Keresés

Részletes keresés

kittikrizsan Creative Commons License 2023.04.17 0 0 48

Sziasztok!

Egy új kávézó ötletet szeretnék nektek leírni és kikérni a véleményeteket. Ez egy csináld magad okos kávézó lenne, ahol te csinálnád meg a saját kávédat egy okos rendszeren keresztül. Lehetne online is összeállítani a kávét, amit a vendég érkezésére elkészítenénk.

Csilla Katalin Dóró Creative Commons License 2023.01.16 0 0 47

Ugyanezt tenném, mint bcontact. Mostanában milyen kulturált kávézókat ismertek?

Előzmény: bcontact (34)
Csilla Katalin Dóró Creative Commons License 2023.01.16 0 0 46

Szia! Megnyitottad? Hogy megy? Milyen lett?

Előzmény: adamdora28 (43)
Csilla Katalin Dóró Creative Commons License 2023.01.16 0 0 45

Szia! Megnyitottad végül?

Előzmény: Dorottya Szabó (44)
Dorottya Szabó Creative Commons License 2020.04.22 0 0 44

Sziasztok!

A közeljövőben megnyitom első kávézómat Budapesten. A kávézóm különlegessége az, hogy csak autós kiszolgálóval fogunk rendelkezni, tehát ezáltal gyors kiszolgálást biztosítunk majd vendégeinkek. 

Érdeklődni szeretnék, hogy mi a véleményetek ezzel kapcsolatban.  Szívesen igénybe vennétek ezt a szolgáltatást vagy mégsem. A válaszokat előre is köszönöm. 

adamdora28 Creative Commons License 2020.04.19 0 0 43

Sziasztok, 

Hamarosan megnyitom a kávézómat Budapesten. Szeretnék segítséget kérni, számotokra mi a fontos egy kávézóban, mi az, ami elengedhetetlen, hogy legyen ott kapható számotokra? Mi szerint preferáljátok a kávézókat? 

Köszönöm a segítséget!

Dóri

varganoel Creative Commons License 2019.03.21 0 0 42

Nem is szoktam kávézóba járni, ha valakivel szeretnék meginni egy finom kávét, inkább az otthonomban saját kezűleg elkészítem, mivel akkor őrlöm le, sokkal finomabb és frissebb az íze. Elég nagy kávé ínyenc vagyok és csak szemes kávét vagyok hajlandó vásárolni. Igyekszem minél több ízvilágot megkóstolni, de az egyik kedvencem ez: http://www.coffeein.hu/detail/30/costa-rica-tarrazu-200-g-szemes-kave/

lollipop117 Creative Commons License 2016.07.19 0 0 41

Sziasztok

ezekről a macskás kávézókról tudnátok véleményt mondani? Konkrétan az érdekelne, 10 éves unokahúgomat mennyire érdemes ilyen helyre venni. (Ő a macskákat szereti. Csak nem tudom, az ottani macskák már nem kapnak frászt a gyerekektől? :D)

jackiemolko Creative Commons License 2013.10.02 0 0 38

Sziasztok!

 

Itt egész jó kritikáékat lehet olvasni:

 

 

hevermihaly Creative Commons License 2009.02.20 0 0 37
Tudja valaki hol lehet Budapesten Lamigi-t inni?
hm
zpetas Creative Commons License 2008.12.01 0 0 36

Én a múlt héten voltam a Café Akkordban, jó hely, nagyon finom a kávéjuk, a teák is jók, így ha a Krúdy Gyula utcában jártok, érdemes megnézni.
Maxi Rodrigez Creative Commons License 2008.05.19 0 0 35
mindenkinek tudom ajánlani a Gizzela kávéházat az Egresy Gizzela út sarkán finom a kávé és jósok izzletes étel van amiböl lehet választani a kiszolgálás nagyonjó szoval én azota oda járok!
bcontact Creative Commons License 2007.12.03 0 0 34
Jöttem felpörgetni kicsit ezt a topikot, hiszen szükségünk van olyan információkra, hogy hol lehet finom kávét inni jó körülmények között! Én bizonyos okokból nem nyilatkozhatok, de nagyon érdekelne a ti véleményetek! Hajrá.
Pumukli12 Creative Commons License 2006.02.03 0 0 33

Sziasztok!

