Keresés

Részletes keresés

Hell'O Drome Creative Commons License 2004.11.17 0 0 10
1) A tetőn, mioután intézkedtél az orosz fickóval az ajtó mögött vissza kell fordulni.

2) Ha XP alatt nem fut, szerezz egy újy winchestert, rakj rá egy Win 98-at, és onnan futtass DOS-alapot (is) igénylő játékokat.

3) a Széf: a kódját az Éneklő mutáns adja meg: az egyik szót kell konvertálni számokká...
magdika Creative Commons License 2004.08.30 0 0 9

csak a rend kedvéért:

a megoldás, le kell gyalulni az estleg fennlévő újabb audio és video kodekeket (pl. Ace mega codec pack) és máris megy mint a karikacsapás

 

hátha vkinek esetleg szüksége lesz vmikor erre

Előzmény: magdika (8)
magdika Creative Commons License 2004.08.19 0 0 8
ugyanígy jártam mostanság valakinek ötlet a megoldásra? Csiga? jutottál valamire?
Előzmény: Gonosz Csiga (7)
Gonosz Csiga Creative Commons License 2003.06.19 0 0 7
Hmm.

Már biztosan mindenki elfelejtette ezt a játékot, de én nagy naívan megvásároltam - gondoltam megnézem milyen... csakhogy, hogy hogynem XP alatt baszik futni. Mi a teendő? Ha valaki véletlenül válaszolna rá, akkor köszi.

Csiga

Zivos Creative Commons License 2000.06.27 0 0 6
Siman vegig lehet vinni, csak annyira sporoltam, hogy a vegen tele voltam jo cuccokkal. Egy dolog nem volt vilagos: Az elejen a szef kodjat ki mondja meg? En az eneklo akarmire gondoltam, de ez nem nyert. Ebbol nem tudtam kivenni a jo cuccokat, ha egyaltalan nyithato.
DERRICK Creative Commons License 2000.06.25 0 0 5
Hi Dudes!

Volt szerencsém végignyomni a Gorkyt, és ammennyire ki voltam akadva az elején annyira idegesített a vége. Ilyen gusztustalanul összecsapott happy endet is rég láttam. Nem tudom meg-e figyeltétek a végén a két enyhén elhanyagolt szálat, amelyen a történet folytatódott volna, ha nem csapják össze.
1. Az újságírócsajról, mintha megfeletkeztek volna
2. A haldokló Admirális gagyok valami titkos termekről, és ezeket is mintha kifelejtették volna a kapkodásban.
A Gorky 17 egy ritka jó kis játék, de úgy megutáltam a vége miatt, mint annak a rendje!

Pitty Creative Commons License 2000.06.20 0 0 4
Hi!
Dobj be egy gázgránátot! De ide nem kell csít!
A Gorky17 lazán végignyomható párm du alatt!!!
És nagyon jó gáme, annak ellenére, hogy TopWare!
Pitty
synch Creative Commons License 2000.06.20 0 0 3
Elakadtam a muzeum tetejen, azutan, hogy egy ficko felrobbantja magát, egy ajto mogott. Nem tudok semerre tovabb menni.
Slau Creative Commons License 2000.02.15 0 0 2
Hmmm... azt hittem, elakadtál valahol. Ilyen cheatekkel csak elrontod a gammat.
(Üzenik neked a Shift+F10 és give me all párost, hátha működik... itt is vannak csittesek)
Lazacsavo Creative Commons License 2000.02.15 0 0 1
Örökélet és lőszer
Előzmény: Slau (0)
Slau Creative Commons License 2000.02.15 0 0 0
Nem egy semmi játék :) GorkyRulla
Milyen cheatet akarsz?
Lazacsavo Creative Commons License 2000.02.15 0 0 topiknyitó
Ki játszott a Gorky17-el??
Végigjátszotta valaki??
Cheat is jöhet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!