékot. Ki kell számolni, hogy mennyi cián került bele a Tiszába. Ki kell számolni, hogy mennyi méltől szarja össze magát majdnem az Esmeralda szervere.

Az egész hóbelevancot fel kell tenni egy cgi-be. Akkor idejöhet boldog-boldogtalan, aki kedvet érez a levél elküldéséhez. Ehhez kell legyen az illetőnek saját mail címe. Erre még csak azt sem mondhatják, hogy spam.

A levelet elküldők névsorát pedig ki kell tenni a webre, majdan egy jó kis PR keretében felhívni a nagy TV társaságok figyelmét a névsorra.

Szerintetek mennyi tud összegyűlni?

Feri I Creative Commons License 2000.02.17 0 0 6
Azert a roman kormany honlapjat is tele rakhatnatok doglott halakkal! v=FI!
Vargatya Creative Commons License 2000.02.16 0 0 5
Kedves Csülök!
Nem értem miért tartod ezt az igazán kivételesen jó ötletet ostobaságnak és gyerekesnek?
Nem kell oda nagy profi, csak értse a dolgát és tegye meg azt vele, amit ő a mi Tiszánkkal. Törölje le a Föld ( a net ) szinéről, mivel ők is ezt tették a Tiszával! És csak egy kérdésem van még: voltál már te ennél a folyónál virágzása közben, vagy egyéb más alkalommal? Mert ha igen, akkor végképp nem értem miért tartasz egy kis bosszút ostobaságnak? Mert fizetni nem fognak, az 100. Bár véleményem szerint, ez a kár, ez megfizethetetlen, ezért is szorgalmazom ezt az ötletet.
HAJRÁ! Induljon a Hack!
Előzmény: Csülök (4)
Csülök Creative Commons License 2000.02.16 0 0 4
1. A felhívást ostobaságnak tartom.
2. Ausztráliai homepage feltöréséhez kevés egy magyar hacker, oda profi kellene (ámde nem kell, mert gyerekes dolog).
Messire Creative Commons License 2000.02.16 0 0 3
Na hol vannak azok a hires hackerek? A Tisza nem er meg annyit, mint az Elender csesztetese? :o(
Előzmény: Gottlieb (2)
Gottlieb Creative Commons License 2000.02.16 0 0 2
Én ezt már tegnap felvetettem, ki is moderáltak érte. 3x is.

Úgy látszik, a moderátort az ausztrálok fizetik.

G.

Ezt írtam:

Hacker urak, segítsetek!
Törjétek fel, és pakoljátok meg jó sok döglött halas képpel.Ha kell, jövö hét közepe táján lesznek sokkal brutálabb képeim, mint amiket mutogatott a média, vagy a neten látni lehetett.
Én sajnos nem értek hozzá,de ha meg tudnám csinálni, becsületszóra megtenném.

A Tisza mellett nőttem fel, ott töltöttem legszebb gyermekéveimet. Most, meglett felnőttként is, amikor tudtam, rohantam a Tiszához, horgászni, vagy csak egyszerűen kiülni a partjára, és figyelni a folyó ÉLETÉT.
Majd a szívem szakadt meg, amikor láttam ezt a gyönyörű folyót élettelenül.

Az ausztrál cég URLje: www.esmeralda.com.au

Tudjátok meg, hogy a Szamostól Tiszalökig annyi élet nincs benne, mint egy fürdőkádban!

Ezért, és mivel illetékeseink nem állnak a helyzet magaslatán, ez a minimum, amit meg tudunk tenni ezzel a szemét céggel szemben.

Hacker urak, kérlek, segítsetek!

Moderátor, kedves!

Tudom, hogy utálsz, valószinűleg ezért törölted ki az előbbi ugyanilyen témájú topicomat.
Kérlek, most _NE_ töröld ki, nem rosszabb ez semmivel, mint a Revansot a Tiszáért, vagy Fel kéne törni a MÁV honlapját c. topicok.

Az én emilcímem a regisztrációhoz képest változott: gottliebc@hotmail.com

vurugya Creative Commons License 2000.02.16 0 0 1
Ok, de hogy kell?
Előzmény: Ciános01 (-)
jeegynullas Creative Commons License 2000.02.16 0 0 0
Pusztuljanak a budos cianok!
Előzmény: Ciános01 (-)
Ciános01 Creative Commons License 2000.02.16 0 0 topiknyitó
Hackerek figyelem!
Aki, a múltkor feltörte az Elendert, szégyellje magát! Most viszont valami hasznos cél érdekében kellene cselekedni! Tegnap merült fel a gondolat, hogy amolyan Greenpeace akcióként, egy döglött halat kéne elhelyezni az ausztrál Esmeralda cég honlapján. Sajnos én nem értek hozzá, de szerintem a gondolat jó.
Nos a cég honlapja a következő helyen található:
http://www.esmeralda.com.au/

Sok sikert mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!