 

Csak egy élményemet szeretném megosztani Veletek.

Tegnap egy négy fős társasággal a MOM Park Bevásárlóközpontban lévő ANGELO Kávézóban voltam. A csokis süti és a kávé is finom volt, de sajnos a gasztronómiai csodák élvezetét elrontotta, hogy a barátomnak a széktámlán lévő kabátjából ellopták a pénztárcáját az irataival, a pénzével és a bankkártyájával, a színházjegyével együtt.

Rossz érzés volt, hogy egy meglehetősen elegáns kávélzóban ilyen megesik, de ami még bosszantóbb volt az a személyzet reakciója. Miután közültük velük, hogy szeretnénk jegyzőkönyvet felvenni az esetről, -mivel elég sok pénzről van szó és a törvény szerint, ha egy étteremben vagy kávézóban nincs ruhatár, akkor az üzemeltető felel a vendégeket ért bármilyen kárért- udvariatlanul visszautasítottak minket, se papírt se tollat nem adtak. Arról nem is beszélve hogy esetleg azt is mondhatták volna, hogy a kemény 1000.- Ft-os fogyasztásunkra a ház vendégei vagyunk (egy európai helyen ilyenkor ez a minimum). Mivel semmilyen jegyzőkönyvet nem voltak hajlandóak aláírni, még a panaszkönyvet is csak nagy nehezen tudtuk kikérni, kénytelenek voltunk rendőrt hívni. Mire a panasz beírásával végeztünk érdekes módon az egyik zárt ajtóra felkerült egy kézzel írt "Ruhatár" felirat, annak ellenére, hogy előtte pár perccel a felszolgáló közölte, hogy nincs ruhatár a kávézóban.

És akkor arról még nem is írtam, hogy az állítólagos tulajdonos milyen hangnemben beszélt velem a telefonban...

Ezt csak azért írom le, hogy aki nem akar hasonló élményekben részesülni, az vagy nagy ívben kerülje az ANGELÓ Kávézót, vagy jól dugja el a pénztárcáját.

             

                        Pumukli

 

Ninnna Creative Commons License 2004.12.23 0 0 32
itt megtalálhatod: www.kavehazak.hu

nagyon jó a keresője, van közeli pontok szerint (metrókijárat, stb) és a részletesben pedig az igényeid szerint (tehát társasággal vagy anélkül, délelőtt vagy éjszaka, dohányzó vagy sem, stb.)
Pontos cím, férőhelyek száma, kínálat, fotók - egyszerűen minden fontos info :)

Előzmény: Ria2 (31)
Ria2 Creative Commons License 2004.09.15 0 0 31

Sziasztok!

 

Tudna valaki ajánlani egy olyan helyet, ahol 10-15 fő kényelmesen elférne, ennénk+innánk+kártyázni szeretnénk. Tehát a világítás is megfelelő, és a zaj sem akkora?

 

köszi előre is

sziasztok

Ria

Sziasztok

Meridian Creative Commons License 2004.06.24 0 0 30
Ki tudja, hol található Budapesten a Ferenc kávézó?
Köszi!
jacobs kronung Creative Commons License 2003.11.28 0 0 29
Sziasztok Kedves Kávézók !
Kaptunk ajándékba 12-szer 0.5 kg ( 6 kg) JACOBS KRONUNG zöld örölt vákuumos kávét de sajna mi nem kávézunk igy inkább eladnánk a bolti 1800/kg helyett 1300/kg áron !Várom hívásotokat a 06209451475 telefonszámon!
zsosz Creative Commons License 2001.05.20 0 0 28
ez egy nagy tévedés. jöjjön kedves át a kocsmába, és ott majd megbeszéljül jól egy pohár duplagintonik mellett :)
Előzmény: Engill (27)
Engill Creative Commons License 2001.05.20 0 0 27
na itt latszik mennyire paranoias maga ;)
Előzmény: zsosz (26)
zsosz Creative Commons License 2001.05.20 0 0 26
tévedés. ma borsólevest ebédeltem és nem ütöttem bele az orrom :) vagy magácska másra gondol? :) ja, mert maga mindig csak arra gondol, mi? ;)
Előzmény: Engill (25)
Engill Creative Commons License 2001.05.20 0 0 25
maganak iszonyu hosszu az orra es raadasul beleuti a levesbe ;)
Előzmény: zsosz (24)
zsosz Creative Commons License 2001.05.20 0 0 24
mit hazudozik itt? :) már volt ott, nem? ;)
Előzmény: Engill (19)
Engill Creative Commons License 2001.05.19 0 0 23
na jo, lehet hogy egy eselyt adok neki :))
en meg birom a muveszt is, ott is kiraly turmixok vannak a sutikrol nem is beszelve...
Előzmény: Oranje (21)
Jó Ember Creative Commons License 2001.05.19 0 0 22
Párhuzamosan fut szinte ugyanilyen címmel egy másik fórum, az is 27 hozzászólásnál akadt el valamikor télen...

Ott is ajánlottam, de úgy látszik,hogy e téma szombat délután különösen aktuális, ezért súgok:
Erzsébet tér - József Attila utca sarkán, a Lánchíd fele tehát, az árkádok mellett van egy csuda hangulatos hely...

Kb. 100 féle kávé a kínálat, sütemények kevésbé, de lehet reggelizni is szendviccsel, miegymás.

Kinek előny, kinek nem: nemdohányzó hely!

Oranje Creative Commons License 2001.05.19 0 0 21
A sarki Darshanban a bananturmix is jo (soroskorsoban adjak!), az Darshan udvarban meg nekunk nagyon bejottek a salatak (nem tul extra, de nem draga, es az adag eleg tekintelyes meretu). Ugyhogy ne hagyd ki!
Előzmény: Engill (19)
GoldenEye Creative Commons License 2001.05.18 0 0 20
A KVjuk nagyon rossz volt ősszel. Inkább így fogalmazok. :) Ellenben a sarki Darshanban, a Krúdy-Horánszky sarkán régen nagyon fincsi eperturmixot adtak...orosz eperkompótból...hmmm...nyami...:))
Előzmény: Engill (19)
Engill Creative Commons License 2001.05.18 0 0 19
nagyon gaz volt? mer mindennap arra megyek de meg egyszer sem voltam,d e terveztem.Igy inkabb kihagyom...
Előzmény: GoldenEye (18)
GoldenEye Creative Commons License 2001.05.18 0 0 18
Hát igen, én a Krúdy utcai Darshan udvaros Darshanban ittam 1x KVt, hát soha többet, az valami hihetetlen nem is tudom micsoda volt...:)
Előzmény: Oranje (17)
Oranje Creative Commons License 2001.05.18 0 0 17
Igen, a Ponyvaregeny nekem is tetszett, es ha jol emlekszem, jelentos a sorkinalat (bocs, nincsenenk ekezeteim) is.

Ertem en a kifogasokat az Eckermann-nal szemben, de a kave minosege + a kiszolgalas szerintem nagyon jo, es az arak, ehhez kepest, nem tul sulyosak.

Meg a Darshan komplexumot tudnam ajanlani, de elore figyelmeztetek mindenkit, hogy a KV maga borzaszto. A hely viszont hangulatos. Ne legyen telhetetlen az ember. :)

Előzmény: Lappantyú (13)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!